Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Mato
Nový Člen

Karma uživatele Mato - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 7 

Zdraví Příspěvek č. 113

Asi tak pred rokom sme sa s typkom vybrali do mesta uz slusne naladeny a po navsteve kaficka sme sa rozhodli trosku sa pobavit tak sa vybereme na hradby.V slusne rozjarenej nalade vyjdeme schody a za nimy stoja tri plesky, zrichlenim krokom sa snazime presunut a tipek zaklepne ze ci sa dostaneme tadeto pod most.Nato vybehli chytili tipka pod krk s nozom ci chce videt smrt.
Az na par stehov a foklov to dopadlo dobre.
Sorry za tu slovencinu(jak viem tak hovorim).

Old Post 18-10-2001 v 15:07 PM
Mato je offline   Profil uživatele Mato   Find more posts by Mato   Foto galerie člena Mato   Click here to Send Mato a Private Message   Add Mato to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Percepied
Nový Člen

Karma uživatele Percepied - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 114

to: Sido
... po prvnich trech prdech z himalaye jsem necítil, nohy, ve chvili kdy se mi podařilo dobelhat se do tramvaje se naproti mě posadila jeptiška (pravděpodobně Voršilka - bylo to u Národního divadla) - jedna ruka umělá, v druhý NOKIA5110 s azurově modrym krytem a psala sms

Old Post 30-10-2001 v 04:34 AM
Percepied je offline   Profil uživatele Percepied   Find more posts by Percepied   Foto galerie člena Percepied   Click here to Send Percepied a Private Message   Add Percepied to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xcluster
Nový Člen

Karma uživatele xcluster - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 1 

Palec dolů death Příspěvek č. 115

ZdareCzeQ,
můj fact nejbrutálnější zážitek byl když jsem se po škole vypravil s kámošema zahulit Sheeva Skunk a Jack Herrer,
po prvním prdu pohoda, druhý motání palice, po třetím brnění celého těla a zvýšený TEP, po čtvtém jsem už raději skončil....udělám krok dopředu a chvíli stojím, najednou se mi strašně zatočí hlava a já padám a cukají mi končetiny, kámoš mne instinktivně zachytí abych nespadl na zem...pak se proberu byl jsem v hrozném šoku...ale pak to byla POHODA....

Cluster

Old Post 01-11-2001 v 18:28 PM
xcluster je offline   Profil uživatele xcluster   Find more posts by xcluster   Foto galerie člena xcluster   Click here to Send xcluster a Private Message   Add xcluster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xcluster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

:) Příspěvek č. 116

A zdarec camo...... nevim s kyms to hulil, ale potom v mescalitu byla zabava, co rikas???

______
seeder.

Old Post 01-11-2001 v 19:34 PM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Upozornění SUPER.... Příspěvek č. 117

Vcera jsem si rekl, ze si zahulim a pujdu si zaplavat do mistniho bazenu. Ubalil jsem si takovou ziletku z vlastni sklizne a po ceste na bazen jsem ji vyhulil, neuvedomil jsem i, ze najezd na spequ je pomelejsi nez kdyz hulim z fak¨jky a tak se si rekl, ze si dam jeste jednoho at to stoji za to.

Uz u pokladny jsem byl ZHULENY JAK HAJZL (fakt moc)
Rychl jsem se osprchoval a vlezl jsem do bazenu, takove PSYCHO jsem jeste nezazil, voda nebyla voda, divat se pod vodou bylo neco neuveritelneho. Po pul hodince jsem uz nebyl schopny plavat ani pod vodou tak jsem radsi vylezl. A sel do sprchy.

Kdyz jsem na sebe pustil vodu tak teprv najel ten poradny stav. Mel jsem zavrene oci a pridal jsem si, ze stojim na kraji sklaly (zed) a predemnou je vodopad (sprcha), ktey pada do silene propasti. Vzdycky jsem se pritiskl ke stene a pak mi to stejne nedalo a tak jsem se vzdycky vyklonil, pod sebou jsem vydel obrovskou propast a stromy, voda mi busila na zada a do havy, proste naprosta silenost!!!

Takove veci se mi nekdy stali kdyz jsem zacinal hulit..

takze si to nekd musim zopakovat, ale radis zahulim min, protoze nechci vedet co si o me mysleli lidi co me videli se sprchovat, ikdyz... :-)))

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 04-11-2001 v 09:25 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaris
Nový Člen

Karma uživatele Yaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Palec nahoru Příspěvek č. 118

Každý hulení je brutální zážitek.Ale to všichni doře víme,ne?



A Tribal sou stejně nejlepčí!

Yaris

Old Post 06-11-2001 v 07:04 AM
Yaris je offline   Profil uživatele Yaris   Find more posts by Yaris   Foto galerie člena Yaris   Click here to Send Yaris a Private Message   Add Yaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomy
Stálý Člen

Karma uživatele tomy - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 34 

brutalne Příspěvek č. 119

ja som sa az zhulil na vojne pocas jazdy BVP na vojenskom cviceni a kto uz isiel v bevku v terene a hlavne v roji tak ten vie co je to za siiilu.
potom nam zavelili vystupit a mali sme utekat dole kopcom. ( akoze do utoku hehe ) to bol pekny flesh
.
a este jeden brutalny (naj)

ked sme boli na strelbach a mal som uz ist s kamosom strielat tak sme sa vypytali na hajzel, a tam sme sa skurili . dosli sme naspat a dostal som styri plne zasobniky.
zacal som supovat a prvou ranou som sepalil terc 450m.
supoval som dalej a len to tam padalo.
kuva to bolo asi naj co som nahuleny zazil.
citil som sa jak v nejakej 3d strielacke.
potom som sa ale hnusne popalil na hlavni lebo bola uplne zerava

B I G O S I su naj.


Old Post 09-11-2001 v 12:42 PM
tomy je offline   Profil uživatele tomy   Find more posts by tomy   Foto galerie člena tomy   Click here to Send tomy a Private Message   Add tomy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

houbicky & huleni..?? Příspěvek č. 120

Nedavno sme s kamosem vyjeli k jezeru. Rani soft drink nas probudil, a nastal cas pojidani houbicek. prvni 2g sme s usmevem sluply, ale prichut nebyla jedinecna. Bylo potreba neco nakoupit, aby se donas vesel ten zbytek. My choice -banan, zele s melounovou prichuti* & limo s kaktusovou prichuti*+ 3g psylocibe cubesiss. Kamos mezitim dosebe ladoval jogurt smichnej s houbickama, dotoho prikusoval chipsy....
Pri spekove prochazce se mi pri pohledu na nekonecnou jezerni hladninu vdaly prolinajici s oblohou obraz zacal kubicky rozdelovat a obcas tam prolitla naka ta silocara...
Po usednuti na lavicku se najednou kamarad zacal svlekat do tricka -vypadal uplne nezdrave bilej. najednou bezvladne visel pres lavicku. zatimco jsem ho krisil** polila prudka vlna horka i me. vzapeti jsme oba zvraceli.
Po chvili "survival on the beach" jsme se rozhodli vyklidit prostor. rychlou chuzi na protejsi stranu pritoku sme se pokouseli vystrizlivet. po dostatecnem oddechu naplazi sme se znace vycerpani dolezly do auta a huraa pryc!
Pak uz to byla sranda....
joint

*doporucuji ve stavu zhulenosti
**velmi spatne se nekomu podava prvni pomoc jestlize take mate "otevrenou hlavu".

www.greenhome.cz

Old Post 09-11-2001 v 20:46 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcanna
Nový Člen

Karma uživatele mcanna - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 20 

Upozornění Příspěvek č. 121

V sobotu jsme hulili přes vodárnu a kamoš si potáhnul.Najednou on omdlel.My jsme,ale seděli na 2m vysokoké střeše a on se zkunálel dolu jako jabko.Skončilo to s otřesem mozku a naraženou páteří.Teď si zrovna užívá v nemocnici.Nářez!!!!!!!

Old Post 11-11-2001 v 21:15 PM
mcanna je offline   Profil uživatele mcanna   Find more posts by mcanna   Foto galerie člena mcanna   Click here to Send mcanna a Private Message   Add mcanna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pro-tech
Nový Člen

Karma uživatele pro-tech - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 18 

Zdraví Příspěvek č. 122

jednou takhle na Ujezde-kourim s kamosem brko otacim se na bar ze si dam to svoje jedno pivko a pak uz nevim,tunel,svetlo-krisili me tehda prej pekne dlouho.

pro-tech

Old Post 12-11-2001 v 15:05 PM
pro-tech je offline   Profil uživatele pro-tech   Find more posts by pro-tech   Foto galerie člena pro-tech   Click here to Send pro-tech a Private Message   Add pro-tech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 123

Minuly patek jsem zahulil na konci sichty. Docela pohoda, kamos volal ode me z kanclu pritelkyni, ze prijde pozdeji (vzdycky mu trva dyl nez Sweet Purple rozdycha). A kdyz jsem ho tak poslouchal, tak jsem chytl zachvat smichu. Kamos samozdrejme taky. Jeho mlada se ho porad vyptavala co mu je (nerekl ji, ze je hulic) a to me fakt startovalo. Takze behem celeho (asi 10 minut) hovoru jsme se brutalne smali. Potom kdyz jsem jel vlakem domu, tak jeli nejaci slovaci. Viditelne vesnicani (zenske meli vysivane sukne, satky) s kupou tasek. Sedli si ve vlaku za me a porad neco probirali. Mluvili nejakym svojim narecim a ja jsem z toho byl uplne v pi*i. Neprestaval jsem se smal. Naproti me sedel nejaky asi 15 lety studentik a mel ze me dost. Porad se na me dival, jako kdybych byl malomocny. Celkem paranoia.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 14-11-2001 v 10:05 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 124

No davame si takle řadovýho jnta před Broukem Na knížecí a zpoza rohu najednou 2 fízlové a rovnou k nám.Joint už hodnou chvíli koloval a ten jeden baret se suveréně zařadil mezi nás a beze slova si potáh.Pak řek že to nebudeme rozmazávat a pokračoval v pochuzce.Ne že bych mel tudle sortu v lasce ale tímhle si u mě policajti šplhli. Ale vyjimka potvrzuje pravidlo, takže....


Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 19-11-2001 v 14:38 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 125

A další s fízlama.Znate to:prázdniny, výlet károu do přírody jointy, žrádýlko koupání v lomu a k večeru návrat do Prahy.Jedem si na Černým mostě po sjezdu z dálnice a samo že nás hned stopli benga.Kamoš notně posílen THC ale naprosto střizliv zadul do balonku a na místě se skácel.Po chvilce přišel k sobě a oni mu řekli, že v pohodě ale že nebude řídit.Já že to teda vemu a už sem se rval za volant a ten bengoš mě vytáh ven a ať si prej taky fouknu, když mě vidí...No nic sem nepil a pustili nás dál ale strávili sme tam s nima asi hodinu.....

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 19-11-2001 v 14:49 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chozinek
Nový Člen

Karma uživatele chozinek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 1 

Pohodička brutalni zazitek Příspěvek č. 126

jo to je v pohodě,mě cestuje pivko po stokle...
no a taky,když jsme s kámošema v pět ráno vyhulili několik g skunk,pak jsme se smáli asi hodinku...
až na bolest břicha doporučuji...poslouchat cizí smích a tomu se smát.no moc ducha v tom není,ale fain úlet.

Old Post 23-11-2001 v 09:42 AM
chozinek je offline   Profil uživatele chozinek   Find more posts by chozinek   Foto galerie člena chozinek   Click here to Send chozinek a Private Message   Add chozinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Negativni stavy... Příspěvek č. 127

Cágo,
ja jeste prispeju svou trochou do mlyna......Sedime si tak s kamosem jako temer kazdy den vyhuleni po praci v mem aute. poslouchame Mnagu jako ostatne vzdy...
Ganja podle vseho hodne posiluje sluchove vnimani a vy slysite, to co normalne neslysite, drobne disharmonie, kyksicky a to vsechno pusobi samozrejme na mozek a vasi naladu.
Ten vecer jsme brutalne zahulili a misto mnagy jsme pustili Metallicu......... V jinak hlucnem aute se rozhostilo tezke ticho...... asi behem peti minut jsem si vzpomnel na vsechny sve nemoci a neduhy a rikal jsem si ze ¨me musi v brzke dobe klepnout......rikal jsem si, ale ja este nechcu, este nejsu pripraveny ale jakstaks jsem se s tim smiroval, ze uz umiram......
Podival jsem se na kamosa a ten sedel taky jako bez duse... vypnul jsem muziku a napeti, ktere viselo ve vzduchu zacalo opadavat.......
Kamos se zeptal, ,, na cos myslel? ,, ja ze na smrt a takovy ty sracky.... a on udajne premyslel nad necim podobnym a udajne chtel spachat sebevrazdu.....

Takze az budete chtit umrít, .................................

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ metallica ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 30-11-2001 v 11:02 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hell
Stálý Člen

Karma uživatele hell - 77% PěstitelskáKarma uživatele hell - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 68  

Palec nahoru uraganový tornádo Příspěvek č. 128

Největší brutus?to si budu dlouho pamatovat....
Před třemi lety mi přítel dovezl z Amstru(byl tam na silvestra!)NepalCream,nádherně plastickej hášek.Ubalil cigárko,co něj váleček hášku od začátku do konce,a že to hned vyhulíme.Ten tabák mi připadal jako hloupost a ještě když mi říkal,že to hulí jak cigaretu,tak jsem z něho mněl dost,ale to i po polovině špíčka....Dopadlo to tak,že asi po deseti minutách stál na místě vysmátej jak jezevec s pocitem že stojím v uragánu,v uších rachot jako hrom,když blízko uhodí blesk.Mněl jsem co dělat abych se udržel na nohou.Trvalo to dobrou hodinku než jsem z toho tornáda vypadl a křeče v držce vod chechtání jsem ještě druhej den.......:-)

Hell

Old Post 02-12-2001 v 13:06 PM
hell je offline   Profil uživatele hell   Find more posts by hell   Foto galerie člena hell   Click here to Send hell a Private Message   Add hell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8871000 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív