Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 59 60 61 62 63

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 961

citace:
Původní příspěvek od Vemach
Zdravím, neví někdo co by mohly být tyhle flíčky na listech ? Už druhé kolo se mi to udělalo.

30 den květu PH 6, EC 1.6, Teploty 22-27 vlhkost 50. Hnojím plagronem AlgaBloom +PK 13-14 Atami.

svitim 600W.... nevím co víc napsat

Třásněnky a v rustu je bezvadný Biool + 5 kapek jaru dle návodu.

Grow Max 150W

Old Post 01-04-2014 v 18:39 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: žluté spodní listy Příspěvek č. 962

citace:
Původní příspěvek od lebanner
Ahoj,

mam rostliny ve 21. dni květu a začali mi téměř na všech žloutnout spodní listy. Ten samej problém jsem měl i minulý kolo, nakonec to dopadlo tak, že mi zežloutly skoro celý kytky :/ Neměřil jsem ph, takže jsem myslel, že to bude tím, ted už kyselost hlídám takže v tom problém asi nebude. Víc viz. foto

Substrát: plagron lightmix
Hnojiva + zálivka: ata bloom + ata PK + enzymy, biobizz grow, ph upravuju na 6,3 - 6,4.. EC se nažim držet nějak v normě - občas kytky proleju čistou vodou s enzymy

Světlo: GIB 600w
teplota: noc 20 / den 26
Vlhkost: 55-60%
Genetika: Jack herrer - sativa

Budu rád za každej názor, díky

http://fyschy.rajce.idnes.cz/gr#20140330_191924.jpg
http://fyschy.rajce.idnes.cz/gr#20140330_192020.jpg
http://fyschy.rajce.idnes.cz/gr#20140330_192039.jpg
http://fyschy.rajce.idnes.cz/gr#20140330_192122.jpg

Je to mírný deficit dusíku, nízké PH zpusobuje žloutnutí od vrchu, dusík od spod. Když proleješ čistou vodou, tak podporuješ deficit. Pokud to světlá, tak pokud chceš prolít, tak i s hnojivem.

Grow Max 150W

Old Post 01-04-2014 v 18:44 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hipiek
Nový Člen

Karma uživatele Hipiek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 5  

Dotaz Příspěvek č. 963

Zdárek pánové.

Potřeboval bych poradit jakej mám problém začli mi žloutnout a kroutit se horní listy, předpokládám, že to bude světlem (ale jedu pod LED, poprvé tak nevím)

14.den květu, PH 5.8, EC neměřím, jedu ATAMI COCO podle tabulek.

Old Post 01-04-2014 v 19:08 PM
Hipiek je offline   Profil uživatele Hipiek   Find more posts by Hipiek   Foto galerie člena Hipiek   Click here to Send Hipiek a Private Message   Add Hipiek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 964



jojo díky hoši. Nedalo mi to tak jsem vytáhl mikroskop a uz jsem viděl tu hostinu. Zítra to ošetřím tím Bioolem. Doporučují to i v knize "Jak pěstovat Indoor" Tak to zkusím. Kdyby někdo měl podobný problém který nemohl identifikovat přikládám pár fotek Třásenek.

Old Post 01-04-2014 v 21:07 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hipiek
Nový Člen

Karma uživatele Hipiek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 965

Zdar pánové, můžete mi poradit, nějak se mi začali kroutit listy na 15.dni květu.
Osvětlení LED, kokos, PH 5,8, EC neměřím, hnojky podle tabulek (ATAMI - A,B, PK13/14)

Old Post 02-04-2014 v 14:35 PM
Hipiek je offline   Profil uživatele Hipiek   Find more posts by Hipiek   Foto galerie člena Hipiek   Click here to Send Hipiek a Private Message   Add Hipiek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Better
Nový Člen

Karma uživatele Better - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 966


Ahoj, nevíte někdo co udělat či neudělat aby obě rostlinky měly listy? děkuju za odpověd.

Old Post 03-04-2014 v 14:35 PM
Better je offline   Profil uživatele Better   Find more posts by Better   Foto galerie člena Better   Click here to Send Better a Private Message   Add Better to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 967

citace:
Původní příspěvek od Better
Ahoj, nevíte někdo co udělat či neudělat aby obě rostlinky měly listy? děkuju za odpověd.


Vypadá na nějakou mutaci... nejspíš z toho nic nebude. Chtělo by to makro na ten vršek

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 03-04-2014 v 15:32 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 968

máš to hodně promočený a semeno když puklo tak malinko zahnili lístky a když se vylupovalo tak se odtrhli a pak to takhle vypadá
jinak to můžeš zahodit

Old Post 03-04-2014 v 15:41 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balum
Nový Člen

Karma uživatele Balum - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Hydroponie Problém s listy Příspěvek č. 969


Zdravím všechny Growery,¨
mám problém, kroutí se mi listy nahoru u dvou holek.

Bubbler + 600W MH
pH 5,4
EC 1,04
teplota roztoku 23°C
výška lampy 50cm.
Mám podezření na přehnojení, ale dávkuji jim poloviční dávky.
Hnojky B CUZZ hydro.

Předem všem díky za odpovědi.

Old Post 04-04-2014 v 13:00 PM
Balum je offline   Profil uživatele Balum   Find more posts by Balum   Foto galerie člena Balum   Click here to Send Balum a Private Message   Add Balum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 970

Ahoj mě se kroutili listy při vysoký teplotě.. já bych teplotu snížil přidáním pc větráčku.. doufam že ti ještě někdo poradí..

čus

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 04-04-2014 v 14:50 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balum
Nový Člen

Karma uživatele Balum - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 971

Teplotu jsem zatím neměl vyšší než 26°C, odtah běží přes den nonstop plus mám klipsnový větrák a zvlhčovačku...

Old Post 04-04-2014 v 19:18 PM
Balum je offline   Profil uživatele Balum   Find more posts by Balum   Foto galerie člena Balum   Click here to Send Balum a Private Message   Add Balum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 972

Myslíš okolního vzduchu že? Já myslel u vrcholku kytek.. jestli neni až moc velké teplo.. jinak možná že ti někdo poradí jestli to teda neni od hnojek.. zkusil bych jeden den propláchnout jen vodou a uvidíš jestli bude změna.. ale v hydru se vůbec nevyznam.. tak doufam že ti někdo pomůže.. držim palce..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 04-04-2014 v 20:00 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 973



čau nevíte co s tím je ? stalo se mi to v boxu na jedné kytce která nemá tak kvalitní půdu jako ostatní...chci se zeptat jestli to také není náhodou přenosné na další kytky díky za info

Old Post 05-04-2014 v 15:39 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 974

citace:
Původní příspěvek od Ferda Mravenčák
čau nevíte co s tím je ? stalo se mi to v boxu na jedné kytce která nemá tak kvalitní půdu jako ostatní...chci se zeptat jestli to také není náhodou přenosné na další kytky díky za info

Nemoc to není, vypadá to na menší nedostatek dusíku, nebo něco podobného, jde spíše o výživu.

Grow Max 150W

Old Post 05-04-2014 v 18:57 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balum
Nový Člen

Karma uživatele Balum - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 975

citace:
Původní příspěvek od Tomsio
Myslíš okolního vzduchu že? Já myslel u vrcholku kytek.. jestli neni až moc velké teplo.. jinak možná že ti někdo poradí jestli to teda neni od hnojek.. zkusil bych jeden den propláchnout jen vodou a uvidíš jestli bude změna.. ale v hydru se vůbec nevyznam.. tak doufam že ti někdo pomůže.. držim palce..




Tak jsem změřil teplotu u vrcholků a jsem v normě
Spíš si teď myslim, že to bude podvýživa... Začínají trochu žloutnout..
Každopádně díky za reakci. Víc takových...

Old Post 05-04-2014 v 22:23 PM
Balum je offline   Profil uživatele Balum   Find more posts by Balum   Foto galerie člena Balum   Click here to Send Balum a Private Message   Add Balum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 976



Zdarec, tohle se mi objevilo na jedné kytce - jedná se o křížence FLO x Power Plant

Zahr. substrát, perlit, plagron grow spíš menší než doporučené dávky, voda s upravenym pH. Pod MH 250, postiženy jsou spíš horní listy.

Dělá to jen jeden model, ostatní v totožných podmínkách bez příznaků.

Tak kdyby někdo věděl, co je špatně... dík

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 05-04-2014 v 23:54 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 59 60 61 62 63  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0033190 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív