Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestat kouřit trávu !! nebo ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Kouříte? (lepší otázka mě nenapadla..)
Pálim všecko co hoří i nehoří
Kouřím jen cigára
Kouřím jen jointy
Kouřím tabák i trávu
Kouřím příležitostně (akce,hospa..) - obojí
Kouřím příležitostně jen cigára
Kouřím příležitostně jen trávu
Nekouřím nic - přestal jsem
Nekouřím nic - nezačal jsem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Ropáč
Nový Člen

Karma uživatele Ropáč - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 65

Já piju jen pivko a hulím jointy, protože mi to chutná. Jinak jsem kouřil cigára asi od 13 roků, ke konci až 2 a půl krabky denně, přestal jsem ve 20-ti jelikož jsem začal pociťovat silné potíže s dýcháním a k tomu jsem od 15-ti let začal hulit. Teď 1 a půl roku nekouřim ale toho hulení se teda nevzdám!!! A piva taky ne

Old Post 12-01-2008 v 14:41 PM
Ropáč je offline   Profil uživatele Ropáč   Find more posts by Ropáč   Foto galerie člena Ropáč     Add Ropáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 66

Taky sem se rozhod dat si na chvili pauzu pac uz sem pekne vyplesklej s tech kazdodenich stavu..nehulil sem uz tejden a zatim me to nedela zadnej problem necejtim zadnej abstak proste nic,ale stejnak me je jasny ze se to za chvili zas rozjede a ja zas budu palit kazdej den.

Old Post 13-01-2008 v 10:46 AM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 67

furt v poho

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 14-01-2008 v 06:04 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fenor
Stálý Člen

Karma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 68

radci bych prestal kourit spinky nez brcko, cigo me nic nedava zato mary .......

Old Post 14-01-2008 v 10:22 AM
fenor je offline   Profil uživatele fenor   Find more posts by fenor   Foto galerie člena fenor   Click here to Send fenor a Private Message   Add fenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egzot
Stálý Člen

Karma uživatele egzot - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 69

zdravicko tak co jak dlouho uz blaznite bez poradnych prdu?ja mam osobne takovy problem kdyz se treba 1 den nezkourim tak jsem strasne agresivni vsechno mne vytaci a proste se zbytecne tocim navic mam diky diabetu nervy az v patě, ciga mi doslova vadi nikdy sem nekouril ale co se zavislosti na ganji kdyz ji mam tak jedu v kuse bomby a je jedno co to je za model nebo od kud tj urcite to bude zasobama v tele ale jak vyresit ty chute ? urcite nas je vic co zkousi najit nejak tu miru proste at ma clovek doslova radost z dobreho pokourenicka a ne at to para tlaci

gore

Old Post 14-01-2008 v 14:33 PM
egzot je offline   Profil uživatele egzot   Find more posts by egzot   Foto galerie člena egzot   Click here to Send egzot a Private Message   Add egzot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

co jako chceš slyšet? prostě musíš použít vůli a i kdyby sis rád dal ,tak si nedáš, jinak to asi nejde.

Old Post 14-01-2008 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egzot
Stálý Člen

Karma uživatele egzot - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 71

tohle zrovna ne kdyz se ptas ale vemu to v potaz ikdyz tohle jsem necekal , spis neco v tomhle steelu- jako ze kup si koprivovy caj a ten pomalu odbourava chut a nebo alespon zmensuje miru chuti na Marijane haha ale alespon dik za dojeb

gore

Old Post 14-01-2008 v 17:14 PM
egzot je offline   Profil uživatele egzot   Find more posts by egzot   Foto galerie člena egzot   Click here to Send egzot a Private Message   Add egzot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egzot
Stálý Člen

Karma uživatele egzot - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 72

jj no z nudy nehulim jelikoz nevim co je nuda spise bych rekl ze hulim pro zprijemneni ----- ale celeho dne . no kazdopadne to zkusim vydrzet alespon tyden ci dva nebo proste jak to normalne pujde a nebo je 3 moznost ze mne to proste prestane bavit

gore

Old Post 14-01-2008 v 20:11 PM
egzot je offline   Profil uživatele egzot   Find more posts by egzot   Foto galerie člena egzot   Click here to Send egzot a Private Message   Add egzot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od egzot
tohle zrovna ne kdyz se ptas ale vemu to v potaz ikdyz tohle jsem necekal , spis neco v tomhle steelu- jako ze kup si koprivovy caj a ten pomalu odbourava chut a nebo alespon zmensuje miru chuti na Marijane haha ale alespon dik za dojeb


Teď nevím, jestli neděláš prdel, ale ty jsi nečekal, že když budeš chtít přestat užívat drogy, tak že k tomu nebudeš potřebovat silnou vůli? OMG, odkud jsi spadnul? Ta vůle je to základní, nějakej čaj či jiný kraviny je jen doplněk, bez vůle můžeš na přestávání hulení "brát" co chceš a nebude to fungovat.
Realnej svět není holt jako z reklam, kde na každou potíž si stačí koupit nějakej produkt )

Old Post 14-01-2008 v 20:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ceklisTHC
Nový Člen

Karma uživatele ceklisTHC - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 74

hulim asi 4roky...ztoho 2roky skutocne aktivne...cca kazdy den...zatial som esce nic nedokazal dopestovat tak si asi viete predstavit jak mi to islo do penazi...no ani to ma nedokazalo donutit hulenie obmedzit...lebo som to sam nekcel...na hulenie som nedal dopustit....teras som v oktave a za par mesiacov maturujem...musel som si vybrat...rozhodol som sa hulit len v piatok a sobotu a us druhy tyzden pocas pracovnyh dni nehulim...som sam prekvapeny ako mi to ide v pohode dodrziavat...asi to bude tym ze som to chcel sa obmedzit a nikto ma dotoho nenutil...no us sa neviem dockat piatku...))

Old Post 14-01-2008 v 21:27 PM
ceklisTHC je offline   Profil uživatele ceklisTHC   Find more posts by ceklisTHC   Foto galerie člena ceklisTHC   Click here to Send ceklisTHC a Private Message   Add ceklisTHC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 75

hele,k tomu nehulení snad ani vůle neni potřebná,bud si zahulíš,nebo ne,je to jendoduchý,jak u mě
přemejšlim že až dokončim ten měsíc,tak budu hulit pouze jen o víkendu,protože jinak mám ve škole matlajz

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 15-01-2008 v 04:52 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L@dES3K
Stálý Člen

Karma uživatele L@dES3K - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 76

Máj jednu fajn radu ohledně Marihuany!!! Zkuste čadit jen v Neděli, je to magickej den a dostanete do hlavy pořádný granáty s minimálním množstvím, bacha ale, aby se z Magickýho jednoho dne nestal vymazanej celej týden:-D

Až člověk vypěstuje za 6 dní kytku a 7 den si ji uschlou a zralou zkouří, pak se stane téměř Bohem.

Old Post 15-01-2008 v 10:32 AM
L@dES3K je offline   Profil uživatele L@dES3K   Find more posts by L@dES3K   Foto galerie člena L@dES3K   Click here to Send L@dES3K a Private Message   Add L@dES3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egzot
Stálý Člen

Karma uživatele egzot - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 77

tak ted nevim kdo kde spadl s tim cajem to byla ironie coz slo urco z textu poznat ja si neonikam,ale to se tu neresi proste hulim fakt moc dlouho 12 let z toho 4 roky jedu bomby ,ale posledniho pul roku mam dost caste bolesti hlavy -migreny takze co z toh vypliva ze si telo samo asi reklo --hej typo nehul a prestane bolet hlava takze uz to jsou cele 2 dny a bolest hlavy zatim v poho takze si myslim ze proste az se to telu prestane libit tak zmizi i chut na caste kureni p.s. viva la revolucion

gore

Old Post 15-01-2008 v 14:43 PM
egzot je offline   Profil uživatele egzot   Find more posts by egzot   Foto galerie člena egzot   Click here to Send egzot a Private Message   Add egzot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smogerrr
Nový Člen

Karma uživatele smogerrr - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 78

prekonaj prve 3- 7 dni a nebude ti chybat az tak dramaticky...

Ganja mi otvorila oči, ale nezavrela dvere, tak koho to sere??

Old Post 15-01-2008 v 20:09 PM
smogerrr je offline   Profil uživatele smogerrr   Find more posts by smogerrr   Foto galerie člena smogerrr   Click here to Send smogerrr a Private Message   Add smogerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 79

Outdooristovi a jemu podobným přeju pevné nervy =) a pevnou vůli dokončit to, co započali. Já osobně zatím nemám problém ganju vysadit a to ji kouřím už (teprve) 4. rokem. Ale ze svého okolí vím, že to není až tak lehká záležitost. Mnoho lidí v ní vidí totiž určitý prostředek k uklidnění a za ten čas, co se takto uklidňovali už to nedokážou přirozenou cestou.

Strong will and Peace


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 15-01-2008 v 20:13 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 80

dnes je to 10 den bez brčka

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 16-01-2008 v 04:48 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2053420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív