Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Grower Outdoor Foto Cup 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Pipan
Stálý Člen

Karma uživatele Pipan - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 113

kura supej te ty vysledky!!!!

Old Post 07-01-2006 v 16:25 PM
Pipan je offline   Profil uživatele Pipan   Find more posts by Pipan   Foto galerie člena Pipan     Add Pipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 114

No kdyz uz ty vysledky nebudou tak sme se aspon podivali na pekne fotky kytisek.. OPRAVDU BY ME ZAJIMALO CO JE NA TOM TAK SLOZITEHO.....?

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 13-01-2006 v 19:08 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 115

Jen jedna vec proc jsem sve milasky nedal na grower byla ta ze jsem je fotil na max rozlišeni a tady bylo omezení rozlišení fotek resp. velikosti a kdybych to zabalil treba rarem tak by stejne nikdo nic nevidel

Old Post 14-01-2006 v 09:25 AM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtep-petr
Stálý Člen

Karma uživatele rtep-petr - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 116

Laras:
Měl jsem stejný problém a vyřešil jsem ho programem, který dostaneš určitě ke každému digitálnímu foťáku. Jde o programy na jednoduché úpravy fotogtafií (výtváření alb, PFek, různé rámečky, úpravy velikostí fotek...). Tam jsem prostě zmenšil rozlišení a bylo hotovo (snížila se tím velikost v kb).

Old Post 14-01-2006 v 10:24 AM
rtep-petr je offline   Profil uživatele rtep-petr   Find more posts by rtep-petr   Foto galerie člena rtep-petr   Click here to Send rtep-petr a Private Message   Add rtep-petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 117

na pracu z fotkami je gut program Zoner Media Explorer ja pouzivam 6 a je to skveli program aj na upravu kapacity jpegu cize kb

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 14-01-2006 v 10:29 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 118

Tak dik. Fotak nebyl muj bohuzel muj a ja jsem svuj jeste nemel. Tak pro priste aspon vim jak na to.

Old Post 15-01-2006 v 08:03 AM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 119

2 kvark: a tos slysel kde?.. to by me teda nasralo, ze nestojime Carlosovi ani za blbou zminku..

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 15-01-2006 v 16:55 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pipan
Stálý Člen

Karma uživatele Pipan - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 120

custe jak rikaji nekteri cleni melo by dat aspon vedet ze NIC nebude!

Old Post 25-01-2006 v 16:57 PM
Pipan je offline   Profil uživatele Pipan   Find more posts by Pipan   Foto galerie člena Pipan     Add Pipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 121

no to si muzete odvodit treba od soututeze s nazvem ''Soutez o nejlepsi soutez'' ktera mela bejt vyhodnocena za tyden a uz bezi déle než rok

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 25-01-2006 v 20:36 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 122

zahulíme uvidíme?

...

Old Post 26-01-2006 v 04:36 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od papaja
zahulíme uvidíme?


Jojo, od 30.11. (uzávěrka soutěže) jsem hulil denně, ale výsledky jsem neuzřel, a že jsem kolikrát viděl věci

Dost mě celá ta věc okolo výsledků této souteže mrzí. Když jsem koncem října zjistil, že se chystá první soutež také pro Outdoor pěstitele měl jsem ohromnou radost , a myslím, že jsem nebyl sám. Ale současná situace, kdy máme témeř dva měsíce po uzávěrce a výsledky nikde, mě přivádí přinejmenším do rozpaků a nevím co si pořádně myslet.
Vím, že měl Carlos zdravotní problémy (nechť je brzy zase 100% OK), ale není přece v Grower teamu jediný, kdo by mohl ty výsledky "vyvěsit". O tom, že na dotazy se nikdo neobtěžuje odpovědět, ani nemluvím, ale chápu to, protože všichni tady na Groweru dělají svou práci ve volném čase a zdarma, takže Big respect , ale přeci jen.
Když už se vyhlásí soutěž, měla by být také v řádném termínu vyhodnocena, protože jinak ji to degraduje. To je pak lepší se na nás outdooraře rovnou vys..t a bude klid.
Proč jsem vlastně toto vše psal, protože považuji GROWER za vynikající a podobné excesy mu dělají špatné jméno.
Přihlásili byste se znovu do soutěže, kde čekáte na výsledky 2 měsíce a jejich zveřejnění je nejisté?

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 26-01-2006 v 09:26 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 124

hmm...co takhle si vyhlásit výsledky sami. pravidla by byla jednoduchá. všichni, kteří tady přispěli fotkama outu, napíšou své sympatie třem nejlepším dle svého uvážení (krom sebe). ty by byly jednoduše ohodnoceny:
1. místo ....3 body, 2. místo.....2 body, 3 místo.... 1 bod
Na konci se to sečte (klidně si dám tu práci) a vyhlásí se výsledek. Jediným problémem jsou ceny, na které nebudou prachy, ale o ty tu přeci nejde.

MYSLÍM, ŽE BY BYLO FAIR NECHAT HODNOTIT TY, CO JSOU V SOUTĚŽI SAMI PŘIHLÁŠENÍ

ps: kdyby se chtěl někdo navzájem domlouvat a dávat se na hodnocená místa jen na oplátku, je to SMUTNÉ

edit ps2: důkaz, nedůkaz, kdo tu má fotky, ať hlasuje



nuže prosím, zde je můj tip:

1. místo.........xmalcolm
2. místo.........mokie
3. místo.........murphy



edit ps3: večer pošlu PM všem, co tu mají kytky, ať napíšou, co se jim nejvíc líbí mělo by tu být 76 vyjádření, protože tu je 76 účastníků.fair?jasně mnoo a třeba za 2-3 týdny od toho co pošlu vzkaz (nebo dřív pokud tu budou všechny) to spočtem a uvidí se.ty 2-3 týdny proto,že si nemyslím,že by se podařilo sehnat všechny přispívající,ale uvidíme...nuže směle do toho


cosa nostra

Naposledy upravil Jay-jay 26-01-2006 v 13:02 PM

Old Post 26-01-2006 v 10:26 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 125

To je moje řeč


Takže já hlasuju následovně:
1. Amalka
2. Otis
3. Pupiset

Tak jedem, jedem - let´s go to vote

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Naposledy upravil čepra 26-01-2006 v 12:48 PM

Old Post 26-01-2006 v 12:15 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 126

zdravim
1. otis
2. bBoOrReE
3. kouřka

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 26-01-2006 v 14:01 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nide
Stálý Člen

Karma uživatele nide - 58% PěstitelskáKarma uživatele nide - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 127

moje hlasy:
1. Kamil
2. drtikol
3. mokie

Old Post 26-01-2006 v 14:29 PM
nide je offline   Profil uživatele nide   Find more posts by nide   Foto galerie člena nide   Click here to Send nide a Private Message   Add nide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 128

tady je to vubec asi nejak nedomrdly proste ozonova soutezni dira na data

OutDoor 05

venek 06
Outdoorek07 CLoseD !

Old Post 26-01-2006 v 15:48 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8557400 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív