Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150 watt sodík - ScrOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Palec nahoru fotky Příspěvek č. 113




Taxem to vyblejsknul...

Kulte wočadla na ten abgrejd, nic takovýho ste eště neviděli

A nechci slyšet řeči, že mi to chytne, ať vás to ani nenapadne (ta šílenost tam je jen do doby, než seženu něco lepšího - což samozřejmě taky může bejt něgde v nedohlednu )

A ještě fotka, jak to teď vypadá s kytkama, no nejsou na přepnutí?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 19-05-2005 v 22:03 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 114

No máš tam tři řitní věnce místa....víš co ....

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 19-05-2005 v 22:17 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad prostě přepínám Příspěvek č. 115

No ty woe - vim co...
Ale hrát si budu až s druhou úrodou na podzim - to už snad bude hydro (asi bublák na čtyry kytky) a ScrOG. Ten už bych teď nezvlád (respektive zvlád, ale musel bych tomu právě dát eště tak dva tejdny na růst a to se mi nechce )

Tagže v neděli přepínám na 12/12, kytky se eště vytáhnou (doufám ), nebude to nejlepší sklizeň, co ste kdy viděli, ale bude to moje sklizeň a za tim si stojim Hlavně je to první indoor, takže se učim co a jak a kdybyste viděli, jaký jsem měl problémy na začátku (sou popsaný vepředu) tak taky mluvíte jinak...
Teďko sou kytky krásně zelený, rostou prakticky bez problémů a já doufám, že to tak zůstane...

Za těch 100 gramů bych byl fakt mrtě rád, myslim, že do začátku je to slušný...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 20-05-2005 v 08:56 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 116

2Panjahoda:jj, kdo si počká ten se dočká....bez práce nejsou palice...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 20-05-2005 v 18:06 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 117

...dej na my slova az to vyhulis jeste nez stihnes dalsi prepnout na kvet

jestli mas chut, mrkni ke me, taky jedu 250W a napoprvy jsem vynos taky moc neresil, ale ted uz to peru co to jde a to mam pocit ze ty mý ctyri prostredni by jeste krapet rustu snesly, jenze uz nemam prostor o tejden dyl rustu muze znamenat nekolik tejdnu hulca navic muhehe

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 21-05-2005 v 16:54 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 118










kruz: No jo, jenže já sem přepínal pozdějc, než jsem chtěl... Už se mi ten růst fakt nechtěl prodlužovat, taxem to neska přepnul... Celej víkend jsem byl v tahu, přijedu domů a kytky narostlý přesně jaxem potřeboval... Tagže sem namíchal 5ml Wuxalu a 5 ml OBMka do 1,5 litru vody a zalil proschlou hlínu...
Vostříhal listy a přešteloval spínačky...
A taky brutálně zatemnil garage (2 okna) - by ani paprsek sluneční k mým květinkám v noci nedolétl

Teď už zbejvá jen počkat 2 měsíce až to dokvete a pak vás všechny zvu na CannaParty

Tady jsou nějaký fotky ze skříně, abyste věděli, jak to tam vypadá:

1. "profi" pařníček na řízky







2. klon Super Skunku - na jeho listech je poznat, že je to brutální indika (jako né úplně, ale trochu jo, no néé? )







3. pohled do skříně








4. celkový pohled na otevřenou skříň









5. Apollo 11 x Matanuska Thunderfuck









6. Apollo 11 x Matanuska Thunderfuck shora









7. Cinderella 99









8. Nebula









9. všechny kytí, co mi doma rostou, naskládaný na pracovním stole v garáži







Ostatní kytky jsem zapomněl vyfotit, tak dokumentace bude až příště

Jo a příspěvky typu: "Nech to eště chvíli růst" už nepište - vim, že by to třeba noch ein Woche sneslo, ale já sem dneska prostě přepnul a vůbec - já chci květy...!!!


Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 22-05-2005 v 20:40 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elacro
Stálý Člen

Karma uživatele Elacro - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 119

Kwjetoň
Kde bych sehnal semínka Orange Budu.

Old Post 22-05-2005 v 21:05 PM
Elacro je offline   Profil uživatele Elacro   Find more posts by Elacro   Foto galerie člena Elacro   Click here to Send Elacro a Private Message   Add Elacro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 120

pekne narostly, nezbyva mi nez vzit ty svy sejckovani zpatky, z tohohle to jeste stihne v poho dorust jeste po prepnuti.

Ja mam prepnuto 12. den

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 22-05-2005 v 21:58 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 121

Díky moc kluci za K+, to dycky potěší

Panjahoda: To je slabej wodwar - minulou zálivku sem na 1,5 litru vody dával asi 10 ml Wuxalu - žádný sraní s tim Kytky to normálně v poho zvládaj - a to je zalejvám jen timhle dryákem každý 2 dny A žádný známky přehnojení
Tagže 5ml WS & 5ml OBM je v poho
Postupně budu zvyšovat podíl OBM, ale WS pude furt...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 23-05-2005 v 08:56 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 122

No já nechci nic říkat ale nezapomínej že jedeš hlínu a tak se všechno projevuje docela pozdě, takže optarně !! Neznamená že kytka den po tom co ji narveš kotel hnojek vypadá v klidu že jí to svěčí..za 4 dny ti může zežloutnout a budem tu mít novej thread typu... "pomozte, čím to může být" (joke)

[size=1]

Old Post 23-05-2005 v 12:23 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 123

Jo - s tim fšim sem počítal, že je hlína zpomalená, tagže ze začátku jsem tam rval fakt jen malinko...

Jenže musíš počítat s tim, kámo, že kytky sou na růstu už asi měsíc (někerý skoro dva ) , jedu je furt timhle stylem a sou maximálně v pohodě

Prostě žádný známky přehnojení v celoskříňovým měřítku už od začátku růstu...

Měl sem fakt hafo problémů (sucho/vlhko) ale hnojení je zatim vážně bez problémů (doufám, že sem to teď nezakřik )

A taky už to moc víc rvát nebudu, maximálně nějakej ten mililitřík navíc a seru na to, nejsem killer

Eště nějaký připomínky?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 23-05-2005 v 13:01 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 124

Čus Kwjetoň, přidám se k těm co říkaj "Přeháníš to chlape!" .Je to tvoje věc, ale ty taky budeš kouřit ten Wuxal.OBM je ještě v poho, ale W je zabiják.Já se s nim krotim a kytky sou dost v poho.Jinak pěkný

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 23-05-2005 v 18:20 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 125

No ale neřikejte mi, že za dva měsíce květu ho z kytek nedostanu, to se mi nezdá

A 14-denní flushing taky dá svý, no néé?

Jo a pokud můžu soudit podle smradu, tak Wuxal je v poho, ale spíš to OBMko je dost kentus, tak nevim...

No nic, hnojit budu s Mírou, ale toho OBMka se dá lejt celkem dost, tak uvidim. Hlavně to dávám podle potřeb kytek, gdybych viděl, že to dělá bordel, tak je proleju vodečkou a mírnim to

Tagže dík za pomoc a esi máte eště nějaký BloomEsa v rukávu, traxem s nima, poněváč teď je každá rada drahá (ale vod vás zdarma, no néé? )



edit: tady sou fotky

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 30-10-2006 v 15:38 PM

Old Post 23-05-2005 v 19:32 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 126

Já si účtuju kilo za radu, ale že seš to ty........tak slevím na pade .Bialgeen smrdí ještě víc jak OBM a mejm kytičkám prospívá v jakémkoliv množství.Takže smradu zdar.....a zvlhčování jakbysmet......a květu též....a...........

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 23-05-2005 v 19:42 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Pár nápadů. Příspěvek č. 127

Co takle atazyme?Nebo jiný květový hourmouň?

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 31-05-2005 v 22:55 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 128

To Kwjetoň:Souhlasim s tebou.Rvát toho do kytí,kolik se toho do ní jenom vejde(neni to zrovna podle přírody,ale koho to zajímá,když máš pořádně nadupaný palice)-podle mě 14 denní flushing je dostačující na to, aby si kytí celkově detoxikoval a pak jsi moh kouřit jen ty nadupaný palice,který ti vyjely po tej hnojce.Já osobně jsem dával ke konci pěstování 3 násobek běžný dávky a kytí to vydejchávaj- a vypadaj i šťastněAť tě kytí rostou,vypadají pěkně.....

z grower chatu:
[anti-drugs] vy kdyz to svinstvo prodavate skolakum a ani to nedanite ja pak mam prazdnou hospodu protoze mlady radisi chodej kourit nez na pivo a ja musim pivo danit
[femyli] treba k tobe do hospody nechodej , protoze jsi debil

Indoor miniskleník 400W | 2*Super Skunk x Original Big Bud SKLIZENO
2nd round # 400W | 3*Super Skunk x Original Big Bud 2*Orange Bud SKLIZENO
3rd round 6x SSxBB(4x hlína 2x bubbler) produced by Gaba(400W) SKLIZENO
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 01-06-2005 v 15:14 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6427120 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív