Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

problém s listy Příspěvek č. 97



prosim help mám květiny 4 už dva měsíce růstu a začínají žloutnout a nerostou hnojeno hesi

Old Post 07-02-2012 v 15:26 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 98

Witchie .. jak tu si dlouho ? snad už víš kde je vlákno co se řeší listy ..

abych nebyl OT tak málo hnojíš .. přidej dusíku

Old Post 07-02-2012 v 16:01 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alighator
Stálý Člen

Karma uživatele alighator - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 99

Chest

60 dní na růstu?

Old Post 07-02-2012 v 16:03 PM
alighator je offline   Profil uživatele alighator   Find more posts by alighator   Foto galerie člena alighator   Click here to Send alighator a Private Message   Add alighator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 100

Kromě toho, že to není řádně pohnojeno, jak psal MDe_, tak ti to schne. Pořádně to zalévej.

Za tenhle thread si ještě něco vyslechneš....

Marley's Collie@NFT Gro Tank@400W Greenpower 2012

Rostlina a voda

Poloha měsíce a planet

Stresové faktory rostlin - Abionozologie pro rostlinolékaře


Old Post 07-02-2012 v 18:19 PM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61404
tady to melo bejt..... jo a pres 2 mesice rustu a mas takovy prdoly?? to jim svitis svickou??

Old Post 07-02-2012 v 18:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deniss
Nový Člen

Karma uživatele deniss - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 102



Zdar kolegové,jsem v 42.dni květu(Chronic,hlína,2*400W) a objevují se mi druhy 3 fleků na listech.Samozřejmě jsem FAQ projel,ale tak nějak mi to všechno splívá dohromady,to může bejt to,ale i tady to a podobně:-( Tak mě zajímá názor zkušenějších,trpělivých:-)

Co se na GROWER.cz naučíš,v boxu jako když najdeš:-D
Takže HLEDAT a blbě se NEPTAT!Doufám,že sám dodržuju:-)

Old Post 07-02-2012 v 21:46 PM
deniss je offline   Profil uživatele deniss   Find more posts by deniss   Foto galerie člena deniss   Click here to Send deniss a Private Message   Add deniss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deniss
Nový Člen

Karma uživatele deniss - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 103


.

Co se na GROWER.cz naučíš,v boxu jako když najdeš:-D
Takže HLEDAT a blbě se NEPTAT!Doufám,že sám dodržuju:-)

Old Post 07-02-2012 v 21:52 PM
deniss je offline   Profil uživatele deniss   Find more posts by deniss   Foto galerie člena deniss   Click here to Send deniss a Private Message   Add deniss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od grady589
Krmim to 2x vic nez je v navode, nevim to zluty listi poukazuje snad na nedostatek dusika no konce listu sou jakoby prehnojeny :/

mě to přijde přehnojené

Old Post 13-02-2012 v 09:44 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 105


Objevilo se to na několika spodních listech.... mohla by to být plíseň?

Old Post 13-02-2012 v 15:51 PM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od deniss
Zdar kolegové,jsem v 42.dni květu(Chronic,hlína,2*400W) a objevují se mi druhy 3 fleků na listech.Samozřejmě jsem FAQ projel,ale tak nějak mi to všechno splívá dohromady,to může bejt to,ale i tady to a podobně:-( Tak mě zajímá názor zkušenějších,trpělivých:-)


..tak co si mÿsliš že by to mohlo byt?
mam taky nejaky tip

Old Post 13-02-2012 v 16:44 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 107

to deniss: bez ohledu na to,že také jedu chronica tak listy podobné těm cos nafotil mi samovolně odspodu odpadaj také...a nijak se tim nevzrušuju...jsou to staré vyštávené listy občasně pocmrdané hnojkou ze zálivky.Pokud nezaznamenáváš nějakou výraznou stagnaci celé kytky at už v růstu nebo v květu neřešil bych to...samozřejmě dodržovat čistotu a neopomíjet prevenci..lepové desky,postřiky ja ted používám od canna ten canna cure a no problem.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Naposledy upravil bublaspiel 13-02-2012 v 19:23 PM

Old Post 13-02-2012 v 19:04 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 108

NO NEREK BYCH ZE TO BUDOU LISTY OD SPODU.

Old Post 13-02-2012 v 19:10 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 109

tak to netušim..nějak se mi to popletlo s postem Křížka kde zminuje ..spodní listy.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 13-02-2012 v 19:22 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
01maco06
Nový Člen

Karma uživatele 01maco06 - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 110


Zdar mam problem moze to byt vlhkostou ? Dalsie listy su po okrajoch take bledozelene... dakujem za radu nech sa vam dari

Old Post 14-02-2012 v 12:11 PM
01maco06 je offline   Profil uživatele 01maco06   Find more posts by 01maco06   Foto galerie člena 01maco06   Click here to Send 01maco06 a Private Message   Add 01maco06 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 111


zdravím a prosím o radu... mám 9 kousků Afghan Kush v hlíně (AllMix) pod 400W, hnojení klasika BioBizz, už přidávám Ripen (cca 10-14 dní do kosy), a vyskytlo se mi na listech tohle (viz foto)...
vypadá to jako poprašek od popela z cigarety, plíseň si myslím to není (projevuje se na horních listech, kde je vlhkost cca 25-30percent). mám podezření na PADLÍ...
lze ještě v téhle fázi květu něco dělat (postřik, etc..)?
díky za Vaše erudované rady. ween

carpe diem

Old Post 14-02-2012 v 17:05 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od 01maco06
Zdar mam problem moze to byt vlhkostou ? Dalsie listy su po okrajoch take bledozelene... dakujem za radu nech sa vam dari


http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=384314 neco z toho urcite

Old Post 15-02-2012 v 15:49 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6531390 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív