Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od dva-tři
Ahoj, taky jsem byl par let mimo grower a je fakt, ze už to není, jak, když jsem tu ještě měl nick dvojka-trojka (mimochodem porad je tu k nalezení, ale zapomněl jsem heslo😉, ale zatím se tak nějak orientuju a tvoje vlákno se mi moc líbí a určitě budu sledovat, takže jen pro sebe to nepises😉. Držím palce a K+


Ahoj, díky za koment :-)
Nezkoušel jsi vygenerovat nové heslo? :-) Určitě by to nějak šlo. Popřípadě napsat Adminovi.

Jinak ano, bohužel ani z daleka to není co to bývalo, ale i pár lidí sem tam napíše což je fajn. každopádně ti děkuji, v týdnu nejspíš nahodim nějaké foto a nebo vás nechám napínat až do dalšího víkendu aby byla vidět změna, jen furt bojuji s tou vlhkostí

Děkuji moc

Je to prostě zábava.

Old Post 14-06-2020 v 20:30 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zZz93
Nový Člen

Karma uživatele zZz93 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 66

Ahoj, nevyfotil by jsi prosím jak daleko máš nainstalovanou výbojku na stínidlo?
Jedu ve stejně velkém boxu a myslím že jí mám moc nahoře.

Jinak ten odtah 125crl taky mám a to vrčení je hrozné, už jsem si zvykl. Myslím že to budu stejně muset brzy pouštět na 80% a to jak píšeš už opravdu přestává vrčet.

Jaké máš větráky na ofuk? Koupil jsem klipsový 15w Profan Garden Highpro a je úplně špatnej, i přesto že ho dám před kytky tak to skoro nefouká. Hold prostě všechno z Growshopu není zrovna super do boxu.

Držím palce a sleduji

zZz93

Old Post 14-06-2020 v 23:47 PM
zZz93 je offline   Profil uživatele zZz93   Find more posts by zZz93   Foto galerie člena zZz93   Click here to Send zZz93 a Private Message   Add zZz93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 67

Čauko zkus sundat tu mřížku z toho větráku hodně to pomůže



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 15-06-2020 v 11:19 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys


Ahoj, díky za koment :-)
Nezkoušel jsi vygenerovat nové heslo? :-) Určitě by to nějak šlo. Popřípadě napsat Adminovi.

Jinak ano, bohužel ani z daleka to není co to bývalo, ale i pár lidí sem tam napíše což je fajn. každopádně ti děkuji, v týdnu nejspíš nahodim nějaké foto a nebo vás nechám napínat až do dalšího víkendu aby byla vidět změna, jen furt bojuji s tou vlhkostí

Děkuji moc
Cau, jasný, ze jsem to zkoušel, ale mail z kterého jsem to zakládal byl firemní a už tam nedělám, a když jsem to chvilku řešil s Carlosem (včetně otázek, jako na co jsem si vzpomněl z Pm komunikace, ale fuck it) nakonec mi napsal proč, to tak nutné chci, tak jsem si založil novej nick, kterej jsem až do teď moc nepoužíval, protože jednu dobu tu byla dost nuda, ale teď jsem něco potreboval, tak jsem opět začal bejt trochu aktivní, abych měl alespoň těch 30 příspěvku 😂. Ne kvůli inzerci a Pm jsem si zaplatil tu sms. Každopádně to tu zase trochu sleduju, abych oprášil některé veci😉. Abych nebyl úplně offtopic, určitě postni nějaký ty fotky, změna je vidět i po par dnech😉............hoj 23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 15-06-2020 v 17:44 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 69

zZz93: Helel mám to vždy od vršků kytek v úrovní cca 45-55cm :-) Foto klidně dodám, ale dnes už to nedávám. Odtah je masakr, děs děs děs, bud ho příště zkusím zaboxovat ( přijde mi škoda vyhazovat no, když funguje ) a nebo nevím Ale děs jak hučí, zas mi přijde zbytečné, aby jel na X procent zbytečně. jinak Ofuk pfff tedka nevím, nějaký klipsnový 17W tuším. Díky díky :-)

G: Káámo to už jsem udělal a bohužel nic moc efekt :-D

23: Aaha zajímavý tj, no co už, máš nový tak to zas rozjedeš :-D plánuješ nějaká vlákna? Jinak foto dodám, ale.... max za světla, protože za tmy mohu fotit jen o víkendu. Protože svítím přes noc a nestiham, když mají tmu.

Je to prostě zábava.

Old Post 15-06-2020 v 20:16 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zZz93
Nový Člen

Karma uživatele zZz93 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 70

Grovoli: Moc děkuji opravdu to pomohlo, pořídil jsem ještě jeden pořádnej stojanový otáčivý ofuk a problém nejspíš vyřešen. Klipsák fouká na výbojku směrem nahoru.

FarmBoys: Ty jeden cca 50cm se 600w od vršků? Já mám 400w tak 80cm.
Myslel jsem ale jak máš daleko výbojku od stínidla, myslím že jí mám moc vysoko.

Přidej foto jsem moc zvědavej. držím pěsti.

zZz93

Old Post 19-06-2020 v 10:58 AM
zZz93 je offline   Profil uživatele zZz93   Find more posts by zZz93   Foto galerie člena zZz93   Click here to Send zZz93 a Private Message   Add zZz93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 71






Zdravím všechny :-)

Tak vám sem šoupnu nějaký UP po menší odmlce kvuli zdrav. problémům co bohužel mám.

Momentálně jsme v 34. dnu květu.

pH 5,8
s EC jsem si hrál, dal jsem jim hladovku s EC 1,0 aby vstřebali co měli v kokosu takové dostali 2 zálivky a poté jsem jim už zas přidal. respektivě ubral základní hnojení A+B a přidal PK13/14 10ml/5L, boostu dávám 15ml/5L, a klasiku A a B jsem snížil na 10-12ml/5L Konečné toto EC mi vychází 2-2,1 s tím, že EC na vstupní vodě mám prostě bohužel 0,5

Vlhkost se mi už povedla usměrnit alespoň trochu v noci 65% ve dne okolo 45% Já totiž blbec zjistil, že jak hučí ta Klima CTRL tak jsem myslel že mi běží na buh ví kolik a ona celou dobu jela jen na 30% tak proto ta vlhkost předtím, teď už jede na 65-70% a ještě nejspíše zvednu.

Kytky mají cca 65cm ( čekal jsem že vyletí na 1m, bohužel nou, ale alespoň neřeším zda je spálím od světla nebo ne )

Házejte kritiku, snesu vše :-D Peace

Je to prostě zábava.

Old Post 20-06-2020 v 17:18 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 72





Další:


zZz, to klidně mužeš dát níže, kord se 400W stačí udržovat cca těch 50cm od vršků, jinak mám CT a v té mám výbojku vodorovně prostě od stínidla cca 3cm tuším

Je to prostě zábava.

Old Post 20-06-2020 v 17:24 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 73

Na 34 den vypadají hezky! Tu dietu jim dals proč? Měříš nějak výtok, nebo prostě preventivně. Já teď cca 35. den zjistil, že mi z kokosu teče EC skoro 3. Takže dám dietu s enzymama.

Tu vlhkost snižuješ schválně pod 50? V této fázi květu je v pohodě i 65%. Pokud máš dobrou cirkulaci. Teda záleží samozřejmě i jakou máš teplotu.

Old Post 20-06-2020 v 20:33 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Maxman
Na 34 den vypadají hezky! Tu dietu jim dals proč? Měříš nějak výtok, nebo prostě preventivně. Já teď cca 35. den zjistil, že mi z kokosu teče EC skoro 3. Takže dám dietu s enzymama.

Tu vlhkost snižuješ schválně pod 50? V této fázi květu je v pohodě i 65%. Pokud máš dobrou cirkulaci. Teda záleží samozřejmě i jakou máš teplotu.


Ano měřim i výtoky jsou psaný někde u postu :-) proč jsem to snižoval a proč byla hladovka :-) taky jsem se dostával na EC výtoku třeba 2,8 takže dostali méně a na další zálivku ponížím ještě A složku co jsme řešili s Growolim, mají dost Dusíku, který ted už nebude tak potřeba, takže budu snižovat.

Teploty v Tma 19-20 a za světla 28-31 jsem naměřil max. Což bych řekl je vše oukej :-)

Jen pevně doufám, že holky ještě narostou, mají na to ještě čas no. Chtěl bych se dostat alespoň na g/w, ale nwm nwm uvidíme no, prý se to dá na klid a zkušení dají i 1,5g/w

Jinak enzym jsem dával ted asi 14 dní každou zálivku, ted ale vynechám, jelikož jsem zvedl to PK tak at tajm toho není až moc.

Je to prostě zábava.

Old Post 20-06-2020 v 21:03 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 75






Ahoj Bando,

tak tu máme 41. Den 12/12 pokud počítám dobře :-D Posuďte sami jak se mají, od minula to rozdíl asi moc není :-) Holky mají ještě cca 15-20 dní před sebou.

Zálivka furt to stejné
pH-5,8
EC cca 1,8 tuším Furt Boost 15ml/5L, PK 10ml/5L a A a B klasika

Teploty za světla 29, za tmy 21
Vlhkost za světla 45-55% za tmy i 65%

Holky už slušně voní. Názory, připomínky uvítám cokoli :-)

Je to prostě zábava.

Old Post 27-06-2020 v 17:15 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 76





Za světla a porovnání s rukou, zatím to asi nebude nic extra no :-( váš názor?

Je to prostě zábava.

Old Post 27-06-2020 v 17:23 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 77

Zdarec bando, je to tu nějaký mrtvý, ale snad se někdo ozve,

Kdy sundáváte listy? Když už byla vlhkost Ok, ventilace jede na max, ofuky dva a vše cajk ale za tmy mi skáče vlhkost okolo 72% což mi přijde už mooc zase... Za cca 14 dní bych měl kosit, a nerad bych to nějak posral nebo aby to chytlo plíseň, díky za rady, typy.

Je to prostě zábava.

Old Post 30-06-2020 v 20:49 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 78

Čau. Máš to pěkný. Teď ta vlhkost je způsobena i tim jak je venku. Mám podobný hodnoty. Vzhledem k tomu bych to trochu protrhal uz teď ať se to vic provzdusni. Ventilaci dát naplno a rozhodně pořád větrat místnost, kde máš stan. Když nemáš odvlhcovac, tak pro to nemuzes udelat víc.

Thomas V.

Old Post 01-07-2020 v 06:14 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hackthor
Stálý Člen

Karma uživatele Hackthor - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hackthor - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 79

wau! konečne niečo aktuálne a hlavne motivujúce velmi pekná záhradka, úplne by mi stačila tak nech to pekne dozreje a pozor na tu vlhkosť v kvete, nacpi tam aspoň ryžu alebo niečo K+

HECTOR=HEmp proteCTOR

Old Post 01-07-2020 v 13:37 PM
Hackthor je offline   Profil uživatele Hackthor   Find more posts by Hackthor   Foto galerie člena Hackthor   Click here to Send Hackthor a Private Message   Add Hackthor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 80

Váchy: Cawes, díky díky, noo přemýšlím a zítra to asi trochu oškubu, ale nerad bych tim neco zbrzdil kord ted na konci nebo tak, tak si nejsem uplně jist. Jinak větrám furt nonstop otevřená ventilačka :-D

Hackthor: Také děkujii, potěší :-D Nějaká ta snaha byla, jen mi přijde, pálek vypadá že je dost, ale...? přijdou mi strašně malý :-( tak pevně doufám, že to ještě nakyne, ale mají na to cca 10-14 dní takže nwm nwm těžko říct ted už.

Za K+ děkuji všem co dávají, potěší to a i od lidí, od Profi lidí co bych nečekal, že vůbec sledují :-)

Zítra dodám možná nějaký UP i když změny tam od minula moc vidět nejsou.

Je to prostě zábava.

Old Post 03-07-2020 v 19:36 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2014 - 600w, 20x Critical Mass, první pěst - 60 odpovědí
13-07-2012 - Round 2. coco/600W CRITICAL MASS - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4556960 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív