Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Pruvodce ve svete HID Sodikovych vybojek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Casper007
Nový Člen

Karma uživatele Casper007 - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 81

Zdravim, tak jsem to procetl a hodlam si poridit taky mensi pestirnu, tak jsem dosel k nazoru, ze opravdu dam tech 1400 za vybojku SON-Tplus 600W E40 sodíková anebo SON-T Agro 600W E40 sodíková. Rad bych behem kvetu dle manualu stazeneho zde prisvecoval ci jen svitil UV zarivkama. Zajimalo by mne, ktera z uvedenych vybojek je pro tento ucel lepsi?

Old Post 26-03-2004 v 23:02 PM
Casper007 je offline   Profil uživatele Casper007   Find more posts by Casper007   Foto galerie člena Casper007   Click here to Send Casper007 a Private Message   Add Casper007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 82

Pouzij HLEDANI!!! Je tam toho hodne

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Old Post 27-03-2004 v 08:13 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pesbliz
Nový Člen

Karma uživatele Pesbliz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 83

premyslim a trapim se nad tim co bych tady napsal a tak sem napsal co jsem prave napsal tot vse


------------------------------------------------------
Pestik nebo blizna kdo se v tom ma vyznat
------------------------------------------------------

Old Post 27-03-2004 v 21:13 PM
Pesbliz je offline   Profil uživatele Pesbliz   Find more posts by Pesbliz   Foto galerie člena Pesbliz   Click here to Send Pesbliz a Private Message   Add Pesbliz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Casper007
Nový Člen

Karma uživatele Casper007 - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 84

To: Bit
TO je prave ten problem je toho tam az moc zkousel jsem to precist ale poradnou odpoved jsem nenasel. Potrebuju vedet co je lepsi dle odhadu zkusenych

Old Post 27-03-2004 v 21:33 PM
Casper007 je offline   Profil uživatele Casper007   Find more posts by Casper007   Foto galerie člena Casper007   Click here to Send Casper007 a Private Message   Add Casper007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Dotaz ??? Příspěvek č. 85

Chces vedet jakou výbojku nebo UV zářivku?

Old Post 28-03-2004 v 10:43 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Casper007
Nový Člen

Karma uživatele Casper007 - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 86

To:Bit
Podle toho co jsem prosel tak jsem si tak nejak udelal nazor ze by jedna z tech nejlepsich mela byt SON-Tplus 600W E40 sodíková anebo SON-T Agro 600W E40 sodíková. Jenze jsem nikde nenasel prve to jaky tip je lepsi pokud ho chci pouzit jako hlavni zdroj svetla, priznam se zarivky jsem zatim moc nehledal, takze pokud muzes nejak souvisle poradit myslim ze to oceni pozdeji i jini

Old Post 28-03-2004 v 11:43 AM
Casper007 je offline   Profil uživatele Casper007   Find more posts by Casper007   Foto galerie člena Casper007   Click here to Send Casper007 a Private Message   Add Casper007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

600W Příspěvek č. 87

Nenasel sem to sestikilo v AGRO ale obecne jsou ty agro lepsi, protoze maji pridano nejake ty procenta v modrem spektru a vyvazene spektrum je bezpochyb to nejlepsi pro nase kyti, nadruhou stranu son-t plus by mela mit zvetsenou svitivost, jinak detaily hledej v techniskych datech vyrobcu vybojek

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Old Post 28-03-2004 v 13:29 PM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HermikS
Nový Člen

Karma uživatele HermikS - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 9  

Obecné Příspěvek č. 88

Zdravým všechny!!!!! a nevite jak to je s tesla shc 400w?pěstuje
podní někdo?jak to roste?

dííík
:bounce:

Old Post 30-03-2004 v 19:05 PM
HermikS je offline   Profil uživatele HermikS   Find more posts by HermikS   Foto galerie člena HermikS   Click here to Send HermikS a Private Message   Add HermikS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pesbliz
Nový Člen

Karma uživatele Pesbliz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 89

s vybojkami shc 400w tesla se da v pohodw pwstovat svitim s jednou takocou ale mam tam jeste jednu son t tak nevim jestli se to nemicha

Old Post 31-03-2004 v 14:09 PM
Pesbliz je offline   Profil uživatele Pesbliz   Find more posts by Pesbliz   Foto galerie člena Pesbliz   Click here to Send Pesbliz a Private Message   Add Pesbliz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 90

cus jakej kondík, startér a tlumivku potrebuju pro 150w sodik???myslim presne vataz a tak

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 05-04-2004 v 17:40 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 91

fefl: to je teda dotaz... potřebuješ 20mikro kondík, startér 100-400W a tlumivku 150W. Všechno je to ve FAQu...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 05-04-2004 v 18:10 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 92

njn kamos mi to totiz sezene ze skoly a rikal mi naky kravoviny co sem tu nenasel (ruzny fedely nebo jak to bylo,ale takhle asi ne ).dik ; )

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 06-04-2004 v 18:00 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arakas
Nový Člen

Karma uživatele arakas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 93

Mužete mi nekdo poradit s tím kde je v Praze nejakej obchod s svetelnou technikou.....
Potrebuju obýmku na 400W sodikovku jestli mužete tak my to pošlite na můj E-mail arakas.tom@centrum.cz.



Dekuji moc a preju mnoho zdaru

Old Post 06-04-2004 v 19:48 PM
arakas je offline   Profil uživatele arakas   Find more posts by arakas   Foto galerie člena arakas   Click here to Send arakas a Private Message   Add arakas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
villllli
Nový Člen

Karma uživatele villllli - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 94

pocujte ludia a nevje niekto poradit kde v londyne zohnat taketo vybojky v londyne?? alebo najlepsie specializovany obchodik??

Old Post 17-04-2004 v 14:33 PM
villllli je offline   Profil uživatele villllli   Find more posts by villllli   Foto galerie člena villllli   Click here to Send villllli a Private Message   Add villllli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mib
Stálý Člen

Karma uživatele mib - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 95

Sunset street 1248 b, ale musíš ísť až úpne na koniec tejto slepej uličky a tam je to na lavej strane. Tam sú najlacnejšie výbojky v Londíne.

Old Post 17-04-2004 v 15:26 PM
mib je offline   Profil uživatele mib   Find more posts by mib   Foto galerie člena mib   Click here to Send mib a Private Message   Add mib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stranger
Nový Člen

Karma uživatele Stranger - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 96

Ahoj maestro světlo
měl bych jen jednu otázečku:Je lepčí 70W sodík či 300W obyč žárovka Philips.
Upřesnění : Ve skříni již valí 400W SON T jenže kyti sou venky a už nemaj kam růst tak je musím ohybat pod pletivo (něco jako scrog) a svetlo se už nedostane do spodních pater tak tam chcu estě neco spustit,jen tak mezi ně.Teplopta OK dal byc to asi do něaký sklinky.
INU dik and HoJ

Old Post 28-04-2004 v 16:36 PM
Stranger je offline   Profil uživatele Stranger   Find more posts by Stranger   Foto galerie člena Stranger   Click here to Send Stranger a Private Message   Add Stranger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-11-2013 - Pruvodce ve svete HID Metalhalidovych vybojek - 62 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9113090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív