Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 67 68 69 70 71 »
Autor
Téma 
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 1089


Čaute groweři, potřebuji poradit, takhle mi zesvětlaly listy.
vypadá to jako by vše zežloutlo, ale zůstávají na nich takové zelené fleky.

neřeš

Old Post 24-09-2012 v 12:51 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 1090

citace:
Původní příspěvek od kulich22
Zdarec groweri,dělají se mi hnědé skvrny uprostřed listů-mezi zilkami jsou jakoby nekroticka místa a nemůžu přijít na to,co to způsobuje?zajímavý je,že se to vyskytuje jen na odrude Chronik a jen u největších listů ve vrchní části rostliny.V boxu mám ještě euforii a ta jede nadherne...jedu to v hlíně,svitim 6koulí a hnojiva Bcuzzem podle tabulk,ph cca 6-6,5...teď jsem 25.den v květu.

Díky za rady

Myslím, že je to nedožraný, a tam to spálené od výbojky, nebo moc teplo. Přihnojit.. myslím teda

Old Post 24-09-2012 v 17:03 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Re: tečky na žilkách Příspěvek č. 1091

citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
Zdravim
asi před dvouma týdny se mi na listech outdooru začaly oběvovat hnědé tečky všiml jsem si že se tvoří na žilkách....poté list začne žloutnout a uvadne....pročítal sem různé tready ale nikde jsem nenašel nic stejného...asi neumím hledat prosím poradíte mi? kořeny vypadají v pořádku... hnojil sem terra bloom 2,5ml/l + Pk13/14 0,1ml/l ted jsem toho radši nechal a je to beze zmeny.

Přehnojený myslim

Old Post 24-09-2012 v 17:04 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1092

tomas2pet: Myslíš nebo si jsi jistej ? je fakt že poškozený listy se nevzpamatovávaj a tak ani nevim jestli je mám nechat nebo otrhat ?
A taky se chci zeptat kdy se s toho kytka vzpamatuje abych mohl zas začít vykrmovat xD

Old Post 25-09-2012 v 08:21 AM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jinsun
Stálý Člen

Karma uživatele jinsun - 85% PěstitelskáKarma uživatele jinsun - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 1093



zdarec poradi nekdo zatim jen jeden list hnojeno pravidelne plargonem alga grow a bloom a mikro zrovna kdyz se jdu do finale

Old Post 25-09-2012 v 10:18 AM
jinsun je offline   Profil uživatele jinsun   Find more posts by jinsun   Foto galerie člena jinsun   Click here to Send jinsun a Private Message   Add jinsun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 1094

citace:
Původní příspěvek od jinsun
zdarec poradi nekdo zatim jen jeden list hnojeno pravidelne plargonem alga grow a bloom a mikro zrovna kdyz se jdu do finale


To neřeš. Tohle dělá noční zima.

Old Post 25-09-2012 v 14:31 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TicTac
Nový Člen

Karma uživatele TicTac - 90% PěstitelskáKarma uživatele TicTac - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1095


???
51. den květu, směs substrátu a kokosu 2:1, hnojeno Plagron Alga bloom + BioBizz Top Max, jednou týdně enzymy...

Old Post 25-09-2012 v 15:32 PM
TicTac je offline   Profil uživatele TicTac   Find more posts by TicTac   Foto galerie člena TicTac   Click here to Send TicTac a Private Message   Add TicTac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neutral
Nový Člen

Karma uživatele neutral - 77% PěstitelskáKarma uživatele neutral - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 1096



zdravím chci se zeptat mám zdravé kyti ale na na 2rostlinách se začly dělat věci o kterých sem se nedočetl a hledal sem opravdu snad všude,konce a kraje listů jsou měkčí než zbytek takové gumové...vypadá to jako ohněm ožehnuté listy... taky změknou...mám je na balkoně takže spálené sluncem to nebude je docela zima a tak mě napadlo jestli to není spíš mrazem?

Old Post 26-09-2012 v 14:28 PM
neutral je offline   Profil uživatele neutral   Find more posts by neutral   Foto galerie člena neutral   Click here to Send neutral a Private Message   Add neutral to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1097

Máte někdo zkušenost s touhle bílou sviní?

Má smysl to něcím stříkat? Kytka by potřebovala eště tak 3 tydny minimálně.. Je to na spodních palicích. Vršky jsou zatím ok

Old Post 28-09-2012 v 13:34 PM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 1098

Zdravím, mám kytku, která teprve začíná kvést, je opravdu hodně mohutná a tak se chci s vámi poradit, zda je možné nějaké větší listy otrhat aby se dostávalo víc sluníčka ke květu. Mohu to udělat nebo se toho raději vyvarovat? děkuji za odpověď

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 30-09-2012 v 12:28 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gardner
Nový Člen

Karma uživatele gardner - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 1099



Zdravim, ve čtvrtém týdnu rústu se mi začaly dělat na listech malé tečky a listy postupně začínají žloutnout. Rozlizá se to víc a víc, můžete mi poradit co to je a jak se toho nejlíp zbavit?

Old Post 01-10-2012 v 08:18 AM
gardner je offline   Profil uživatele gardner   Find more posts by gardner   Foto galerie člena gardner   Click here to Send gardner a Private Message   Add gardner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 1100

citace:
Původní příspěvek od gardner
Zdravim, ve čtvrtém týdnu rústu se mi začaly dělat na listech malé tečky a listy postupně začínají žloutnout. Rozlizá se to víc a víc, můžete mi poradit co to je a jak se toho nejlíp zbavit?



Čau, řekl bych že tam máš nějaký parazity. Koukni na spodky listů, vem si dyžtak zvětšovací sklo. Tipnul bych to na svilušky.

Old Post 01-10-2012 v 09:14 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 1101

Tak jak píše hellping, sviluše jak vyšitý :-(. Vzhledem k tomu že máš tu výhodu že teprve rosteš, okamžitě zakroč, v květu je to složitější.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-10-2012 v 12:36 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gardner
Nový Člen

Karma uživatele gardner - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 1102

Dik moc, A nevíš jak mám co nejlíp zakročit, abych se toho zbavil? mám rozmočenej tabak a večer to chci postříkat, bude to stačit uplně nebo mam použít ještě nějakou chemku? (popřípadě jakou?)

Old Post 01-10-2012 v 15:53 PM
gardner je offline   Profil uživatele gardner   Find more posts by gardner   Foto galerie člena gardner   Click here to Send gardner a Private Message   Add gardner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 1103

Na svilušky je toho hodně, já ti neporadím co je nejlepší, protože jsem ty bestie ještě nikdy neměl.
Ale určitě mě jednoho dne taky poctí návštěvou a já bych to řešil B.A.C. o kterým čtu jen samou chválu ale je to ta dražší varianta ale všichni přece chceme pro svoje kytky to nejlepší :-)
Máš i spoustu levnejch prostředků např. Biool, Svilustop atd. atd.
Klikni nahoře na liště na hledání, do okýnka zadej svilušky a najde ti to odkazy, nebo použij FAQ.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-10-2012 v 16:50 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 1104

ten výluh z tabáku prý pomáhá osobně sem to nezkoušel někdo tu i říkal že výluh z habaněro papriček jinak co mám odzkoušené je vertimec 1,8 ec a u mě fungoval se 100% úspěšností

chlast je prostě chlast......

Old Post 01-10-2012 v 17:41 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 67 68 69 70 71 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3687730 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív