Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56 »
Autor
Téma 
Adys23
Nový Člen

Karma uživatele Adys23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 849

je to v kokosovem substratu, važně tak vysoke ph?

Old Post 03-03-2020 v 20:43 PM
Adys23 je offline   Profil uživatele Adys23   Find more posts by Adys23   Foto galerie člena Adys23   Click here to Send Adys23 a Private Message   Add Adys23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 850

Čau, já bych z ec takovou vědu zatim nedělal, spíš bych popřemýšlel nad pH substrátu 😉 sleduj nové lístky, zda jsou ok 😉 jestli ano, tak neřeš. Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-03-2020 v 09:36 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 851

Ahoj,

mám dvě rostlinky v coco coir zn. Canna Professional Plus a dvě ve hlíně.
Všechny jsou stejně staré, cca 1 měsíc. Ty ve hlíně mají krásnou zdravou barvu. Ty v kokosu jsou až moc světlé a začaly vykazovat nedostatek dusíku. Poznal jsem to podle toho že světlání až žloutnutí začalo ve spodu na starších listech.
Zvýšil jsem už dvakrát po sobě dávku GHE Floranova Grow, ale nezdá se, že by to pomáhalo. Ph zálivky je mezi 5,8 a 6,3.
Může mi prosím poradit někdo, kdo má s kokosem dobré zkušenosti? Používám ho čistý bez perlitu...

Děkuji za každou radu

Nečti moc mezi řádky, většinou je tam prázdné místo...

Old Post 07-03-2020 v 07:20 AM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 852

Čau, Ph do kokosu drž kolem 5,5 a sleduj Ec.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 07-03-2020 v 11:30 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 853

citace:
Původní příspěvek od Adys23
je to v kokosovem substratu, važně tak vysoke ph?


Ne určitě ne, ale podle toho perlitu nebo co to je jsem si myslel, že je to hlína. Příště použij čistej kokos, a pořádně to zalejvej, ať něco pokaždý proteče.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 07-03-2020 v 11:37 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 854

Tak jsem ted udelal novou zalivku, ph 5,6. Runoff byl u jedne ~600ppm, u druhe ~800ppm. Mivam takovych 30% jako runoff drain to waste.

Nečti moc mezi řádky, většinou je tam prázdné místo...

Old Post 07-03-2020 v 16:10 PM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xhorb009
Nový Člen

Karma uživatele Xhorb009 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 4 

Obecné Žloutnoucí listy a zpomalený růst Příspěvek č. 855


Ahoj, prosím čím by to mohlo být? řeším to už po xtý... furt a stále dokola, nevím, co děláme špatně, za začátku super a potom se růst zpomalý a začnou žloutnou nové a pak i staré listy. Díky za každou radu!

Old Post 11-03-2020 v 07:48 AM
Xhorb009 je offline   Profil uživatele Xhorb009   Find more posts by Xhorb009   Foto galerie člena Xhorb009   Click here to Send Xhorb009 a Private Message   Add Xhorb009 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon3574337
Stálý Člen

Karma uživatele anon3574337 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 856

Já myslim že je to přelite.

Old Post 11-03-2020 v 10:49 AM
anon3574337 je offline   Profil uživatele anon3574337   Find more posts by anon3574337   Foto galerie člena anon3574337   Click here to Send anon3574337 a Private Message   Add anon3574337 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 857

Kokos , Hlina ? Jaké Ec ? Mě to přijde nedokrmene

Old Post 11-03-2020 v 11:04 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biz
Stálý Člen

Karma uživatele biz - 92% PěstitelskáKarma uživatele biz - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 858

Jakej prostor? Jaky svetlo? Zajimavy ze velky spodni jsou ok, a maly/velky vrchni spis ko. Mozna takova picovinka, ale nemas moc nizko svetlo?

"Generally speaking, mellow, laid-back growers tended to produce mellow, laid-back herb, whereas uptight, sinister growers tended to produce uptight, sinister herb." - DJ SHORT

Old Post 11-03-2020 v 12:04 PM
biz je offline   Profil uživatele biz   Find more posts by biz   Foto galerie člena biz   Click here to Send biz a Private Message   Add biz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele biz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondosivan
Nový Člen

Karma uživatele Mondosivan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 859

Ja to tady resil tez,mel jsem to same,3xodesly vsechny kytky.nevim co mi pomohlo presne ale vymenil jsem stan bo jsem mel cinana aususovyho co vypostel nejaky sajstrek,plus hlidani ph vody,a dobre hnojino na travu,ne zadny universal a zapnul jsem castejsi odtah ve stanu aby meli vic co.myslim ze to byl mix vseho

Old Post 11-03-2020 v 16:03 PM
Mondosivan je offline   Profil uživatele Mondosivan   Find more posts by Mondosivan   Foto galerie člena Mondosivan   Click here to Send Mondosivan a Private Message   Add Mondosivan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xhorb009
Nový Člen

Karma uživatele Xhorb009 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 860

Přelité to není, v kokosu, pH se v normě, stany jsme už vystříídali tři, takže tím to nebude :-/ dokonce jsme mysleli, že je to vodou z řádu, tak jsme nosili od jinud a stejně. Zkusíme ještě ten odtah, jinak fakt nevím, tohle je už asi po 6té :-( už jsme mysleli, že máme vyhráno, že je to malou vlhností, koupili jsme zvhlčovač, vypadalo to nadějně a šup...zase ty žluté listy a nechce se jim růst...

Old Post 11-03-2020 v 17:01 PM
Xhorb009 je offline   Profil uživatele Xhorb009   Find more posts by Xhorb009   Foto galerie člena Xhorb009   Click here to Send Xhorb009 a Private Message   Add Xhorb009 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 861

Jaké hnojiva používáš? Jak se kroutí ty listy, tak by to mohlo být prelite. Kolik teče EC z květináče?

Grower sponzor

Old Post 11-03-2020 v 17:10 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xhorb009
Nový Člen

Karma uživatele Xhorb009 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 862

hnojivo klasika Plagron a+b a pH 6,3

Old Post 12-03-2020 v 17:57 PM
Xhorb009 je offline   Profil uživatele Xhorb009   Find more posts by Xhorb009   Foto galerie člena Xhorb009   Click here to Send Xhorb009 a Private Message   Add Xhorb009 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 863

Čau, do kokosu používej minerální hnojiva a Ph ideálně 5,5..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 12-03-2020 v 18:37 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 864




Prosím o pomoc. Toto jsou listy převážně na spodních částech. Jde mi o to jak jsou ty poslední zakrnělé. 12 dnů květu . Médium hydroton, zálivka každé 4 hodiny 6 minut při světle. Při tmě zálivka žádná. Atami Wilma. pH 5,9 stabilní,ec 1,5 hnojky JIDB v poměru 1,2,3. Teploty při světle 25-25 ve tmě 19-20,vlhkost při světle 50-55% při tmě 60-65%. Model White Rhino z řízků. Díky za odpověď

Old Post 12-03-2020 v 21:03 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7904320 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív