Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Grower Outdoor Foto Cup 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 97

jj dobra otazka___?

Old Post 14-12-2005 v 16:08 PM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pipan
Stálý Člen

Karma uživatele Pipan - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 98

taky si myslim spravne polozena otazka.....uz to tu hledam delsi dobu!tak kdy?

Old Post 18-12-2005 v 16:18 PM
Pipan je offline   Profil uživatele Pipan   Find more posts by Pipan   Foto galerie člena Pipan     Add Pipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 99

TAK CO??? JAK TO VYPADA?? MA SE K TOMU VUBEC NEKDO??
Premyslim jaky casovy usek muze na groweru znamenat slovo BRZY..

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 27-12-2005 v 16:50 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 100

co znamena na groweru?? :P

OutDoor 05

venek 06
Outdoorek07 CLoseD !

Old Post 27-12-2005 v 17:09 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 101

problem

Old Post 27-12-2005 v 19:04 PM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 102

ahhA Th(c)x

OutDoor 05

venek 06
Outdoorek07 CLoseD !

Old Post 27-12-2005 v 22:22 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 103

amálko ty beránku growerský takhle se zdraví? bůbůbů

...

Old Post 28-12-2005 v 09:27 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 104


he..........viem ze to skoncilo ale aj tak by som chcel toto poslat

Old Post 28-12-2005 v 23:01 PM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatliner
Nový Člen

Karma uživatele flatliner - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 2  

Obecné outdoor canabis cup Příspěvek č. 105

Passion 1 z letošního léta )

Old Post 30-12-2005 v 13:13 PM
flatliner je offline   Profil uživatele flatliner   Find more posts by flatliner   Foto galerie člena flatliner   Click here to Send flatliner a Private Message   Add flatliner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berisbike
Nový Člen

Karma uživatele berisbike - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 106

taky pridam neco malo do drticky bohuzel nam vsechno corli hajzlove, tak tahle fotka pohazi ze zastipovani pro naslednou ochutnavku

Old Post 02-01-2006 v 13:21 PM
berisbike je offline   Profil uživatele berisbike   Find more posts by berisbike   Foto galerie člena berisbike   Click here to Send berisbike a Private Message   Add berisbike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 107

asi bude zapotrebi pouzit donucovacich prostredku

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 04-01-2006 v 10:21 AM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 108

minimálně

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 04-01-2006 v 10:25 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 109

Mě to začíná připadat, že se s vyhodnocením čeká, až bude uzavřen RX Cannabis Cup Photo Contest 2005, aby náhodou JXD zase nenadával. Ale budu hrozně rád, pokud se mylím, a třeba už dnes budou výsledky. Nebo ne ?????
Každopádně mě štve, že porota dělá mrtvého brouka, dvě tři věty ,jak to vypadá s vyhodnocením, by snad nikoho nezabili.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 04-01-2006 v 12:12 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 110

zdravim
nechápu proč na to tak naléháte. Třeba žádný výsledky ani nebudou...

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 04-01-2006 v 19:09 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 111

I kdyby žádný výsledky nebyly, nezbláznil bych se z toho, ale považoval bych za slušné o tom alespoň informovat.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 04-01-2006 v 20:10 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 112

byl jednou jeden clandestino
už není
a je či není to jeho chyba?
moje ne, jen jsem bláznil a byl v tý době na sjezdu železničářů
pár lidí jsem určitě nenadchl
a tak se rozhodli mi titul sebrat
ale to mi neudělala ani Karlova univerzita
chci být clandestino
stejně jsem....

...

Naposledy upravil papaja 07-01-2006 v 16:42 PM

Old Post 06-01-2006 v 01:12 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8198060 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív