Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150 watt sodík - ScrOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 97

nevidel jsem zatim zadnej vyraznej vliv P-A, oproti treba postriku anebo zalivce (casti postrikam a zbytkem zaleju, nevim co teda lip ucinkuje) hořkou solí.
Zkousel jsem tim p-a i zalivat a fakt nevim, mozna kdybych to nedelal, bylo by to horsi.
ani kamaradi s p-a nepoznali rozdil

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 12-05-2005 v 10:15 AM

Old Post 11-05-2005 v 16:24 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 98

OK
Phyt-Amin do lednice, nezalejvat, kropit, nemíchat dopředu...
A jen jednou za tři dny...
Hmmm...

To snad zvládnu (ale nejsem si úbec jistej )

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 12-05-2005 v 06:47 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 99

Tak od včera je ve skříni nainstalována sodíková výbojka o příkonu 250 wattů, šajnuje to jak prase, tak zkusim zítra přihodit nějaký foto...

Zítřek je zároveň den, kdy přepínám na květ (jak teď udělala koukám spousta growerů ), tagže tipy, rady a vychytávky ohledně květu sem, please (pane Kuchto )

Phyt-Amin je znát jaxviň, kytky chytly líbezně zelenou barvu (jaxem ji záviděl prendovi ), obecně se teď kytkám ve skříni daří...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 14-05-2005 v 23:28 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 100

Připrav se na to, že ten Orange Bud pekelně vyletí! Mám teď ve skříni OB ze stejnýho wrhu! Jestli je momentálně největší, tak ho upicni. Zkus FIM!

Jesli to neuděláš, uvidíš, že pak budeš muset hodně zvednout lampároše a pak to zas nebude tolik svítit na ty opožděný záprdky!

Fotr woe!

Old Post 15-05-2005 v 05:47 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad Přepnuto Příspěvek č. 101











No, ten OB je už jednou stříhanej a brutálně vohlej, tagže nevim, esi bych zvlád ho zaříznout ještě jednou... Navíc je už takhle brutálně roztahanej po skříni a utiskuje mi ostatní obyvatele...

Tagže ho asi nechám a budu se snažit ho nějak ukočírovat...
Napadlo mě, že bych na ty dvě nejstarší kytky (ono OB & MendoBog), který jsou v zadní části skříně, prdnul mříž...
Původně jsem totiž plánoval ScrOG, ale ten je v současných podmínkách nemyslitelný (každá kytka jinak - přesně jak říkali kluci xerthon & prenda ). Původně jsem udělal mříže dvě, jednu napevno nad hlínu a druhou (menší) nad bubler... Postupně se to vyvinulo do současné podoby, ale říkám si, že bych nyní zužitkoval tu menší mříž (48x25 cm) právě na korigování růstu největších kytek...

Co vy na to?

Počítám s tim, že z OBčka bude pěkný howado, ale aspoň bude co hulit, že

Btw. dnes jsem zaštípl 4 spodní větve OBčka a jednu větev MendoBogu, chtěl jsem je jednak trochu očesat a hlavně zkusit něco nařízkovat (aby bylo co na ven ). Tagže jsem zprovoznil "starou" klonovnu a umístil tam 5 nových řezů + dalších asi 7 klonů (Super Skunk, Orange Bud, Nebula), který půjdou taky ven (resp. do skleníku), až na to bude počasí... Jo a pro úplnost jsem jen tak pro prdel zasadil asi 15 semen 7 druhů NouNejmů, co asi mi přes zimu nashromáždily; ty půjdou do přírody nadivoko, uvidim, jestli z toho něco bude...

Ale už dost keců a pojďte se mrknout na fotky:

1. Takhle to teď vypadá ve skříni s 6 obyvateli pod 250 wattovým sluncem






2. Záběr na klonovnu







3. Takhle vypadaj řezy, no nejsou k sežrání?







4. Bližší pohled do skříně...







5. Apollo 11 x Matanuska Thunderfuck







6. to samý shora







7. Orange Bud







8. to samý shora






9. MendoBog






10. to samý shora

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 15-05-2005 v 13:12 PM

Old Post 15-05-2005 v 12:58 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 102







A eště poslední tři kytky:

11. Nebula







12. to samý shora







13. Northern Light







14. to samý shora







15. Cinderella 99







16. to samý shora

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 15-05-2005 v 13:16 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Ještě nepřepínat. Příspěvek č. 103

Zdar.Já bych s tim přepnutim ještě počkal.Nemáš ty kytí zase tak veliký.Ještě třeba tejden bych jim nechal.Roztahoval bych ženskejm nohy ať sou pak co nejšťavnatější .

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 15-05-2005 v 20:58 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 104

Vim, že sou malý, ale než začnou kvíst, tak eště narostou...

A hlavně to OB by se pak ubec nedalo zvládat...

No ale uvidim, včera sice už měly 12/12, ale kdyžtak to eště přepnu zpátky...

Ale asi máš pravdu, za ten blbej tejden ještě dost narostou a dost se mi zvětší výnos...

Když o tom tak přemejšlim, tak jeden tejden v tříměsíčnim cyklu je jak prd

Ale už sem chtěl vidět taky nějaký květy...

No, budu si muset počkat...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 16-05-2005 v 06:50 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 105

Jo, fakt počkej .Taky čekám.....nemůžu to vydržet....nezvládám to....bože já už chci přepnout!!!!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 16-05-2005 v 07:01 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 106

Tak jo, v neděli přepínám, už sem se rozhod...
Možná by to sneslo eště tejden (jako že sneslo ) ale už se mi fakt nechce čekat dál...
Už takle budu sklízet až něgdy v půlce prázdnin...

Abych nezapomněl, dneska ráno jsem udělal príma odtah od stínítka...
Poslední dobou (od výměny lampy za 250) se teploty ve skříni totiž začaly nebezpečně blížit 30°C, což se mi ůbec nelíbí...
A vzhledem, k tomu, že jsem si s lampou půjčil i profi-stínítko, který je děravý, využil jsem toho a napojil na tu díru odtahovou trubici...
No - trubici - nic lepší ho jsem doma nenašel, taxem si poradil se svým selským rozumem, kterej mi sdělil, jak na to...
Zatím vás nechám dumat nad tímto podivným výtvorem, ať ste trochu napnutý...
Večer postnu fotky, taxe těšte (neboť máte věru na co )

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 19-05-2005 v 07:43 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od UdL
Připrav se na to, že ten Orange Bud pekelně vyletí! Mám teď ve skříni OB ze stejnýho wrhu! Jestli je momentálně největší, tak ho upicni. Zkus FIM!

Jesli to neuděláš, uvidíš, že pak budeš muset hodně zvednout lampároše a pak to zas nebude tolik svítit na ty opožděný záprdky!


Taky se to da udelat tak, ze se tem nizsim podlozi kvetinace tak, aby byly vsechny vrsky v priblizne stejny vejsce. A je to bez zastipovani

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 19-05-2005 v 10:31 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od Kwjetoň
Tak jo, v neděli přepínám, už sem se rozhod...
Možná by to sneslo eště tejden (jako že sneslo ) ale už se mi fakt nechce čekat dál...
Už takle budu sklízet až něgdy v půlce prázdnin...


Rozmysli si to dobre, prepnes o tejden dyůl = sklidis o tejden dyl = ale taky sklidis toho zase o dost vic, zvlast kdyz je to jeste takhle maly...

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 19-05-2005 v 12:21 PM

Old Post 19-05-2005 v 10:33 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 109

No jakože ale zase to nesmí nechat přezrát..aby pak místo high, neměls total stoned A myslím že to máš kotel malý... nebude lepší to opravdu vydržet, než to bude mít tu správnou velikost ?? Ono sice po přepnutí to ještě o ěco vyskočí do výšky, ale vrchů už tam víc nebude, tak ať pak nelituješ výnosu... Dyž to encháš ještě pěkně rozvětvit tak to bude určitě o kotel lepší.. Nechci bejt pesimista ale myslím že teď za 0,5 g/W budeš moooooc rád. (ale kdo ví, třeba si dáš 1g/W) Ale fakt nevím, páč já na ty odhady nemám oko

Jinak na květ..hmm..asi koupit hnojky a snížit vlhkost qůli plísním.. Taky sem na květu a štubuju co a jak

btw: "řízkomlat"... kdo ti tenhle popisek navrhnul ??

[size=1]

Old Post 19-05-2005 v 12:03 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

ja bych to prepl,at je co kourit v lete u vody :-).Aby se to jeste v kvetu vytahlo hnoj jeste chvili jako v rustu.

Old Post 19-05-2005 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 111

Zdar.Sleduj denní přírůstek a podle toho se zařiď.Udělej propočet o kolik ti to vyroste za den a podle toho usuď kdy přepnout.Pokud ti to roste málo(1 mm),tak to přepni,pokud rychle tak to ještě chvíli chvíli nech.

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 19-05-2005 v 15:01 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad no ty koky! Příspěvek č. 112

Ahoj kluci, fakt dík moc za rady...
Celkem koukám, jaxe to tu rozjelo

Šťovík:
Podkládat květináče nechci - to je taková poslední záchrana, když už nevíš kudy kam... Dokud to jde bez nich, jedu bez nich (a zatim je to v poho...) Teď to vypadá tak, že jsou všechny kytky vesměs ve stejný úrovni, starý i ty nový (z čehož mam radost jaxviň )
Btw. Růst jsem už o tejden prodlužoval a už na to kakám - chci vidět květy!

wad:
Vim, že vrcholů už víc nebude, ale to úúbec neva - kolik jich tam je mi stačí... Myslim, že až kytky přestanou v květu růst, budou akorát...
Jedu teď první skříň a tak ten výnos nějak moc neřešim. Za 0,5g/watt bych byl mrtě spokojenej - znamenalo by to přes 100 gramů a to je pro mě na prázdniny víc než dost... Samozřejmě čim víc, tím líp... A mistr odhadů taky zrovna nejsem
Na hnojky nemam love, tagže na to budu lejt OBMko (+Phyt-Amin of course ) a eště zkusim od UdLa vyzevlit nějakej ten Ripen na konec (ale eště sem mu nesplatil to P-Ačko, tak nevim )
"Řízkomlat" mi začal říkat právě UdL, holomek jeden , právě kvůli mejm problémům s řízkama (no - mordoval jsem je jaxvině - nejdříf sucho, pak plísně, prostě mortalita neskutečná ) Paxem potkal Hlavu (jako toho MODa) na jednom srazu a takhle to dopadlo...

xerthon:
Jasný jasný, mám stejnej názor Přepnout v neděli a žádný exkrementy s tim K OBMku budu samozřejmě eště chvíli přidávat Wuxal - nejen kvůli růstu, ale i kvůli stopovým prvkům apod.

prenda:
Hele, už to moc neroste (hlavně ty starý - OB & MB a taky Nebula, což mě celkem mrzí - ale není to katastrofa, mam ve skříni dvě tak je to v poho ) Dík za radu woe

PS: Chtěl jsem postnout tu fotku odtahový roury, ale nějaxem to nezvlád, taxnad příště, no

Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 19-05-2005 v 20:20 PM

Old Post 19-05-2005 v 20:13 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5063920 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív