Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jakému hulení dáváte přednost?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Co máte nejraději?
Nejradějí mám domácí hulení
Venkovní je lepší
Je mi jedno co vlastně hulim
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
ondro SK
Stálý Člen

Karma uživatele ondro SK - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 65

250/0,8 to mate dobre u nas na slovensku 300/0,8 10 euro ale čo ine sa da u nas čakat

highly high

Old Post 22-07-2011 v 10:11 AM
ondro SK je offline   Profil uživatele ondro SK   Find more posts by ondro SK   Foto galerie člena ondro SK   Click here to Send ondro SK a Private Message   Add ondro SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sticky
Stálý Člen

Karma uživatele Sticky - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 66

Poslední dobou sem rozmlsanej Indoorem, jelikož dobrý OUt je v mém kraji v tomto období před sklizní skoro rarita ale uplne nejradsi mam kdyz vypestuju nejaky pekny OUT na zahradce a pak z neho nadelam poradny HASH..... bohužel loni mi bylo všechno pokradeno nějakym ******* takže letos HASH maximalne když se oběví, ale pořád to není ono jako ten vlastní který vam procházel pod rukama respektive od seminek ( co si uděláš sám je pro tebe nejlepší varianta )
peace

Lets grow up

Old Post 14-08-2011 v 14:54 PM
Sticky je offline   Profil uživatele Sticky   Find more posts by Sticky   Foto galerie člena Sticky   Click here to Send Sticky a Private Message   Add Sticky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 67

Tak abych se taky přidal k tomuto krásnému dohadování a hledání pravdy
Podle celkového přečtení a mojich skušeností s pěstem je zhrnutí asi takové,že venku spousta lidí pěstuje noname a pokud modely,tak už je to zkušenější pěstitel a umí se o to lépe postarat a ví jak, kdy a čím hnojit,kdy udělat proplach atd...
Lampy,tam už je určitá investice do zařízení-to znamená výběr kvalitní genetiky,hnojiv a věcí k tomu potřebných a teď záleží natom pokud pěstuješ na kšeft,nebo pro sebe a chceš jen ná vrat investic.
V tom případě si myslím,že by mohl být dobrý indor.
V opačném případě,pokud jede někdo ve velkém pro kšeft jako např. větnamci,tak to bude jen na rozbolení hlavy...
Proto si pěstuji sám svůj OUT a vím co kouřím a rád taky okoštuju svoje kuřivo a mněním s komarády OUT
Mimochodem lampa je jen náhražka a příroda se ojebat nedá!
Takže odpověď zní: VENEK



Fanánkův out 2010

Old Post 06-09-2011 v 22:38 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 68

Já osobně nepohrdnu ani jednim.. Někdy mám chuť si dát spíš indoorovou indiku a jen tak sedět a o ničem nepřemýšlet , jindy zase outdoorovou sativku která člověka nakopne k nějaké té kreativitě...U outdooru je výhoda že člověk muže zasadit i noname semena, která kolikrát dokážou příjemně překpavit, což u indooru si troufne málo kdo, i když i tací jsou .

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 07-09-2011 v 20:18 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

Kouřím indoor i outdoor dá se říct půl na půl.

Old Post 07-01-2012 v 03:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Na'vi
Nový Člen

Karma uživatele Na'vi - 90% PěstitelskáKarma uživatele Na'vi - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 70

mám rád mrdu do hlavy a co mě nenechá v klidu ale i si neodpustím nějakej ten zabiják prd a K.O system.

Old Post 22-03-2012 v 08:39 AM
Na'vi je offline   Profil uživatele Na'vi   Find more posts by Na'vi   Foto galerie člena Na'vi   Click here to Send Na'vi a Private Message   Add Na'vi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papirek
Nový Člen

Karma uživatele papirek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 71

nejradši venek, pokud možno co nejmíň chemie (ikdyž budu přidávat něco málo na květ). Není nad to, být ve spojení s přírodou.

Indoor jsem nikdy nepěstoval a neláká mě to, ganjy si vypěstuju dost že mam kouření do další sklizně, tudíž během roku nepotřebuju "dozásobovat".

smoking from 2005, growing from 2008

Old Post 22-03-2012 v 15:57 PM
papirek je offline   Profil uživatele papirek   Find more posts by papirek   Foto galerie člena papirek   Click here to Send papirek a Private Message   Add papirek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 72

Vlastnímu. Nebo aspoň tomu, co jsem předtím viděl růst...

Old Post 23-03-2012 v 12:49 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Dan.Bass
Vlastnímu. Nebo aspoň tomu, co jsem předtím viděl růst...

Tiše závidím ,nejlepší volba!Bohužel pro mnohé z nás ,celoročně neuskučitelné .Ale na druhou stranu miluju překvapení ,a dokonce i oprcané No name z venku někdy může překvapit.

Old Post 23-03-2012 v 23:01 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exup
Stálý Člen

Karma uživatele exup - 90% PěstitelskáKarma uživatele exup - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 74

Souhlasim, vlastní nebo známých je mi jednou jestli out nebo in hlavně, že nepodpořim černej trh

Užívej života, brouzdej se rosou, dřív než Tě najde zubatá s kosou!

Old Post 04-04-2012 v 10:29 AM
exup je offline   Profil uživatele exup   Find more posts by exup   Foto galerie člena exup   Click here to Send exup a Private Message   Add exup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele exup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gaMo
Nový Člen

Karma uživatele gaMo - 88% PěstitelskáKarma uživatele gaMo - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 75

Ja som pestoval rovnaku odrodu vnutri aj vonku a pokial je obstojne leto, kvalita je porovnatelna mozno trochu lepsia u outu...stav z vonku mi pripadal prijemnejsi a prirodzenejsi. Ale samozrejme zalezi od odrody...

Old Post 05-04-2012 v 12:59 PM
gaMo je offline   Profil uživatele gaMo   Find more posts by gaMo   Foto galerie člena gaMo   Click here to Send gaMo a Private Message   Add gaMo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 76

Moc rád si zahulím svoje modely z pod lampy, ale raději mám hulčo pěstované venku. Přeci jen lampové apollo11 mi umělo pěkně nakopat zadek. Outdoor mne zhulí příjemně do smíchu a pohodičky.

Old Post 07-04-2012 v 19:39 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Na'vi
Nový Člen

Karma uživatele Na'vi - 90% PěstitelskáKarma uživatele Na'vi - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 77

podle nálady modely K.O system a nebo něco jako speed

Old Post 12-05-2012 v 23:13 PM
Na'vi je offline   Profil uživatele Na'vi   Find more posts by Na'vi   Foto galerie člena Na'vi   Click here to Send Na'vi a Private Message   Add Na'vi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

Nejradši ? no prostě svoje ať je to co chce udělá mi to vždycky velkou radost když je to moje a yt stávky sou pak úplně o ničem jinym

Old Post 13-07-2012 v 11:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 79

pěstuju jak indoor tak outdor ale kouřim spíš jen indoor a out mám spíš jen na období když zrovna náhodou není in..

Old Post 07-08-2012 v 11:46 AM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Orange Sword
jednoznačně nejlepší je OUT,u mejch modelů to přebije skéra snad ve všech parametrech(chuť,síla,doba trvání,množství) a hlavně to neni žádná chemka.Pro pokus sem si ubalil osobáka z 0,05g a byl sem skouřenej asi na 3-4h
Outdoor forever.


to muselo bejt teda megabrko

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 10-08-2012 v 16:18 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1252450 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív