Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
BuBu
Stálý Člen

Karma uživatele BuBu - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 737


Momentalne pracujem v UK...a kreslim si...(3D modelovanie), tak napriklad toto je moja praca

Have a problem? Make a point. Take it easy,roll a joint.

Old Post 14-08-2008 v 18:17 PM
BuBu je offline   Profil uživatele BuBu   Find more posts by BuBu   Foto galerie člena BuBu   Click here to Send BuBu a Private Message   Add BuBu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 738

Studentik nástavbovýho studia, měl by ze mě bejt.. no ani nevim .. něco na způsob kanc. krysky.. Hulit ve škole? Bylo to svýho času absolutně vpohodě pokud jste se nevypekly vyloženě na plech, vpohodě jsem proplouval, až nastal velkej problém s matikářkou! Ona je ta starší generace která si myslí že všechny huliče vyhmátla, a dělá zle .. Bohužel matika neni moje nej stránka a tak na její hodiny jít vyhulenej,mam akorát schízu jako kráva :-D
Momentálně se chystám na chmel, tak uvidim jak to tam bude s konopným listem. A jinak jsem vystřídal spoustu brigád od sběrače brambor (telecí léta), přes svářeče, brusiče, dě*ku pro všechno, různě po fabrikách až po sekače trávníku.
Mějte se všichni fajn , Paece and Love

Edit: To co mě moc mrzí, že vůbec ve škole ta matikářka zjistila že jsem hulič.. Soukromá škola, nědělám problémy, učení OK, hulení v opravdu malé míře a občas mi vesele zpříjemňuje výuku a i ta matika mě najednou strašně zajímá a bohužel když jsem se snažil od matikářky vysvětlit jak že to je s tou rovnicí, tak to na mě poznala :-D ... ale co jí vlastně sr*lo? Že mě to opravdu UPŘÍMĚ začalo zajímat??
Po týhle zkušenosti hulení ve škole jen mimo tuto ženu.. Vidim v tom velkej potenciální průser..
Ještě jednou Peace and Love!

Naposledy upravil ThomasK 14-08-2008 v 21:14 PM

Old Post 14-08-2008 v 21:09 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skunkor
Street Fighter

Karma uživatele Skunkor - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skunkor - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 739

citace:
Původní příspěvek od Danny
sem student byl sem na kucharovi nebavilo me to tak sem tam nechodil vyhodili me tak sem sel na sklare tam je to fklidu.
Ps:ve skole palim,budu na dale a v praci taky


tak to te lituju, takhle sem na to sral taky a sere mě to dodnes....
dyt s toho dne nic nemáš a lidi co nehulej, učitelé atd... víš co myslim, to prostě nesnášim.

Old Post 14-08-2008 v 21:16 PM
Skunkor je offline   Profil uživatele Skunkor   Find more posts by Skunkor   Foto galerie člena Skunkor   Click here to Send Skunkor a Private Message   Add Skunkor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skunkor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus
Nový Člen

Karma uživatele fikus - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 740

Knihovnice, ale v práci nekouřím, až večer, doma

Old Post 22-08-2008 v 12:13 PM
fikus je offline   Profil uživatele fikus   Find more posts by fikus   Foto galerie člena fikus   Click here to Send fikus a Private Message   Add fikus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 741

Pracuju v jednom nejmenovanem radiu. Prace v klidu, ale hulit? Jeste ani jednou, i kdyz brka odpaluju hned jak vylezu z budovy

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 22-08-2008 v 13:48 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radofun :-)
Nový Člen

Karma uživatele radofun :-) - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 742

citace:
Původní příspěvek od fikus
Knihovnice, ale v práci nekouřím, až večer, doma


vau toto ma proste dostalo. Inac niektore tie povolania su proste super, nikdy by som nepovedal, kto kazdy moze hulit.

Ja som student IT, inac pracujem pre jednu firmu, kde vytvaram webove rozhrania na spravu linuxov (nieco pre slabsich adminov). V praci ani skole nehulim, lebo ked si zahulim som cely den a este aj druhy den strasne sprosty, resp. je mi vsetko dost jedno

Marihuana, podla niektorych zivotny styl, ..., podla mna liek na vsetko.

Old Post 24-08-2008 v 19:55 PM
radofun :-) je offline   Profil uživatele radofun :-)   Find more posts by radofun :-)   Foto galerie člena radofun :-)   Click here to Send radofun :-) a Private Message   Add radofun :-) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 743

Právě jsem přišel z noční směny na chmelu.. A hulení na chmelu? parádička

Old Post 26-08-2008 v 04:49 AM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piistaa
Stálý Člen

Karma uživatele piistaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 28  

Obecné Příspěvek č. 744

A neni tady nekdo treba prezident?ze by pretlacil legalizaci

K teme:Student...a v skole nikdy,ja mavam velke paranoje i na ulici nekdy,co jeste v skole bych se posral od strachu

Old Post 26-08-2008 v 11:40 AM
piistaa je offline   Profil uživatele piistaa   Find more posts by piistaa   Foto galerie člena piistaa   Click here to Send piistaa a Private Message   Add piistaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrzout
Stálý Člen

Karma uživatele mrzout - 100% PěstitelskáKarma uživatele mrzout - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 745

1. IT admin
2. finance
3. zahradnictvi

hulim furt

Mrzout

Old Post 06-10-2008 v 10:15 AM
mrzout je offline   Profil uživatele mrzout   Find more posts by mrzout   Foto galerie člena mrzout   Click here to Send mrzout a Private Message   Add mrzout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 746

ja montujem sadrokartony, a v praci zasadne nehulim som potom zleniveli

Old Post 06-10-2008 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 747

IT montazni technik, ale v praci nehulim, delam pak zbytecny chyby

Old Post 06-10-2008 v 11:39 AM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 748

ja makam v rezortu MO jako Technicky dozor investora.
Kdyz odmyslim tu zku.vene byrokratickou administrativu pri jakymkoliv vyrizovani korespondence, jednani se zelenyma mozkama, kteri se ridi metodickymi pokyny ikdyz jsou sebestupidnejsi a s vypocitavymi dodavateli jenz se na me/nas snazi usetrit kazdou kacku do vlastni kapsy, je to prace pestra a zajimava .
Za tu dobu co tu makam jsem navstivil zajimavy objekty, svezl se v nekolika obrnenych vozidlech, zastrilel si z par gunu a zazil netradicni akce v ramci pracovni doby.
Nejsem fanda tohodle vseho co da poapsat jako "hra na valku", ale beru to jako dobrou zkusenost a praxi..
Co se tyce huleni, tak v praci jsem to zkusil jednou a po maly schyze s sefem si to radeji nechavam na doma..

Old Post 07-10-2008 v 14:23 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TSO
Stálý Člen

Karma uživatele TSO - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 749

Já jsem na střední stavební průmyslovce. S povolánim si ještě nejsem jistej, ale nejspíš projektant, nebo si zkusim založit firmičku...
BTW čim dál tim víc mě zajímá politika

Old Post 07-10-2008 v 16:53 PM
TSO je offline   Profil uživatele TSO   Find more posts by TSO   Foto galerie člena TSO   Click here to Send TSO a Private Message   Add TSO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 750

hehe,..nadějný politik s Palachem v avatárku... ach, ta dnešní avantgarda..

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 07-10-2008 v 21:18 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 751

hello,

takze ja jsem CQM-ko = Customer quality manager
v práci nehulím, vykourenej melu pitchoviny a jelikoz to je job hlavne o komunikaci, tak neriskuji...jednou jsem to zkusil a musel jsem jet domu jaky to byl srumec...takze asi takhle...

peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 07-10-2008 v 21:31 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alladyn
Stálý Člen

Karma uživatele alladyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 752

teď zámečník loděnice den breejen rotterdam NL
hulím podle náplně práce,ale furt,buď míň nebo víc když není dočeho rýpnout,ale aji se šéfem,přijede nějaká specialitka,třeba jak tam to čerpadlo narvem,když se tam nevleze,šéf smotne proberem to ,heineken v ledničce a ono se tam vleze,no problem,ale nenaložíme si super haze,pak na to čumíme jak gumy,což už se párkrát stalo......ale to je jedno, hlavně že je termín O.K.,no neděle to někdy jistíí,ale jeto jak na pískovišti

politics no,money no!!!marihuana si!!!

Old Post 08-10-2008 v 11:50 AM
alladyn je offline   Profil uživatele alladyn   Find more posts by alladyn   Foto galerie člena alladyn   Click here to Send alladyn a Private Message   Add alladyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1001870 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív