Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Novej druh kvetinácu "Air-pots"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
zao
Stálý Člen

Karma uživatele zao - 82% PěstitelskáKarma uživatele zao - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 81

je tam dost velkej rozdíl, není to způsobený něčím jiným?? nějak se mě to nezdá že by to mělo až takovej vliv

Old Post 29-01-2013 v 07:44 AM
zao je offline   Profil uživatele zao   Find more posts by zao   Foto galerie člena zao   Click here to Send zao a Private Message   Add zao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ushakkk
Stálý Člen

Karma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 82

taky mi takový veliký rozdíl ve velikosti rostlin víc přijde jako spot z teleshopingu (tímto ovšem nechci ubírat kvalitu air-potum), nebo musí být chyba jinde (geneticka vada, pozdější zasetí...........)

jo a napadlo mě, co takhle koupit nopovou folii, obtočit a vyvrtat do výstupků po vnějším obvodu dírky a je to to samé, akorat podstatně levnější. (VTIP_omlouvam se, ale nemohl jsem si to odpustit_VTIP)

Old Post 29-01-2013 v 09:36 AM
ushakkk je offline   Profil uživatele ushakkk   Find more posts by ushakkk   Foto galerie člena ushakkk   Click here to Send ushakkk a Private Message   Add ushakkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Re: Re: Novej druh kvetinácu "Air-pots" Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Ano tento pás se zove Nopová folie viz přispevek č 73 a vlastně skoro celej tento trýd kterej je nopovkou zaspamovanej , přečti si laskavě toto vlákno aspoň celé něž začneš plácat něco o folii ze stavebnin o ktere neviš ani jak se jmenuje , nebudu počitat ty lidi co tady chteli dělat diry do nopovky , nakonec u všech skutek utekl a my co máme AIRpoty už víme co to dělá ..........ale to uz se zase opakuji viz přispevek 73. Nazdar Hlava

Old Post 29-01-2013 v 10:58 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ushakkk
Stálý Člen

Karma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 84

Nechci to tu zasírat, ale přišlo mi tak absurdní číst v trýdu o air-potech ob jeden příspěvek stejné napady na bastly z nopove folie a recesisticky jeden takový taky napsal. Byla to ironie, ktera želbohu nejspíš tak nevyzněla. Tímto se omlouvam a žadam o promazaní.

Díky

Old Post 29-01-2013 v 12:14 PM
ushakkk je offline   Profil uživatele ushakkk   Find more posts by ushakkk   Foto galerie člena ushakkk   Click here to Send ushakkk a Private Message   Add ushakkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85


Mně to je fuk hoši,Možná to je taky tím že je air pot 12,5L zatímco hranáč má 11L ale tomu nevěřím už tak těch 11 je moc.Dal jsem Vám tady další foto tak se podívejte.Já jsem extrémně spokojený protože takové silné rostliny jsem v růstu ještě neměl,a že by byla Belladonna silnější rostlina než třeba TNT Kush,Jack Herer,Northern Lights nebo Crazy Miss Hyde? Jestli máte někdo zkušenosti , a budete si na tom trvat že je to tak, doporučím také všemi deseti Belladonnu,která je v tom případě neskutečné kvítko...(další foto po přepnutí na květ.V levo od začátku v Kontejneru, vpravo 11L klasika) Je to prostě o něčem jiném...

Old Post 29-01-2013 v 12:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 86

Přátelé,

pěstujete v tom někdo pravidelně?

Old Post 28-02-2014 v 16:56 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 87

Ja teda nevim, jestli sem nepridavam neco mimo tema, ale posledni grow jsem mel poprve ve smart potu misto v plastu a kdyz jsem to po sklizni likvidoval, tak jsem absolutne neveril, jak uzasny korenovy system se v tom vytvoril!!! nadherne husty, pravidelne rozvetveny koren s desetitisici vlaken, ktery zcela vyplnil ten pot (5 galonu cili asi 20 l). Ten koren, je tak perfektne provzdusneny, ze se utvari a vetvi uplne jinak, nez na co jsem byl doposud zvykly. narazil jsem na to v senzacni knizce, kterou mam od jednoho z nejzkusenejsich pestitelu u nas v Las Vegas. Porada i pravidelne seminare u nej v growshopu. Na jednom z nich mne prave zaujala jeho poznamka o "smart potech" a hned nam ukazoval i nacrty a fotky korenu v porovnani s klasickym plastem. Porizovaci cena v podtstate stejna jako PVC, takze jsem nevahal ani minutu a hned dalsi grow jsem nasadil uz do nich. Po sklizni se jen nahrubo vystrikaji hadici a pak preperou v pracce s nejakym sterilizacnim programem a jede se nanovo. Pokud jsem prisel s necim, co je uz treba v Cesku nebo v Evrope normalni, tak se omlouvam za nevhodny prispevek. Pokud by to prece jen nekoho zajimalo vic, muzu dodat dalsi info. Rozhodne priste nebudu liny a dolozim i fotky toho korene. Sklizet bych mel asi za 6 tydnu.

Btw. ta knizka, co jsem dostal od Jasona (thegrowboss.com), mi v mnohem otevrela oci a strasne mne posunula v pestovani dal. Precetl jsem toho za poslednich 5 let uz tuny, ale nic lepsiho, nazornejsiho a pouzitelnejsiho jsem zatim jeste necetl. Taky ty workshopy, kde se resi konkretni dotazy, rozebiraji se videa, fotky nebo plany na nove growrooms, jsou uplne uzasne!

Old Post 20-03-2014 v 05:01 AM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w1n5t0n
Nový Člen

Karma uživatele w1n5t0n - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 88

Zdar. K textilním květináčům. Používám rootpouch 3 galony a jsem nadmíru spokojen. Rostliny v nich rostou do mnohem větších rozměrů. Zkoušel jsem i domácí výrobu z bílé netkané textilie (300 g/m) ale tou mi v dolní části kořeny prorůstaj. Jinak funguje úplně stejně. Ještě chci vyzkoušet textili pod bazénovou folii. Nemáte s ni někdo zkušenost?

Old Post 17-10-2014 v 23:42 PM
w1n5t0n je offline   Profil uživatele w1n5t0n   Find more posts by w1n5t0n   Foto galerie člena w1n5t0n   Click here to Send w1n5t0n a Private Message   Add w1n5t0n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 89

No ja jsem air potum podlehl a uz si 10l kousky koupil tak uvidime. Mel bych kolo rozject jeste tento mesic. Jeste zvazuju ze bych je nahodil do wilmy pac jak to ctu tak denne zalivat fakt ruco 9ks nechci, ale zas wilma je uz troske vetsi investice a navic bych musel zahodit stary hnojivo (biobizz) s kterym sem jinak spokojeny.

Kvalita predevsim!

Old Post 05-01-2015 v 18:23 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asusk73s
Nový Člen

Karma uživatele asusk73s - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 90

Zdravíčko všem. Přečetl jsem si celou tuhle diskuzi o air potech.
Lidem, kteří nevěří nebo zpochybňují tyto květníky vzkazují jedno. Pěstujte si v čem chcete. Já jdu do AIR POTS.
Viděl jsem na vlastní oči jak si v tom kytky chrochtají a rostou jako utržené z řetězu. Co se týče zalévání, je trochu zdlouhavé a pomalejší, ale výsledek stojí za to. Ano, budu platit za jeden 180Kč..Ale vyzvednu si je přímo v shopu a kdybych platil poštovné z jiného webu, tak mě to vyjde tak stejně. Zkoumal jsem hodně poznatků a jak jsem uviděl air poty v akci, je to jasné. Kořen je základ a roste celý život rostliny, proto je třeba mu dopřát co nejvíc, aby výsledek, který vidíme stál za to.

Závěrem, za mě dávám air pot palec nahoru, jelikož vše není jen o genetice,hnojkách atd.

Asus K73S

Old Post 19-04-2015 v 10:03 AM
asusk73s je offline   Profil uživatele asusk73s   Find more posts by asusk73s   Foto galerie člena asusk73s   Click here to Send asusk73s a Private Message   Add asusk73s to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 91

Souhlas,

Už je mám doma ve sklepě. Jen co v noci bude trochu tepleji, tak do nich šoupnu svoje papričky. Jsem zvědavej, jak v nich pojedou.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-04-2015 v 13:37 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 92

Osvedceny to je tak neni co resit ja sem spokojeny uz 3tím rokem.

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 20-04-2015 v 18:00 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5236370 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív