Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejlepsí model kterej jste kdy meli a jeho ucinky.Ucinky ruznejch modelu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

Durban - ve větším množství než malym totální uspávadlo koprovadlo :-)
Chronic - aktivní, supr na nakupování
Nebula - taky pěkný koprovadlo kašladlo, takový zničeho nic vypínací a tudíž nespolečenská :-)
Critical Mass - hodně pryskyřičná chuť, taková na povídání s kámošema
Passion 1 - supr mrkvová chuť, tak jako rozjasní pohled, mě moc nechutná, já radši kopry :-)
Orange Bud - chuťově nejlepší model co jsem kouřil, dobrá, aktivní, silná
White widow - dobrá na tuhnutí u tývky :-)

Old Post 16-04-2007 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 98

ty jo. jak se tak divam, tak sem asi jakejsi divnej. ale tak treba po budhovi sem vzdycky kosil. moc tezky na zaludek. hlava odkrvena, sileny motaky. na picu stav.

powerplant: 2 prdy a komaatek takokovej high stoned premyslivost, ale komunikovat neslo. takhle nas tam sedelo odkourenych asi 10 u jednoho stolu a za hodinu padla snad jedina veta. Nabor to jeste

notherlight (hydro): dobry pohulenicko. ale moc silny. pri mensim mnozstvi prijemna euforie. pri vetsim bolehlav a zmatenost jako prase.

shiva: pro me energickej, positivni, a krasnej barevnej svet predstavivost si frcela nejvis jak to jenom slo. mozajka pri poslechu hudbi,. barevny halusky. super model. Na netu sem ji nasel vetsinou jako sativa. Bud cista, bo dominantni. Ikdyz slovo shiva zavaanii indickym puvodem, podle me by to ta dominantni indika zmenila. Asi by to uz nebyla ta positivni shiva, jakou znam.

btw: jinak sem se koukal na ruzny stranky a maji na roznych strankach ruzny udaje ke stejnym modelum. takze ted sem trochu zmaten. Nekde se doctu, ze maji buble gum sativa, nekde je to hybrid dominantni se sativou a nekde je to 100% indika.

btw: podle miho nezalezi tedy na modelu, ale na puvodu.
sativa=high
indika=stoned

krizenci neco mezi. aspon tak sem to pochopil. a pak tedy kdyz jeden model ma ruznej rodokment. co jina seed banka, tak tedy i jiny stavy. nevim mno. pukam 5 let, ted uz moc ne.zase tak moc se¨m toho neochutnal. mam celkem mezery ve "vzdelani". mnoho modelu mi unika doted

Naposledy upravil MadEGGA:() 23-04-2007 v 23:44 PM

Old Post 23-04-2007 v 23:38 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 99

MadEGGA): Pomer high/stoned nezalezi ani tak na modelu, ani na puvodu, ale na case kdy sklidis . U rozdeleni indica/sativa bych spis rekl ze sativa=trippy akce a indika=uvolneni a premysleni. Jinac kdyz nechas prezrat sativu, tak bude mit stoned ucinky jako prase,,,, ,,,,,mozna jak u tvyho pwp (100% sativa)

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 24-04-2007 v 09:05 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 100

Jack Herrer-pomalsy nabeh,ale zato poriadny hukot,uz po 2 slukoch K.O.,velmi silne a intenizvne stavy
Ak47-trocha slabsi,ale zato mal krutu chut a vobec neskrabal,celkom slusny high a dobra zabava

Old Post 24-04-2007 v 10:52 AM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 101

mno ja sem predtim kdesi nasel PWP jako dominantni indiku. tak nevim. to je v kazde seeds bance asi jinak. jinak s tim sklizenim je to mozny. ja jeste poradne nesklizel inaac u te indiky. ja je moc rad nehulim, pac mivam deprese, takze si vic faram na tech sativach, ktery me vetsinou z tech depresi pomuzou.

Old Post 24-04-2007 v 15:31 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 102

gws .. trochu zamota hlavu, trochu zamota nohy .. muze motat s casem, zemi, barvama, vunema .. jo a jako by stimuloval libido

nebula .. ponekud ostrejsi, tvrdsi .. vic v hlave. moznost boleni hlavy a zamotani se v hlave.

santa maria .. komplexni, pozitivni .. vyrazna. hutna. vic v hlave ale hlava se mi vysypala asi do tela ..

hindu k .. tohle ja muj walker model. vytecny. na prochazku. vtahuje me do reality. prirody. ted a tady. zklidnuje hlavu. cisti. narovnava. favorit.

ss cindy .. lehka, svezi, osvezujici .. jako vetrik. cisti a projasnuje. dodava mentalni energii ..

nl .. hutna. husta. narkoza. na chozeni radej ne. videl sem jak leti slunce po obloze.

herijuana .. silna. komplexni. trohcu tvrdsi. geometricka. asi zalezi na phenu ostatne jak u vetsiny zminenejch.

sour bouble .. silnej kratsi trvani. ne na chozeni. kecani. zpomaluje zastavuje .. rozkydava ..

love potion .. mel sem asi troch prezralej .. ale i tak .. medove pozitivni .. aktivni .. prijemny. jen se nesmi prehnat. je silny. tezko potom.

ba .. skoro bych zapomel. komplexni. krasne vonici. sativa. ktera vtahuje do rality. trochu tomu pomuze .. ale tak prirozene. nezamota a nenecha v hlave. s trochou snahy. doda energii na cestu na kterou se pak vydas .. pozitivni vyrovnana. favorit.

c4 .. zajimave vonici. stav. trochu tuzsi. lehky vymaz deka v hlave. mirna tupost.

Old Post 04-05-2007 v 09:32 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaholickz
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 103

Chronic - silnej smradoch chut jemna mozna bych rekl lehce nasladla slabshi high ale pomerne prijemny(da se na tom zit ) mega vynos
Shaman - zalezi na phenu ale je mozny mejt kvalitniho vynosare, chut delikatni, jako koření ale krasnej chutovej "vocas" a ta barva miluju to
Speed Queen - oblibenkyne venku i in dava solidni vynosy silou bych prirovnal k chronicu ale fialovy pheno (aspon nase) davalo mnohem vic .jako vsechno od mandaly silnej stabilni rust. krasa pro guerrila grow
Kalichakra - copy and paste to co je u speed queen akorat ze narozdil od queenu jede tvarem do kere ne na jeden top
Early Girl- docela pekny ale nelibi se mi chut ani stav vynos prumer
Durban poison - pro me slabota musim dat tak 60' jointa sam abych neco zacal cejtit je to sranda pro zacatecniky ale kytka je to krasna chut nic extra
Afghan - delikatni krasna indica i venek je silnej jako in´door a hlavne krasnej stav hodne vysmatej hravej .dalsi z mych oblibencu
citral - sutraky a chut moc po citronu nebyla ale svezi jo . slabsi nez afghan ale i tak staci 60' brcko pro 5 lidi v klidu
Egyptian x BOGglegum - delikat trochu ridsi sisky ale stav a chut ... to je proste symfonie high miluju koreneny modely
skunk 1 - naprosto bezproblemova-bezudrzbova kytka solidni vynos a zaroven prijemna kvalita. opet hodne rozlisny phena mel sem jedno co bych prirovnal silou k durbanu ale jedno zase stacilo dat sluka a konec chut klasika skunk to je to co si pod tou chuti predstavim
Early skunk - bida a des ridoch (aspon phena co sem videl-mel) ale narozdil od shamana kterej mel podobnou stavbu palic zaroven i slaboch uz bych to nechtel po 100' speku sem byl teprve high a chut jak hlina
Euforie - vpravde euforicka zalezitost .. solidni vune delikatni svezi chut a nadherne cisty high
Himalayan snow - zklamani rustove a vynosove. ucinky silne nadprumerny krasna svezi lehce korenena chut a bozska vune .. je opravdu snow takze do pytliku pres krystaly ani nevidite
Crazy Daze - kazdej rika jakej je to zabijak a .... je hodne silna ne nic super hyper extra ale je to maso silene zavislostni chut neco mi pripomina ale nevim co takova vyrazna a jak voni tak chutna !! což sem malokdy zatim zazil
Ak47 - to je pro me domina mejch plicnich kanalku staci ubalit 60' pro 7 lidi a kazdej kdyz da prda tak to staci na 2-3 hodiny . hodne opravdu hodne vysmata sranda kolikrat uz prosim aby to zkoncilo ptooze mi pripada ze mi pukne bricho kdyz kalacha date s prodlouzenym zasobnikem (100' jointik) pocitejte s jistou smrti pac vas to rozstreli jak svine
White Widow- mazlicek bezproblemu kytka miluju tu chut hashishe a kdyz ji nechate 5 dni ve tme to nabyti krystalu wowowowowow nadhera malinky keriky co staci jednou zastipnout a mate ker jak prase do sirky tvrdy nugetky hlavne designova zalezitost
SilverShark(nejakej mix sharon widow(raritni řízek ww,prý se dají ještě najít i v norm. ww semenech ale OPRAVDU málo často ) pro matku a nejakym hodne silnym GWS pro otce ) - vypadalo to jako namoceny vmedu kterej nechali zaschnout , nikdy sem uz nic takovyho nevidel a asi uz ani neuvidim :-( nebylo to nic hyper extra stavem asi jako klasickej GWS ale ten desing a hlavne ta chut....!!!! pripadal sem si jaky bych hulil cerstvej nepal ulouplej z kilovy hroudy
Love potion 1 : delikatni uz nazev napovida vo co de. je fakt ze rostenky to milujou.... zatim vsechny co to ochutnali uz nechteli hulit jinej model a ja v ty dobe dokud byl taky ne chut koreni podprůměrnej výnos vesela spolecenska ganja
Orange Bud - klasika uz bylo receno nescetnekrat vo co de ale snad jen ze mel sem 2 phena jendo slabota(jak durban treba) druhy silna mrcha ze sem sotva chodil
budha - yeah posila na pokec k budhovi ,odrovnavac. jestli neco tak nespolecskej model absolutne jen sedite a priblble se usmivate... sice nejkrasnejshi na doma k filmu na relax ale do hospody v zadnym pripade
silne skunkova chut
Blueberry : silna vyrazna chut ovoce (ne uplne boruvky ale blizko) naklada taky solidne mam ji rad z bongu nebo minivodnice jak rapuje ludacris Blueberry YUM YUM (akorat jen dj short!!! dutch passion bb sucks)
Jack Herrer : klasika je to killer sice nejsmeshnejshi ale vrah nejvic smichu na jackovi chut proste jack nevim k cemu bych to prirovnal ja spish bych to oznacil copyrightem i tu vuni proste unikat mnamy mnamy a krasny silny vynosy k tomu jako bonus genialni cross

zdaleka to neni vsechno ale todle bylo rekneme v poslednich dvou letech takze si to jeste jakz takz pamatuju

Vězeň který se považuje za svobodného o svobodu neusiluje..............

Naposledy upravil Ganjaholickz 03-07-2007 v 12:55 PM

Old Post 02-06-2007 v 10:41 AM
Ganjaholickz je offline   Profil uživatele Ganjaholickz   Find more posts by Ganjaholickz   Foto galerie člena Ganjaholickz   Click here to Send Ganjaholickz a Private Message   Add Ganjaholickz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjaholickz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 104

2Ganjaholickz:

Pekný popis. Najviac ma zaujal Afghan a AK-47. Len pri Afghanovi som čakal skôr stoned-popis. Ak by si mal čas, mohol by si popísať aj účinky ďalších modelov, dobre sa to číta.

Marihuana je dar.

Old Post 02-06-2007 v 12:41 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaholickz
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 105

ono dik byl sem trochu rozstrelenej z shaman x bogglegum hele u toho afghanu to bude tim ze mam rad svy krystaly čiro-bílý bez zlutejch.... kdyby tam par tzlutejch bylo tak uz asi dava jinak ale sklizený byli cca 40% čirejch 60%bilejch

Vězeň který se považuje za svobodného o svobodu neusiluje..............

Old Post 02-06-2007 v 16:10 PM
Ganjaholickz je offline   Profil uživatele Ganjaholickz   Find more posts by Ganjaholickz   Foto galerie člena Ganjaholickz   Click here to Send Ganjaholickz a Private Message   Add Ganjaholickz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjaholickz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 106

Moje zkušenost:
Norhtern Light Special (Holand) - v menším množství docela pohoda, ideální do hospody na kratší pokec, pár fotbálků. Když jste aktivní tak vydrží dlouho, ale při záseku přichází nekompromisní stoned. To samý při větším množství, ale daleko hůř. Stavy dezorientace, zmatečnost, ani mluvit se pořádně nedá. Moje zkušenost byla radší míň a častějc (ale opatrně).

Power Plant - příjemná na ven i do hospody, případně doma. Univerzál pro každou příležitost.

Minulej tejden jsme měli s kámošem Ice Cold - hulil jsem to jen jednou, ale jelikož jsme měli úplně stejnej stav tak tak se snad klasifikuje Při druhej prdu strašnej nástřel do hlavy a pak už jen sledování toho co se děje kolem bez šance na kreativní myšlení nebo čehokoli smysluplnýho. Tohle trvalo asi hodinu a když mi kámoš řek, že už netočej pivo tak jsem si oddechnul a šli jsme domu. Mazec.

Old Post 05-06-2007 v 18:32 PM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 107

Jinak by mě zajímalo jestli někoho napadá nějakej vztah mezi odrůdou a stavem, kterej přináší. Mě přijde, že modely se nemůžou lišit v moc věcech než obsahem THC. Z chemickýho hlediska mi přijde, že složení dvou modelů je na 99,9% stejný. Napadá někoho čím to může bejt?

Old Post 05-06-2007 v 18:35 PM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od ytsim
Jinak by mě zajímalo jestli někoho napadá nějakej vztah mezi odrůdou a stavem, kterej přináší. Mě přijde, že modely se nemůžou lišit v moc věcech než obsahem THC. Z chemickýho hlediska mi přijde, že složení dvou modelů je na 99,9% stejný. Napadá někoho čím to může bejt?

Ide aj o pomer sativy a indiky toho modelu,ktory hulis a stavy ovplyvnuje aj farba trichomov/krystalou,z pravidla cim bielsie tym vacsi high,cim tmavsie tym vacsi stoned efekt.

Old Post 05-06-2007 v 18:55 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od ytsim
Jinak by mě zajímalo jestli někoho napadá nějakej vztah mezi odrůdou a stavem, kterej přináší. Mě přijde, že modely se nemůžou lišit v moc věcech než obsahem THC. Z chemickýho hlediska mi přijde, že složení dvou modelů je na 99,9% stejný. Napadá někoho čím to může bejt?

Nejpodstatnejsi je asi pomer mezi THC a CBD cim vetsi obsah CBD tim vic je to vykydovy a ruzny pomery tehlech dvou latek budou mit jiny ucinky

Old Post 05-06-2007 v 19:33 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Další postřeh Příspěvek č. 110

Kapku výše jsem psal o White Crystal.
Víme,že jak hulíš dlouho jeden model už to není ono.I jsem vzpoměl jaké byly stavy po WC.
Tož se s Váma podělím o historku starou cca týden.
Podařilo se mi pod lampou z posledních dvou semen vykutit docela reset model i pro mě.
Kámoška co to měla v hubě jednou a to ještě nějaké plonkZelí,pořád hučela,dones a ubal a tak....Fakt jsem váhal,nebo se mi nechtělo ji 2-3 hodiny hlídat.
Tak jsem smotnul a dali jsme kouř.
Hoši,takovou prdel jsem už dlouho nedal.Já klid,ona total bzzzzz,ale brutal,chuděra myslela že už jí ten moták v hlavě zůstane.
Ale to je jen o zvyku.
Dobře pamatuju ty perfekt stavy.....
Třeba se od toho naFilu odpojit,to budou jiné stavy...
Zdarec

Old Post 06-06-2007 v 06:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 111

no cbd a thc .. ale cim si vysvetlit ruzne subtilnejsi rozdily .. jako jedna indika hlavu vygumuje + srazi k zemi a druha mysl zklidni a narovna + telo prijemne uvolni ... cannabinoidu je fura a rek bych ze to bude neco jeste s dalsima .. ale nejaky elaborat sem na tohle tema jeste nikde nevidel ..... jestli nekdo neco vi .. tak sem s tim ..

Old Post 06-06-2007 v 09:03 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 112

Přesné chemicke složení marihuany a její definice a jednotlivé vlastnosti chem. složek je v každé odrůdě jiné díky genetickému fondu a způsobu pěstování proto s výrobou léků na různé psychické nemoci jsou výrobci léčiv zdrženlivý, kvůli špatně odhadnutelných hlavních i vedlejších účinků a nestabilitě chem. složení jednotlivých odrůd. Ale zde je docela dobrej popis základních složek ovlivňující potenci marihuany. http://marihuana.webzdarma.cz/chemie.htm

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 06-06-2007 v 11:05 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7440350 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív