Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 81

Mě vadí spíš přístup některých mladých lidí ke konopí. Nesnášim když někdo řekne "Já hulim, protože mám pak hustý stavy." Na takový lidi jsem alergickej, vyloženě se to týká lidí kolem patnácti, který si myslej že když tohle řeknou tak já vzteky spadnu z jahody...

Viva México!

Old Post 24-08-2005 v 16:32 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 82

Ondřej: Je to zbytečný člověče. Sice takový týpky taky nemam rád, ale nic s tim neudelas. Je to jejich svobodny rozhodnuti ze se chtej dostat do "hustyho stavu", tak proc se s tim srat. Kazdej k tomu ma svuj duvod. Nekomu treba muze prijit pitomý, kdyz nekdo rekne ze mu to pak dobře myslí a je v pohodě. Kazdej ma svuj duvod proc huli a ten by se mel respektovat.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 24-08-2005 v 16:59 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 83

Vadí mi, že i když jí mám HODNĚ, pořád jí mám málo...

Co se lidí týče ty nemusim vůbec, ale extra mě kakaj lidi co mi říkaj feťáku,lidi co když přiznám že jsem zrovna HIGH (Jinak by to vůbec nepoznali, na tom si zakládám...) mluví na mě pomalu a jak na D-E-B-I-L-A, lidi co se zhulí a není s nima řeč, páč se tleměj jak hovada a chovaj se snad i hůř...

Jo a paměť, tak o tý jsem chtěl taky něco napsat, ale ňák už nevím co...

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 24-08-2005 v 17:01 PM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 84

vadí mi
-že mam na to pořád chut (avšak vůle je silná, vim kde je míra)
-lidi co na to maj strašně drsný keci (v negativnim smyslu), ale nikdy to ani nezkusili, nebo se poprvy poblili
-lidi co hulí a myslí si že jsou diky tomu strašný frajeři
-že mi občas žloutne kytka a ja vubec nevim proč
-lidi co už hulí jen tak ze zvyku
-lidi co chlastaj, kouří po krabkách hnusný cigára a pak maj na me keci ,ze si proste obcas pohodove zahulim a jakej je to huleni hnus

Ale nejvíc mi vadí, že než to dotáhnem (vlastne ty nahore) alespon k dekriminalizaci, tak uz asi davno hulit nebudu.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 24-08-2005 v 17:15 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 85

2 Phill: Tak s tím se můžu ztotožnit, včetně žloutnutí kytek... Bohužel mě žloutnou prakticky pernamentně, nezávisle na tom jakou jim dávám péči...

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 24-08-2005 v 17:23 PM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cheebar
Nový Člen

Karma uživatele cheebar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 86

je mimo zakon
pomalu roste
kdyz ji chce clovek koupit tak je draha, nekdy malo dostupna
je to svinstvo na plice
neda se hulit kazdej den jinak by clovek skoncil jako chodici guma

užívej si okamžiku

Old Post 24-08-2005 v 21:19 PM
cheebar je offline   Profil uživatele cheebar   Find more posts by cheebar   Foto galerie člena cheebar   Click here to Send cheebar a Private Message   Add cheebar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

Chechee, celkem vystizny... Akorat ja ji hulim skoro kazdej den asi 8 let (jsem vyhulenka obecna) a zatim normalne funguju

Naposledy upravil 25-08-2005 v 00:00 AM

Old Post 24-08-2005 v 21:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Co mi vadí!? Příspěvek č. 88

Mně na marihuaně nejvíc vadí to, že je jí málo když potřebuješ!
To, že dlouho roste a rychle se zhulí!!!
To, že už nikdy neprožiješ svůj první vyhulený stav znova!
A taky to, že když bereš trávu od kámošů, nikdy nevíš jak moc bude silná, jestli vůbec!!!

Old Post 25-08-2005 v 07:50 AM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nervi
Nový Člen

Karma uživatele nervi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 89

jak tady psal někdo s těma halucinacema....zhulil jsem toho mraky, poslední čtyři roky hulím jenom skunky....a nikdy sem žádné halucinace neměl..., připadá mi to taky hodně vymyšlené.....a že sem byl kolikrát tak na kaši, že sem se nemohl ani hejbat-))

Old Post 26-08-2005 v 18:09 PM
nervi je offline   Profil uživatele nervi   Find more posts by nervi   Foto galerie člena nervi   Click here to Send nervi a Private Message   Add nervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 90

Ja taky vzdycky houby, i kdyz jednou jsem šlápl do louže, která tam prostě nebyla!!!....a měl jsem ještě zacákaný kalhoty

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 26-08-2005 v 20:16 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 91

nervi: moje řeč, za 11 let co hulim sem toho zhulil už celkem pěknej stoh, ale nějaký halucinace, to je kravina

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 27-08-2005 v 07:49 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 92

Za dobu co hulim jsem zjistil jak moc jsou stavy závislý na vaší psychice. Pokud si vsugeruješ že máš halušky, budeš je mít... Jen by mě zajímalo, jestli má někdo stejnou zkušenost jako já, a to že celkem záleží na váze šlukovky... Zní to fakt divně, ale ty stavy jsou fakt rozdílný i u stejnýho modelu....

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 28-08-2005 v 19:02 PM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 93

Já už kolikrát měl dost hustý stavy.A je jedno kolik sem měl špeků.Jednou sem vyhulil 17 brk skunku + 3 venky.A furt sem byl tak nák v pohodě.Bylo to můj rekord.Víc už toho nebylo.Po celou dobu sem normálně komunikoval s lidma.Ale asi tak 4 měsíce před tim sem měl jen jedno brko sám.A byl sem fakt dost mimo.Kolikrát se mi po brkách změní uplně čich a taky sluch.Člověk cítí na mohem větší dálku.Slyší směs zvuků a nemůže je oddělit od sebe, jindy zase naopak.Hudbu slyší po částech.Je schopen daleko víc slyšet jednotlivý nástroje a tony než kdykoliv jindy.Asi je to celý o tom že zhulenýmu člověku se spomaluje život.Proto taky čas pomalu utíká.Jízda autem je taky jiná.Krásně je vidět když jedete autem jak je čas závislej na rychlosti.Mě osobně rozbila dost.Jednou se mi zdálo při chůzi jako bych skákal přes švihadlo.Šel sem a kolem se točilo švihadlo ale nebylo to švihadlo ale jakoby náká struna nebo saturna.A jak sem šel a neskákal tak sem měl pocit jako by mi to pokaždý useklo nohy, který mě ale zase do dalšího otočení narostli.A to fakt nekecam.A nebo sem stál u lavičky a měl pocit že do mě vráží a začal sem fakt mít křeče v nohou.To bylo když sem začínal.Ale občas mi podobný věci překvapí.Člověk se dívá na mraky a vidí tam králíčka s mraků jak se na mě směje.Za chvíli se ty mraky rozplynou a vidí tam jiný věci.Asi brka ovlivnujou dost fantazii a další věci.A nebo sem tuhle slyšet furt zvonit někde mobil, kámoš to slyšel taky ale zaboha sem nemohl zjistit odkud ty zvuku dou.Náše mobili to nebyli a nikdo nikdo.Nák sem vykoumal že ho někdo blízko nás ztratil a já jak debil sem ho zkoušel hledat.Hledáte pak něco co možná ani neni.Výsledek byl taky zajímavej naše sem prospekt s mobilama.Ale ty zvuky sme slyšeli oba.Pak sme šli pryč a já si i pamatoval tu melodii a pak sme přišli na to že je to Nokie pač tu melodii má v základnim nastavení.Já zažil plno nepochopitelnejch věcí a to jen ze skanků nebo hashe.Klidně se mi stane že se měsíc nic nestane a pak s ničeho nic bum.

Co se mi nelíbí je to že to člověka změní psychicky a že mi to kolikrát u lidí, který byly s náma ukazovalo pravdu o nich, u některech lidí bych o tu pravdu ani nestál.Pak se mi někdy nelíbí takový vtíravý myšlenky a otázky co se mi sami lejou od někud do hlavy aniž bych chtěl většinou se právě týkají přítomných lidí.Ale to není pravidlem záleží na lidech a taky na tom kde zrovna sme.Dál se mi nelíbí takový ty lidi co hulí pro nic za nic a moc nák nad tim nepřemejšlí.To sou jak už tady někdo psal tak ty lidi od 15-19.Taky jak který.Že je to nelegální je mi vcelku jedno já si stejně dam kde se mi zachce.

Old Post 30-08-2005 v 12:09 PM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od polorobot
Pište sem jenom samé špatné věci o marihuaně!


na marihuane neni vubec nic spatneho, ale legalni by byla mnohem lepsi

PEACE

Old Post 30-08-2005 v 12:55 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 95

začátky (tak 6 let zpět) byly supr, sranda, jiný vnímání světa, něco novýho.. to uznaj snad všichni. Potom už to nebylo tak do výtlemu ale spíš společně s chlastem aby se člověk pořádně rozsekal. To mě časem přestalo bavit, přestal sem skoro chlastat a jen sem hulil, občas s lidma, občas sám, bylo to v pohodě ale začal sem se dost uzavírat do sebe, nedokázal sem se normálně bavit.. někam sem přišel, poseděl, pokecal zahulil a radši sem zmizel domů..

Už mě to taky trápilo, pak mi holka řekla že se jí to nelíbí tak sem toho nechal úplně. Je to 5 měsíců, s holkou sme se rozešli ale vim že už se k trávě nevrátim. Když kámoši hulej, dám si s nima cígo a pořád sem schopnej mluvit, bavit se, uvažovat.. svý sem si už odhulil, dalo mi to strašně moc ale poslední dobou mi to začlo dost brát a to mě začlo dost srát. Pěstuju dál, už se těšim až to kámošům rozdám a pořádně je zmastim

ride hard - die free

Old Post 30-08-2005 v 13:12 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

??? Příspěvek č. 96

Po 6 letech už ani nevim co mi na ní vadí..Asi nic...Stala se součástí mě, a pro ostatní "normální" liid sem tim pádem já, a všichni moji známá feťáci a blázni...Ikdyž možná...

Old Post 30-08-2005 v 18:24 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9426070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív