Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Grower Outdoor Foto Cup 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Chuwaka
Nový Člen

Karma uživatele Chuwaka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 81





Neco ze severni Moravy :-)

Old Post 20-11-2005 v 15:09 PM
Chuwaka je offline   Profil uživatele Chuwaka   Find more posts by Chuwaka   Foto galerie člena Chuwaka   Click here to Send Chuwaka a Private Message   Add Chuwaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Obecné Příspěvek č. 82




Zdravim vas lidi,
Tady par fotos z letosku


1
- DURBAN POISON tohle budu sadit jeste hodne dlouho
2

3 -

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Naposledy upravil orignalTHC* 21-11-2005 v 18:25 PM

Old Post 20-11-2005 v 16:07 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

.. Příspěvek č. 83




Zdravím všechny příznivce Outdoor,

Tedy zapojím se do soutěže, našel jsem si chvilku a konečně se dokopal vybrat nějaká fotečky , nevím, ale můžu se prokázat tímto :
Důkaz !

a nyní už fotos:



  • Willie Nelson



  • Mazar



  • Mazar



Jinak musím podotknout, že některé modýlky tu vypadají velmi skvostně ,
mějte se tu,

jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 20-11-2005 v 16:34 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 84




Tak a neco o deme...

Hnojeno: Bio Algen, Wuxal Super a OBM

Půda: Tvrda, kamenita, sucha, upraveno PH a poradne proryto a nakonec se to pekne chytlo...

Zkoureni: Energicke, vysmate, hl. pri posezeni s prateli

Genetika:
Passion #1 - Dutch passion
noname vlastni
Kush x Citral - POK

Vzorky:
1. Passion #1
2. noname
3. Kush x Citral

edit: Důkaz ma galerie out 05 v podpisu...

Naposledy upravil Bulb 23-11-2005 v 16:16 PM

Old Post 23-11-2005 v 16:07 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 85




Tady taky neco info dodam pozdeji ted sem ve spechu

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 23-11-2005 v 17:32 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ.Hashman
Nový Člen

Karma uživatele DJ.Hashman - 84% PěstitelskáKarma uživatele DJ.Hashman - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 86




Takže 3 moje krásky, noname, bez důkazu.. Velmi aromatické, byl z nich výborný čaj!;-)..
1. palice při sklizni, říjen 2005
2. detailní záběr na menší fialku, ještě na kytce, září 2005
3. záštipek doma na stole, srpen 2005

Old Post 24-11-2005 v 22:07 PM
DJ.Hashman je offline   Profil uživatele DJ.Hashman   Find more posts by DJ.Hashman   Foto galerie člena DJ.Hashman   Click here to Send DJ.Hashman a Private Message   Add DJ.Hashman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mokie
Stálý Člen

Karma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 116  

s důkazem ??? Příspěvek č. 87




Carlos stačí, když to má tuhle nálepku vod fotáku???

1. JAMAICAN


2. NEBULA


3. NEBULA

2006 - druhej pokus
aneb CO UŽ JE ROZJETÝ, NEZASTAVÍŠ !!!
2005 - můj první growing
aneb SERU NA ZÁKON, KTEREJ ŘÍKÁ, ŽE KDYŽ MÁM SEMÍNKO, TAK HO NEMŮŽU ZASADIT
--------------------------------------------------------------
Pěstování marihuany pro vlastní potřebu
totiž dodává vlastní konzumaci do zcela jiného rozměru.
Při kouření neprožíváme účinky "nějaké drogy", "koupeného svinstva",
ale fruktifikujeme výsledky obrovské, dlouhodobé snahy a mnohaměsíčního úsilí.
Mezi konzumenty je totiž rozšířená pověra (které sám věřím),
že každá osobnost promítá do pěstované trávy své osobní charakteristiky a specifika.

J.X.Doležal - MARIHUANA

Old Post 29-11-2005 v 20:30 PM
mokie je offline   Profil uživatele mokie   Find more posts by mokie   Foto galerie člena mokie   Click here to Send mokie a Private Message   Add mokie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mokie
Stálý Člen

Karma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 116  

bez důkazu !!! Příspěvek č. 88




no tak jěště něco bez důkazu,


1. JAMAICAN


2. detail NEBULKY


3. detail oholené NEBULKY

2006 - druhej pokus
aneb CO UŽ JE ROZJETÝ, NEZASTAVÍŠ !!!
2005 - můj první growing
aneb SERU NA ZÁKON, KTEREJ ŘÍKÁ, ŽE KDYŽ MÁM SEMÍNKO, TAK HO NEMŮŽU ZASADIT
--------------------------------------------------------------
Pěstování marihuany pro vlastní potřebu
totiž dodává vlastní konzumaci do zcela jiného rozměru.
Při kouření neprožíváme účinky "nějaké drogy", "koupeného svinstva",
ale fruktifikujeme výsledky obrovské, dlouhodobé snahy a mnohaměsíčního úsilí.
Mezi konzumenty je totiž rozšířená pověra (které sám věřím),
že každá osobnost promítá do pěstované trávy své osobní charakteristiky a specifika.

J.X.Doležal - MARIHUANA

Old Post 29-11-2005 v 20:33 PM
mokie je offline   Profil uživatele mokie   Find more posts by mokie   Foto galerie člena mokie   Click here to Send mokie a Private Message   Add mokie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 89

tak jak to
dopadlo
?

...

Old Post 04-12-2005 v 09:26 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 90

HE...AJ TOTO JE NIECO

Old Post 04-12-2005 v 15:34 PM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od DUL
Zdarek všichni...bohužel jsem fotky nedam,ale nenechává mě lhostejnym to co Jiři X. Doležal napsal v Reflexu 47
cituji: Server Grower.cz vyhlásil 1.ročník svého Cannabis Cupu. Na dotaz, zda mají zájem o mediální spolupráaci,ani neodpověděli. Dvě party faťáků si dělaj trucsoutěže....

No newim co myslí tím dvě party feťáků?Asi jakože on je jedna parta(samotný JiřiX) a druhá parta je Grower.cz
Každopádně slovo faťák použil v docela nesmyslným kontextu,nazývá člověka který hulí feťákem,přičemž on sám je největši zkuřka(féťak-podle svýho názoru).......

No a nakonec se omlouvám,že jsem tenhle příspěvek se napsal když sem vlastně vubec nepatří,ale musel jsem si lehce zašťourat....Peace


Dul ten Jiri je fakt uz inde, tam kam sa mi nastastie nikdy nedostaneme a tie 2 party fetaku to je predsa on a ta jeho veverka to je jasne

ja neviem co tym inac sleduje ze pise taketo picoviny, asi uz nevie co napisat Podla mna ho sere to ze on zacal daco podobne ako tento grower cup v tom reflexe a to bol prepadak ako najvacsi co som zazil, som si zohnal v SK ten casak ale mal som chut ho ist vratit do stanku... na groweri to ide vpohode, bez nejakej obrovskej reklami. pohodnotime to tu, oceni sa a je to.....
zavidi nam je to zavist o com pise ...

Old Post 06-12-2005 v 09:07 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 92

Wolverin jsem stejneho nazoru. Drive jsem si clanky JXD (zejmena ty o marihuane) velmi rad cetl a vcelku si tohoto cloveka vazil, ale to je tak 6-8 let back. Pak se mi zacalo zdat, ze nas Jiri je takovy vseumel, kterej remca do vseho, vsude byl, vsechno zna a tak jsem jeho clanky v tisku zacal ignorovat. A jak jsem tak cetl ten citat, koukam, ze se nic nezmenilo, i kdyz vlastne ano, za ty roky je ještě stupidnější než jsem si predstavoval. Ja nedavam foto do souteze tady na Groweru, abych se pak na nej kouknul v Reflexu, ale pro to, ze tady na serveru to vidi lide, ktere to opravdu zajima a maji k tomu co rici. Takze i ja kaslu na tu jeho medializaci a jsem rad, ze je to tak. To je muj nazor.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 06-12-2005 v 10:05 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 93

kluci
my jsme grower.cz
jxd nerespektoval dobře míněné rady chell
a dopadl jak dopadl
at si píš co chce za chechtáky
my si tady zadarmo uiděláme konopný forum
co nemá obdoby
vím
že overgrow.com už nesleduji
co potřebuji najdu tady
na grower.cz
upozornuji
nejsem z growerteamu
ale support
growerteam
at žijou
kluci a holky
zvlášť milé kanální stvoření
jedubabka
poklona Vám

jediné k- jsem dostal v roce 2001
kdy jsem se zastával groweru
když se do nich
vlastně do nás
obul
prý kvůli špatně zorganizované demonstraci

my jsme demonstrace
je nás už pár desítek tisíc?
registrovaných
lidé se potkávají
a třeba se z nich hned stanou kamarádi
když maj štastnou chvilku
když jsou na sebe slušní


to já jsem zde host
na této krásné
zelené nástěnce
snad mi prominete off top

mám vás rád
carláku
deu za borůvku z kanady
viděl jsem vás u džbánku
nic jsem nepřinesl
jen chorvatské vínko
a to jsem stejně vypil sám
po 19 jointu jsem byl malátný
ale nakonec jsem tam zůstal úplně sám
s polopúrázdnou filmovkou
a tu jsem si hned ubalil

to jxd

pozor už jsem s Tebou mluvil 3 krát
jednou jsem tě zval domů-ty prej jen na pěstírnu
podruhé na svůj legalizační koncert
navštívili ho posmrtné zkušenosti i švihadlo
divokej bill nedorazil bez omluvy
lukášek admirál hrál zrovna před zion train
tak jsem mu neúčast rád omluvil
zvlášt když se telefonicky omluvil
www.jahmusic.net
bratři rastafariáni
jirka nedorazil
potřetí jsi měl krásnýho psa s debilní škraboškou
tak jsme se rozhodli s hastrmanem
nepozvat tě na jointa


rád bych upozornil
že už nejsem clandestino
ale pouhý stálý člen

legalizuj!

...

Naposledy upravil papaja 14-12-2005 v 13:01 PM

Old Post 14-12-2005 v 12:45 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od papaja
kluci
my jsme grower.cz
jxd nerespektoval dobře míněné rady chell
a dopadl jak dopadl
at si píš co chce za chechtáky
my si tady zadarmo uiděláme konopný forum
co nemá obdoby
vím
že overgrow.com už nesleduji
co potřebuji najdu tady
na grower.cz
upozornuji
nejsem z growerteamu
ale support
growerteam
at žijou
kluci a holky
zvlášť milé kanální stvoření
jedubabka
poklona Vám
JOJO PRESNE TAK!!!!lip bych to nerekl souhlasim a podepisuji v plnem rozsahu a pridavam se k poklone GROWER.CZ RULLEZZ!!!!

Old Post 14-12-2005 v 12:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 95

Ale koukal jsem na jeden nejmenovaný časopis dneska,a tam se píše,že JXD a zástupci Groweru zakopali válečnou sekeru.Je to tak?Že by konec žabomyších válčiček?

Old Post 14-12-2005 v 15:21 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 96

A KEDY BUDE VYHODNOTENIE SUTAZE?

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 14-12-2005 v 15:39 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3146510 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív