Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 75 76 77 78 79 »
Autor
Téma 
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 1217

oki,timto postem si mi dost pomohl,takze na kvet co nejmensi obsah dusiku a vetsi mnoztvi fsforu a popripade zvysovat davky,tudiz tam dostanu i vic toho fosforu,Ok,dik

Slunko je mocné....

Old Post 02-11-2006 v 16:29 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1218

čau lidi mam otazku koupil sem si hnojivo HYDROPONEX tak se chci zeptat jestly je aspoň trochu dobry na hydro???

MÁ TO OBSAHY:
celkový dusík jako N 14,2%
z toho amonný dusík 11,1%
dusičnanový dusík jako N 3,1%
fosforečnan rospustný ve vodě jako P2O5 12,2%
draslík rozpustný ve vodě jako K2O 19,4%
hořčík rozpustný ve vodě jako MgO 0,3%
Měď jako Cu od 0,02 do 0,06
Železo jako Fe od 0.02 do 0,06
Zinek od 0,015 do 0,045
Bór od 0,01 do 0,03
Molybden od 0,025 do 0,075
hnojivo neobsahuje chloridy

FAKT BY MI TI POMOHLO DÍK

Old Post 05-11-2006 v 19:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 1219

Plagron - Grow, Bloom + green sensation
Vermesfluid.....co vic si prat,)

Old Post 22-11-2006 v 21:53 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 1220

citace:
Původní příspěvek od lowerider
Plagron - Grow, Bloom + green sensation
Vermesfluid.....co vic si prat,)

Co víc si přát?

Tak třeba kořenovej stimulátor (myslím, že je to na kořenech znát, když ho požíváš, kór v hydroponii), nebo třeba nějakej enzym na pročištění kytek a o FS/Ripenu ani nemluvím........

23

Old Post 23-11-2006 v 06:58 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinMF
Stálý Člen

Karma uživatele martinMF - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 1221

Je mozne,ze som krystalonom start prehnojil moje kyticky,ked som ich zalial vo veku asi 2tyzdnov.semena mam no-name,sice taky lepsi,ale aj tak viem,ze to nebude jak origos zo seed banky,ale aj tak sa z nich tesim
Co sa s nimi deje,ked mi uplne zoschli a z casti zhnedli a zozltli listkyMoze to byt spalene od hnojiva?,od Usporiek?ma 2*45W 4100K,alebo im chyba nejaky prvok?alebo som ich prelial???Fakt neviem,pripadne, moze im hrozit nejaka choroba?Som bezradny lebo viac krat som to uz skusal a vzdy mi zacali zomierat podobnym sposobom,mal som vtedy 70W sodik....dik za nejaku radu.

MARMF

Old Post 28-11-2006 v 12:48 PM
martinMF je offline   Profil uživatele martinMF   Find more posts by martinMF   Foto galerie člena martinMF   Click here to Send martinMF a Private Message   Add martinMF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 1222

dvojka-trojka: jedu hlinu...a kdyz mam green sensation tak nepotrebuju jiny zbytecnosti..mozna bych dokoupil Final solution. tot vse

martinMF : zdar tak hlavne bych pri indooru nepouzival ten humus krystalon..ani start ani universal proste nic. jestli jedes hlinu tak si kup od Plagronu. podle me je nejlepsi. a jinak to hnednuti, zloutnuti usychani listu muze byt v cem koliv tak nejlepsi bude procist FAQ nebo hledat v sekci indoor. a to 2*45W 4100K nemyslim ze to je vhodny svetlo.. jak na rust tak na kvet...jedine na matkarnu/rizkovnu.

Naposledy upravil lowerider 28-11-2006 v 13:12 PM

Old Post 28-11-2006 v 13:06 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinMF
Stálý Člen

Karma uživatele martinMF - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 1223

to lowerider: To mam len na rast,na kvet mam uz objednany philips 70W son-t pro a dam to spolu s tymi ziarivkami,kazda ma 2990Lm.S tym kristalonom sa nedaju dosiahnut ziadne pekne vysledky???Fakt je to az take zle hnojivo?Som z BA SVK,neviem,kde tu zozeniem dake dobre...semienka mam no name,moze aj to sposobit,ze rastliny su velmi citlive na prehnojenie?

MARMF

Old Post 28-11-2006 v 13:31 PM
martinMF je offline   Profil uživatele martinMF   Find more posts by martinMF   Foto galerie člena martinMF   Click here to Send martinMF a Private Message   Add martinMF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 1224

2lowerider: Green Sensation je moc dobrá věc, ale myslím, že enzymy to teda neobsahuje. Takže minimálně ty enzymy bych dokoupil.

23

Old Post 28-11-2006 v 13:51 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 1225

martinMF : na outdoor by ty krystalony nebyly zas tak spatne ale nepouzivam je vubec. pred par lety jsem 2x sklizel indoor ve kterym jsem hnojil krystalonem a byly to uplny mrde. zazloutly litsty maly vynos spatna chut neskurovalo to dlouho proste hrozna bida, pritom to byly modely ze seminek AK48 a SKUNK no.1.
ty jsi z Bratislavy a tam nemuzes sehnat dobry hnojiva?...to teda koukam, tak se treba skus podivat na net. urcite neco sezenes. jak rikam jestli jedes hlinu tak je nejlepsi pouzit Plagron.- Grow, Bloom, Green sensation a mozna Final solution. a treba jak pise clen dvojka-trojka koupit nejaky ty enzymy i kdyz si myslim ze kdyz nejedes hydro ale hlinu tak je to "zbytecny'. pokud se tyce svetla tak ja vubec nemam zkusenosti s mensima w. ja jedu 400w OSRAM PLANTASTAR. tak proste neverim tem svetlum s mensimy w. ale nezalezi jenom na wttech ze? tak at to nejak vychytas MIER!

dvojka-trojka: OK verim ti ze by to mohlo byt dobry..tak pri pristi pesteni to koupim a uvidim jestli v tom bude nejakej rozdil.

Old Post 28-11-2006 v 22:40 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Dotaz ComCat - In/ Ou Growing Příspěvek č. 1226

Má někdo zkušenost se speciálním hnojivem pro konopí ComCat - In/ Ou Growing ?

Old Post 14-12-2006 v 14:18 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 1227

čau muže mi poradit někdo kdo má náké skušenosti nebo ví něco o netopířich výkalech(guano) jestli to je dobre hnojivo,mě totiž kamoš nazbíral naky a řikal že to je dobrý aby mě po tom kitička neumřela díky moc za jakoukoliv radu

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 31-12-2006 v 12:01 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Pohodička Hledej ! Příspěvek č. 1228


citace:
Původní příspěvek od skioo
čau muže mi poradit někdo kdo má náké skušenosti nebo ví něco o netopířich výkalech(guano) jestli to je dobre hnojivo,mě totiž kamoš nazbíral naky a řikal že to je dobrý aby mě po tom kitička neumřela díky moc za jakoukoliv radu

Aby neumřela ? LOL... Koukni tady + tady + stránky výrobce+ jak s ním hnojil kolega Protest tady...

Old Post 31-12-2006 v 12:35 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 1229

no ja sem si na letosni outdoor poridil hnojivo na rust Substral s obshaem NPK 27-15-12 a na kvet Krystalon JAHODA NPK 12-12-36
tak uvidim co z toho vznikne

Slunko je mocné....

Old Post 09-01-2007 v 16:48 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
industtry
Nový Člen

Karma uživatele industtry - 17% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14  

Nápad Příspěvek č. 1230

TAk to skusim tento rok s tymi slepacimi hovnami :OOD tak to som zvedavy jak to pojde TAk to skusim tento rok s tymi slepacimi hovnami :OOD tak to som zvedavy jak to pojde

Old Post 16-01-2007 v 08:41 AM
industtry je offline   Profil uživatele industtry   Find more posts by industtry   Foto galerie člena industtry   Click here to Send industtry a Private Message   Add industtry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speed
Nový Člen

Karma uživatele speed - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 10  

Organika Moje prírodné SUPER hnojivo! Příspěvek č. 1231

Rád by som vedel akými prírodnými hnojivami hnojíte VY! Alebo dokonca aké si sami pripravujete. Moja super mixtúra na 10 kg hnojiva je takáto: 1 kg kuracích hoven, 1 kg mišacích hoven, 2 kg rašeliny a 3 kg černozeme a 3 kg kompostu. Toto hnojivo výrazne ovplivní rast vašej rastliny k lepšiemu. Ak neviete kde zohnať kompost a myšacinky, poradím vám. Kompost si pravidelne odvážam s políčka nedaleko miestnej základnej školy na fúriku. Skoro každá základná škola ho má. Myšacie hovienka zoženiete na povale starého domu, alebo sa pozrite v lese do nejakého vyschnutého dutého stromu. Rašelinu zoženiete tiež v lese popod staré smreky alebo si ju kúpte. Toto hnojivo vrelo odporúčam!

Čo nevyskúšaš neobjavíš ale keď to objavíš stojí to zato.

Old Post 20-01-2007 v 12:16 PM
speed je offline   Profil uživatele speed   Find more posts by speed   Foto galerie člena speed   Click here to Send speed a Private Message   Add speed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 1232

pochybuju, že ty 2kg rašeliny tam dělaj dobrotu, to pak musí mít hrozně kyselý pH...

Old Post 20-01-2007 v 12:38 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 75 76 77 78 79 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2021 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. - 198 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6366650 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív