Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Kreslíte si ? – Galerie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
LordFitgerald
Stálý Člen

Karma uživatele LordFitgerald - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 23  

Aka bounty jsem po par letech zpet pln zkusenosti Příspěvek č. 689

http://fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/217/7/a/Another_girl____by_jkay1988.jpg

jsou již starší ale co http://fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/170/9/f/Friend__s_GF_by_jkay1988.jpg http://jkay1988.deviantart.com/art/Terrorist-19628601

Yo man! Jah praise U!

Old Post 19-12-2007 v 19:21 PM
LordFitgerald je offline   Profil uživatele LordFitgerald   Find more posts by LordFitgerald   Foto galerie člena LordFitgerald   Click here to Send LordFitgerald a Private Message   Add LordFitgerald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordFitgerald
Stálý Člen

Karma uživatele LordFitgerald - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 23  

Aka bounty jsem po par letech zpet pln zkusenosti Příspěvek č. 690





starší ale co

snad už jsem to neupnul dřív na starým profilu... pokud jo tak sry

Yo man! Jah praise U!

Old Post 19-12-2007 v 19:23 PM
LordFitgerald je offline   Profil uživatele LordFitgerald   Find more posts by LordFitgerald   Foto galerie člena LordFitgerald   Click here to Send LordFitgerald a Private Message   Add LordFitgerald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 691



cmrk frk

Old Post 19-12-2007 v 20:44 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LiquidSkyes
Nový Člen

Karma uživatele LiquidSkyes - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 692


cuzz, moc pjekny obr.... Taky neco prihodim...
Kdo jezdi na trase metra B muze vide videt i jinou moji tvorbu:-D

legalize it on all world (CZ primary)

Old Post 21-12-2007 v 10:08 AM
LiquidSkyes je offline   Profil uživatele LiquidSkyes   Find more posts by LiquidSkyes   Foto galerie člena LiquidSkyes   Click here to Send LiquidSkyes a Private Message   Add LiquidSkyes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 693

citace:
Původní příspěvek od chOdec
Kurva vy mě začínáte motivovat k nějaký tvorbě!! Fakt povedený..


Tak co jesi se nepletu tak jsem neco od tebe videl na jednom prazskym moste....tedy pokud je tvuj avatar origos

Priznej se ty vandale(vtip)

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 11-01-2008 v 15:34 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 694

jj, dobrej postřeh..! ale to už je hodně starý..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 11-01-2008 v 16:23 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 695

Hodte sem naky svoje navrhy na tattoo,biomechanics, japan atd.

Co mužu udělat dnes, mužu udělat až zítra a klidně až pozitři...




Prvni indoor SPAJZ 250w
SPAJZ 250 - 400w II

Old Post 13-01-2008 v 07:56 AM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 696

ahojte

2:Xerxes Artifex

velmi pekne.. to kreslis len tak.. ale ti tam niekde sedi zenska??
obrazok v prisp. č. 730 je fest fpoho...

ja neviem ani poriadny kruh.. ale nieco som pokreslil.. tak to snad naskenujem a hodim to sem...

majte sa pekne

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 15-01-2008 v 08:41 AM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 697



Spsemi: To kreslim jen tak, tolik ruznych děvčat nemám, proto tam je vidět spousta vhyb ve stínech, proporcích a tak, dělám to jen podle představ. Dnes nemám nějakou exaktní náladu tak jsem stvořil toto na zadní stranu receptu od doktora...

Edit... Když se na to dívám tak jsem to nazval "makrofág" ale částečně to připomíná megakaryocyt nebo neuron...

Edit edit: Jsi mne motivoval zas něco nakreslit...

Naposledy upravil 15-01-2008 v 20:57 PM

Old Post 15-01-2008 v 14:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PERRO
Stálý Člen

Karma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 698


neco noveho...

panta rei

Old Post 20-01-2008 v 20:23 PM
PERRO je offline   Profil uživatele PERRO   Find more posts by PERRO   Foto galerie člena PERRO   Click here to Send PERRO a Private Message   Add PERRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 699




první modrá propiska
druhý červená lihovka

Old Post 27-01-2008 v 16:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 700



Tak já teda taky no....Bohužel je to už ňákej ten rok starší, ještě ze střední...

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 30-01-2008 v 16:22 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 701


zas něco přihodim...pár minut práce
modrá lihovka

Old Post 03-02-2008 v 20:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 702

citace:
Původní příspěvek od 36 CHAMBERS
zas něco přihodim...pár minut práce
modrá lihovka

hoď tam výraz optimismu .)

Old Post 03-02-2008 v 23:48 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santha
Stálý Člen

Karma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 703


dneska přišla můza a políbila mě na čelo, to je ona!:O

Old Post 04-02-2008 v 20:29 PM
Santha je offline   Profil uživatele Santha   Find more posts by Santha   Foto galerie člena Santha   Click here to Send Santha a Private Message   Add Santha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Ganjaman Příspěvek č. 704




keep growing !

Old Post 06-02-2008 v 19:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7548140 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív