Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Autor
Téma 
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 657

citace:
Původní příspěvek od kulajda


ph ben test mam, meril jsem ph v zalivce (asi 5.6 jestli na to dobre vidim) zmerim jeste co vytece ven....

jak je to s tim kokosem lze tedy prelit nebo, jelikoz to je hydromedium tak vsechna prebytcena voda odtece pryc?

Vysadil jsem zalivku a strikam jen enzym+ a korenak na listy...
snad se srovnaji, vypada to trochu lepe rekl bych


Já to zalejvám cca obden,nechávám lehce proschnout,neprolejvám to nějak úplně skrz..,jen pár kapek dole vyteče..Někdo to dripuje,jinej zalejvá každej den ručně..,podle mě stačí obden,podle váhy květníků mi to tak vychází,a taky podle toho jak kytky pijou..

Old Post 17-06-2012 v 14:08 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 658


Miravlak: Tady máš ještě foto toho mýho již jednou nakvetlýho hybrida :-), dole zmutovaný listy (tříčepele) vypadá to jak nějakej salát a podívej jak se rozjela, vršky krásně narůstají.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 17-06-2012 v 15:40 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozejk
Nový Člen

Karma uživatele Kozejk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 659

čaute potřebuju pomoct mam řezy pod 4OOmh a začinaj se mi usichat konce litu a takove bile tečky celkem hodně na vrchni straně listu a na jinych sou takove žlute fleky a krouti se konce listu tak trochu dik za radu

Old Post 17-06-2012 v 18:57 PM
Kozejk je offline   Profil uživatele Kozejk   Find more posts by Kozejk   Foto galerie člena Kozejk   Click here to Send Kozejk a Private Message   Add Kozejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 660

citace:
Původní příspěvek od Kozejk
čaute potřebuju pomoct mam řezy pod 4OOmh a začinaj se mi usichat konce litu a takove bile tečky celkem hodně na vrchni straně listu a na jinych sou takove žlute fleky a krouti se konce listu tak trochu dik za radu


Dej nějakou fotku, bez ní lze těžko radit.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 17-06-2012 v 19:40 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozejk
Nový Člen

Karma uživatele Kozejk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 661

Ok vecer dodam

Old Post 18-06-2012 v 06:22 AM
Kozejk je offline   Profil uživatele Kozejk   Find more posts by Kozejk   Foto galerie člena Kozejk   Click here to Send Kozejk a Private Message   Add Kozejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bandul
Nový Člen

Karma uživatele bandul - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 16  

puchýřky a černé drobné tečky Příspěvek č. 662



Prosim lidičky, co by to mohlo být? na noname skeru se mi na spodních listech udělaly takové drobné puchýřky, které přechází až do nekrózy.. a krom toho se na nich udělaly černé tečky... na jednom jsou takové drobounké tečky jako by na povrchu a na druhém jsou jakoby černé fleky od žilek.... přikládám foto

kuř než bude hůř

Old Post 18-06-2012 v 08:02 AM
bandul je offline   Profil uživatele bandul   Find more posts by bandul   Foto galerie člena bandul   Click here to Send bandul a Private Message   Add bandul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: puchýřky a černé drobné tečky Příspěvek č. 663

citace:
Původní příspěvek od bandul
Prosim lidičky, co by to mohlo být? na noname skeru se mi na spodních listech udělaly takové drobné puchýřky, které přechází až do nekrózy.. a krom toho se na nich udělaly černé tečky... na jednom jsou takové drobounké tečky jako by na povrchu a na druhém jsou jakoby černé fleky od žilek.... přikládám foto


Nic bych za to nedal,že tam máš svilušky - ty drobné bílé tečky..prohlídni spodní strany listů a celkově ty listy vypadají taky na nedostatek živin..hlavně prověř ty sviluše..

Old Post 18-06-2012 v 11:04 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozejk
Nový Člen

Karma uživatele Kozejk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 664



čaute tak mam ty fotky

Old Post 18-06-2012 v 22:38 PM
Kozejk je offline   Profil uživatele Kozejk   Find more posts by Kozejk   Foto galerie člena Kozejk   Click here to Send Kozejk a Private Message   Add Kozejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 665

citace:
Původní příspěvek od Kozejk
čaute tak mam ty fotky


To tě nepotěšim,to co kolega,svilušky tam máš..
Jj,v létě je to velká móda,přineseš si je z venku ani nevíš jak..
Omrkni spodní strany listů,nejlíp s lupou..

Old Post 18-06-2012 v 22:50 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozejk
Nový Člen

Karma uživatele Kozejk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 666

a jak se toho mam zbavit ??? mam doma Spruzit Pest Free nebo B´Cuzz Bio Abwehr I. a II nebo neco uplně jineho diki

Old Post 18-06-2012 v 23:07 PM
Kozejk je offline   Profil uživatele Kozejk   Find more posts by Kozejk   Foto galerie člena Kozejk   Click here to Send Kozejk a Private Message   Add Kozejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 667

citace:
Původní příspěvek od Kozejk
a jak se toho mam zbavit ??? mam doma Spruzit Pest Free nebo B´Cuzz Bio Abwehr I. a II nebo neco uplně jineho diki


Postřik,Vertimec 1,8EC, 1ml/1L..Vystříkat spodní strany listů i povrch substrátu..Mají v zahradnictví..
Spruzit nevím,nezkoušel jsem..To je na mšice,ne..?

Old Post 19-06-2012 v 00:12 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 668

citace:
Původní příspěvek od Kozejk
a jak se toho mam zbavit ??? mam doma Spruzit Pest Free nebo B´Cuzz Bio Abwehr I. a II nebo neco uplně jineho diki


http://growstar.cz/?i=1099/postrik-...lity-plus-0-25l

je to sice dražší, ale ta účinnost? Vlastní zkušenost. Tohle mužes aplikovat i den před sklizní. Pochopitelně BIO

Old Post 19-06-2012 v 12:09 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 669


Zdravíčko, tohle je můj druhý rok co se snažím něco vypěstovat a zatím se mě (snad) daří.
Mám 2 kytky.... jsou to oboje white widow (feminizované semínka).
Jedna kytka (ta větší) nemá žádný problém, ale jak je vidět ta prďola vedle nebude uplně na 100% OK. Ta fotka dost zkresluje (okem to není až tak markantní rozdíl).
Problém vidím v barvě a pomalém růstu (málo dusíku?).
Podmínky mají oboje kytky stejné: Stejný substrát, stejné dávky hnojení (hnojeno zatím jen 3x Plagron alga-grow 4ml/1L), stejné květináče (foceno 5 minut po přesazení větší rostliny do větší nádoby). PH kolem 6ti.
Zadní rostlina je 100% samice, tahle vybledlá se zatím neukázala.
Je takhle vybledlá sice celý její život ale nedala by se nějak nakopnout? (nejde mě o výnos, jen mě připadá že strádá a já chci aby byla zdravá)
Děkuju za jakoukoliv radu

Old Post 19-06-2012 v 20:53 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 670



Zdarek, odchazi mi kyti listy žloutnou a jakoby "usychají" a kroutí se po okraji a na koncích (viz foto). Je to jedna z mála samic. Jak ji mám zachránit? Hlínu jsem použil florcom pro pokojové rostliny, ale ta nebude asi nejideálnější. Ph 5 - 6,5. Mám kytku zkusit přesadit do kvalitnější hlíny? Nic jiného mě totiž nenapadá...


Jinak je to fiala, roste +- 6 týdnů, po celou dobu nic, až teď. Jinak jsem i hnojil Elixirem, ale nemyslím si, že jsem přehnal dávkování, co myslíte.....dík za každou radu

Old Post 20-06-2012 v 15:24 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 671


Zdravim....

SHIVA (semínko Sensi Seeds)

BIO GROW+RIZOTRONIC+VERMISULFID POSTŘIK
Vše dle hnojících schémat...

Díky za rady!

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Naposledy upravil ABORTED 20-06-2012 v 19:11 PM

Old Post 20-06-2012 v 15:32 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
half_ant
Nový Člen

Karma uživatele half_ant - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 672

Ahojte tohle se mi udělalo na AF cream caramel

Old Post 21-06-2012 v 13:02 PM
half_ant je offline   Profil uživatele half_ant   Find more posts by half_ant   Foto galerie člena half_ant   Click here to Send half_ant a Private Message   Add half_ant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9313720 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív