Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Tančící Lemur
Nový Člen

Karma uživatele Tančící Lemur - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 113

jo tenkrát poprvé..... mám dojem, že to bylo v prváku na gymplu a byl to příšernej brutus. kamosh splašil nějakej modelismus a vyjeli jme se vyjet do lesa. hned na poprvý do mě nacpal dvě kýblflašky a přesvědčoval, že to bude dobrá prča. cejtil jsem to trochu jinak. nemoh jsem chodit, ani sedět ani ležet, prostě nic. pak jsem začal vnímat svoji hlavu zevnitř, jak mi tam lítá moucha. (nepřeju nikomu).
moucha naštěstí uletěla a přišlo to pravý vořechový. tlemil jsem se asi tak hodinu do potoka zpíval rybičkám koledy...................takže vlastně docela dobrý

Old Post 11-01-2005 v 12:53 PM
Tančící Lemur je offline   Profil uživatele Tančící Lemur   Find more posts by Tančící Lemur   Foto galerie člena Tančící Lemur   Click here to Send Tančící Lemur a Private Message   Add Tančící Lemur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 114

prvykrat som hulil asi v 8. triede, samozrejme nic, potom som mal dlhsie pauzu, zase nic, a zase nic, a zase nic, ale potom som sa nasral a zhulil som toho riadne a bol som na sracky(riadna paranoja).
Inak ja tiez ako alcool som skor hulil ganju ako ciga.

Old Post 11-01-2005 v 14:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 115

to ja na konci devitky za diskarnou nejakej venek¨,pamatuju si to jako dneska nic mi to nedalo tak sem se prestal toho bat.

Old Post 13-01-2005 v 09:38 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

jo, to já hulil až v půlce prváku. Byl to skunk a nic mi to neudělalo, až podruhý. A to byl masakr

Old Post 13-01-2005 v 09:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elis :-i
Stálý Člen

Karma uživatele elis :-i - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 117

asi měsíc před 15tejma narozeninama na kámošově oslavě 18tin. Byla to hoodně velká akce, a asi 90% lidí tam hulilo. tak mě zajímalo, co to udělá. napoprvý vůbec nic. ale o pár měsícu pozdějc sem si dala znova, protože mi všichni říkali, že to ucejtim až napodruhý. a měli pravdu

ps: doufám že máma nechodí na grower, hehe to by mi možná přestala zalejvat kytičky, kdyby si tohle přečetla

Elis :-i
"Today is the first day of the rest of your life..."

Old Post 13-01-2005 v 14:18 PM
elis :-i je offline   Profil uživatele elis :-i   Find more posts by elis :-i   Foto galerie člena elis :-i   Click here to Send elis :-i a Private Message   Add elis :-i to your buddy list     Navštiv homepage uživatele elis :-i! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shorscha
Nový Člen

Karma uživatele shorscha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 6  

Obecné nedávno Příspěvek č. 118

hulit sem začala nedávno protože sem byla vždy proti tomu a začala sem k vůli svý mámě která na mě bez důvodně řvala, naučil mě to kámoš a nyní hulim skoro denně se svym miláčkem a je nám v celku dobře

Old Post 16-01-2005 v 21:06 PM
shorscha je offline   Profil uživatele shorscha   Find more posts by shorscha   Foto galerie člena shorscha   Click here to Send shorscha a Private Message   Add shorscha to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shorscha! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 119

Několik prvních brček, který sem měl mě vůbec nezhulilo. asi sem to neuměl. Ale jednou, to se este prodavalo huleni na Karlaku v Praze, sem si koupil za 200 takovej menší pytlík, tak na 3 špeky. Dojel sem k babce do Vrchlabi, vylezu na ulici, vodpalim to, hulim, hulim, hulim. Prochazim kolem prkennyho plotu, mezi prknama sou mezery, a jak skrz ne svitilo slunce, tak mi to blikalo do xichtu, podle toho jak sem chodil. Tak sem se na tom brutalne zasek a chodilb sem tam asi hodinu, pak sem sel domu, dalsi hodinu sem kecal s babkou, ale uz vubec nevim vo cem. Kdyz sem si pak lehl na postel, tak sem mel pocit ze se ta postel votocila a je na strope. Kdybych se nedrzel, tak bych z ni urcite spadnul :-)))




Tak to bylo brko, ktery me poprvy zhulilo.

Old Post 17-01-2005 v 17:26 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 120

Prvni joint sme meli s kamosem ve vysypanym cigu s normalnim filtrem, vubec to nezkourilo, "aspon ze to pekne voni" sem si rikal a byl pekne nasranej(dal sem za Gcko 300), pak sme ale celej zbytek dali do jednoho speka(kamos nam to umotal) a dali to ve trech, byla to fakt raketa a ted sem byl zkourenej uz po tretine toho brka, ale statecne sme to dohulili do konce a pak se tlemili jak kokoti :]

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 17-01-2005 v 18:06 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 121

2 Franta : To je pravda, takovy jako na zacatku to uz asi nikdy nebude, a to je skoda, a obcas mel i tezky zrakovy haluze(barevna duha okolo veci atd) a to my dost chybi, da se to ale navodit treba houbama ))

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 17-01-2005 v 18:16 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 122

Poprvé to stálo za to, trochu jsme zabafali z dýmky. Pak jsem dal odvar z 10 gramů nenasušených květů a paliček. Pak jsem vzal dětskou kytaru, beze strun, asi 20 minut hrál sóla na hudbu DEEP PURPLE. Trochu jako ELvis. Dneska mi lidi říkají, že větší srandu už v životě nezažijou. Pak jsem šel domů tak ve dvě ráno, trochu poprchávalo, tančil jsem po obrubníku a zpíval AM singin´in the rain... pak jsem šel do pokoje vylezl jsem vikýřem na střechu ve 2 patře, hodně zkosenou. Vzal jsem si ještě svůj outdoor, a kurevsky dlouho jsem se díval na Brno, špilas, petrov. Fakt drsný cítil jsem se jako bůh, jako by to co bylo pode mnou bylo celý moje, protože všichni v tom městě spali a já vychechtanej čuměl na tu nádheru...

Old Post 17-01-2005 v 18:29 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozin
Nový Člen

Karma uživatele jozin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 123

tak prvni brko me taky nezhulilo ani druhy a treti, to bylo v lete devadesat tri..Ale vod ty doby uz kazdy!
No a brko co si fakt pamatuju: hulili sme tenkrat z fajfky po dedovi(=docela slusnej kotel) a huleni bylo z Dobrise(dodnes povzuju dobrisany za #1 pestitele ve stredoceskem kraji).Bylo to v lednu a byla priserna zima, ale v pulce toho kotliku rikam kamosovi,ty vole cejtis to teplo a von hehe ze prej jo, par hodin sme chodili po meste zmasteny jak prasata a pak sme se sli prihlasit do autoskoly,kde sme udelali totalni ostudu a aby toho nebyl konec tak sme sedli na lavicku a rekli sme si ze budem poslini bratri jako vinnetou a old shatered hand.Kazdej si plivnul na dlan potrasli sme si tou poplivanou rukou a volizli to nazpatek.(docela humac co?)no ale zas kdo ma na svete posliniho(po sline) bratra?

Old Post 17-01-2005 v 19:23 PM
jozin je offline   Profil uživatele jozin   Find more posts by jozin   Foto galerie člena jozin   Click here to Send jozin a Private Message   Add jozin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 124

Karma uživatele varan

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 14

[Ignorovat tohoto uživatele]

Příspěvek č. 16

Poprvé to stálo za to, trochu jsme zabafali z dýmky. Pak jsem dal odvar z 10 gramů nenasušených květů a paliček. Pak jsem vzal dětskou kytaru, beze strun, asi 20 minut hrál sóla na hudbu DEEP PURPLE. Trochu jako ELvis. Dneska mi lidi říkají, že větší srandu už v životě nezažijou. Pak jsem šel domů tak ve dvě ráno, trochu poprchávalo, tančil jsem po obrubníku a zpíval AM singin´in the rain... pak jsem šel do pokoje vylezl jsem vikýřem na střechu ve 2 patře, hodně zkosenou. Vzal jsem si ještě svůj outdoor, a kurevsky dlouho jsem se díval na Brno, špilas, petrov. Fakt drsný cítil jsem se jako bůh, jako by to co bylo pode mnou bylo celý moje, protože všichni v tom městě spali a já vychechtanej čuměl na tu nádheru...

Old Post 17-01-2005 v 19:32 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Polárka
Nový Člen

Karma uživatele Polárka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 125

Mno nepamatuju si první, ale jeden z prvních určitě...Byla to bílá vdova...a stačilo, za chvíli sem běhala jak mamaluk kolem altánu a nepřišlo mi to divný...

Old Post 18-01-2005 v 19:20 PM
Polárka je offline   Profil uživatele Polárka   Find more posts by Polárka   Foto galerie člena Polárka   Click here to Send Polárka a Private Message   Add Polárka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 126

v 3tiaku na strednej - nic som o tom nevedel, ale mal som znameho co hulil. tak som ho popytal o jeden joint - doma som kukal na tu "bielu cigu" ako puk. urobil mi toho jointa bez filtra ,alebo som ho stratil, to uz neviem len si pamatam ze som nemohol za nic prist na to kde sa to zapaluje a kde taha do walkmanu som si dal cypress h. a pocas prechadzky po prirode som to nejak sfajcil. ked som sa vracal domov mal som divny pocit ze vsetci na mna kukaju a vedia ze som hulil travu...aj ked to na 100perc nemohol nik vediet. vobec som nevedel ci mi daco je a co mi vobec ma byt. som si sadol k telke a len tak kukal, a kukal, a kukal, kukal..... a tv bola pritom vypnuta

Old Post 19-01-2005 v 12:33 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrbic
Stálý Člen

Karma uživatele vrbic - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 127

Kdyz sem mel poprvi tak sem mel totalní shit. pak sem pul roku hulil jenom sami sracky a nic mi to nedavalo, rek sem si ze je to vo hovnu a ze s tim prestanu. Ale pak sem sel na stredni a tam sem si dal s lidma skank. Dost sem to s tim prehnal a poradne me to rozsrackovalo. Od te doby hulim pravidelne

Old Post 20-01-2005 v 11:06 AM
vrbic je offline   Profil uživatele vrbic   Find more posts by vrbic   Foto galerie člena vrbic   Click here to Send vrbic a Private Message   Add vrbic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ufo Tox
Nový Člen

Karma uživatele Ufo Tox - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 3  

Palec dolů Příspěvek č. 128

Můj první špek byl v 6 třídě hned po škole nevěděl jsem co se děje první smích docela pohoda pak mě přešel zatmělo se mi v tramvaji a v hlavě my hučelo fakt zle 12 h sem měl hlavu v míse vod hajzlu ale neblil sem přiklopenej prkínkem sem čekal co se bude dít ale co pálim to 4 roky a je to v poho jeste sem ve skole nepropad takže pohoda

Old Post 21-01-2005 v 14:58 PM
Ufo Tox je offline   Profil uživatele Ufo Tox   Find more posts by Ufo Tox   Foto galerie člena Ufo Tox   Click here to Send Ufo Tox a Private Message   Add Ufo Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3904290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív