Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 51 52 53 54 55 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nekrózní špičky, žluté okraje listů 2 Příspěvek č. 833



Další obrázek nekrózní špičky listu stočené nahoru (foto 03).

Další žlutá skvrna (foto 04).

Old Post 21-07-2012 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 834

http://grower.cz/forum/image.php?at...68957&size=full

stačí jen víc hledat.. a pak se ptát ale koukám že sis kvuli tomu i zalozil profil :-D takže te ten 1 flíček asik dost vadí

Old Post 21-07-2012 v 09:36 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 835

já jsem nechtěl po sté vidět tento obrázek
mě zajímá názor zkušeného praktika

Old Post 21-07-2012 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 836

citace:
Původní příspěvek od Kukin
já jsem nechtěl po sté vidět tento obrázek
mě zajímá názor zkušeného praktika


Čeče, list zvládá jeden z nejrychlejších procesů ve vesmíru - tj. zachytávání a zužitkovávání fotonů. Tak občas se na nich tyhle flíčky ukážou, ale nemusí to znamenat žádný problém, ale pouze to, že starší listy už tak dobře neregenerují.

Old Post 21-07-2012 v 10:31 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vočko
Nový Člen

Karma uživatele vočko - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 17 

prosba o radu Příspěvek č. 837



zdarec borci,mám devět vdov a 32 dní květu,tak před týdnem začli konečky listů bělat postupně jako by se z listů vytrácela zelená a zůstala bílá teď už jsou žluté.Ph měrím každou zálivku 6+-takže nějaký deficit kvůli špatnému ph bych mohl vyloučit.Hnojím plagronem květ a přidával jsem pkčko. Takže.. poslední dvě zálivky enzymy a pak voda ale žádná zněna,květ se taky viditelně zpomalil.Večer chci zalívat,zná někdo řešní tohoto problému?předem dík! foto nic moc sry..mobil

Old Post 22-07-2012 v 09:06 AM
vočko je offline   Profil uživatele vočko   Find more posts by vočko   Foto galerie člena vočko   Click here to Send vočko a Private Message   Add vočko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 838

Řekl bych, že je to nedostatek draslíku.

Old Post 22-07-2012 v 09:32 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bertak
Nový Člen

Karma uživatele Bertak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Obecné Příspěvek č. 839



Caute, chcel by som niekoho skusenejsieho poprosit o radu.

Na listoch sa tvoria v okoli ziliek mapky, ktore je mozne pozorovat na fotkach. Zacalo za to objavovat skor na starsich listoch, ale pomaly to postupuje hore. Na niektorych viac postihnutych listoch sa objavuju vacsie, odumierajuce flaky. Novovyrastene listky su zlahka skrutene do tvaru rulicky/spiraly, ale inak vyzeraju zdravo.

Hnojim Plagronom(Alga Grow) podla davkovania, no po objaveni tohto problemu(cca 3 tyzdne dozadu) som hnojivo pre istotu vysadil.
Prosim berte do uvahy, ze rastlinku pestujem v domacich podmienkach - na balkone, na okne...bez ziadnych pristrojov na meranie pH, EC a pod.

Zacinam sa obavat, ze pojde prave o pH, kt.momentalne nemam moznost zmerat. Poradi mi prosim niekto, ci som na spravnej stope a ak ano, ci ide skor o zvysene, alebo znizene pH?
Upravovat pH bez merania sa da asi len tazko, vsak? ))

Dakujem za vsetky odpovede a rady.

Old Post 22-07-2012 v 10:27 AM
Bertak je offline   Profil uživatele Bertak   Find more posts by Bertak   Foto galerie člena Bertak   Click here to Send Bertak a Private Message   Add Bertak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLENT
Stálý Člen

Karma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 840



Zdravím
Vyskytl se každoroční problém který jsem ještě nevyřešil.
Pomuže mi někdo. ph pudy rozmezí 5,2-5,5

KONČÍM S HULENÍM.TOTO JE MŮJ POSLEDNÍ JOINT ANI HO NEDOKOUŘÍM.

Old Post 22-07-2012 v 11:17 AM
BLENT je offline   Profil uživatele BLENT   Find more posts by BLENT   Foto galerie člena BLENT   Click here to Send BLENT a Private Message   Add BLENT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spunkmajer
Stálý Člen

Karma uživatele spunkmajer - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 841

myshak : Sám jseš sráč. Nevíme vole. Na to ti jen tak někdo stoprocentní odpověď nedá. Nejsme vševědi. Něco tomu chybí asi. Nebo špatné ph. Hnojíš to? Měříš to?

Old Post 22-07-2012 v 13:35 PM
spunkmajer je offline   Profil uživatele spunkmajer   Find more posts by spunkmajer   Foto galerie člena spunkmajer   Click here to Send spunkmajer a Private Message   Add spunkmajer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spunkmajer
Stálý Člen

Karma uživatele spunkmajer - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 842

BLENT : Ph 5,2 je v hlíně strašně málo. Zvedni to klidně na 7.

Old Post 22-07-2012 v 13:38 PM
spunkmajer je offline   Profil uživatele spunkmajer   Find more posts by spunkmajer   Foto galerie člena spunkmajer   Click here to Send spunkmajer a Private Message   Add spunkmajer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 843

Bertak: tohle vypadá právě zrovna na špatný ph, kup si aspoň papírky za pár kaček když nemáš ph metr.

BLENT: Takhle vypadali moje listy když jsem to přepískl s hnojkama, takže si myslím že je máš i přehnojený a navíc to nízký ph, má pravdu předseda spunkmajer.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 22-07-2012 v 14:00 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 844

citace:
Původní příspěvek od spunkmajer
BLENT : Ph 5,2 je v hlíně strašně málo. Zvedni to klidně na 7.


7 je moc.. 6,5 je do hlíny cca ideál..

Old Post 22-07-2012 v 14:14 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 845

k tomu bych se taky přiklonil

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 22-07-2012 v 17:48 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 846

citace:
Původní příspěvek od BLENT
Zdravím
Vyskytl se každoroční problém který jsem ještě nevyřešil.
Pomuže mi někdo. ph pudy rozmezí 5,2-5,5



myslim ze tohle je dirkovitost listu /Phyllosticta cannabis/ coz je houbovita choroba - mel by na to pomoci Kuprikol...

xxyy

Old Post 22-07-2012 v 21:35 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vočko
Nový Člen

Karma uživatele vočko - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 847

ok přidáme a uvidíme... díky za spolupráci! zatím zdar

Old Post 23-07-2012 v 08:06 AM
vočko je offline   Profil uživatele vočko   Find more posts by vočko   Foto galerie člena vočko   Click here to Send vočko a Private Message   Add vočko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 848

příště podobné dotazy sem:

http://grower.cz/forum/showthread....151#post1044151

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 23-07-2012 v 08:35 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 51 52 53 54 55 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1292690 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív