Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 49 50 51 52 53 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Iceman81h
Nový Člen

Karma uživatele Iceman81h - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 801

jo, tyto dvě věci na to vliv pravděpodobně měli - v růstu dostávali dešťovku + hnojky na EC 0,9 až 1 a pravděpodobně to způsobilo nedostatek nějakého prvku a lehké přehnojení. Pak jsem to upravil vstupní vodu a lehce ubral hnojky na EC 1,1-1,2, ale stále to po 3 týdnech pokračuje. Tak nevím, jestli to má tak dlouhý doběh nebo je špatně něco jiného.

citace:
Původní příspěvek od Bonitas
tam ti asi chyba nejaka zlozka alebo jak vravis nedostatok vapnika no konceky ti vlastne hnednu tak to moze byt aj hnojivom tusim.....

Old Post 29-08-2013 v 11:53 AM
Iceman81h je offline   Profil uživatele Iceman81h   Find more posts by Iceman81h   Foto galerie člena Iceman81h   Click here to Send Iceman81h a Private Message   Add Iceman81h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 802

len to proste prelej normalnou vodou najlepsie ked zijes niekde mimo mesta tak je kvalitnejsia a mineralna voda a nechaj to odpocinut tak tyzden oni sa z toho dostanu aj ked ja mam out a dost zavisi aj od vonkajsich vlivov ale ja si robim domace hnojky mame doma zvierata atd.... inac vapnik dostanes aj tak ze ak mas doma vajcia a vyhadzujes skrupiny tak si ich odloz dva dni vysus a potom rozdrvit a hod do pody a postupne sa ti uvolni vapnik.....

Old Post 29-08-2013 v 13:06 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulm
Stálý Člen

Karma uživatele bulm - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 803



Zdravim Growers..potrebuju radu, uz nakou dobu mi zloutnou listy viz foto. Ze zacatku to byly jen velke listy na stonku tak sem si rikal asi se kytka pripravuje na kvet tak sbira energii ale ted se to zacina rozsirovat i na listy mensi tak mam strach at se to nerozleze na celou kytku..

OG Kush
Puda: Zahradnicky substrat, hlina z kopmostu a perlit
Hnojky: Biobizz Grow, Fishmix, Bloom a Topmax (podavano v doporucenych davkach 1-2x tydne)
PH: bohuzel nemam moznost zmerit

Old Post 30-08-2013 v 12:10 PM
bulm je offline   Profil uživatele bulm   Find more posts by bulm   Foto galerie člena bulm   Click here to Send bulm a Private Message   Add bulm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta25
Nový Člen

Karma uživatele Rasta25 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 21  

Obecné Kropenaté listy Příspěvek č. 804


Ahoj,
potřebovala bych poradit. Kytky jsou 42 den na květu, hnojíme hnojivem od Hesi, zemina od Canna Terra Profesional, nikdy žádný problém nebyl. Od minulého týdne se dělají kropenaté listy, nejdříve jsem myslela, že jsou jen přelité, ale ani po vyschnutí nepřestali tvořit nemocné listy. Je možné, že by to mohl být i deficit draslíku, ale proč, když neproběhla žádná změna. Nerada bych jim ublížila nevhodným vyhodnocením problému, tak jdu raději pro radu. Co myslíte? Já s tímhle nemám žádné zkušenosti, nikdy se mi nic podobného neobjevilo. Plíseň a různé žijící tvorečky vylučuji, nenašla jsem nic co by tohle naznačovalo. Listy zespod nejsou nijak napadné. Díky moc za každou radu.

Old Post 01-09-2013 v 11:51 AM
Rasta25 je offline   Profil uživatele Rasta25   Find more posts by Rasta25   Foto galerie člena Rasta25   Click here to Send Rasta25 a Private Message   Add Rasta25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 805

to bulm:

,,,deficit dusíku, přidat složku grow popř.Fishmix zálivkou a bude dobře.

to Rasta25:

,,,jj, deficit draslíku + možná i vápníku,,,kolik EC dostávají?

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 01-09-2013 v 14:30 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: Kropenaté listy Příspěvek č. 806

citace:
Původní příspěvek od Rasta25
Ahoj,
potřebovala bych poradit. Kytky jsou 42 den na květu, hnojíme hnojivem od Hesi, zemina od Canna Terra Profesional, nikdy žádný problém nebyl. Od minulého týdne se dělají kropenaté listy, nejdříve jsem myslela, že jsou jen přelité, ale ani po vyschnutí nepřestali tvořit nemocné listy. Je možné, že by to mohl být i deficit draslíku, ale proč, když neproběhla žádná změna. Nerada bych jim ublížila nevhodným vyhodnocením problému, tak jdu raději pro radu. Co myslíte? Já s tímhle nemám žádné zkušenosti, nikdy se mi nic podobného neobjevilo. Plíseň a různé žijící tvorečky vylučuji, nenašla jsem nic co by tohle naznačovalo. Listy zespod nejsou nijak napadné. Díky moc za každou radu.

Tohle to jsem často viděl u kytek, hodně vydatně zalévaných a ve stále vlhkých květináčích. Může to být i zasolenost substrátu, proplachem s běžnou zálivkou vyplavíš starší hnojiva a nic tím nemůžeš pokazit.

Grow Max 150W

Old Post 01-09-2013 v 15:41 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Re: Re: Kropenaté listy Příspěvek č. 807

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Tohle to jsem často viděl u kytek, hodně vydatně zalévaných a ve stále vlhkých květináčích. Může to být i zasolenost substrátu, proplachem s běžnou zálivkou vyplavíš starší hnojiva a nic tím nemůžeš pokazit.


Ptal jsem se schválně na EC, bo zasolenost hnojivy to může klidně být, hlavně ty chyby ve vývinu listů, kroucení a vrásčitost,,,

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 01-09-2013 v 15:49 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta25
Nový Člen

Karma uživatele Rasta25 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 808

Bárt : Neřekla bych, že jsou hojně zalévané. Zaléváme denně raději a méně. Zatím nebyl problém a jim to tak vyhovovalo. Dáváme na 6,5 l květináč půl litru denně s hnojivem. Někdy jim dodám ještě čistou, aby se pročistily od hnojiv. Pokud se vyplaví, přebytečnou vodu setřu, nechci aby stály v mokru. Čím dál více nabývám přesvědčení dle vašich rad, že mají nadbytek hnojiva. Zkusím tedy prolejt čistou. Jinak mohu názor na to zalévání? Stačí to takto, pokud je vše ok? Nebo je to špatně? Ráda si nechám poradit.

r@m : Já vím, že je to chyba, ale neměřím EC :-( Takže jste na to přišli pánové, zasolenost nejspíš a ne nedostatek draslíku.. A já budu shánět EC metr, jelikož jim zas nechci škodit a nejspíš jsem škodila, úplně zbytečně.

Jen by mě zajímalo proč se to projevilo až nyní, když takto se zdálo vše ok. Nj, mám se ještě stále co učit. Díky moc.

Old Post 01-09-2013 v 16:28 PM
Rasta25 je offline   Profil uživatele Rasta25   Find more posts by Rasta25   Foto galerie člena Rasta25   Click here to Send Rasta25 a Private Message   Add Rasta25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lajbrik
Stálý Člen

Karma uživatele lajbrik - 75% PěstitelskáKarma uživatele lajbrik - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 809


[účet odstraněn]

Old Post 02-09-2013 v 15:55 PM
lajbrik je offline   Profil uživatele lajbrik   Find more posts by lajbrik   Foto galerie člena lajbrik   Click here to Send lajbrik a Private Message   Add lajbrik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 810

takze par tendenci a ty si to uz sam vyluc ..... bud vosky alebo vapnik alebo ak vyzivujes listy tak velka davka postreku vtedy sa moze stat toto ale sam si vyluc co ti vyhovuje sam vies jak to hnojis a staras sa o to pokial je ph vporiadku tak jedine tieto okolnosti alebo silna hnojka este

Old Post 04-09-2013 v 21:19 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lajbrik
Stálý Člen

Karma uživatele lajbrik - 75% PěstitelskáKarma uživatele lajbrik - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 811

[účet odstraněn]

Old Post 04-09-2013 v 21:38 PM
lajbrik je offline   Profil uživatele lajbrik   Find more posts by lajbrik   Foto galerie člena lajbrik   Click here to Send lajbrik a Private Message   Add lajbrik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 812

no ked je to potocna voda urcite robi dobre a ma vyssie ph cize si myslim je vpoho aj nasa voda je velmi kvalitna tvrdsia cize ma nad 7ph ale velmi dobre posoby celkovo na rastlinky mam iba dobre skusenosti .... a mas dost zelene listy mozno troska menej hnojit ....

Old Post 04-09-2013 v 21:43 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 813

borci vyvedu vas z omylu.tvrdsi a zasaditejsi voda
rozhodne kytkam neprospiva...tenhle problem s listy vlastne zadnym problemem neni.nelamal bych si s tim hlavu.i pres drobny nedostatky je list peknej a zdravej.
tzn.don't worry be happy

Old Post 05-09-2013 v 12:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 814

Měl někdo z vás problém s tím že mu kytka začala na začatku květu jak kdyby uvadat ? minuly rok se mi to stalo u vdovy a letos na obd taky od fair seeds, nevim jestli je to hnojením nebo deštivým počasím

Old Post 05-09-2013 v 18:49 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 815

RA- lenze ked hnojis tym sa ti poda okysluje a ked das zalievas sem tam mierne zasaditou vodou mam s tym skusenost ze to nespravy nic zle prave naopak upravi to ph cize to je tak akurat a dievcata si beru vsetky zlozky jak sa patri.....

Old Post 05-09-2013 v 22:06 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 816

ne kazde hnojivo je kysele...a pestovani neni jen o hnojeni,ba naopak.je treba dbat urcitych zasad a hnojit tak akorat.osobne vic zalevam vodou nez roztokem hnojiva.

Old Post 06-09-2013 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 49 50 51 52 53 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8321880 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív