Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 67 68 69 70 71 »
Autor
Téma 
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Palec nahoru Příspěvek č. 1089

Hofmann Albert

Mé problémové dítě

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 26-12-2006 v 19:31 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 1090

Truma Capote, Chladnokrevněkniha
,film

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 27-12-2006 v 00:04 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 1091

A co takhle trochu české klasiky....
Miloslav Švandrlík "Jak to že jsme tady?"

Old Post 27-12-2006 v 15:39 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 1092

Timothy Leary - Politika extaze....skvele ctivo, vsem "alternativcum" doporucuju
na vanoce sem dostal knizku Na druhe strane zivota (ted nevim od koho) o "near - death experience"...tesim az se do toho pustim

Pravda neexistuje. Kazdy, kdo tvrdi neco jineho lze.

Old Post 27-12-2006 v 15:44 PM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 1093

2 -Michael11- to mam doma taky sem cet.
Ted louskam A. Huxley - Brany Vnimani.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 27-12-2006 v 16:40 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JMír
Nový Člen

Karma uživatele JMír - 63% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 1094

Milý když Tě Team osloví aby Jsi něčím přispěl, váhám v obavách o svou hlavu, že Hlavo, nebo o svou duši, že Jedubabko, těším se až konečně pučím digitál a přispěju fotkama a zprávama ze svý rajský zahrady.....ale dovolíte-li tak k tomuto tématu, ....je spousta kvality....bereme-li čistě český jazyk nelze nevzpomenout krále=Jana Wericha......pomineme-li ovšem naše vynikající básníky....nelze ani jmenovat protože by tím člověk ublížil těm, kterých zrovna nevzpomene....ale ze zahraničních jsem uřčitě pro Chan Tchana...doufám že se to tak nějak píše...prostě prožitá poezie týpka který už ten život jen pozoruje na tý svojí Ledový hoře a směje se těm halucinacím naších Myslí=psal to na březovou kůru nebo na zdi jeskyně v který tam bydlel=jsou to krátký a hlavně hodně do nitra tnoucí duchovní básně..volný verš...-nic snad jsem nic nepokazil ????a teď jdu číst studovat vědecké spisy na groweru...P.ost S.criptum z n ašich rozhodně Krchovský,,,sMějte se Hezky posílám Mír

Old Post 28-12-2006 v 22:00 PM
JMír je offline   Profil uživatele JMír   Find more posts by JMír   Foto galerie člena JMír   Click here to Send JMír a Private Message   Add JMír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 1095

'|` ...ted mam treba pocit, ze ctu vesmirni-lide.cz .
Ctu jeste jednou Sabacha a zamyslim se nad funkci, osobnosti a statutem fizla nyni a vminulosti...

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 28-12-2006 v 22:26 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 1096

Teď jsem si dal komiks "Nitro těžkne glicerinem". Jo česká scéna má něco do sebe.


A dostal jsem knížku od Roba Granta "Ne(z/s)chopnost" Ale to snad až po zkouškovym

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 28-12-2006 v 22:51 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 1097

"Malyho prince" ve spanine

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 29-12-2006 v 04:12 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1098

Takže výběr z těch, které ve mě zanechaly něco ze sebe:

fantasy: Pratchett: vše pročteno - kdo zná, ten ví... (Věda na Zeměploše:bravo
Sapkowski: veškeré dílka ze Ságy o zaklínači
Červenák: Černokněžník: Vládce Vlků
Glen Cook: veškeré dílka o Černé legii
sci-fi: P. K. Dick: Blade Runner, Minority Report, Paycheck, Sluneční loterie, Svět který stvořil Jones
Neil Gaiman: Nikdykde

drogová problematika: Christiane E.: My děti ze stanice ZOO (klasika)
Radek John: Memento
T. Leary: Politika extáze
XXX(ta moje hlava vyhulená): Herák
J.X.Doležal: vše co se mi podařilo sehnat
R. Robinson: Velká kniha o konopí

jinak vřele doporučuju E. A. Poea a jeho sbírku povídek Jáma a kyvadlo a v neposlední řadě taky C. D. Payne: Mládí v hajzlu 1-6

a k tomu pochopitelně mnoho dalších, na které si zrovna nevzpomínám...

Mír

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 29-12-2006 v 11:18 AM

Old Post 29-12-2006 v 10:31 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 1099

Miluju Fantasy,ale zrovna Pretchett se mi nelibi,Uzasna zemeplocha se mi ani trochu nelibila
Glena Cooka miluju...skvely a podmanivy autor.Sapkowskeho rovnez..
Neil Gaiman taky zajimavy autor,skvela kombinace anglie 16 stoleti a svetem elfu...

koho bych jeste zminil je
R.E:FEISt a jeho saga o trhlinove valce
M.S.Rohan:Zimni Letopisy
Roger Zelazny-Amber

jinak jsem necekal,ze takovou literaturu tady nekdo cte

Old Post 29-12-2006 v 12:32 PM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 1100

Jáma a kyvadlo je klasika..

Znáte někdo Davida Gemmela? dřív jsem ho měl hodně rád, třeba Legenda nebo Smrtonoš je bez chyby.

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 29-12-2006 v 12:52 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 1101

zdarec všem čtenářům..
když jsem byla mladší tak jsem poměrně dost četla,ale když jsem začla pokuřovat,nějak to začalo všecko ztrácet smysl...začala jsem číst,ale než jsem se ke knížce zase vrátila,tak jsem ztratila nit,jak se říká..
teď se mi ale zadařilo a mám orzečtenou knížku od Petra Jahody, Nazí a divocí.
Popisuje svoje objevné expedice v Africe , poznává různé kmeny divochů a jejich kulturu, vlastně si sám zahrává se svým životem (ostatně jako každý dobrodruh).. líbí se mi,že je to jednoše psáno, snadno se do toho člověk vstřebá a jedná se o méně probádané kmeny - Korowajové , Lovci lebek atd. tedy né zrovna přítulní lidé. je to gut,ale nikomu nic nenutím, každej chytne slinu na něčem jiným

Old Post 29-12-2006 v 14:45 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 1102

Drogy: radikalni reseni - skoncujme s prohibici 61 stran, sestavil Angiolo Bandinelli
malinka a paradni knizecka (sesitek), sestaveny z clanku mnoha fundovanych autoru, vedcu, ekonomu, politiku, kteri se vyjadruji k otazce prohibice/legalizace drog.. tahle knizka legalizaci podporuje a tenhle nazor je podepren solidnimi argumenty a zavery.. doporucuju precist

p s y c h o 8 4

Old Post 29-12-2006 v 16:31 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoll
Stálý Člen

Karma uživatele Yoll - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1103

Ahoj,
doporučuju P.Janeček: "Černá sanitka a jiné děsivé příběhy - současné pověsti a fámy v ČR", nakl. PLOT 2006. Určitě budete překvapeni kolik historek co se stalo kamaradovi vašeho kámoše se vyprávělo třeba v Americe už v padesátých letech. Že bylo v nějakém gyrosu objeveno sperma pěti mužů, že v IKEE unesli dítě, které potom našli vizuelně předělané na WC.......no určitě jste jich alespoň pár slyšeli.....

....tak za tohle mě bůh určitě zabije...

Old Post 29-12-2006 v 20:35 PM
Yoll je offline   Profil uživatele Yoll   Find more posts by Yoll   Foto galerie člena Yoll   Click here to Send Yoll a Private Message   Add Yoll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1104

zrovna mám u sebe Učení dona chuana od Castanedy, pak dvě knížky od Filipa Dika (Philip Kindred Dick) - Ubik a jeho prvotinu Sluneční loterie. pak sem ještě dostal Konec Civilizace od Huxleyho. ale tak nějak jak to psala Divoženka - neni čtecí období

Old Post 30-12-2006 v 07:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 67 68 69 70 71 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1404430 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív