Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 65


díky za odpovědi...raději tedy přikládám obrázek, pro lepší odhad...ale dobrá, ještě týden určitě počkám

Old Post 14-09-2010 v 13:55 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 66

Zdravím olle3.. Jestli to máš indiku jak píšeš a ze semínek, tak 100% ještě počkej.. Po přepnutí se ti nějak extra nevytáhne, takže bych tomu dal týden možná i víc jinak ti doporučuju založit si thread a pravidelně tam házet fotky Lidi ti poradí

Sandman

Old Post 14-09-2010 v 14:58 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 67

ok, udělám to - až za týden, zatím poradit nepotřebuju.....sám ale pak nepoznám kdy přepnout.. tak díky

Old Post 14-09-2010 v 15:41 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warlock*
Stálý Člen

Karma uživatele Warlock* - 96% PěstitelskáKarma uživatele Warlock* - 96% PěstitelskáKarma uživatele Warlock* - 96% PěstitelskáKarma uživatele Warlock* - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 68

Zdarec, co myslite? O kolik se povytahne skunk ktery ma 46cm na rustu??? Pak 50dni na kvetu???

Old Post 27-10-2010 v 22:14 PM
Warlock* je offline   Profil uživatele Warlock*   Find more posts by Warlock*   Foto galerie člena Warlock*   Click here to Send Warlock* a Private Message   Add Warlock* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 69

Taky jsem zvědav o kolik se vytáhnou, mám kytí 25-43 cm a zítra přepínám na květ.

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 09-04-2012 v 20:37 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spunkmajer
Stálý Člen

Karma uživatele spunkmajer - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 70

Nejlepší je jet několik sezon ten samej model a vychytat si to sám. Když mi to přeroste, příště přepnout dřív... Každej pěstuje trochu jinak, každej má jinou skříň, jinak ofuk, jiný hnojky, někdo láme, někdo stříhá, někdo nechává růst a tak dále a tak dále. Tyhle rady jsou opravdu v podstatě k ničemu. To je jako bavit se o tom, že když jsem vypil do půlnoci deset piv, v kolik hodin ráno můžu řídit auto. Někdo v 8, někdo ve 12 a jinej až odpoledne.

Old Post 08-05-2012 v 16:48 PM
spunkmajer je offline   Profil uživatele spunkmajer   Find more posts by spunkmajer   Foto galerie člena spunkmajer   Click here to Send spunkmajer a Private Message   Add spunkmajer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matroš 96
Stálý Člen

Karma uživatele Matroš 96 - 0% PěstitelskáKarma uživatele Matroš 96 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 71

nazdar chalani prosim poradte mi. pestujem dve 100% indici model PAKISTAN VALLEY MEDICAL je to daco ako AFGHAN KUSH a dve G13 HASH PLANT ties indici maju vsetky takych 20cm pestujem ich na balkone, ked ich prepnem na kvet o kolko porastu? chcel by som aby do tich 60-80cm porastli potom ich sklidim, kedy ich mam prepnut na kvet?

Old Post 21-06-2012 v 17:29 PM
Matroš 96 je offline   Profil uživatele Matroš 96   Find more posts by Matroš 96   Foto galerie člena Matroš 96   Click here to Send Matroš 96 a Private Message   Add Matroš 96 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 72

zdar lidi....mám klony orange bud,box 90x90x180....za týden to vylezlo cca na 30cm...nevim kdy přepnout na 12 aby to nebylo brzo....pls help....mám 400w...nutně...díky

Old Post 26-08-2013 v 19:45 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skeromil
Stálý Člen

Karma uživatele Skeromil - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 73

Měl jsem klony Skywalker(Mazar x Bluberry) v kokosu o objemu 6.5 pod 400W.Přepínal jsem zhruba na 35cm a vytáhly se na 60-70.Vícekrát ozkoušené Skywalker se moc netahá.

Jestliže hmota je zhuštěná energie, jestliže jsou i myšlenky energie, tak pak je celý život o tom, že jak myslíš, takovou realitu si vytváříš.

Old Post 08-03-2014 v 17:31 PM
Skeromil je offline   Profil uživatele Skeromil   Find more posts by Skeromil   Foto galerie člena Skeromil   Click here to Send Skeromil a Private Message   Add Skeromil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 74

Zdravím vás tu, chystám se rozjet skřín 60x40 a svetlo cfl 125w, mam 3,5l kvetníky a chtel jsem dat scrog 4 rostlinky, sít cca v 17cm, pojedu samozřejme z klonu... maximalní prostor než by byly až u lampy je cca 43cm( 80ma box, od kvetinace k lampe je 60cm), je realný tam odpestovat grapefruit, kterej ma sativa geny, nebo to mam rovnou vzdát a porozhlednout se po 100% indice, kterou bez zkušeností ukočíruju lepe? Nejake typi na geny?

Old Post 01-10-2014 v 20:34 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák camel
Nový Člen

Karma uživatele Hašišák camel - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 75

Zdar všem.Sám jsem si do celkem malého prostoru nacpal Pulsara,hodně špatnej nápad.I když jsem přepínal na jeho dvaceti centimetrech tak ke konci ho bylo všude moc ale opravdu MOC!!Výška skříně byla 140 cm!! Extrémně intenzivní růst,pozor!

Marihuana není droga ale LÉk....

Old Post 10-11-2014 v 12:41 PM
Hašišák camel je offline   Profil uživatele Hašišák camel   Find more posts by Hašišák camel   Foto galerie člena Hašišák camel   Click here to Send Hašišák camel a Private Message   Add Hašišák camel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 76

Lidi potřebuji poradit... Kolik by kiti ze semínka měla mít cca pater aby se to vyplatilo přepnout? navazuji milačky na drátky okolo květníku takže takoví LST..
6L květníky,20ks,teď 400w dual/na květ 600w extreme,coco,metrop kiti ze začátku dostali šok vysokého ph..z 30ks zbylo 20ks těch nejsilnějších jedinců co přežili šok.Poté jsem koupil ph metr a liju jim furt 5,8...Poté dostali menší hnojivovej šok ,ale to jen některé malinké skrvny od spálení a nové lístky lehounce nažloutlé...teď nejlepší kiti má cca 4-5 pater.. nejhorší tak 2.Už mají 20dní 18/6 a nevím si rady a nechci je nechávat dlouho na růstu abych moc nepropálil.. Myslíte že těch 8pater by mohlo stačit?

Old Post 20-03-2015 v 17:06 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 77

Záleží na modelu kterej máš. Každopadně tech 20 dní od vyklíčení je takovej průměr kdy přepínám. Jestli nevíš co vlastně pěstuješ přepni rači dřív než pozdejš. Když ti to přeroste sou s tím problémy, navíc ta přerostlá kytka ještě zabere prostor ostatním.
Když ti tak záleží na elektrice kup si příště řízky.

Old Post 20-03-2015 v 23:24 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 78

Jojo měl jsem koupit řízky ,ale spěchal jsem toto ono.. Mám White Russian od Natural seeds..Kořeny jsou na dně zatím jen u jedné nebo u dvou což si myslim je bad.. Já mám spíš strach že to nevyplním jungle by mi nevadila maj ještě cca 1,5m místa do výšky.. Spíš by mě zajímaly ty patra...Kolik by jiich kiti měla cca mít aby se to vyplatilo přepnout pod 600w

Old Post 21-03-2015 v 10:18 AM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 79


Zdravim growers, už se mi to zdá velký a nerad bych aby to přerotlo. Indoor nemam moc zkušeností.

Sou tam dva modely od semínka, PowerPlant a OrangeBud obojí od Dutch Passion. Kytky teď nasadily obrovský tempo růstu tak mam trochu strach.

Poraďte, mam to přepnout nebo ještě stihnu natáhnout pár drátků a roztáhnout to, s tim že bych to přepnul během pár dalších dní? Co myslíte, díky za připúomínky.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-10-2015 v 11:29 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4419690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív