Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč vlastně hulíte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Kater
Nový Člen

Karma uživatele Kater - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 65

kvuli zmene vnimani - THC mi posunuje uhle pohledu a ukazuje mi tak veci, kterych bych si jinak mozna nikdy nevsiml.

(jeden muj kamarad napriklad pochopil po jointu jak funguje automat na preso

Old Post 22-09-2003 v 17:09 PM
Kater je offline   Profil uživatele Kater   Find more posts by Kater   Foto galerie člena Kater   Click here to Send Kater a Private Message   Add Kater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 66

Já hulím,protože mě to dává skvělej pocit.Baví mě spousta věcí,která mě normálně nebaví.Myslím,že cannabis je ta nejcennější rostlina na světě.Jakmile příjde den,kdy nic nemám,tak sem zpruzenej na všechno a na každýho,nic mě nebaví dělat,nemůžu vůbec spát a můžu se zbláznit,když vidím někoho hulit-tohle je bohužel závislost,ale mě to nevadí,protože je to vlastně docela dobrá závislost ne?Lepší než bejt alkáč,každej večer nalejvat,pak se někde pošotkovat a druhej den hnusná kocovina-to je shit.Nejvíc ze všeho mě sere,že ty blbečkové v parlamentu chlastaj a vo hulení věděj velký hovno max. tak,že je to droga ze který se pak přejde na herák.Nechápu co to je za kecy.Já sem pro legalizaci pěstování a myslím si,že je to otázka jenom času až se dostane mladší generace k vládě((teda pokut tam nebudou žádný náckové a diskáči).Přece každej kdo hulí trošku víc ví,že zhulenost je ten nejlepší pocit a za nic na světě bych ho nevymněnil!Jediná nevýhoda,kterou sem vypozoroval na zhulenym stavu je komunikace s okolním světem(kromě právě zhulenejch lidí) a vůbec ta komunikace vázne,ale myslím,že existuje taková ta hulící telepatie)

Old Post 09-03-2004 v 11:07 AM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 67

Taky souhlasim zhruba se všim, co ste tu napsali. Je to pohoda přijít domu, dát brčko a okamžite přestat myslet, jak mě v práci celej den lidi pijou krev. Odreagovat se, relax, něco zbaštit, jít se třeba projít do přírody, pokecat s pohodovejma lidičkama...Tak to by bylo asi jenom to základní.

A je to i zábava, zmaštěnej člověk se i hóóódně pobaví, já se třeba můžu usmát, jak v takovymdle stavu vyřešim různý věci a nebo co mě napadne za kraviny. Napadlo by vás třeba za normálního stavu zazvonit u naprosto neznámejch lidí, představit se jako profesor Modrák a zeptat se jich, jestli si u nich můžete vykuchat králika?

Můj asi nejhlavnější důvod je ta pohoda a dobrá nálada.

Old Post 09-03-2004 v 12:28 PM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Narayan
Nový Člen

Karma uživatele Narayan - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 68

Hulim, protože mi to chutná.
Hulim, protože mi to voní.
Hulim už řádku let,
nezačal sem loni.

Hulim, abych mohl myslet,
mozek se uvolní.
Páč když nejsem zhulenej,
myslim jen na konopí:=)

Zásadní otázka
pro čtenáře Groweru:
dáš si se mnou práska,
nebo pudeš domu?

Tato Soma je Bůh, jeho cestami se ubírá ta nejprudší bolest, kterou člověk trpí, On přináší uzdravení i radost do očí ztrápených, Nesmělého obléká válečným žárem, Vznešenými myšlenkami přátelí se s bardy, A duši, duši pozvedá ze země k nebesům. Tak báječné, tak velké jsou jeho dary. Člověk cítí, jak jeho žilami proudí Bůh A pláče v hlubokém vytržení, Zhluboka pili jsme z božské Somy Až nesmrtelnost v nás vzklíčila.
Vstoupili jsme do světla A poznali všechny bohy. Co hynoucího nám může ublížit, A zda-li může nás smrtelník soužit? Skrze Tebe, překlenutá úzkost, jsme unášeni věčným božstvím.

Rig-Veda

Old Post 09-03-2004 v 22:09 PM
Narayan je offline   Profil uživatele Narayan   Find more posts by Narayan   Foto galerie člena Narayan   Click here to Send Narayan a Private Message   Add Narayan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Narayan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Dotaz Příspěvek č. 69

Proč hulím? Tak na takovou otázku odvětím otázkou Proč piječ alkohol, což mi dá čas na rozmyšlenou :-°) Hulím proto ře chci asi utíct realitě nebo najít lepší svět.
Taky proto že zkouřenej si nádherně odpočinu ,pročistím mysl, odreguju se od všedních problémů, ...

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 11-03-2004 v 09:18 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 70

Proc hulim?
To je hode zvlastni otazka a tezko se na ni hleda odpoved pokud to neni zavislost.
Ja bych se spis ptal co nam huleni dava.
Ja osobne sem driv pestoval nez hulil ale to byly takovy hodne nesmely pokusy
Huelni mi dava nadhernej pocit uvolneni a klidu, sem potom krasne bezstarostnej a muzu si nektery veci naplno uzit. Myslim ze clovek pod vlivem je mnohem citlivejsi. A to je to krasne na huleni to ze citim veci vic a jinak.

heRr jÜrgEn

Old Post 12-03-2004 v 12:02 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 71

Já hulim spíš příležitostně. Proč?
Odproštění od stereotypů. Nový pohled na známé věci. Noví přátelé. Nové nápady. Inspirace. Kreativita. Sranda.
A mohl bych ještě dlouho pokračovat...

Old Post 13-03-2004 v 09:50 AM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru proc hulim Příspěvek č. 72

protoze rad šukkam a ta moje taky.......

Old Post 13-03-2004 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 73

Preco?
Je to asi taka otazka ako Preco alkoholik pije>????????

Aby sa spyl jak hovedo a ogrcal sa a pod.

Ja hulim preto lebo je pekne byt zhulenim!Je to taky peknyyyyyyy pocit!!!!!!

Old Post 13-03-2004 v 19:03 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dote
Stálý Člen

Karma uživatele dote - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 74

abych zapomnel na vsechny blby veci

Old Post 13-03-2004 v 22:25 PM
dote je offline   Profil uživatele dote   Find more posts by dote   Foto galerie člena dote   Click here to Send dote a Private Message   Add dote to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
devnul
Stálý Člen

Karma uživatele devnul - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 75

Mam rad ten stav.

Old Post 16-03-2004 v 07:20 AM
devnul je offline   Profil uživatele devnul   Find more posts by devnul   Foto galerie člena devnul   Click here to Send devnul a Private Message   Add devnul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 76

Hulenie zmenilo moj pohlad na svet. Hulim asi 3 roky a nikdy som to nelutoval. Myslim, ze ma to zmenilo k lepsiemu.
P.S. Realita je iluzia sposobena nedostatkom THC.

Old Post 16-03-2004 v 13:35 PM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

...Je to svatá bylina a jako taková mi zprostředkovává spojení s JAHem...
...ale je to taky děsná prdel...
...a pohoda ovšem...

Old Post 29-12-2004 v 22:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420kotliik
Stálý Člen

Karma uživatele 420kotliik - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 78

ja hulim protoze je to nelegalni az to legalizujou tak prestanu... )

http://THCradio.net - největší kolekce na netu - ganja hry, videa, skiny, pozadí, screensavery a spousta dalšího volně ke stažení!

Old Post 30-12-2004 v 01:56 AM
420kotliik je offline   Profil uživatele 420kotliik   Find more posts by 420kotliik   Foto galerie člena 420kotliik   Click here to Send 420kotliik a Private Message   Add 420kotliik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 420kotliik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaava
Stálý Člen

Karma uživatele vaava - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 79

Je to fpoho obcas videt tendle dooost divnej uspjechanej svjet trochu jinejma cervenejma ocickama !

...marijuana je špatná vlastnost...

Old Post 02-01-2005 v 21:57 PM
vaava je offline   Profil uživatele vaava   Find more posts by vaava   Foto galerie člena vaava   Click here to Send vaava a Private Message   Add vaava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 80

Hulim protoze me to bavi. Ale posledni dobou me to nejak bavit prestava. Huli porad mladsi decka a neustale sockujou. Misto toho, abych si vychutnal s partickou kamaradu speka, musim posilat do prdele bandy prisravacu.

Navic uz ani ti lidi, ktere jsem dost zhuloval, nevraci:-(((

Proste se z ganjy stava komercni droga, stejne jako chlast a cigara. Povede to sice k legalizaci, ale nevim jestli mam stat o ty bandy vyhulenych taky-skejtaku s mlikem na brade.

Jo priznavam, zacinal jsem ve 14ti. Jenze jsem si sehnal seminka a vyrostli mi venek. Kdyz nekdo pozval me, ja pozval jeho. Neprisraval jsem se nikam - byl jsem zvan.

Old Post 03-01-2005 v 09:07 AM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-01-2010 - Pričaste hulenie - 24 odpovědí
13-05-2013 - Proč pěstujete? - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5953840 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív