Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » dotaz na odrůdu Early misty a na seedbanku Nirvana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 65

tak všetko ma svoje muchy len ich treba vychytať-spravil som pokus lebo som bol nasraty z neuspechu.Kedže su to dosť citlive zrnka s tendenciou zhniť ešte pred tym ako vylezu zo zeme(aspon umna to tak bolo) som nechal zrnko nakličiť ako predtym-na handričke:vykličilo v pohode ako tie pred nim,ale aby som vyriešil problem zhnitia ešte v zemi som dal do zeme len kliček(dlhy asi6mm) -vrch teda zrnko som nechal na povrchu a pohoda pekne si rastie.doporučujem

Old Post 14-05-2005 v 20:50 PM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 66

hm no ja mam s klicenim hrozne problemy, me poslali lidi asi 40 semen a vylezlo asi 5-10... dal sem to na toaletak ve sklence s destovou vodou - nemuze byt tohle ten problem? a kdyz mevylezly do 4 dnu tak sem je dal do hliny a nektere ani nezhnily a vypadaji porad dobre (treba K2, na to sem se tesil )
sorry za offtopic

Old Post 14-05-2005 v 22:18 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzo
Stálý Člen

Karma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 67

tak po 2 tyzdnoch stale nic, myslim ze to uz je definitivne a z 10 semien vyslo 0.

Outdoor 2004

Old Post 15-05-2005 v 21:52 PM
enzo je offline   Profil uživatele enzo   Find more posts by enzo   Foto galerie člena enzo   Click here to Send enzo a Private Message   Add enzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 68

enzo: jo tak to ja to udelal podobne. Nektere sem ale ani nedaval klicky a normalne je dal jen pod hlinu protoze sem byl liny pochybuju ze mne nejake seminka vzesly, jeste sem se nebyl podivat...

Old Post 15-05-2005 v 23:04 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 69

28.5. 05
já sem teda taky zklamanej, měl sem dát na rady ! Z 10 vyklíčilo zatim 7 (už je to měsic), z těch 7 - 4 uhnily v hlíně, 1 ze 3 se tahá a 2 pokulhávají Posranejch 20 ojro, ted si jenom přeju, aby to bylo dobrý a výnosný!!


29.8.05
takže z těch 3 byli 2 samci! Grrr, doposud nemám palice
na to že to měla být ranná odruda, dokvétající na přelomu srpna/ září, je to holy shit !!!

Naposledy upravil aspect 29-08-2005 v 17:28 PM

Old Post 27-05-2005 v 23:18 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 70



EARLY MISTY/NIRVÁNA/,WE.

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 03-06-2005 v 00:52 AM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 71


Kamosovo Early Misty taky od Nirvany. (kupoval jsem s nim seminka na polovic). 1 mesic venku a 3tejdny byly pod zarivkama.

Old Post 03-06-2005 v 07:44 AM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 72

Nechával jsem si posílat seeds EM od Nirvany a za 14 dni byly tady...Možná to je už pozdě tak jsem si 6 schoval a dal naklíčit jen 4. Dal jsem to rovnou do půdy asi 1 - 1,5 cm hluboko a za 3 dny byly už 3 venku...ted už čekám jen na tu čtvrtou. Opatrně jsem se podíval pod zem a už leze taky...takže 100% klíčivost...

Old Post 05-06-2005 v 17:32 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 73

2: yTUmama-maš ich krasne a silne-kolko mesiacov maju+ako dlho si ich mal pod žiarivkou.Kebyže mam fotak tak sem hodim svoje-ja som predpestovaval za oknom a teras su asi 1.5 mesiaca von. Su tesne po zastrihu ale velkosťou su tak o tretinu menšie ako tvoje

Old Post 13-06-2005 v 11:44 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 74

Jeste jen, tak pro info. Z tech 5ti seminek co jsem si nechal, tak byly jen 2 samci (jeden mutant, kterej se delil po trech vyrostkach na patro). Takze docela i pomer samec/samice je v pohode.

Old Post 13-06-2005 v 18:46 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 75

Jak už jsem několikráte psal semena od Nirvany jsou docela spolehlivá. V minulosti jsem od nich kupoval a klíčivost byla většinou nad 90 procent. Letos jsem začal 8 EM, 6 AK-47, plus pár no-name a kdybych jednu útlou rostlinku svou pazourou nezlomil, měl bych 100 procentní úspěch. Teď v tom horku a slunečném počasí rostlinky jenom prosperují (i přesto že provádím FIM) a rostou jako z vody, pěkně kamuflážované okurkami, zucchini a popínavými fazolemi a hrachem. Na první pohled to vypadá jako zeleninová zahrádka, hlavně ty fazole to všechno prorůstají, mají plno červených květů, takže jen pečlivý grower si při detailním pohledu uvědomí ten pravý "zahradnický" důvod pro tuto zahrádku. Hnojím opatrně, zatím na růst, dávám poloviční dávky, aby si na živiny zvykly (pak to zvýším na plnou dávku), kontroluji vlhkost, a jednou týdně postříkám Malathionem proti škůdcům (rozředěným) a zatím žádné problémy. Chce to péči, trpělivost, ale výsledky jsou pak velice příjemné. Pot and Peace.

Old Post 13-06-2005 v 19:21 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 76

mi to ňáký kuci čajzli , nechali jen na ochutnávku

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 23-09-2005 v 21:35 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AciDo
Stálý Člen

Karma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 77




EM od Nirvany - klicivost 80%(díky slimejšům, čorkám a mojí levosti zůstala pouze 1), na začátek růstu si nevzpomínám, ale porád byla taková nenápadná a pak se pěkně vybarvila(viz foto). Myslim, že je to dobrá volba...

Old Post 30-09-2005 v 00:22 AM
AciDo je offline   Profil uživatele AciDo   Find more posts by AciDo   Foto galerie člena AciDo   Click here to Send AciDo a Private Message   Add AciDo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 78

Ja taky. Mel jsem mj. 3x EM, ale z jedne vznikl samec, druhou mi zhulily srnky v lese, ale ta treti mi vyvazila obe tyto tragedie. Je proste uzasna Mame radost. Pujde ven pristi ctvrtek.

Mohlo to byt mnohem lepsi, ale byl jsem pres vegetacni obdobi prazdnin pryc a o kytky v lese se mi starala mati. Zalit/pohnojit zvladala, poznat samce dokazala po jednom telefonickem hovoru, ale nedokazala zastipovat ani jinak upravovat habitus rostliny, tagze z toho nakonec takova "guerilla EM", ale prave proto me prekvalila, ze vyrostla takhle krasy s minimalni peci :-)

p s y c h o 8 4

Old Post 08-10-2005 v 10:43 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 79

mohli by jste sem nekdo napsat kdy vam zacala kvest a kdy dokvetla. Cetl jsem ze stim kvetenim je docela problem.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 06-02-2006 v 20:47 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tveck
Nový Člen

Karma uživatele Tveck - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 80

dostal sem od kamose k narozkam naky semena ze Svycarska- i prave early misty, tak doufam, ze to bude vklidu...Loni sem si objednaval z Nirvany a v pohode, ale ted mam trochu haldy, kdyz prej tady nekomu neprisly....

Old Post 19-02-2006 v 16:53 PM
Tveck je offline   Profil uživatele Tveck   Find more posts by Tveck   Foto galerie člena Tveck   Click here to Send Tveck a Private Message   Add Tveck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5947450 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív