Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Duduškova zahrádka 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 81

to IqTyq:jojo podoba tam je jistá,jak podle listů,tak podle velikostiale nemá fialové palice jako má Dudušek,čím to je,nezralostí?

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 02-09-2006 v 09:26 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od Vladbur
nemá fialové palice jako má Dudušek,čím to je,nezralostí?


Bohužel nemám fotky z pozdější fáze květu, kdy zfialověla, ale jen zlehka.Zato její sestra a bratříček byli fialoví hned ze startu (květu).

" Yeah, i know "

Old Post 02-09-2006 v 17:11 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 83











14dní staré fotky květů z kůry....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 20-09-2006 v 21:16 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 84








14dní staré fotky z místa ze semínek...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 21-09-2006 v 16:13 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 85










14 dní staré fotky z utajeného políčka...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 21-09-2006 v 16:15 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 86










1)Blockhead














2)A11 x mtf














3)Shaman














4)Erdbeer














5)Ice















6)Durban














7)Swiss Crypto














8)Passion 1 (můj - nafialověné feno)















9)Passion 1

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 22-09-2006 v 16:45 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 87





Nějaké květy:
passion 1
passion 1
shaman
erdbeer

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 22-09-2006 v 16:50 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Palec dolů Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od ABSURDUS
DUDUŠEK: Sorry bude to asi blba otazka, tenhle thread jeste nemam peclive projetej, ted jsem na nej narazil. Hned me zaujalo: Prispevek c. 83 _ foto 3, 4, 5. Prosim Te, co je to za model? Nadhera!!!
Omlouvam se za nepozornost.
Dik.

OMG, hned v dalším příspěvku se ptá JAHmaican co je to za model a ty se ještě ptáš ?

Old Post 22-09-2006 v 16:54 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 89





Cream Sodika, už je 14dní sklizená...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 23-09-2006 v 17:37 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 90

Kurva, dnes mi do rána někdo ukradl květináče, kde jsem zkoušel nové modely na další sezónu, celkem mi ukradl 4květináče z 5 zase se mi ty čórky nevyhnou

jinak dnes seknut passion 1 - fialové feno...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 24-09-2006 v 19:12 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 91

Jinak jsem zapomněl dodat, že mi ukradli "pouze květináče " a je škoda, že nevím, jestli ty modely stály za to, sice nic moc na nich nebylo, ale měla to být zkouška, zda by další sezonu za to stály.... Jinak dnes udělány na zahradě další změny kvůli bezpečnosti, jde vidět, že z elektřiny z minulého roku mají strach, ale člověk nikdy neví, tak jsem nastražil ještě nějaké hřebíky na tvrdý papírový podklad(lepenku) a zahrabal do kůry a pro jistoto dal signalizátory s vlascem přes vchody a mám k tomu odposlech, takže jestli se tama někdo bude chtít dostat a nešlápne na hřebíky a zavadí o vlasec, tak mě odposlech zaručeně vzbudí, bude signalizovat záběr a ho to taky zajisté odradí a já odposlech budu mít u ucha
Jestli toho/ty ubožáky chytnu, co si neumí vypěstovat vlastní kytky, tak jim rozkopu tlamu

Jinak jsem byl dnes na velmi tajném místě a musím říct, že se můžete těšit na fotky, stromy jsou tam fakt parádní...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 24-09-2006 v 21:39 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 92







Takže slibované fotky:

Políčko ze semínek.....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 25-09-2006 v 19:08 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 93











Fotky z utajeného políčka

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 25-09-2006 v 19:17 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlo3lec
Stálý Člen

Karma uživatele zlo3lec - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 94

Dudušek: udělal jsi pěknou pyčovinu že si sem napsal jaké zabezpečení si použil......třeba já jsem ten zloděj a ted se tvým pastím vyhnu dík za radu.......ps: kruté kytky

Amerika zkažená, bude na kolena sražená

kalkulačka spotřeby el.energie

SoUtH MoRaViA HoMeBoY

Old Post 26-09-2006 v 15:06 PM
zlo3lec je offline   Profil uživatele zlo3lec   Find more posts by zlo3lec   Foto galerie člena zlo3lec   Click here to Send zlo3lec a Private Message   Add zlo3lec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 95




Nějaké fotky ze sklizně passionu

to Locus: hele, už podle vzhledu malej výnos, šišky takové malé tmavé kuličky. Spíš normální hulení, myslel jsem si, že mě to víc překvapí. Spíš hodně vyrovnané.

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 26-09-2006 v 17:22 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 96











Sklizeň shamana - fakt pěkná kytka, však se podívejte...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 02-10-2006 v 17:15 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2016 - RuskÁ Zahrada 2016 - 0 odpovědí
10-10-2010 - Zambova zahrádka - 42 odpovědí
03-07-2009 - Krtekk a zahrádka 09 - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3425750 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív