Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ZÁŘIVKA??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 65

zdar zdar.... ale máš to hezký!


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 04-12-2001 v 21:29 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

re: Příspěvek č. 66

dik moc oton i lacky (K4U a me spatnou za lenost =), sice je to tu napsany, ale cely sem to cet a dohromady mi to nak neslo =)
este teda jednu vec...
na kolik by me vysly ty cely komplety (chtel bych na 8 rizku zakorenovaci + tak 5cm rustovou, to mi staci)
kolik jich teda potrebuju a kolik by asi staly ?
myslim ze by stacila ta fluora + coolwhite ne ?

Old Post 04-12-2001 v 21:58 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

stačí Příspěvek č. 67

myslim, že na zakořenění 8 řízků (a do 5cm růstu) bohatě stačí 2 trubice jedna cool a druhá warm
chce to zkusit!

ceny odhadem:
2× zářiv. trubce 18W 1kus_60-100Kč
1× tlumivka 40W_100Kč
1× kondenzátor 4uF_50Kč
2× startér pro 20W jeden kus_30kč
4× patice na zářivku 1kus_15Kč

+nějaký dráty a pod
(ceny jsou +/- záleží kde budeš nakupovat, určitě bych šel do nějakýho velkoobchodu, kde prodávaj i maloobchodně, ušetříš dost chechtáků)

PS: muj tip, nejlepší je mít kámoše elektrikáře, ten ti donese (ukradne v práci) dost věcí, mě dones skoro vše na zářivky, a mám slíbenou výbojku, za pár piv :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-12-2001 v 08:24 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalapu
Stálý Člen

Karma uživatele Kalapu - 84% PěstitelskáKarma uživatele Kalapu - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 103 

Nápad pozde ale prece... Příspěvek č. 68

Musim ti vyjadrit podporu lacky,ted sem totu cet a docela sem se divil, jaak sou ti soíci nevraživý.
to co tu předvedla lesni zena nebo jak, ponechám bez komentáře, nejsemm jako ona,...
K4U za to. že se tu jako jeden z mála snažíš pomáhat a radit...

Old Post 09-12-2001 v 03:07 AM
Kalapu je offline   Profil uživatele Kalapu   Find more posts by Kalapu   Foto galerie člena Kalapu   Click here to Send Kalapu a Private Message   Add Kalapu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralik
Nový Člen

Karma uživatele kralik - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Nápad Jak to de Příspěvek č. 69

Zdravim hlasim jak to de
Asi 14 dni mam nekolik kiticek noname (outdoor) pod dvema 18W(60cm) zarivkama Osram white Cool a Warm Cool ve skrince na rizky
Nevipada to vubec ze by chteli umrit! Tvori priblizne 3 patro (nepocitam delozni listky). Listy jsou svetlo zelenejsi barvy a zacinaji trochu zloutnout, ale myslim ze to je spusobeno nedostatkem vlhkosti!.
Jeste bych chtel pridat jednu zarivku Floru pro podporu fotosyntezi jak jsem nekde cetl. Budu dale informovat!


KR@LIK

Lidicky ja fakt nefim :-)

Old Post 10-12-2001 v 21:27 PM
kralik je offline   Profil uživatele kralik   Find more posts by kralik   Foto galerie člena kralik   Click here to Send kralik a Private Message   Add kralik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kralik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

jde to dobře Příspěvek č. 70

zdarec, tak dnes je kytkám cca 24 dní, rostou jako zvody, prales, patra asi 4 a po jednom zaštípnutí se rozvětvily, a větví se i samy tak že každá má už asi 6 větviček, zatim to vypadá moc dobře
docela mě zarazili ty obrovské listy co rostou, u takhle malých kytek venku se to nevidí :-)

světlo 1×cool,1×warm,1×biolux,1×flora vše 18W/60cm
dnes přidám d\lší dvě trubice 1cool, a 1warm

myslim že růst pod zářivkama jde velmi dobře, žádné zbytečné vytahování do vejšky

budu dál informovat

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-12-2001 v 09:50 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 71

Velke listy mohou take znamenat nedostatek svetla (kytky zvetsuji plochu aby ho mohli vice pohltit) nebo taky prebytkem vody (zvetsuji plochu listu a tim i plochu vhodnou k odparovani).

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 11-12-2001 v 11:33 AM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 72

????????:
Velke listy mohou take znamenat nedostatek svetla (kytky zvetsuji plochu aby ho mohli vice pohltit) ????

No to snad ani nemyslíš vážně - rostou do stejné velikosti jako po sodíkem - vlastní zkušenost (kterou ty samozřejmě nemáš a přesto kritizuješ), rozdíl je akorát v hustotě kytky (vlivem lepší rozptylu světla)....!!!


[Edited by Lackyfree on 13-12-2001 at 04:42 PM]


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 11-12-2001 v 17:05 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

:-)) Příspěvek č. 73

taky si nemyslim, že by velký listy byly výsledkem nedostatku světla, prostě ty kytky rostou asi tak 3× rychlejc než venku, což je logický, protože venku na ně nesvítí světlo 18 hodin denně

no ale uvidíme

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-12-2001 v 14:05 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 74

Ty mi stojis za zady muj mily priteli? Jestli ne, tak sve projevy prosim omez na to co vis a ne na hodnoceni toho zda mam ci nemam zkusenost. Neber to tak osobne a pokud nesouhlasis s mojim nazorem tak napadni muj nazor a ne moji osobu. Chovas se jako male dite.

Nedostatek svetla - moznost zvetsovani listu je vec, kterou jsem cetl. Pokud to neni pravda, bud tak laskavy, usetri me podobnych projevu a s laskou sobe vlastni me v klidu a pohode oprav. Az se tu budu zuby nehty prat za neco co pravda neni a budu si branit "svoji subjektivni pravdu" - jen proto abych "mel pravdu" pak pochopim, ze to nekomu hne zluci. Ale tohle?

Zatim jsi mi to nevyvratil, ale pokud to udelas tak tak ti, jako kazdemu jinemu, predem dekuji za to, ze opravis muj milny nazor. Netvrdim, ze mam patent na rozum ci pouze spravne nazory a usudky. I ja chci vedet jak se veci maji a to neni to same, jako kdyz nekdo chce aby se veci meli podle toho jak si to on mysli. Proto jsem predem otevreny kazdemu vysvetleni, dukazu, napadu, nazoru. Ne vsak osobnimu utoku. Verim, ze ti ma uvaha dava smysl.

edit/doplnek:
Pokud to nebudes brat automaticky tak osobne a znovu si prectes muj predchozi post vsimnes si, ze jsem neporovnaval osvetleni zarivka/sodik, ale psal zcela obecne. Tak mi to prosim nepodsouvej do kazdeho prispevku. Take jsem v tom postu nikoho nekritizoval, jak pises ve sve reakci na nej.

[Edited by Red Tornado on 13-12-2001 at 03:35 AM]

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 12-12-2001 v 23:40 PM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 75

bla bla bla..... hezky jsi to napsal, myslím že nejsem daleko od pravdy, když řeknu, že tvé zkušenosti se zářivkami jsou na bodě mrazu.....
Pokud jsi někde četl (v odborné literatůře) že vlivem nedostatku světla má kytka tendenci zvětšovat listy - tak uveď kde, popř. co - název......
Ty zde neradíš pouze kritiztuješ - zbytešně plácáš místo...!
Jinak dle mého názoru, se kytka snaží vždy růst tak aby mohla přijímat co nejvíce světla - bez rozdílu světelného tělesa.
Taky si zcela logicky odůvodňuji: pokud je světlo špatné - nebo má špatné spektrum, popř. je ho málo - tak podle toho kytka taky vypadá........ pokud má však kytka velké listy, neshledávám na tom nic špatného - spíše naopak...! Jo a mě při prvním pokusu, rostlo outdoor kytí stejně jako pod indoor zářivkami, tzv. stejná velikost listů - podobný růst.... ale to už jsem jednou psal.......
Jinak si myslím že je nejdůležitější že kytka roste a roste zdravě - což asi těžko zářivkám upřeš (až na problematický květ).

HIGH...... domluvil jsem!!!

PS: jaké to je když pro změnu kritizuje někdo tebe....?


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 13-12-2001 v 15:41 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

hmm Příspěvek č. 76

tak si myslim ze se tu hadate zbytecne... zkuste to logikou -> 1. kytka nema dostatek svetla, tak zvetsuje listy,( ale nemohla by je zvetsit bez svetla)
2. kytka zvetsuje listy protoze roste, aby mohla rychlejc rust a vic se vyvynout, potrebuje na stejnou vysku stejne svetla(energie), takze kdyz roste stonek + ostatni, musi rust i listy aby mohli dodavat vic energie pro stavbu(palic, korenu, stonku i listu)...

mate oba pravdu, akorat tu vedete nesmyslnej boj sodik x zarivky... at si kazdej koupi to co mu vyhovuje...

Old Post 13-12-2001 v 16:53 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 77

Lackyfree:
Je to naprosto v pohode, protoze me, narozdil od tebe nedela problemy prijmout jiny nazor pokud me o nem nekdo presvedci. Kdyby si to chapal, neztrapnoval by si se zde formou sveho projevu. Az si jednou vsimnes, ze zde nehajis nazory, ale sve prislaple ego, bude to presne ta chvile kdy dospejes. Na tve dalsi "bla bla" nebo jak to nazyvas zde reagovat nebudu. Nekdy mam pocit, ze pri psani postu te to tak bere, ze nasledne spolknes klavesnici a to bych vazne nerad. K veci samotne nemam take vic co rict, protoze pro ni zadne rozumne podklady nemam a jsem tedy tak na 95% presvedcen, ze zavislost nedostatek svetla - zvetseni listu neexistuje. Ptas-li se jake to je, je to jeste stale v pohode, nemuzu za to, ze sam varis pokud nekdo poukaze na nespravnost tebou uvadenych udaju. Ja proste ne, ja jsem rad, ze me nekdo opravil. Tak sorry, ale asi me tim vazne nena... no vsak vis sam nejlepe s jakym umyslem jsi ty posty psal. Oprava informaci to asi nebyla. Btw. proc jsi po dvou dnech a az po me reakci na tvuj post jako celek odeditoval "hlod dne" a podobne projevy radosti z toho, ze nemam pravdu? Celkem pak z toho bylo jasne o co ti tu jde. Mej se hezky.

monk:
Promin, ale precti si opetovne muj post, ktery zapocal tuto debatu. Opakuji "nepsal" jsem v nem o sodiku, "nepsal" jsem o zarivce - "psal" jsem o zavislosti zvetseni listku a mnozstvi svetla a vody. Nebo to tam nekdo nekde vidite ze se o to stale opirate? Nemam nic ani proti sodiku, ani proti zarivkam, pod temi jsem poprve pestoval a dopestoval pred rokem. Pouzivam je spokojene dodnes i telesem ktere jsem si tehda vyrobil ac dnes jiz v kombinaci se sodikem asi od 14 dni stari. Nedovedu si predstavit, ze bych oprel ten sodikovej topinkovac o rostlinku co sotva vykoukla z pudy ikdyz by to slo. Prestante mi tedy prosim podsovat to, co jsem nenapsal v postu ne ktery reagujete.

[Edited by Red Tornado on 14-12-2001 at 10:34 AM]

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 13-12-2001 v 19:18 PM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

bla bla bla bla bla bla bla Příspěvek č. 78

co na to říci... nic...!!! Snad jen to že jsi nejspíš geniální psycholog, který mě zná lépe než já sám sebe......? Nebo mě znáš osobně... o čemž pochybuji!
Každopádně jsem rád že mé texty tě přinutily změnit názor a že i ty jsi pochopil to co jsem napsal já nebo někdo jiný (pozdě ale přece)........
A jestli čekáš slovní přestřelku, tak tě musím zklamat - žádnou nekonám..... teď už to záleží jen na tobě...!

PS: ta nálepka pohodáře ti sluší víc.......!!!!


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 14-12-2001 v 18:54 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Red Tornado & lackyfree Příspěvek č. 79

no tak pánové, už by ste se mohli přestat tahat za slovíčka, každej řek svuj názor, to ještě memusí bejt důvod ke slovní přestřelce

budeme se držet fakt :-)

PS: přidal sem pátou a šestou zářivku
kytičky budou mít za 3 dny měsíc, a už dorostly k pletivu (SCROG) který mám cca 22cm nad květníkama (po dvou záštipování) jsou pěkně rozvětvený, docela slušný roští, škoda že nemam foto,
zatim můj dojem, růstová fáze pod zářivkama naprosto bez problémů. dál se uvidí, toť vše

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 15-12-2001 v 07:32 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 80

oton:
Rustova faze je uplne bez problemu. Me tu ted roste cca. 30 rostlinek. Z toho je asi 1/4 pod dominantnim osvetlenim zarivek a usporek, zbytek tj. vetsina je pod sodikem. Vyrostlo mi toho vic nez jsem cekal a pod sodik se mi to neveslo. Prvnich cca. 14 dni jsem to nechal vegetovat pod zarivkama. Co se pak veslo, slo pod sodik. Ted maji za sebou necely mesic kvetu a vypadaji k svetu Zajimave je pozorovat rozdily rostlinek, ktere jsou spise pod sodikem a tech spise pod zarivkama. Ty pod zarivkama jsou o neco nizsi, ale ne o moc. Maji silnejsi stonky, tmavsi, sirsi a lesklejsi listy. Ta barva je takova vic syte zelena, pod sodikem je to vice sedozelene. Palicky jsou taky vizualne jine. Opet o neco mensi, ale slusne obalene pryskyrici. Neni to zadny vyzkum, protoze to svetlo se tam misi, ale ruzne rostlinky maji ruzne osvetleni jako dominantni a je hezke pozorovat ty rozdily vedle sebe. Rozdily jsou sice znatelne na prvni pohled, ale na druhou stranu, kdyby mi nekdo rekl, ze to vyrostlo za stejnych podminek, tak mu uverim. Zkusil nekdo neco podobneho?

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 15-12-2001 v 19:23 PM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2011 - Zálivka - 4 odpovědí
25-01-2010 - ZÁŘivky - 14 odpovědí
11-04-2004 - Zářivka - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8177830 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív