Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 70 71 72 73 74 »
Autor
Téma 
roden
Stálý Člen

Karma uživatele roden - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 1137

zdar hlavo diky za reakci !
je to klon.(duvod dotazu ? )
k problemu musim rict ze se zatim dal neprojevuje.
pokud to je ze chybí zakladni slozky v substratu tak je dobre si rict zda-li v budoucnu ma smysl s timto substratem pocitat. u obycejneho substratu za 50kc 20kg se mi tohle nestalo.
tak jit do all mixu nebo se na ty komercni zalezitosti kaslat a vzit levny a prihnojovat.

Old Post 31-10-2012 v 15:28 PM
roden je offline   Profil uživatele roden   Find more posts by roden   Foto galerie člena roden   Click here to Send roden a Private Message   Add roden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1138

citace:
Původní příspěvek od roden
zdar hlavo diky za reakci !
je to klon.(duvod dotazu ? )
k problemu musim rict ze se zatim dal neprojevuje.
pokud to je ze chybí zakladni slozky v substratu tak je dobre si rict zda-li v budoucnu ma smysl s timto substratem pocitat. u obycejneho substratu za 50kc 20kg se mi tohle nestalo.
tak jit do all mixu nebo se na ty komercni zalezitosti kaslat a vzit levny a prihnojovat.


No ten LightMix ,klidně po 5dnech hnojim , ja s nim dělam par let a spokojenost , někdo může mit jinej nazor ale tohel se muze stát , jestli jsou to 3 listy urvat a pokud se to znovu neobjeví , neřešit ... čau

Old Post 31-10-2012 v 15:36 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1139


ahoj, myslíte, že je to opravdu deficit dusíku? Mám blueberry v allmixu skoro mesic, ph vytoku 6,4, po tom, co se mi tohle objevilo (uz jsem tu jednou psal) jsem pridal hodne na dusiku, jeste jsem postrikaval fishmixem, ale porad mi listy zloutnou, ted jsem to teda prolil biogrowem 4ml/l a EC mam 3 no, ikdyz vim, ze u allmixu bylo vzdy ec trochu vetsi. Je to teda opravdu ten dusik? Mrknete na to prosim. Díky. Jinak teplota 25-29c a vlhkost dost kolisa z 45 na 85 cca. Predem diky.

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 31-10-2012 v 16:20 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 1140

Díky, ještě bych poprosil, kolikrát a jak dlouho dávat ty enzymy. PH snížím.

Old Post 31-10-2012 v 22:11 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1141

citace:
Původní příspěvek od Spikec
ahoj, myslíte, že je to opravdu deficit dusíku? Mám blueberry v allmixu skoro mesic, ph vytoku 6,4, po tom, co se mi tohle objevilo (uz jsem tu jednou psal) jsem pridal hodne na dusiku, jeste jsem postrikaval fishmixem, ale porad mi listy zloutnou, ted jsem to teda prolil biogrowem 4ml/l a EC mam 3 no, ikdyz vim, ze u allmixu bylo vzdy ec trochu vetsi. Je to teda opravdu ten dusik? Mrknete na to prosim. Díky. Jinak teplota 25-29c a vlhkost dost kolisa z 45 na 85 cca. Predem diky.


No to je nějakej list zespodu , normal hnusnej , máš foto celý kytky ???


citace:
Původní příspěvek od johnykaras
Díky, ještě bych poprosil, kolikrát a jak dlouho dávat ty enzymy. PH snížím.


No a co maš za hnojky ?? Rooták a Blombasshit neni hnojka , enzymy společne s hnojením ....

Old Post 31-10-2012 v 23:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

problem Příspěvek č. 1142



zdravím opět me trápí problém a nevím si rady.světlo 400w Mn,teplota kolem 27°,light mix poloviční dávka ah jak je napsáno.míchána kombinace na rust .substrát nechávám prosychat a listy jsou stejně zmuchlane a pokroucene a jako bez živin,možná malo N.hnojim co druhou zálivku. Ph vstup 6,3,výstup 6,4.Tak kde je problém?Děkuji mnohokrát.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 01-11-2012 v 00:15 AM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 1143

Hnojím to plagron cocos a+b.
Mám teda ty enzymy dávat s každým hnojením až do konce ???

Old Post 01-11-2012 v 06:47 AM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: problem Příspěvek č. 1144

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
zdravím opět me trápí problém a nevím si rady.světlo 400w Mn,teplota kolem 27°,light mix poloviční dávka ah jak je napsáno.míchána kombinace na rust .substrát nechávám prosychat a listy jsou stejně zmuchlane a pokroucene a jako bez živin,možná malo N.hnojim co druhou zálivku. Ph vstup 6,3,výstup 6,4.Tak kde je problém?Děkuji mnohokrát.


Nedostatek živin,podle červenejch řapíků listů i stonku bych řek špatným ph..Čim to měříš,seš si jistej že to měří dobře..?

Naposledy upravil EDA45 01-11-2012 v 16:44 PM

Old Post 01-11-2012 v 07:46 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 1145

mam esential Ph,zkusím ho zkalibrovat a dam info

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 01-11-2012 v 14:35 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1146


Tady je fotka jedny z kytek, prijde mi, ze i roste pomalu nebo jestli uz je pro ni moc malej kvetnik, ale to mi neprijde.

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 01-11-2012 v 15:43 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 1147

citace:
Původní příspěvek od Spikec
Tady je fotka jedny z kytek, prijde mi, ze i roste pomalu nebo jestli uz je pro ni moc malej kvetnik, ale to mi neprijde.


Nedostatek dusíku,jako z učebnice..

Old Post 01-11-2012 v 16:43 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri
Nový Člen

Karma uživatele jiri - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 1148



ahoj, potrebuju poradit. kytky nejdriv zacaly zloutnout od stredu a zastavil se rust (maji 3 tydny), ted schnou konce listu. Dival jsem se na koreny a jsou v poradku, ale hlina je porad vlhka. Za celou dobu neproschla diky velkym kvetinacum a velke vlhkosti. Vhkost mam 60-100%, teplota okolo 25 stupnu. Rostou v biobizz light mixu napul s kokosem. Ph vytoku 6,4 EC 0,43. Nehnojeno. Nevim co s tim. Budu rad za radu, jinak to asi chcipne..

Naposledy upravil jiri 04-11-2012 v 17:03 PM

Old Post 01-11-2012 v 16:58 PM
jiri je offline   Profil uživatele jiri   Find more posts by jiri   Foto galerie člena jiri   Click here to Send jiri a Private Message   Add jiri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1149

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Nedostatek dusíku,jako z učebnice..


fakt teda jo? Ja se prave bojim, abych to neprehnojil, protoze jsem jim sypal docela dost dusiku EC mam kolem 3, tak tomu fakt nerozumim, ale dobre, dam jim teda asi jeste vic. Ja prave netusil, ze nedostatek dusiku se pak i projevuje tema sedivejma az hnedejma flickama....kazdopadne diky

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 01-11-2012 v 20:33 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 1150



zdravím komunitu ocením každou cenou radu která vyřeší můj problém na matce jacka se mě udělal dost podobnej problém jak příspěvěk o 2 nahoru od jiřího.... kytka žloutně od středu a listy na koncích maji hnědošedou místy až černou barvu a usychají od konců osobně bych řekl že je to plíseň poškozené části sem ihned odstranil a chystám se to na doporučení stříknout kurpikolem jestly máte někdo jiné rady tak budu rád přikládám foto

chlast je prostě chlast......

Old Post 05-11-2012 v 18:51 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Newbie
Nový Člen

Karma uživatele Newbie - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1151


Tohle se mi deje po prepnuti na kvet 400W soda, je to model Orange Bud a system je pseudoaeroponie, hnojim hnojivama od Canny, ph podle testeru by melo byt nekde kolem 6(odesel mi el. merak PH, v patek bude novej, tak zatim merim kapkama), voda z RO, EC 1.1

Old Post 06-11-2012 v 16:05 PM
Newbie je offline   Profil uživatele Newbie   Find more posts by Newbie   Foto galerie člena Newbie   Click here to Send Newbie a Private Message   Add Newbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 1152



Zdravím groweři, mám tu další problém.
Po prvním problému zřejmně s přehnojením se vyskytl další. Udělal jsem na doporučení průplach enzymy. Popálené konečky listů se už nerozšiřují. Dále pokračuji Coco a. + Coco b. od plagronu přesně podle doporučeného dávkování. PH okolo 5,5. Nyní se mně začali ve velkém objevovat tyto problémy. Zase pouze na Hawaiian snow. Super critical vypadá zdravě. Obě dostávají to samé. Je to také doprovázeno samovolným odpadáváním listů. Poradil by prosím někdo co s tím.

Old Post 08-11-2012 v 18:20 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 70 71 72 73 74 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9247550 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív