Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Je řešením tvrdý lobing v parlamentu na způsob odborářských a jiných hnutí ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

to Loki Příspěvek č. 113

Díky....Nyní informace, které jsem sehnal:
soc-dem návrh...300 000 podpisů, což se dá sehnat...problém...musí se pro jednu z možností vyslovit nadpoloviční počet hlasujících...což je jako o vlku a koze...
ODS a část US prosazuje jen schválení jednoho konkrétního referenda a to o vstupu do EU...
budu dál sbírat informace...
i když to nevypadá příliš nadějně, samotné vyhlášení referenda by byla hezká událost...pokud vím zatím úspěšně proběhlo ve ŠVÝCARSKU ve 2 kantonech...
Snad by bylo vhodnější prosazovat referendum o 1.dekriminalizaci pěstování a to i tehnického konopí
2.vyjmutí THC z listiny zakázaných látek...
o legalizaci....je třeba vést diskusi...v jaké formě????

...

Old Post 24-08-2001 v 17:48 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stalker
Stálý Člen

Karma uživatele Stalker - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Palec dolů Příspěvek č. 114

Příspěvků je mnoho ale jeden říká že huliči k volbám nechoděj. To je špatný. Žijem v systému který chtě nechtě musíme tolerovat. To že nejdu k volbám vlastně hodím všechno to co tady řikáme za hlavu. My jsme ti kteří to chceme změnit proto musíme volit. A když nejni koho tak prostě volební lístek nevyplňte. Když potom statistiky ukáží že 30% se zúčastnilo voleb ale nevolilo tak to už bude o něčem svědčit. Trošku od tématu ale musel jsem.... zdar

Hulíme proto, abychom si vzpoměli na věci, které jsme dělali, když jsme byli zhulený.

Old Post 30-08-2001 v 19:44 PM
Stalker je offline   Profil uživatele Stalker   Find more posts by Stalker   Foto galerie člena Stalker   Click here to Send Stalker a Private Message   Add Stalker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 115

papaja: technické konopí není kriminalizováno, tím pádem není potřeba ho dekrimanilzovat. Když chceš pěstovat technické konopí, což je rostlina druhu cannabis s nižším obsahem cannabinolů než 0,3% tak máš ohlašovací povinnost až nad 100m2. Tzn. dekriminalizace je nutná pouze u těch rostlin co pěstujeme my Vyjmeš-li jednu látku ze zakázané listiny, časem budeš muset vyjmout další a další. A dělat ústupky na všech frontách. Viděl bych to prostě tak, že dekriminalizujou pěstování konopí a následnou výrobu marihuany a její deriváty pro svoji potřebu. To by bylo naprosto dostačující a v souladu s ústavou-neboť zákony vychází z toho, že člověk pokud škodí sám sobě (v rámci svojí sobody) není obtížný pro společnost. Ovšem jak je tohle všechno v realitě je věc druhá.
Stalker: no a nemyslíš, že těch 30% rozdělí poměrným dílem mezi volené strany? V této problematice se nevyznám a abych pravdu řekl, je mi to jedno. Ale pokud je to tak jak jsem napsal, tak proč tam budu vůbec chodit, když s tím mým hlasem udělaj to samý jak kdybych tam nešel? Hm?

Mějte se good
Zdarec

Old Post 31-08-2001 v 07:07 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tehace
Stálý Člen

Karma uživatele tehace - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

díky stalkere... Příspěvek č. 116

.... třeba to je řešení, ubrat hulení, začít myslet, převzít část osobní zodpovědnosti a dostavit se k volbám....
výsledek??? třeba se do parlamentu dostanou rozumější lidi než je severova klika a klub důchodců soc-dem.... ale to neni už jen vo hulení...
taky sorry, ale taky sem musel....

PS. 2papaja: referendum.... v čechách??? a vo trávě??? a jak myslíš že ba asi dopadlo.... jak by asi hlasovalo 80% populace 18+, kteří se nechali na silvestra bavit novou??? a silvestrem na nově ještě v srpnu???

Old Post 31-08-2001 v 07:11 AM
tehace je offline   Profil uživatele tehace   Find more posts by tehace   Foto galerie člena tehace   Click here to Send tehace a Private Message   Add tehace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 117

to Hihi...za upozornění o technice- samo.že to vím, jde o nesmyslné kontroly, přihlašovací povinnosti- z mých zdrojů nad 0,5 ha atd..., ostatním- o co jde pánové...??? Nejde ani tak o jistotu dekriminalizace po proběhnutí referenda-jde také o předchozí diskusi a medializaci. případ Fryč mne přesvědčil o nutnosti jednat...I v Holandsku to nebylo z ničeho nic..Konaly se demonstrace, které policie a armáda rozehnávali nejrůznějším způsobem..viz studentské hnutí v 60 a 70 letech v západní Evropě...
Takže shrňme argumenty proti legalizaci
1. přibude více "chronických" kuřáků
protiargument...statistika mladých lidí pravidelně užívajících THC je jasná...USA kolíbka represe proti hempu vede....mimochodem ČR je v popředí

2.chaos v ulicích, "zbourání " politického modelu a podobné kecy....
na to nemá cenu odpovídat-každý, kdo poznal účinky THC ví své o proklamované cannabisové kriminalitě-naopak tento stav nahrává propojení hempu s drogovými překupníky atd...Kdo prodává v ulicích je většinou závislý na pervitinu či heroinu....Jistě mění se situace a ta není jako před 11 lety, kdy jsem poprvé poznal zelený list....Dnes potkáš člověka s dready a on ti nabízí s úsměvem něco co má hodnotu 30 korun 10 krát dráž...

3.přístup k ganje získají nezletilý...
cha,cha jakoby neměli přístup již dnes-na ZŠ kouří běžně 13-14 letí, kteří nepěstují...samo - takže kupují
a dealují mezi sebou. Pro ně je normální situace, že vše je na prodej...

4.rakovina..
řešením jsou vaporizéry...

5.psychické problémy
sám mám za sebou jisté věci...je nutné vědět o zvýšeném výskytu schizofrénních atak mezi pravidelnými smokers-ovšem neexistuje/ kromě Švédské studie/ seriozní výzkum....

a tak bych mohl pokračovat...LEGALIZUJTE PAMPELIŠKU ..viz pampeliškové víno...

Kdo mi bude bránit zasadit semínko do země...I řekl Hospodin: Všechny rostliny vám dávám k užívání...
kniha Genesis

[Edited by papaja on 31-08-2001 at 11:00 AM]

Old Post 31-08-2001 v 09:56 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 118

papaja: zapomnel jsi na to, ze se to da i jest atd. myslím, že by to bylo na dlouhej příspěvek, ale to je teď jedno.
Poslední věta, hezkej příklad, ale s hospodinem jdi někam do církevní organizace, ať podpoří legalizaci>co to je za kecy? Že to kdysi někdo napsal to nic neznamená-církev je nejstarší a nejdýl fungující fašistickoxenofobní organizace, tak se prober. Je mi jedno čemu věříš, ale ventiluj to těm kteří to chcou slyšet! A ne takovýto náboženský žvásty! Nebo až si přečteš Hitlerův Mein Kampf, a Stalinovi spisy, tak to budeš taky ventilovat? Nebo Velkou knihu o konopí? S tím di doopravdy někam jinam.
Nejsem agresivni ani nasranej, jen se vyjadruju k Tve posledni vete-trochu vic se s ni neshoduju. Nemám rád, když se lidi chovaj jak stádo tupých ovcí, který potřebují věřit svému pastýři! Ale pokud Ty jo, tak Ti to na druhou stranu nemůžu brát.

Mějte se good
Zdarec

Old Post 31-08-2001 v 10:15 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 119

2 hihi...

co na to rici... snad jen hihihihihahahhahahhahaaa!

nojo, abys nechapal spatne. nesmeju se tobe, vis uz preci, ze v tomhle jsme za jedno! Smeju se tomu, jak vzdy, kdyz prijde nejaky novy clen na grower, tak zavita do teto diskuze, a citi se povinnen nam taky rici, ze vlastne se okamzite musi dekriminalizovat, ze to je nase svata povinnost... Pise vsak uz jen to, co tu bylo mnohokrat napsano a mnohokrat vyvraceno. Pochybuju, ze by nekdo jeste mel silu precist uplne vsechny prispevky... a tak pise par prispevku. my mu odepiseme, on se nastve, napise dalsi prispevky, tak to jde chvili dokola, pak jeste neco malo napise a pak se na to vykasle...

A pak prijde zase nekdo novej a jedeme znooovuuuuuu!

Old Post 31-08-2001 v 13:57 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tehace
Stálý Člen

Karma uživatele tehace - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

2Wall... Příspěvek č. 120

no aspoň se z toho stane "nesmrtelný grouvr trýd", protože loki se očividně i na tvé doporučení k jeho zavření nemá. už teď sem docela zvědavej kam se došplhá konečnej počet příspěvků k tomuhle tématu....

teha©e

Old Post 31-08-2001 v 14:40 PM
tehace je offline   Profil uživatele tehace   Find more posts by tehace   Foto galerie člena tehace   Click here to Send tehace a Private Message   Add tehace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

:-) Příspěvek č. 121

jo myslim, že tady to fakt už nemá cenu :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 31-08-2001 v 18:33 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 122

...to co jsi hihi napsal o církvi no comment...hoši, snad jen kniha Genesis je židovská kniha součást Tory a byla napsaná cca 1000 let před založením církve
to Walhalla koukni se na datum své registrace a na můj datum....
Mrzí mne, že to sklouzlo někam, kam podle mne nemělo...

...

Old Post 31-08-2001 v 18:35 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

církev Příspěvek č. 123

no vyjímečne s hihim souhlasim, církev je přežitá sekta a nemá ve 21. století žádnej smysl, a už vůbec ne tady na groweru

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 31-08-2001 v 18:39 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4m1e
Stálý Člen

Karma uživatele j4m1e - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 124

to papaya koukam , ze se rypalowe chytli az te posledni wyety tweho prizpyewku . to ye sranda co

to hihi ses nako rozcilil qwuli nabozenstwi , ne ?

to oton respekt pro tenhle swyet

j4m1e

Old Post 01-09-2001 v 11:35 AM
j4m1e je offline   Profil uživatele j4m1e   Find more posts by j4m1e   Foto galerie člena j4m1e   Click here to Send j4m1e a Private Message   Add j4m1e to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j4m1e! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

:-) Příspěvek č. 125

neboj respektu mám dost, sem napsal jen muj vlastní názor, jinak proti církvi ani jiným sektám nikde nevystupuju ani aktivně nebojuju, jde to mimo mě, jen si o tom myslim svoje :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 01-09-2001 v 18:40 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Pohodička Příspěvek č. 126

to j4m1e..
ano je to legrační...Pro někoho je citace z Písma něco jako červená barva pro býka...
to Walhalla
kde jinde by měl člověk psát o svých názorech na legalizaci...
jinak zajímavý článek v magazínu Lidových novin 30.8.2001 jistě bude i na iLidovky.cz...samo, že občas jsou tam faktické chyby, ale jinak doporučuji...

...

Old Post 01-09-2001 v 18:50 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 127

trochu jsem to poplet s tím odesíláním příspěvků.

[Edited by hihi on 03-09-2001 at 08:39 AM]

Old Post 03-09-2001 v 07:30 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 128

papaja: aha-tak už tomu rozumím: "Já su jako ten býk a Ty ten toreador, kterej mě schválně vydráždil." Hm, to se Ti teda povedlo. Ještě, že jsem v sobě udržel tu STTRRRRRRAAAAAAAŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠNNNNNNNNOOOOOOOOUUUUUUUUUUUUUU AGRESI (vid žemličko) A NEROZDUPAL TĚ < Trocha ironie-kdyby jste to chtěli zase chápat jinak. No je sice hezký, že ta kniha byla napsaná jak říkáš 1000 let před založením církve, ale církev s ní nemá nic společného a ani žádná víra atd., že? To neva, aspoň jí lidi věří o tisíc let víc. A co takhle Korán? Tam taky něco takovýho bude ne? A ten určitě nesouvisí s žádnou náboženskou organizací, kde jsou lidi ovečky pod svým pastýřem, ani podobnou organizací.
A vůbec se nepíše 21. století atd. To je jedno no, comment, abych nevypadal zase jako nějakej býk. Prostě je to tak, jak když za mnou došli Jehovisti a ptali se kde člověk najde odpovědi na otázky (mysleli Bibli-nebo nějakou takovou "KNIHU" snad to nebyl Genesis-to víš býci atd.) Tak jsem jim řekl na interenetu.
ŽEMLE: rýpalové? to jsou pro Tebe všichni lidi, kteří maj jinej názor než Ty? Nechceš přece abych opakoval Tvá slova ohledně respektu>ale jen je opakoval autorovi A nerozčílil sem se, jen mě vadí, že to tak chápeš, škoda, že tu nejsou nějaký značky pro lidi jako Ty, který by byly: jsem v pohodě, su rozčílenej, sereš mě, je mi to jedno, irituje mě to, atd. Používal bych tu první>ne, jen tak trochu si MUSÍM REJPNOUT


papaja: kde jinde by měl člověk číst názory na svoje názory o legalizaci, aby ze sebe neudělal blbce, až půjde do něčeho naostro.

oton: ale nikdo Tě přece neobvinil z BOJE PROTI CÍRKVI nebo, že bych něco přehlídl? Teď si dělám taky prdel

Walhalla2000:

Ne kluci:papaja a žemla>pouze jsem prezentoval svoje názory A taky sem se dobře zasmál

Old Post 03-09-2001 v 07:33 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4766730 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív