Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 50 51 52 53 54 »
Autor
Téma 
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 817


další

Old Post 07-02-2020 v 09:56 AM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 818

Ph se mi zdá celkem v normě, ale jak tak koukám na ty kytky, tak se mi jeví jako přidušený.. Listy slabý jak toaletní papír a kytka se jich sama zbavuje aby se mohla nadechnout někde jinde..
Jakou máš ventilaci? Větrák mezi kytkama simuluje vítr?

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 07-02-2020 v 14:46 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 819



Pěstební prostor je 125*125*195.
Pasiv přítah (2 díry dole o přuměru 70cm)
ufo can-fan 100L (270m3/h)
ufuk viz foto
přímotop na udržení teploty v noci

Old Post 07-02-2020 v 15:37 PM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 820



jinak jistě tam jsou další fuky kudy to tam jistě cucá. Jinak jedna je krásně zelená až bych řekl že má dost dusíku a nejeví žádné známky jakéhokoli nedostatku. Byla později přesazena protože se jí nedařilo a byla mala, ted vše dohnala.

Old Post 07-02-2020 v 15:42 PM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 821

Takže ofuk máš nedostatečnej, ten větráček kup ještě jeden a dej je oba pod kytky nebo do jejich úrovně. Když kolem listů neproudí vzduch, nemaj přísun molekul CO2 ve dne ani O2 v noci..

K tomu je potřeba i větrat kolem skříně, jinak ti za pár hodin spotřebujou všechen CO2 a zbytek dne pak svítíš zbytečně, protože přestane probíhat fotosyntéza asi jako v zavřenym skleníku. Druhá varianta je CO2 dodávat uměle.

Odtah mám ve skříni 350m3/h a to ji mám menší. Pacháč mám na konci, aspoň to tak průběžně vysává zabloudivší mušky

Něco podobnýho, co ty máš na odtah, používám na přítah. S pasivnim přítahem ve skříni vzniká velkej podtlak, takže ji tim virtuálně posouváš do vyšší nadmořský vejšky, což neni nic k dobru.. Otvory 70cm v průměru je o dost větší než víko předem plněný pračky. To tam fakt máš jako pasivní přítah? To by vyřešilo problém s podtlakem, ale vzduch se ti tam spíš míchá než obměňuje a pacháč můžeš klidně vyhodit.

Topení dej ven ze skříně, ať nemaj kytky takový teplotní šoky a otevři kolem víc dveří, ať maj víc vzduchu. Teď v zimě se nedá tak často větrat, tak ať aspoň nejsou zavřený v nějakym kumbálu bez průvanu..

No a pohnoj je jednou na růst, Ec klidně 2,0ms, hnojky ti pomůžou srovnat i rozhozený Ph, jestli je..

Pěstu zdar


Edit: Světlo dej níž a jednou za čas to chce vycídit stínidlo a vyměnit výbojku..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 07-02-2020 v 16:46 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 822

uff, díky za vyčerpávající info. Přítah je 70mm samozřejmě přidám tedy větrák a k tomu další 2 otvory na přítah a snad to bude ok. V růstu se jim dost dařilo (400W MH), vše to začalo po přepnuti (600W sodík). Kolem skříně to bude s CO2 ok. Puda 120m2 bez izolace a vytápění (1 stupen momentálně). Skřín mám zateplenou 10cm polyš, proto uvnitř to topení.

Mam trochu vítr z toho, že když dám světlo níž abych je nešlehnul, přece jen to topí festovně.

Pacháč už má asi lecos za sebou, zasloužil by vyměnit. Řákal jsem si, že udělám otočku a pak dojde k optimalizaci ;-)

Old Post 07-02-2020 v 17:47 PM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 823

Ideální by bylo proříznout aktivní přítah skrz podlahu, ale ne každej, kdo je nucenej pěstovat na nezateplený půdě, má tuhle možnost.. Jestli tu možnost ale máš, tak dej pod tu podlahu rovnou celou skříň a na půdu vyveď odtah.. Na půdě máš problém s teplotou v zimě i v létě..

Každopádně přítah si sežeň aktivní, respektive silnější odtah a ten současnej odtah použij jako přítah. Je to srozumitelný?

Přímotop přímo ve skříni hodně stresuje kytky náhlejma a častejma výkyvama vlhkosti a teploty. Stres obecně kytkám nepomáhá, může pomoct tobě 14 dní před sklizní, jestli díky němu kytky vyprodukujou víc obranný pryskyřice, ale můžou třeba taky zhermit.. Jestli musíš zůstat na půdě, uvažoval bych o přístavbě předmístnosti na úpravu vzduchu, stačí tak velká, aby tam mohlo bezpečně fungovat topení nebo v létě chladič. Jde to vyřešit i v prostoru pod kytkama, když zvedneš květináče půl metru nad dno skříně.

Všechny kytky by měly mít podobný podmínky, ne aby na jednu byl namířenej přítah, na druhou topení, na třetí ventilátor a čtvrtá byla udušená někde v rohu a rostly v ní houby.

Když nad tim teď přemejšlim, tak já jsem vlastně nikdy nepěstoval na podlaze.. Mrkni třeba na 3x400W poprvé v mym podpisu, je tam i info o heatshieldu, ten řeší spálený vršky..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 07-02-2020 v 19:27 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gilby
Nový Člen

Karma uživatele Gilby - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 4  

Plíseň nebo PH ? Příspěvek č. 824



Ahoj, v první řadě bych chtěl napsat že jsem naprostý amatér, který se řídí pouze podle toho co kde přečtu, zkušenosti teprve sbírám.

Moje sestava je :
Světlo California LightWorks SolarXtreme 250™
Box 60x60x160
Filtr s ventilací Primaklima 440m3/h Ø125mm
Květináče textilní 7L

Hnojky mám Canna Coco (starter set kde jsou A+B, rhizotonic, cannanyzm,boost, pk13/14) , jedu podle jejich tabulek
Substrát Canna Coco professional plus

jedu ze semen, kupuju Dutch Passion a Royal queen seeds

PH jsem se snažil držet mezi 5.8-6.2(to je i doporučeno na hnojivech)

Nicméně mám stále problémy s růstem, bohužel nemám kolem sebe moc lidí, kterých bych se případně mohl zeptat... Dostal jsem pár rad jako mnohem míň hnojit , max 1/2 toho co je doporučeno, pak jsem dostal radu zvýšit PH jako u hlíny.. a v poslední řadě abych koupil hlínu, přesadil to do ní a dojel to tak.

A teď k mé otázce -
Je možné po měsíci svícení přesadit do hlíny ? Koukal jsem že Rhizotonic je dělaný na přesazování, nebo problémy s kořeny..

A druhá otázka je v čem sakra dělám chybu ? Je pravda že nemám EC metr, nicméně podle toho co je napsáno na hnojivech, když dodržím dávkovací schéma, měl bych mít EC naprosto v pořádku..

Naposledy upravil Gilby 11-02-2020 v 13:25 PM

Old Post 11-02-2020 v 11:48 AM
Gilby je offline   Profil uživatele Gilby   Find more posts by Gilby   Foto galerie člena Gilby   Click here to Send Gilby a Private Message   Add Gilby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 825

Ahoj. Tez jedu canna coco. Plíseň blbost. pH v pořádku ackoliv v růstu ho jedu spíš nad 6. Prijde mi to jako deficit horciku. Každopádně je to nedokrmeny. Kup si nebo si sežeň EC metr. Nejspíš budes mit hodně měkkou vodu. Sám mám 0,1 EC a zvysuji Buffer agent Cogr od Canny (koupen přímo na semináři od canny, kde testovali mou vodu) na 0,3-0,4 a pak dávám podle tabulek a vetsinou EC sedí s tim výsledným tabulkovym. I tak obcas pridam Mono Ca + mono Mg, ale to hlavne proto, že svitim LEDkama. Nemam zadne problémy s výživou a kytky si chrochtaj. Takže za prvé sežeň EC metr a za druhe zmer si vstupní roztok a vytok pro jistotu i pH a budes hned vědět. Zatim. Peace

Thomas V.

Old Post 11-02-2020 v 15:02 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gilby
Nový Člen

Karma uživatele Gilby - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 826

Super díky, v týdnu pro ten EC metr zajedu, doufal jsem že mi bude stačit PH, ale jak vidím u kokosu je taky dost důležité hlídat si EC , zrovna jsem koukal v příspěvku "Pro ledkaře" na tvůj příspěvek, že jedeš taky Cannu, až budu mít EC mohl bych ti napsat PM a využít tvoje zkušenosti ?
Taky svítím LEDkou, takže bych tomu měl taky občas přidat Ca+Mg ? Mám full spectrum, Tak jsem doufal že nebudu mít problémy jako jsou s Led diodama

Old Post 11-02-2020 v 15:10 PM
Gilby je offline   Profil uživatele Gilby   Find more posts by Gilby   Foto galerie člena Gilby   Click here to Send Gilby a Private Message   Add Gilby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 827

Klidně napiš, ale neni to žádná věda. Pokud pH výtoku bude +- stejné jako vstup, tak je to v cajku. Pokud bude EC nižší na výtoku, je třeba dokrmit. Pokud vysoké, je treba ubrat, případne udělat proplach. Díky tomu výtoku si pak korigujes jak pH tak i EC.

Thomas V.

Old Post 11-02-2020 v 15:46 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HruBaSS
Nový Člen

Karma uživatele HruBaSS - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 828

Mám u jedné rostliny pomalejší růst a nažloutlé listy a nevím co s tím.

Old Post 11-02-2020 v 19:12 PM
HruBaSS je offline   Profil uživatele HruBaSS   Find more posts by HruBaSS   Foto galerie člena HruBaSS   Click here to Send HruBaSS a Private Message   Add HruBaSS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Co je s kytkama Příspěvek č. 829



Cau mam problem u par holek mi zacinaj svetlat od vrsku jako by zloutnout a novi vyhonky tez zloutnou ph 6,5 az 5,9 ec nemam zmereni ale hnojim cca 40 ml tnt complex plus super vit viz foto je to u cca 5 holek z 19 medium kokos cca 24 den od vykliceni

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 11-02-2020 v 20:19 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 830

Čau něco podobného jsem taky teď řešil, podle mě zasolený nebo špatné PH,zkus to pořádně prolejt živným roztokem a zkus změřit pH a Ec na výtoku,vsadím boty že budeš mít taky nízké pH na výtoku jako já,ty zkroucený listy úplně jak já....ať se daří



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 12-02-2020 v 07:35 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 831



citace:
Původní příspěvek od fiste
Ideální by bylo proříznout aktivní přítah skrz podlahu, ale ne každej, kdo je nucenej pěstovat na nezateplený půdě, má tuhle možnost.. Jestli tu možnost ale máš, tak dej pod tu podlahu rovnou celou skříň a na půdu vyveď odtah.. Na půdě máš problém s teplotou v zimě i v létě..

Každopádně přítah si sežeň aktivní, respektive silnější odtah a ten současnej odtah použij jako přítah. Je to srozumitelný?

Přímotop přímo ve skříni hodně stresuje kytky náhlejma a častejma výkyvama vlhkosti a teploty. Stres obecně kytkám nepomáhá, může pomoct tobě 14 dní před sklizní, jestli díky němu kytky vyprodukujou víc obranný pryskyřice, ale můžou třeba taky zhermit.. Jestli musíš zůstat na půdě, uvažoval bych o přístavbě předmístnosti na úpravu vzduchu, stačí tak velká, aby tam mohlo bezpečně fungovat topení nebo v létě chladič. Jde to vyřešit i v prostoru pod kytkama, když zvedneš květináče půl metru nad dno skříně.

Všechny kytky by měly mít podobný podmínky, ne aby na jednu byl namířenej přítah, na druhou topení, na třetí ventilátor a čtvrtá byla udušená někde v rohu a rostly v ní houby.

Když nad tim teď přemejšlim, tak já jsem vlastně nikdy nepěstoval na podlaze.. Mrkni třeba na 3x400W poprvé v mym podpisu, je tam i info o heatshieldu, ten řeší spálený vršky..


čau, tak jsečm tžo zkusil trochu pořešit. Dokoupil jsem větrák takže tam už jedou dva.Pasiv přítah na tomto kole zatím nechám, ale přidal jsem další díru. Včera jsem zaléval a vstup EC 0,25 PH 6,5. Výstup: EC 0,7 PH 6,9

Od poslední komunikace se stav trochu ještě zhoršil, ale momentálně se mi zda že se to zastavilo a hlavně se srovnalo to ph na výtoku což bylo předtím přes 7. Přemýšlím jestli to celé neprolít?

Old Post 15-02-2020 v 17:02 PM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 832



další

Old Post 15-02-2020 v 17:06 PM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 50 51 52 53 54 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5396360 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív