Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » "jak Se Vylecit Z Kazde Nemoci" !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 97

Jsem spis zvedavej na to tvy ranni ph na lacno, uz jen to pomysleni ze je na tom nekdo hur nez ja je docela povzbuzujici ;
Ne, delam si prdel.

Old Post 02-01-2019 v 17:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 98

Doufám, že to bylo tím vínem. Dneska piju jenom čistou vodu z kohútku. Ani čajík jsem neměl tak uvidíme

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 02-01-2019 v 18:54 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 99

Medical: ty jsi tam něco psal o kouření. Nechceš zkusit Iqos na týden? Jestli bydlíš poblíž velkého města, tak by tam mohl být nějaký obchoďák, který by ti Iqos na týden půjčil na zkoušku. Nebudeš do sebe cpat ten shit co při spalování. Tak zahod předsudky a zkus. Třeba ti to s pH taky pomůže. Samej laborant tady


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 02-01-2019 v 19:52 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 100

Jo , Iqos jsem uz zkousel a je to na chut jeste hnusnejsi nez ta klasicka e-cigareta.
Jeste bych tu chut mozna zkousnul a zvykl si na ni ale ta cena je stejna jako cigara a to uz je nevyhodny kdyz to maji tak drahy.
Kdyby to zaroven k ty hnusny chuti usporilo i prachy jako e-cigo tak bych do toho sel!

Radeji zkusim stale nekourit, zatim se stale dari.
Ale je to jen otazka casu kdy si zpalaim, vim to. a vim ze tohle si rikat je spatnej pristup
No uvidime

Old Post 02-01-2019 v 23:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 101

Tak asi umřu. Dnes ráno okolo 6,2

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 03-01-2019 v 07:41 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 102

Tak to ja asi driv nez ty , me se to stale nehybe mam furt kolem 5,9.
Asi to trva fakt delsi dobu nez se telo trochu da do poradku.

Old Post 03-01-2019 v 09:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 103

Teď jsem narazil na jednu věc, která by teoreticky mohla vyrovnat poměry pH v těle. Jedná se hyperventilaci, která vzniká rychlejším nebo hlubším dýcháním a zajistí respirační alkalózu. Hyperventilace je mimo jiné důsledek holotropního dýchání, který vyvinul Standa Grof. Takže můžeš zkusit holotropovat a tím si můžeš rozšířit vědomí a taky možná pomůžeš i tomu pH.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Hyperventilace

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 03-01-2019 v 14:21 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 104

To zni opravdu zajimave
Diky za info, kazdopadne musim nejdriv vedet jesli vydrzim nekourit, jsou to muka !!!
A zatim se mi to vazne nedari.
Az budu vedet ze si uz fakt nezapalim tak se na to vrhnu.
Jinak je , bych rekl uplne zbytecny umet dychat nebo zvyssovat ph jidlem , soudou atd. .

Snaha prestat kourit byla uz u me 1000x a nikdy jsem nevydrzel sam o sobe dyl jak mesic . Hypnoza,akypunktura, biorezonance tam jsem byl uspsny maximalne 4 mesice.
Takze ja si ani moc neverim v tomhle smyslu , coz je chyba .

Dneska odpoledne uz bohuzel jsem jedno cigo mel od kamose ale zatim jsem si svoje cigara koupit nesel.
Jsem v tomhle bohuzel slabej .... nepomohlo ani to ze uz jsem vykaslaval krev.
To sem se polekal a prestal kourit na mesic a pak sem zase zacal.

Napadlo me jeste zatim koureni omezit a az pak prestat ale to je asi taky picovina , asi by se melo skoncit naraz.

Naposledy upravil Madical-Strains 03-01-2019 v 22:32 PM

Old Post 03-01-2019 v 18:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 105

Tak to by ti ten holotrop pomohl možná dvojnásobně. Tyhle psychedelika jsou celkem hezky efektivní co se týče léčby závislostí. Nedávno jsem zkusil trochu houby a LSD a člověku to hodně pomůže. U sebe jsem velmi potlačil chuť na trávu a TV a trochu jsem se popostrčil v dalších prospěšných aspektech.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 03-01-2019 v 20:25 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 106

No , nevim ...teda....

Tohle bych vazne nechtel zazit !!!

https://zena-in.cz/clanek/byla-jsem...tropnim-dychani

Jako ze dychat rychle z hluboka na chvilicku a nekolikrat denne, proste to neprehnat a tim snizit ten co2 v organismu, no budiz ale rozhodne bych nesel do takovyho extremu.

Old Post 03-01-2019 v 21:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 107

Nedělej si předsudky podle jednoho alarmujícího článku někde na blogu. Je to stejné jako věřit, že je konopí extrémně nebezpečná vražedná droga. Pravda je, že nikdy nevíš kam tě tvoje podvědomí pošle. Za mě jsou halucinogeny velmi bezpečné pokud člověk má mozek. V určitých směrech jsou psychadelika mnohem bezpečnější než travka. Internet je bezedná studna poznání
Znám dosti známých a inteligentních lidí, kteří psychadelické metody zkoušeli a nikdy nikdo neměl nějak extra špatný badtrip. Je to vše o set@settingu. Z mého hlediska tráva léčí tělo, psychadelika hlavu.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 03-01-2019 v 21:51 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 108

Já osobně tedy halucinogeny rád nemám, nelíbí se mi ten pocit, že ta látka přebírá kontrolu nad mým mozkem, je to na mě moc silný stav. Ještě když jsem byl zdravý jsem zkusil od každého trochu, teď si dát LSD tak jdu asi pod vlak jsem rád, že jsem se smířil s tím, co mi je. Rok mi trvalo naučit se s tím žít, aby ta deprese v pozadí zmizela aspoň z těch 99% pryč. Možná bych musel mít nějakého guru, který by mě tou jinou dymenzi vnímání reality provedl


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 04-01-2019 v 01:18 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 109

Tak jistě každému vyhovuje něco jiného. Já osobně psychadelika začal mikrodávkovat, LSD jsem třeba "čtvrťdávkoval" a nejvíce "půldavkoval".
Jako uživatel jsem začal teprve před měsícem a půl ale jako teoretik už se o to několik let trochu zajímám a připravuju se na to.
Je jasné, že člověk, který do psychadelik či holotropu skočí hned aniž by o tom něco věděl nebo byl na to připravený, tak je velmi velká pravděpodobnost, že to bude zlé. Zvlášť když začne s klasickýma dávkama a nezačne od nejmenších dávek.
Já osobně jsem neměl takovou dávku, která by mi znemožnila normálně přemýšlet a i přesto musím uznat, že to bylo pro mě osobně jeden z nejlepších a nejpřínosnějších okamžiků v mém životě. Člověk ale musí vědět co od toho chce a pak ti to otočí život tak jako nic na světě v tom dobrém smyslu.
Jinak na deprese, migrény a podobné bolehlavy neexistuje efektivnější lék než psychadelika.
Doporučuji kouknout na nějaké dokumenty, kde lidem s extrémní migrénou, kdy si rvou vlasy a bijí hlavou do zdi (bolest jako kdyby se vám nožem skrz oko hrabali v mozku), stačí jedna klasická bezpečná dávka houbiček a od této nesnesitelné migrény mají na několik měsíců pokoj.
Zrovna včera večer jsem si po velmi dlouhé pauze dal do vapíku jenom THConly Jacka Herrera a pak jsem si osobně připadal jak retard sedící v gauči. Ještě dneska si tak trochu připadám. Člověk jenom otupěle sedí a poslouchá hudbu. U psychadelik žiješ a objevuješ hudbu. Je to diametrální rozdíl a psychadelika mi dávájí ten prostor objevovat a užívat, už mě moc nebaví tupě sedět.
Proto jsem si teď mnohem více oblíbil travku THC-CBD 1:1, kdy člověk je myšlenkově střízlivý ale přitom hezky nabuzený na práci a tvorbu.
Na psychadelikách nejde vypěstovat závislost(jako třeba i na té trávě) díky tomu, že to v mozku funguje úplně jiným způsobem (uvolňuje se do těla serotonin, ne dopamin) a taky proto, že to má velmi dlouhé účinky na vnímání a člověk nemá potřebu to hned zkoušet znova. Díky tomu se taky využívá psychadelik v boji proti různým závislostem, osobně musím říct že to funguje skvěle.
Pokud jsou psychadelika v rukou moudrého připraveného člověka, pak je to neuvěřitelná silná přínosná zbraň a dar. V opačném případě tě psychadelika pošlou do háje.

"Možná bych musel mít nějakého guru, který by mě tou jinou dymenzi vnímání reality provedl" - Tím "guru" musíš být hlavně ty sám
Omlouvám se, že jsem diskuzi přemostil úplně někam jinam

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 04-01-2019 v 08:38 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 110

Nasel jsem dnes ze se nedoporucuje to dychani lidem co trpi panickymi ataky, takovy lidi muzou mit vazny nasledky. A ja jsem byval jeden velky panicky atak
Pry se to tim muze prinejmensim vratit nebo zesilit.

Po dlouhem zvazovani a hledani na internetu jak prestat kourit jsem se rozhodl takhle.

Pomoci Champixu .
Sice uz jsem to s nim jednou zkousel a vydrzel jsem tenkrat priblizne asi 3 mesice a bylo mi s nim fakt spatne ale na cigarety jsem fakt chut teda nemel , kdykoliv jsem pomyslel na cigo tak semi udealo spatne.
Kdyz si na to vzpomenu tak to bylo fakt desny.

Champix je sice chemie jako prase ale ma udajne az 10x nizsi negativni vedlejsi ucinky nez samotne koureni na zdravi.

Funguje tak ze obsadi receptory v mozku ...ty receptory kam se bezne vaze prave navykovy nikotin a vsechny receptory obsadi takze nikotin se nemuze navazat a tim se automaticky telo zbavuje zavislosti na nikotinu.

Stoji to ale balik 3 mesicni lecba ale ty cigara taky.
Pockam na duchod a od lekare si necham Champix znovu predepsat a zacnu teda nanovo.

Je to totiz asi jedina cesta s nejvyssi ucinosti. Pokud nezabere Champix tak uz me nepomuze nic !

Jo a ted jsem si vzpomel ze je tu vlakno o prestani kourit s Champixem.
Tenkrat jsem se tez k nekoureni priidal ale opet nevydrzel.

http://grower.cz/forum/showthread....10&pagenumber=1

Old Post 04-01-2019 v 10:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 111

a když mluvíte o LSD jde opravdu o LSD?? Mě se tady kyselinu sehnat nepovedlo a papíry sou často napuštěný všim možnym nejen kyselinou (mdma nebo nějaký stimulatnty atp.)...

nic pro mě, proto mam radši houby, ale člověk musí začít pomalu, nikdy nevíš co jakej rok vyroste a dávku je těžký odhadnout třeba letos to byla fakt síla...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-01-2019 v 10:55 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 112

Tvl. LSD , Houbicky .. to je na me moc siny kafe
Ja ...kterej huli i to konopi jen prilezitistne a s velkym respektem .

Old Post 04-01-2019 v 11:06 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2558980 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív