Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 62 63 64 65 66 »
Autor
Téma 
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1009

citace:
Původní příspěvek od Mondosivan
Dikec to woody,driv jsem hnojil organikou biobizz ale byl me doporuceny mineral.zkusim hnojit dle tveho navodu


tak to je jasne potom .. ja idem prave opacne ... po rokoch s Plagronom alga som presiel na Biobizz a aj problem na zaciatku som mal presne opacny ako ty .. tie hnojky zaberaju uplne inak a je treba si to vychytat .. ja som si musel zvyknut na BB, ze ho asi ani nemoze byt vela (v hline mam teraz aj granulovany hnoj aj BB lejem a ziadne prehnojenie sa nekona) ale zato ta odozva rastliniek na hnojky je strasne dlha oproti mineralu .. ten naozaj zo zaciatku kludne staci aj 1/3 dvaky a pomalicky zvysovat - odozva je ovela rychlejsia a vlastne ked vecer zahnojis rano uz to je vidiet .. potom viac dohnojit je lahsie ako riesit prehnojenie .. a prehnojit s mineralom je povedal by som velmi jednoduche ..

tie tvoje herecky by bolo dobre teraz najprv preplachnut iba s enzymami ak mas a az tak pokracovat s hnojenim, lebo vyzeraju celkom slusne prismahnute .. inak ked chces ostat pri mineraloch, tak ten EC meter by sa ti hodil urcite ..

i see you bejbe

Old Post 04-06-2020 v 07:52 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 1010

citace:
Původní příspěvek od ANUBIS
Ahoj chlapi, nevite co to muze byt? 3 tydny do konce


Deficit Ca a Mg, kup Calmag..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 04-06-2020 v 18:16 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 1011

Přesně, podle me málo Ca, takže se podívej na netu a určitě to kup, ještě se zeptám Ph mas OK?...... hoj23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 04-06-2020 v 19:02 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ricky1995
Nový Člen

Karma uživatele Ricky1995 - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 1012



Zdravím. Mám menší problém s žloutnutím listů. Nepřehnojuju, nepřelívám, světlo je dost vysoko. Trochu záhada pro mně. Snad mně navedete.

Old Post 04-06-2020 v 20:33 PM
Ricky1995 je offline   Profil uživatele Ricky1995   Find more posts by Ricky1995   Foto galerie člena Ricky1995   Click here to Send Ricky1995 a Private Message   Add Ricky1995 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1013

Ricky1995 .. ake je pH zalievky , hliny , vytoku ? hnojky organika ci mineral? cim pH upravujes ?

i see you bejbe

Old Post 04-06-2020 v 22:30 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANUBIS
Stálý Člen

Karma uživatele ANUBIS - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 1014

Calmag jsem prave koupil poprve a davam bomby. Spis si rikam jestli ho nebylo moc, ph kolem 6

Old Post 05-06-2020 v 11:47 AM
ANUBIS je offline   Profil uživatele ANUBIS   Find more posts by ANUBIS   Foto galerie člena ANUBIS   Click here to Send ANUBIS a Private Message   Add ANUBIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondosivan
Nový Člen

Karma uživatele Mondosivan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 1015

citace:
Původní příspěvek od Woody


tak to je jasne potom .. ja idem prave opacne ... po rokoch s Plagronom alga som presiel na Biobizz a aj problem na zaciatku som mal presne opacny ako ty .. tie hnojky zaberaju uplne inak a je treba si to vychytat .. ja som si musel zvyknut na BB, ze ho asi ani nemoze byt vela (v hline mam teraz aj granulovany hnoj aj BB lejem a ziadne prehnojenie sa nekona) ale zato ta odozva rastliniek na hnojky je strasne dlha oproti mineralu .. ten naozaj zo zaciatku kludne staci aj 1/3 dvaky a pomalicky zvysovat - odozva je ovela rychlejsia a vlastne ked vecer zahnojis rano uz to je vidiet .. potom viac dohnojit je lahsie ako riesit prehnojenie .. a prehnojit s mineralom je povedal by som velmi jednoduche ..

tie tvoje herecky by bolo dobre teraz najprv preplachnut iba s enzymami ak mas a az tak pokracovat s hnojenim, lebo vyzeraju celkom slusne prismahnute .. inak ked chces ostat pri mineraloch, tak ten EC meter by sa ti hodil urcite ..


Dikec moc za rady.je to teprv druhe kolo indoru,jinak jsem jel venek a tam je to lalacek.indor je fakt vyssi divci.

Old Post 05-06-2020 v 22:34 PM
Mondosivan je offline   Profil uživatele Mondosivan   Find more posts by Mondosivan   Foto galerie člena Mondosivan   Click here to Send Mondosivan a Private Message   Add Mondosivan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylbik123
Nový Člen

Karma uživatele Kylbik123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 1016

Zdravím, pěstuji poprvé a jsem na groweru nový, takže jsem se chtěl zeptat, zda to můj Auto Brooklyn Sunrise přežije( ještě se to rozšířilo na nové listy a nevypadá dobře) případně jak mu pomoci, děkuji za odpovědi.

Old Post 12-06-2020 v 10:40 AM
Kylbik123 je offline   Profil uživatele Kylbik123   Find more posts by Kylbik123   Foto galerie člena Kylbik123   Click here to Send Kylbik123 a Private Message   Add Kylbik123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1017

Kylbik123 .. to mas okusane .. hladaj skodcu zo spodu listov ..

i see you bejbe

Old Post 12-06-2020 v 12:52 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1018



Ahoj, pořadí mi někdo prosím ? Na listech se mi dělají malý dírky . Od čeho to je ? A jak se po případě těch škůdců zaručeně zbavit ? Díky

Old Post 15-06-2020 v 17:30 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 1019

citace:
Původní příspěvek od Ales-All
Ahoj, pořadí mi někdo prosím ? Na listech se mi dělají malý dírky . Od čeho to je ? A jak se po případě těch škůdců zaručeně zbavit ? Díky
a mas na spodkach listu nějaký lezouci breberky, nebo jen ty dírky? Napadá me propaleni od sluníčka/lampy a současné kropeni listu, pošli fotky listu zespoda......23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 15-06-2020 v 17:49 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1020



Žádných breberek jsem si nevšiml . Tady je první kytka . Black Jack

Old Post 15-06-2020 v 20:37 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1021



A druhá . ICE

Old Post 15-06-2020 v 20:38 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asgaroth
Stálý Člen

Karma uživatele asgaroth - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 37 

skvrny na listoch Příspěvek č. 1022

zdravim, v poslednych par dnoch sa mi na listoch zacali objavovat skvrny zltohnedej, ale sem tam aj bielej (striebornej farby)...pestujem v boxe 250w, 11L, plagron lightmix, biobizz bloom, grow a topmax podla tabuliek.Rastliny su cca v 7 tyzdni...zalievam kazdy druhy den cca 1L vytecie len par kvapiek, teploty cez den do 30 v noci 23-24...PH zalievky meriam len pomocou kvapiek (zatial) cca 6,5-7...Raz som to striekal Canna curom...Je to moj prvy grow, pokial by to bolo len vo vyzive tak Ok, snad to nie je choroba...

https://pasteboard.co/Jdou703.jpg

https://pasteboard.co/JdouBKg.jpg

dakujem

Old Post 16-06-2020 v 20:17 PM
asgaroth je offline   Profil uživatele asgaroth   Find more posts by asgaroth   Foto galerie člena asgaroth   Click here to Send asgaroth a Private Message   Add asgaroth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyhlm
Nový Člen

Karma uživatele Cyhlm - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 1023



ahoj, vápník?

4 týden květ, 600w, hlína, canna celá řada, hnojiva dle tabulek

Old Post 17-06-2020 v 13:33 PM
Cyhlm je offline   Profil uživatele Cyhlm   Find more posts by Cyhlm   Foto galerie člena Cyhlm   Click here to Send Cyhlm a Private Message   Add Cyhlm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyhlm
Nový Člen

Karma uživatele Cyhlm - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 1024



další 2

Old Post 17-06-2020 v 13:34 PM
Cyhlm je offline   Profil uživatele Cyhlm   Find more posts by Cyhlm   Foto galerie člena Cyhlm   Click here to Send Cyhlm a Private Message   Add Cyhlm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 62 63 64 65 66 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5521180 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív