Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Rituály a návyky při kouření smrahna (špeka)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

Úf. Tak jsem pročetl celej thread
Co se týče mých rituálů při kouření a balení špeka, tak žádný nemám
S tabákem zásadně nebalím - tabák mě moc dráždí, vždycky začnu kašlat a nemůžu si to vychutnat. Od té doby co jsem si koupil drtičku nemám problém s hořením (pokud je hulení kvalitně usušeno), tak proč tam tabák cpat. Četl jsem, že hodně z vás jointy netípá. Já je naopak típám - pokud už nikdo nechce hulit, tak nevidím jinou možnost. Případně někdy nedohořelej zbytek nechám někde ležet. Filtry se snažím vyhazovat do odpadu, nevidím na nich nic posvátnýho.
Při kouření joint většinou putuje do kolečka. Nevadí mně, když po něm někdo natáhne ruku. Někdy to dělám i já sám, protože někdy se stane, že ten, co zrovna kouří, se jaksi zapomene, rozjímá a špek drží jen tak v ruce
Ideální je, když se sejdou lidi, kteří mají cit pro udržování ohně Což znamená, že pozorují, jak na tom špek je a případně potáhnou víc, aby oheň trochu rozdmýchali. Mám pocit, jako bych to dělal jenom já
Jo a nemám rád ty, co jsou nenasytní, tlačí toho do sebe moc a hulí, jako by to byla fajka. Brko snadno přetáhnou (to je nejhorší) Joint se musí zkrátka pokuřovat.

Old Post 15-12-2006 v 10:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TractorDriver
Stálý Člen

Karma uživatele TractorDriver - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
...a mý kámoši si vymysleli takovej divnej zvyk, kterej se mi přestává líbit - že všechno balení nechávají na mě, což mě začíná už docela vytáčet (ale na druhou stranu dobře, značná část mých přátel neumí pořádně balit a fajky jim moc nevoní)


jo moji kamosi si tenhle divnej zvyk taky vymysleli nekdy brko stocim rad, pekne si s tim pohrat a tak.. ale kdyz balite celej vecer tak to zas takova zabava neni a radsi si i pohulim z hur ubalenyho brka..

jinak zvyky zadny asi nedodrzuju-snad jenom kdyz balim tak se snazim brko posilat pokazdy na jinou stranu, a kdyz nekdo keca a nereaguje na posilany brko tak se ridim se pravidlem necumis-nehulis

Old Post 15-12-2006 v 13:53 PM
TractorDriver je offline   Profil uživatele TractorDriver   Find more posts by TractorDriver   Foto galerie člena TractorDriver   Click here to Send TractorDriver a Private Message   Add TractorDriver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 67

2TractorDriver:
pokazdy posilas speqa na jinou stranu? tak to ja zase vzdycky upenlive dodrzuju smer hodinovejch rucicek... jinak je v tom pak bordel...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 16-12-2006 v 01:03 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TractorDriver
Stálý Člen

Karma uživatele TractorDriver - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 68

4C3: no myslim tim treba prvni brko nalevo a dalsi zase napravo ne ze ke me prijde brko a poslu ho zase opacne to by byly dobry zmatky potom

Old Post 17-12-2006 v 15:27 PM
TractorDriver je offline   Profil uživatele TractorDriver   Find more posts by TractorDriver   Foto galerie člena TractorDriver   Click here to Send TractorDriver a Private Message   Add TractorDriver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od tobex
Ja nechavam hulenio pro skritky, proste hodim kousek matrose na zem, skritkove mi to jednou vratej. Respektive to uz vratili, jednou sem mel chut na speka a nemel jsem nic u sebe a kamos nasel ve skole na chodbe jointa, byl to super model, tak od ty doby proste toho davam skritkum vic
Ja aj moj kolega mame velmi podobny zvyk, tiez vzdy ked ideme kalit, nezabudneme hodit na zem trosku materialu pre skriatkov. Skriatkovia to maju radi, a nosia nam stastie

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 25-12-2006 v 15:38 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od KinkyRasta
Další věc, která mě prudí - když mi někdo podává vajgla nebo vlastně už jen hořící zbytek papírku a přitom energitka plná.

asi tak.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 25-12-2006 v 17:18 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Parádní threaD!!! :D Příspěvek č. 71

voa, jsem si to tu při brku pročet a uplně mi přišlo, jako bych si s váma povídal...
já už jsem pár posledních let taky jointer_orthodox!!! skleněnky a fajfky už vážně nemusím--- mám rád své pohuleníčko! i když vlastně ke skleněnkám jsem se teď vrátil--- když jsem doma, vždycky si ji promyju horkou vodou a píchnu do ní špeka!!! ..líbí se mi sledovat ten kouř, kterej se zároveň chladí,, a nesmrděj mi po tom prsty..
když nejsou filtry, tak často vyrábím ty veselý nápisy,bo aspoň co se povede
mám doby hojnosti, takže špeky moc nedokuřuju. konce mi už nechutnaj. když jsem/jsme někde venku, většinou děláme pomníčky, bo napícháváme špačky na ploty a větvičky... ((--jednou sme srolovali megabrko a po pár hodinách intenzivního uzení u mě v pokoji jsme vyrazili ven..i s tím brkem........no a ten následnej pěticentimetrovej konec jsme napíchli na větvičku nad mostem..no a jak bylo jaro, tak všechno hooodně rostlo a ta větev tím prorostla dobrej metr a půl a ten špaček se tam nádherně vyjímal až do podzímního prořezávání! ))
tak joint s vámi všemi...
tdt

jo a modely často míchám (znám své poměry a tabák sypu javaanse tmavě modry

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 26-12-2006 v 00:29 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 72

Kinky: natož pak z toho posílat "šoty" to bych blil. Zvlášť je asi príma mít horký oharky v krku.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 26-12-2006 v 09:57 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

Po tom co jsem pročet celej tenhle thread jsem se lehce zděsil, že mám totální schizofrenii a všechno (skoro) jsem to napsal já :-)
Nesnáším šoty. Ani je dostávat ani je dávat. A mám radost z toho, že nikdo z lidí, se kterýma pravidelněji hulívám je taky nemá rád.
Podle mě to uplně shazuje posvátnost kouření.
Další věc kterou dělám a jsem na ni trochu uchylnej, je sklepávání Grass v jointu...prostě chci, aby byl tak napěchovanej, jak nejvíc to jde (samozřejmě když balím svoje kytí a vím, že i tak bude hořet). Takže nejdřív s tím brčkem strašně dlouho mlátím o cokoliv (poslení dobou hlavně hodinky), potom zatočím špičku a ještě ho zklepávám za ní. Klidně tak dlouho než se jde hulit.

Old Post 27-12-2006 v 08:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 74

pokud se kouri joint tak je shot z neho to nejlepsi co muze byt, samozrejme musi byt od nekoho kdo vi ze spravny shot se ma posilat zlehounka a pomalu aby si dotycny mohl dat pozvolna plny plice a ne mu to tam fouknout a dotycnyho rozkaslat. Nejlepsi je si dat do rukou pres ktere to prenasite treba led, nebo ted v zime s klukama si davame trochu snehu, je to fakt bomba

world aware :: free party is not a crime

Old Post 24-01-2007 v 21:00 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slavka
Nový Člen

Karma uživatele Slavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 75

Takže: - Väčšinou hulim z fajky, nemám rada jointy, ale ked nie je iné , tak dám aj jointa (ale balit ich neviem). Ešte mám taký špeciálny nástroj vyrobený z hadice, ktorému hovorím TRANSFUNKCIONÉR.
- ked hulim sama doma, urobím si čaj a zapálim vonnú tyčinku a zhulim sa v izbe alebo na terase, potom si lahnem do postele a počúvam hudbu a pijem čaj
- ked hulim vonku, tak idem na oblubene huličské miesto Kopec
- aj tak mi je v podstate jedno, čo a ako, hlavne nech sa huli

Old Post 25-01-2007 v 10:31 AM
Slavka je offline   Profil uživatele Slavka   Find more posts by Slavka   Foto galerie člena Slavka   Click here to Send Slavka a Private Message   Add Slavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 76

rkcz: u nas to je opačne stale ked niekto klati s nami kto je truba a majster sveta (delá machra) tak dostane zopar uhlikov a popolu. a my sa potom z toho smejeme a ak ten typek nechape ze o čo ide a potom zase sa smejeme ešte viac.....
a jeden ritual ked si kupim g tak pol pitla rozdrvým a vyhodim chi chi chi cha cha cha

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 22-02-2007 v 21:45 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 77

To je nádhera jak si každej to pálení vychutnává:-) skoro se stydím že si vždycky jen tak s děckama zahulíme a nějak to neřešíme. Jen by mě zajímalo jestli už ste balili někdo do těch průhlednejch papírků, nedávno mi je ukazoval kámoš a já mu nevěřil že se z toho dá hulit, připadalo mi to jako normální igeliťák a myslel sem si že to musí brutálně zasírat plíce, ale ono to bylo balený jako normální papírky a šlo o potravinářskej materiál, takže žádny svinstvo, ale naopak a nejlepší bylo při potáhnutí jak člověk viděl tu travičku pěkně pod kouřem:-)

Old Post 19-03-2007 v 15:59 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fry
Stálý Člen

Karma uživatele fry - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 78

-ten kto bali tak odpaluje
-vetsinou hulim s priatelkou,takze najcastejsie balim ja
-robim farebne filtre,vzdy najdem nejaky zaujimavi napis,a ubalim tak aby ho bolo vidno,
-odpalujem ja,balim klasicky,ale uz skusam aj backroll
-ak je cas a chut,tak davam aj cez vodnu,mam doma vyrobenu,ktora chladi dym cez dve vody(vychitavka z netu) a neviem si to vynachvalit
-joint hadzem co najdalej od seba(paranoia)

Old Post 19-03-2007 v 17:20 PM
fry je offline   Profil uživatele fry   Find more posts by fry   Foto galerie člena fry   Click here to Send fry a Private Message   Add fry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Zedy
To je nádhera jak si každej to pálení vychutnává:-) skoro se stydím že si vždycky jen tak s děckama zahulíme a nějak to neřešíme. Jen by mě zajímalo jestli už ste balili někdo do těch průhlednejch papírků, nedávno mi je ukazoval kámoš a já mu nevěřil že se z toho dá hulit, připadalo mi to jako normální igeliťák a myslel sem si že to musí brutálně zasírat plíce, ale ono to bylo balený jako normální papírky a šlo o potravinářskej materiál, takže žádny svinstvo, ale naopak a nejlepší bylo při potáhnutí jak člověk viděl tu travičku pěkně pod kouřem:-)


Zdar..normal celuloza neni spatna...ale ja uz sem ji zavrhl..protoze neni tak vhodna jako normalni papirky..proste OCB rulezz ..... stejne za chvili neni ta trava tak videt, protoze se to zakouri zevnitr

a ted zpatky k tematu, podle me je to takhle:


  • ten kdo bali, tak taky odpaluje...druhej by mel byt ten, ci ten weed je
  • rad balim hezky uhledny kornoutky nebo zilky...nemam moc rad hovada
  • kdyz hulime ve vice lidech, tak to soty litaj, ale kdyz jedem dva tak ne
  • moc neslinim speka
  • a nesnasim kdyz nekdo kreckuje
  • podle me se o zahuleni nema prosit, ale pockat az bude nabidnuto
  • rad jsem venku...mam uz ruzny vychytany mistecka...
  • a nakonec...nejlepsi je si dat hned po ranu poradnyho speka (ranni ptace)

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 11-12-2007 v 12:44 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordFitgerald
Stálý Člen

Karma uživatele LordFitgerald - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 80

Válí- pálí a taky to, že joint se posílá směrem srdce, takže po směru hod. ručiček... ani nevím proč.

Yo man! Jah praise U!

Old Post 11-12-2007 v 18:19 PM
LordFitgerald je offline   Profil uživatele LordFitgerald   Find more posts by LordFitgerald   Foto galerie člena LordFitgerald   Click here to Send LordFitgerald a Private Message   Add LordFitgerald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7032220 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív