Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 65 66 67 68 69 »
Autor
Téma 
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1057

ec metr nemam ale propachnul jsem to tak doufam ze se to probere

Old Post 09-09-2012 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 1058

citace:
Původní příspěvek od skunk2


Ahoj.
na fotce to není moc vidět, ale ta barva je strakatá až do žluta co?
nikdy jsem se tu nedozvěděl jestli jde o genetiku, nebo o druh plísně, která zabraňuje napadeným místům růst, proto se tam tak kroutí.

už jsem to měl taky. nic na to asi není a pokud těch pár napadených listů ostříháš, v klidu to dojedeš


To Skunk2
Dík za názor, je to fakt zvláštní úkaz a pro mě úplně nová zkušenost. JJ i žlutá jasně místy.
Mno mohlo by to být možná i málo K. Takže asi ani stříhat je nebudu, nešíří se mi to, prostě to tam najednou bylo. A navíc, teď už i normální listy vadnou a schnou, jak holky dozrávají a mám to hodně jungle

CHARTER


Old Post 09-09-2012 v 21:18 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 1059

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Je to nejspíš krapet přesvícený..Zvedni malinko lampu..
Edit :
Nebo genetická "úchylka",částečná ztráta pigmentu..
Nevšim sem si,že to máš i na spodkách.. Tak to ta genetika..
Mě tohle dělal Orange Bud,regular a pak se objevilo i pár koulí..Tak to hlídej..
Teď mám takovýhle i pheno Super Bud (ten pigment),feminu,tak čekám,co se z toho vyvrbí..


To Eda45
Dík, asi je to genetika, i když u dvou různejch kytek? Sice od stejnýho growera, že by dělal nějakou chybu?
Lampa asi nee, jedině zvednout slunce Totiž, svítilo se lampou jenom než začalo být venku hezky. V srpnu dostaly týden nošení do tmy na přepnutí 12/12, což nádherně zabralo. Jindy mi skunky kvetly venku až v říjnu, teď to bude do konce září hotovo
Hermáče tady naštěstí už nehrozí, to už by bylo vidět.
Ovšem z loňskýho Passion No1 řízku nakonec bylo pár semen a letos z nich vyrostli jen hermáči Koule se ukázaly na hlavním stonku poměrně brzo, tak jsme jednoho pokusně a brutálně utnuli. Mno a nakonec je z hermafrodita Afrodité - nádherná kytka, uvidíme jaká bude síla

CHARTER


Old Post 09-09-2012 v 21:50 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 1060

citace:
Původní příspěvek od Balon

to charter: jj je to porucha chlorofilu asi z přesvícení, jak píše eda. párkrát mi to dělal chronik přímo pod lampou(tenkrát mi potvrdil matkář, že se mu to taky stává, takže genetická vadička). nikdy to nemělo žádný následky... to hermení bych viděl spíš jako chybu u dp... [/B]


To Balon,
Díkec za reakci, jste na tu genetiku už dva, tak i tebe se ptám -
u dvou různejch kytek? Jsou od stejnýho growera, že by dělal nějakou chybu?

Nerozumím hermení ....chybu u dp...? Dík

CHARTER


Old Post 09-09-2012 v 21:55 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 1061

citace:
Původní příspěvek od Charter


To Eda45
Dík, asi je to genetika, i když u dvou různejch kytek? Sice od stejnýho growera, že by dělal nějakou chybu?
Lampa asi nee, jedině zvednout slunce Totiž, svítilo se lampou jenom než začalo být venku hezky. V srpnu dostaly týden nošení do tmy na přepnutí 12/12, což nádherně zabralo. Jindy mi skunky kvetly venku až v říjnu, teď to bude do konce září hotovo
Hermáče tady naštěstí už nehrozí, to už by bylo vidět.
Ovšem z loňskýho Passion No1 řízku nakonec bylo pár semen a letos z nich vyrostli jen hermáči Koule se ukázaly na hlavním stonku poměrně brzo, tak jsme jednoho pokusně a brutálně utnuli. Mno a nakonec je z hermafrodita Afrodité - nádherná kytka, uvidíme jaká bude síla


Hele taky jsem to měl a pořád ještě mám, dokonce jsem se tady i ptal a bylo mi řečeno že se to sem tam objeví.
No kdyby jsi měl chuť tak si vygoogli: "cannabis tobacco mosaic virus" a přečti si co si myslí o tomto úkazu naši zahraniční kolegové. Docela zajímavej horůrek

Old Post 10-09-2012 v 06:50 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kulich22
Stálý Člen

Karma uživatele kulich22 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kulich22 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kulich22 - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 1062

Zdarec,mám ten samý problém,jak zde popisuje hellping a člen Balon.Ztráta pigmentu na listech.Mám to na odrůdě Euforia a Chronik.Chci se zeptat,jestli vám to nějak ovlivnilo sklizeň?
Díky za odpověď

Old Post 10-09-2012 v 10:06 AM
kulich22 je offline   Profil uživatele kulich22   Find more posts by kulich22   Foto galerie člena kulich22   Click here to Send kulich22 a Private Message   Add kulich22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 1063

to hellping: mě děsíš teda s virusem
to kulich: letos to mám poprvé, zatím se to nešíří, snad to na úrodu mít vliv nebude, protože další listy už kytka sama shazuje, jak se blíží sklizeň naštěstí...

CHARTER


Old Post 10-09-2012 v 14:00 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 1064

Pleskac:Už víš ,čím to je ? Mám to samý a nevím co s tím.

Old Post 10-09-2012 v 18:05 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1065

no nevim ... vcera jsem to proplachnul vodou a ted to zalejvam bez hnojiv a ustrihal jsem ty hnusny listy tak uvidim jestli byli presoleny a ten pruplach pomoh tak napisu jinak po 1 dni zadna zmena ale to jsem ani necekal .. listy se daji drolit furt

Old Post 10-09-2012 v 18:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1066

Zachovejte klid, netvořte paniku =D
Jak řikám.
Někde jsem četl že je to plíseň, která nějak žere ty pigmenti a v těch místech ten list neroste a kroutí se, nebo je zakrnělej.
Ať je to co je to, tak já jsem napadené listy stříhal (ne všechny) a dařilo se mi to držet na uzdě.
Výnos nevím, jestli byl kuli tomu menší. Byl normální.
Nicméně bych byl moc rád, kdyby přišel někdo zkušený a napsal přesně co to je a dal odkaz.
Ať je vtom jednou pro vždy jasno

A.......
určitě vím, že se nejedná o nedostatek, nebo přesvícení.

Old Post 10-09-2012 v 21:55 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woZka
Nový Člen

Karma uživatele woZka - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 1067

Ahoj klucí, prohledával jsem FaQ a všelijaké trýdy, ale nenašel jsem přímo problém s tímhle, co maám na listech.

Kytí jsem dostal od kamaráda k dopěstění, už je ve květunějký ten pátek.

Mno ale problém je ten, že lístky žloutnou( žloutnou od špiček) a některé chytají takové skvrnky: viz foto:
http://i293.photobucket.com/albums/mm79/DaWe_WozKa/20120912_162223.jpg


Jsem pěstětel začátečník a prosím o pomoc nebo vysvětlení co dělat. Děkuji předem všem za odpověď

Naposledy upravil woZka 13-09-2012 v 02:34 AM

Old Post 13-09-2012 v 02:23 AM
woZka je offline   Profil uživatele woZka   Find more posts by woZka   Foto galerie člena woZka   Click here to Send woZka a Private Message   Add woZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 1068



Ahoj grůwři.
Takže...Mám 3 kytky. Northern lights, Tutankhamon, oboje od Pyramid seeds. A pak ještě La Blanca od Kannabia. Holky jsou zhruba ve 3. týdnu květu.
Zálivka:
Obyčejně vodou, které upravuji pH ze zhruba 7,4 na 5,8-6,2 kyselinou fosforečnou. Jednou za týden dostávají nášup Alga bloom (plagron) 3ml/l, 1ml Bloombastic/l a na konec PK 13-14 1ml/l.
Na růst jsem je hnojil za poslední tři týdny pouze jednou, a to 1,5ml/l

Myslíte, že jim "pouze" chybí dusík, nebo je to zapříčeněno něčím jiným?
Předem díky za rady, odpovědi.
frek


Jinak se omlouvám za kvalitu fotek, ale s dvěmi Megapixely toho moc nevyčaruji, a taky se omlouvám za následující přispěvek, který mi nejde smazat


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 13-09-2012 v 13:20 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 1069

citace:
Původní příspěvek od frek
Ahoj grůwři.
Takže...Mám 3 kytky. Northern lights, Tutankhamon, oboje od Pyramid seeds. A pak ještě La Blanca od Kannabia. Holky jsou zhruba ve 3. týdnu květu.
Zálivka:
Obyčejně vodou, které upravuji pH ze zhruba 7,4 na 5,8-6,2 kyselinou fosforečnou. Jednou za týden dostávají nášup Alga bloom (plagron) 3ml/l, 1ml Bloombastic/l a na konec PK 13-14 1ml/l.
Na růst jsem je hnojil za poslední tři týdny pouze jednou, a to 1,5ml/l

Myslíte, že jim "pouze" chybí dusík, nebo je to zapříčeněno něčím jiným?
Předem díky za rady, odpovědi.
frek


Jinak se omlouvám za kvalitu fotek, ale s dvěmi Megapixely toho moc nevyčaruji


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 13-09-2012 v 13:24 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1070

je to tak.
nemáš tam dusík, nebo hořčík.
koukni se, jestli se ti nezakutálel někam pod postel.
já jsem se teda na něj letos taky vykašlal. utrpěl výnos, ale ta chuť.......

Old Post 13-09-2012 v 22:07 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krokodil
Nový Člen

Karma uživatele krokodil - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1071



KTO MI PORADI

Old Post 14-09-2012 v 09:49 AM
krokodil je offline   Profil uživatele krokodil   Find more posts by krokodil   Foto galerie člena krokodil   Click here to Send krokodil a Private Message   Add krokodil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 1072

citace:
Původní příspěvek od skunk2
je to tak.
nemáš tam dusík, nebo hořčík.
koukni se, jestli se ti nezakutálel někam pod postel.
já jsem se teda na něj letos taky vykašlal. utrpěl výnos, ale ta chuť.......

Super, díky mockrát.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 14-09-2012 v 13:47 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 65 66 67 68 69 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1420690 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív