Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 59 60 61 62 63 »
Autor
Téma 
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Re: Jak to dopadlo? Příspěvek č. 961

citace:
Původní příspěvek od Karkůlek


Jak to dopadlo? Mám stejny fotky ze sveho balkonu a tak bych rad to vedel jak to dopadlo u tebe. Dik Karkulek

No svilušky jsem postříkal mýdlovou vodou a kupodivu všechny pochcípaly,takže spokojenost,potom jsem srovnal pH,postříkal kuprikolem, přestal hnojit a už se to nešíří.

Old Post 18-08-2012 v 10:12 AM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 962

citace:
Původní příspěvek od Disco_Stue
Zdravím, mám stejný problém jako je v příspěvku 964 , moje otázka zní: je nákej bio přípravek? kytky už mi kvetou, takže bych to tim nerad znehodnotil, všechno co znám je prostě chemka...


Výluh z listů křídlatky. Rostou mi za domem, tak jsem je parkrát vyzkoušel. Nevím, jestli jsem to dělal špatně, ale podařilo se mi s ním jen maximálně zastavit další rozvoj plísně. I když spíš ho zpomalit na únosnou mez.

Old Post 18-08-2012 v 10:38 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 963

zkusim tedy tu křídlatku, na zahradě sem něco podobnýho viděl jen nevim jestli toho naškubu dost :-D

Old Post 18-08-2012 v 10:57 AM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiris
Stálý Člen

Karma uživatele jiris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 964



Zdravim groweři chtěl bych poradit co se s tim dá dělat prohlídnul sem téma a
nevim jestli to jsou svilušky nebo nějaká housenka problém je že sem u kytek strávil
několik hodin a pozoroval sem je a ani pavoučka ani housenku sem bohužel nenašel,
nehnojím, ph půdy je 6.0 ,teplota ve skříni je zhruba 28 C vlhkost 50% (indoor) s tim že na růstu byli na balkóně.

Old Post 20-08-2012 v 11:12 AM
jiris je offline   Profil uživatele jiris   Find more posts by jiris   Foto galerie člena jiris   Click here to Send jiris a Private Message   Add jiris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 965

citace:
Původní příspěvek od jiris
Zdravim groweři chtěl bych poradit co se s tim dá dělat prohlídnul sem téma a
nevim jestli to jsou svilušky nebo nějaká housenka problém je že sem u kytek strávil
několik hodin a pozoroval sem je a ani pavoučka ani housenku sem bohužel nenašel,
nehnojím, ph půdy je 6.0 ,teplota ve skříni je zhruba 28 C vlhkost 50% (indoor) s tim že na růstu byli na balkóně.


Hele já to měl na pár kytkách taky, myslím si že to bylo způsobeno hnojkama nebo nevím čím, každopádně se to objevilo na celým patře a na dalších patrech už ne. Takže jsem to moc neřešil, podle mě to není nic hroznýho, ani sem ty listy netrhal, prostě jsem to jen ignoroval.
Ale třeba někdo bude vědět čím to je a jestli se to dá řešit. Každopádně mě se to pak už neobjevilo. Snad sem ti pomohl

Old Post 20-08-2012 v 11:27 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 966

Ve fóru "Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach" jsem našel dva podobné příspěvky. Vypadá to jako prokousaný, ale prý je to genetická vada.

out - tady je to spíše prokousaný - ožraný
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=702347

in
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=703795

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Naposledy upravil Growman 20-08-2012 v 14:58 PM

Old Post 20-08-2012 v 14:04 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 967

citace:
Původní příspěvek od hellping


Hele já to měl na pár kytkách taky, myslím si že to bylo způsobeno hnojkama nebo nevím čím, každopádně se to objevilo na celým patře a na dalších patrech už ne. Takže jsem to moc neřešil, podle mě to není nic hroznýho, ani sem ty listy netrhal, prostě jsem to jen ignoroval.
Ale třeba někdo bude vědět čím to je a jestli se to dá řešit. Každopádně mě se to pak už neobjevilo. Snad sem ti pomohl


hellping :

Listy mají zdravou barvu,ale flíčky a dirky..Hnojky..?? Ty vé hnojky ti vykoušou dírky do listů...? Opravdu pekelná pomoc..

to jiris :

Vypadá to na píďalku a možná i sviluše,na balkoně si do toho zobne kdejakej neřád..Jestli jen píďalka,tak vevnitř by to mělo přestat,je docela velká a tý by sis všimnul,kdyby sis ji zatáh dovnitř..Pro jistotu pořádně prohlídni(nejlíp lupou)spodní strany listů,jestli tam nejsou i sviluše..

Naposledy upravil EDA45 20-08-2012 v 16:30 PM

Old Post 20-08-2012 v 14:39 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

pomoc Příspěvek č. 968



čau lidi mám tu problém který se mě nedaří zlikvidovat už hodně dlouho ..

jde o listy všechny mám napadle

vývoj:uprostřed listu se začnou dělat kulaté skvrnky (hnědé)a pak se rozsirujou a list normálně rozdrobim v ruce ..

už si nevím rady jediné co už je možné že to je hlinou a ta je normální Bčkovej od Raseliny sobeslav (oranžovéj pytel ) kytku nehnojim je v 50l kvetinaci a vodu leju 5l denně ..


kdo by věděl co.to je tak.mě prosím napište PM děkuju jsem bezradnej

Mandala 2012

Sklep

Old Post 20-08-2012 v 20:27 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 969

Nehnojíš - a v tom je ten problém. Lidi mají tendence to přisuzovat nějaké chorobě, ale je to nedostatkem živin. Pohnoj to květovým hnojicem, kde bude hodně P a K.

Old Post 20-08-2012 v 20:49 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiris
Stálý Člen

Karma uživatele jiris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 970


Tak kytky maj noc a teď sem je prohlédnul lupou a nenašel sem jedinou známku
jakého koliv škůdce :/
ty vykousaný lístky jsou spíš na těch nejvyšších patrech a pozoruju jestli se budou
množit dál a pro jistotu koupím přípravky jako biool a mospilan.
Nijak je to orange bud od fair seed a uz sem je jednou jel a nic podobného neudělalitakže nevim jestli je to genetiká chyba.

také sem dnes našel bílé vajíčko(viz.foto) na jedný kytce kterou mám stále na balkóně ... nevíte co by to mohlo být ? (samozřejmě sem ho již odstranil)

Old Post 20-08-2012 v 21:14 PM
jiris je offline   Profil uživatele jiris   Find more posts by jiris   Foto galerie člena jiris   Click here to Send jiris a Private Message   Add jiris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karol123
Nový Člen

Karma uživatele karol123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 971

POMOOOC
PESTUEJEM VONKU A MAM ASI NIAKU CHOROBU JE NA VIACERYCH POLICKACH
NAPADNUTE MAM IBA SPODNE A HLAVNE LISTY POSTUPNE SA TO PRESUVA HORE LISTY UPLNE ZOSHNU A OPADNU PROSIM O RADU VOBEC SOM TO ESTE NEZAZIL
DAKUJEM

Old Post 20-08-2012 v 21:33 PM
karol123 je offline   Profil uživatele karol123   Find more posts by karol123   Foto galerie člena karol123   Click here to Send karol123 a Private Message   Add karol123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

žlutý listí Příspěvek č. 972



zdravim, potřeboval bych radu pro mé mírně žloutnoucí Frisian, Shaman, Passion (jiné modely mi v obdobné fázi při stejných podmínkách žloutly trochu taky). projevuje se to hlavně na starších velkých listech. Původně sem myslel že je to přehnojením postřikem na list.
kytky jsou ve spíše písčité načervenalé hlíně smíchané s lightmixem. Hnojení 1*týdně biobizz-fish mix,bloom, top max...mimo biogrow, kterej sem letos vypustil, podle tabulky. zálivka dešťovkou nebo cca 7,5Ph užitkovou vodou.
zbytek viz foto.
díky za rady

Old Post 21-08-2012 v 09:17 AM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 973

ahoj, pokud je to jen na starsich velkych listech, tak bych to neresil a jen je osmikal

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 21-08-2012 v 09:27 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 974

!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!

Old Post 21-08-2012 v 10:28 AM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 975

citace:
Původní příspěvek od karol123
POMOOOC
PESTUEJEM VONKU A MAM ASI NIAKU CHOROBU JE NA VIACERYCH POLICKACH
NAPADNUTE MAM IBA SPODNE A HLAVNE LISTY POSTUPNE SA TO PRESUVA HORE LISTY UPLNE ZOSHNU A OPADNU PROSIM O RADU VOBEC SOM TO ESTE NEZAZIL
DAKUJEM



Vypadá to na přehnojení. Hnojíš to? Fotka by nebyla?

Podívej se sem - Vzhledové změny na kytkách

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1520
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1524
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1525

Pokud ti to nepomůže, tak se podívej ještě sem.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=20739

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 21-08-2012 v 14:35 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShSt
Nový Člen

Karma uživatele ShSt - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 3  

Plíseň nebo hniloba ? Příspěvek č. 976



Zdravím,

jsem nováček .. pěstuju zatím jenom na balkoně.
Skoro dva měsíce jsem neměl žádny problém, hnojím Alga Bloom .. při každém zalití (zalívám pokažde, když květináč uplně proschne) a to poměrem jaký je na etikete > 4ml/L.

Taky jsem pred mesicem prihnojil Bat Guanem, jen lehce poprášil a zalil. Cca. kolem 11. srpna byly tři dny docela deštivé a chladne a ani po 4 dnech květináč neproshnul. Jak vyšlo slunko, tak to bylo v poho ... akorat asi po týdnu se u listů objevily skvrnky ... a okraje nekterych listu jakoby byly popalene .. Takže jsem odstrihl poskozene a jel dal ... bohuzel to nechce usoupit a denne tak ustrihnu zhruba 10 listu .. jen kousek treba.

Koupil jsem Phyt-Amin a modlim se aby to pomohlo.

Nejaka rada ?

Old Post 21-08-2012 v 17:50 PM
ShSt je offline   Profil uživatele ShSt   Find more posts by ShSt   Foto galerie člena ShSt   Click here to Send ShSt a Private Message   Add ShSt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 59 60 61 62 63 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3952300 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív