Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49 50 51 »
Autor
Téma 
prof.kalitexxx
Nový Člen

Karma uživatele prof.kalitexxx - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 769

mám dost tolerantní rodiče o mém koníčku vědí už velice dlouho , vlastně jsem to před nima ani neschovával když postřehli že hulim tak jsme o tom hodily řeč a pohoda nevadí jim ani moje zahrádka
spíš mamča chodí koukat jak mi to pěkně roste a abych jí namíchal nějaký hnojiva projejí růže atd.
Nestydím se za to že hulim neskrývám to ale zase to nekřičim do světa normálně by to do mě asi nikdo neřekl ale nosím v uších 20 mm tunely díky nim sem jasnej .

Old Post 04-05-2010 v 19:17 PM
prof.kalitexxx je offline   Profil uživatele prof.kalitexxx   Find more posts by prof.kalitexxx   Foto galerie člena prof.kalitexxx   Click here to Send prof.kalitexxx a Private Message   Add prof.kalitexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikkkky
Nový Člen

Karma uživatele mikkkky - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 2  

Obecné Příspěvek č. 770

jenom u rodiče bydlím, jsem jen s otcem a hulim od 16 teď je mi 20 a fotr to už tři roky ví, pár krát se mou zkoučel hulit ale byl z toho vždycky hrozně vymrda...ej hodinu jsem seděli u krbu a řehtali se jeden druhému prostě pohoda máti o tom taky ví, ale ta to moc dobře nebere, no prostě klasický pasivní nároz většiny lidí, kteří si myslí, že jsme vyvrhelové. Ale stačí jeden potah a mám je všechny u pí...či

Old Post 29-05-2010 v 09:35 AM
mikkkky je offline   Profil uživatele mikkkky   Find more posts by mikkkky   Foto galerie člena mikkkky   Click here to Send mikkkky a Private Message   Add mikkkky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shyk
Nový Člen

Karma uživatele shyk - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 27  

Dotaz zapíráte rodičům když jste skouření ? Příspěvek č. 771

Abych to upřesnil taky vám určitě někdy řekli rodiče že vypadáte nějak divně. Zeptali se jestli jste nekouřili marihuanu ?
Já dříve zapíral teď už ne. Ale třeba kámoš zapírá pořád a říkal že bude zapírat až do důchodu. Tak jak to máte vy?

Old Post 24-01-2011 v 20:26 PM
shyk je offline   Profil uživatele shyk   Find more posts by shyk   Foto galerie člena shyk   Click here to Send shyk a Private Message   Add shyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 772

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54562


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-01-2011 v 20:34 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shyk
Nový Člen

Karma uživatele shyk - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 773

to je o bátí přijítí domů zkůřený a ne o tom když už to na vás rodiče poznajů nebo podle názvu to z toho plyne.

Old Post 24-01-2011 v 20:39 PM
shyk je offline   Profil uživatele shyk   Find more posts by shyk   Foto galerie člena shyk   Click here to Send shyk a Private Message   Add shyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 774

Vašnosto takovejhle témat je tady dvacet, tak se prvně rozhlídnout a potom psát...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 24-01-2011 v 20:57 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 775

zatim to vypadá,že kdyby fotr zjistil že hulím tak bych šel na detox... to je hrozný ty názory...udajně mládež sedí na městečkuj a šnupe nebo fetuje marihuannu,když viděl v televizi léčitele tak rekl ze je to feták a podobne se dycky směju jak neví

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 09-03-2011 v 19:47 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 776

Rodiče si zahulej máálokdy a nikdy se mi s nima nepoštěstilo. Zhulil sem se s babičkou a s dědou, oba říkali, že jim to nic nedělá, ale chovali se notně podivně

Komár neni mucha pyčo

Old Post 09-03-2011 v 21:12 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 777

Rodice nehuli, ikdyz mati ma obcas nejake hlasky, ze mame neco umotat Asi v lete predstavim vaporizer a nebo radeji az po outdoor sklizni

Jinak to mam doma pohodu, co se pestovani tyce, ale ze zacatku se se mnou moc bavit nechteli a dalo mi to hodne presvedcovani, ze to je jenom neskodna kytka a ne brana do pekel jak to popisuji nektera media

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 09-03-2011 v 21:23 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NesQa
Nový Člen

Karma uživatele NesQa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 778

Zdravím, neviem či to tu ešte niekto sleduje, ale tak prispejem aj ja trošku no Bývam v rodinnom dome no a rozhodol som sa cca po roku že si niečo vypestujem, že skúsim čo s toho bude, tak som si to šupol do tej časti záhrady kde dedkovci moc nechodia, lebo to je časť záhrady mojej krsnej (tá to kôli mojej epilepsii odmieta resp. povedala že nebudem ťa v tom podporovať, keď som sa jej spýtal či si to môžem šupnúť k nej hore na balkón ). Tak som si tam teda dal tri kochlíky, a chodil som si to polievať a tak, je to teraz 12ty deň od vyklíčenia, už majú pár centimetríkov Lenže akosi mi na to dedkovci prišli (dva dni dozadu ), babke to moc nevadí, tá sa snažila presvedčiť dedka nech mi to tam nechá rásť že nech to skúsim xD Lenže dedko vpálil ako raketa do mojej izby a začal mi pi*ovať že keď to nevytrhám ja tak mi to vytrhá on a podobné veci, v ten deň to s ním bolo také všelijaké, nebolo moc do reči s ním, teraz už to je v pohode, teda aspoň sa mi to tak zdá, lebo kvetinky som si schoval v izbe tj. som ich nevytrhal ako mi kázal, mám pocit že vie o tom že sú v izbe, ale zatiaľ mi za to nepi*oval, tak neviem čo si mám o tom myslieť. Teta, ktorá tiež býva s nami vie o tom že hulim, a jej to nevadí, tá sa snaží objasniť dedkovi že to nie je také zlé ako všade píšu a tak. Podla toho usudzujem že aj ona hulila kedysi a snaží sa našich obmäkčiť alebo akoby som to nazval. Čiže som sa rozhodol že dneska keď sa vráti dedko s nočnej s ním hodím normálnu reč, príznám sa mu aj keď to už vie, poviem čo je vo veci a dúfam že to zoberú tak normálne

Trošku som sa rozpísal večer dám report ako som dopadol po rozhovore Zatím čus


PS : Dedkovci preto, lebo žijem s nimi už asi od svojich 8mich rokov, lebo otec je ožran, keď už to tak musím povedať, matku nepoznám.... toť vše

Old Post 12-08-2011 v 00:33 AM
NesQa je offline   Profil uživatele NesQa   Find more posts by NesQa   Foto galerie člena NesQa   Click here to Send NesQa a Private Message   Add NesQa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 779

citace:
Původní příspěvek od NesQa
Zdravím, neviem či to tu ešte niekto sleduje, ale tak prispejem aj ja trošku no Bývam v rodinnom dome no a rozhodol som sa cca po roku že si niečo vypestujem, že skúsim čo s toho bude, tak som si to šupol do tej časti záhrady kde dedkovci moc nechodia, lebo to je časť záhrady mojej krsnej (tá to kôli mojej epilepsii odmieta resp. povedala že nebudem ťa v tom podporovať, keď som sa jej spýtal či si to môžem šupnúť k nej hore na balkón ). Tak som si tam teda dal tri kochlíky, a chodil som si to polievať a tak, je to teraz 12ty deň od vyklíčenia, už majú pár centimetríkov Lenže akosi mi na to dedkovci prišli (dva dni dozadu ), babke to moc nevadí, tá sa snažila presvedčiť dedka nech mi to tam nechá rásť že nech to skúsim xD Lenže dedko vpálil ako raketa do mojej izby a začal mi pi*ovať že keď to nevytrhám ja tak mi to vytrhá on a podobné veci, v ten deň to s ním bolo také všelijaké, nebolo moc do reči s ním, teraz už to je v pohode, teda aspoň sa mi to tak zdá, lebo kvetinky som si schoval v izbe tj. som ich nevytrhal ako mi kázal, mám pocit že vie o tom že sú v izbe, ale zatiaľ mi za to nepi*oval, tak neviem čo si mám o tom myslieť. Teta, ktorá tiež býva s nami vie o tom že hulim, a jej to nevadí, tá sa snaží objasniť dedkovi že to nie je také zlé ako všade píšu a tak. Podla toho usudzujem že aj ona hulila kedysi a snaží sa našich obmäkčiť alebo akoby som to nazval. Čiže som sa rozhodol že dneska keď sa vráti dedko s nočnej s ním hodím normálnu reč, príznám sa mu aj keď to už vie, poviem čo je vo veci a dúfam že to zoberú tak normálne

Trošku som sa rozpísal večer dám report ako som dopadol po rozhovore Zatím čus


PS : Dedkovci preto, lebo žijem s nimi už asi od svojich 8mich rokov, lebo otec je ožran, keď už to tak musím povedať, matku nepoznám.... toť vše


Slib dědovi mast na bolesti kloubů, odřeniny, spáleniny a kdesi cosi a třeba ti bude i zalejvat

V těhlech případech, pokud nejsou fakt úplně zarputilí ti lidé, tak by jim to mělo po nějaký osvětě, která je, zrovna u vás, u starších generací určitě potřeba, protože jestli o tom věděj jen to, co jim předkládají televize,tak se není čemu divit, bejt třeba i v pohodě. Ať se daří

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 12-08-2011 v 07:45 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 780

Tak tak, taky rodina si myslela že je to prostě "droga" co jen o to říkají v TV, ale opak je pravdou, když jim začala pomáhat, jak v mastech, tak i jinak, tak už jednou sme si daly čoudy s tetou, strejdou a jeho kamarádem. Masti co sem dal babičce, dědkovi, tak ti dokonce ukazaly dalším mamarádům, kamarádkám i ti změnily názor ( strejda má problemy s loktem - pokámá. mamka s exémy s práce - pomáhá. babička na klouby - pomáhá. tatka od strejdy na plotýnku - uvolní bolest .. všichni jsou rádi že aspon něco jim pomáhá, když od léků, mastí od dokrotů nic nepomohlo ) . Lidi co se řídí jen televizí, nikdy neuvěří léčivých účinků této rostliny.

Old Post 12-08-2011 v 08:05 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 781

Včera jsme s mámou diskutovali, kdo z nás zkusil jaký drogy. Docela jsem se divil. Jinak máti si občas dá, teď měla prý mlíko a povídala, že zážitek parádní. Jsem opravdu rád, že mám tak uvědomělý rodiče. Že se s nima můžu bavit o pěstování a hulení obecně. Asi bych se zbláznil, kdyby do mě někdo každej den hrnul ty sračky, který už takhle musím poslouchat z televize a ostatních důvěryhodnejch médií.

Komár neni mucha pyčo

Old Post 12-08-2011 v 13:48 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NesQa
Nový Člen

Karma uživatele NesQa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 782

No tak opäť sa hlásim Nebola to nejaká veľká debata, najprv boli s dedkovej strany také posmešky, ale už to je v pohode, akurát si to mám dať na nenápadnejšie miesto v záhrade, ešte mi to pôjde pomôcť aj presadiť xD :P Takže všetko v pohode Growu zdar a veľa šťastia aj ostatným

Old Post 12-08-2011 v 18:32 PM
NesQa je offline   Profil uživatele NesQa   Find more posts by NesQa   Foto galerie člena NesQa   Click here to Send NesQa a Private Message   Add NesQa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 783

já osobně před mamčou hulim normalně a fotr to vý ale nechce abich před nim hulil.....ale kytky na zahradě zalejvá o sto péro....ale byla to léta práce odříkání....

Old Post 12-08-2011 v 20:50 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 784

Zdárek, mám takovej problém nebo tak něco a chtěl bych se vás zeptat na to a tak . Prostě 16.1. mám jít už po druhý k psycholožce kvůli hulení, naši na to přišli tak před týdnem a hulím tak cca 1 rok a je mi 18 a naši na to maj svůj názor a tak a prostě nechcou připustit žádný klady nebo něco takovýho. Maj to svoje a to jim stačí. Už sem s něm celkem dostkrát vedle debaty ale celkem bez účelu. Berou to tak že skončím bůh ví kde a že prostě přejdu na něco jinýho a budu na tom "závislej" a tak prostě ..už na to nemám nervy. Nevím jak se mám obhájit a tak prostě. Nemá někdo nějaký rady? Nebo co té psycholožce říct aby to bylo nějaký kladný a naši se s tím prostě smířili? Stejně něpřestanu to je jasný . Předem díky . Jo a ještě nějaký rozumný vysvětlení co se týče závislosti a když jim říkám že to dělám pro zábavu a tak což je pravda samozřejmě a nebo že prostě nevím jak jim mám popsat to "co mi to dává" . Ale na jednu stranu rodičovskej strach nebo tak něco chápu, ale oni by měli pochopit mě.

Naposledy upravil 08-01-2012 v 22:08 PM

Old Post 08-01-2012 v 21:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49 50 51 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7734030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív