Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Autor
Téma 
stream
Stálý Člen

Karma uživatele stream - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 657

student gymnazia posledni rocnik

23

Old Post 14-02-2008 v 14:03 PM
stream je offline   Profil uživatele stream   Find more posts by stream   Foto galerie člena stream   Click here to Send stream a Private Message   Add stream to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 658

Student 6ti leteho gymnazia...ve skole vypalenej je docela sranda no..obzvlast kdyz se vas vase tridni na neco pta a vy na ni jen cumite a nevite vubec co po vas chce!

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 15-02-2008 v 20:19 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 659

operátor CnC!No co dodat, holky a mašiny vždyť to znáte.

-!!!IN 007 by Eleanor-400WattSolarFlare!!!-
-!!!OUT 008 El Nino Jedem holky, cesta je dlouhá!!!-

-!!!OUT 007 by Eleanor The Wall!!!-
|
OUT 007 by Dick|OUT 007 Divočina
-!!!Lahodný konopný dort-| -!!!Jihočeská vepřová roláda-

Old Post 16-02-2008 v 08:43 AM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machus333
Nový Člen

Karma uživatele machus333 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 660

10 let seřizuju takový ty mašiny do kterejch nasypete granulát(PC,PMMA aj.) a z druhý strany vypadne část ze světlometu a pak se to na montáží zkompletuje...zásadně v práci po zkušenostech nehulim-vždycky se to pak podělá-však to znáte:řešení problému a hulení nejde dohromady :-)

Old Post 27-02-2008 v 09:18 AM
machus333 je offline   Profil uživatele machus333   Find more posts by machus333   Foto galerie člena machus333   Click here to Send machus333 a Private Message   Add machus333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skood
Stálý Člen

Karma uživatele skood - 88% PěstitelskáKarma uživatele skood - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 661

ja delam na pumpe, je to sranda, protoze kdyz mam nocni tak sme tam dva. Kolegine de spat a ja se vypalim a pak nemuzu ani vracet penize s kasy.Vemu si lahvace a opijim se moc me ta prace bavi a v 1 rano stane kolegine a du spat ja. V 6 se zbudim a du domu.

Old Post 27-02-2008 v 11:39 AM
skood je offline   Profil uživatele skood   Find more posts by skood   Foto galerie člena skood   Click here to Send skood a Private Message   Add skood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mengele
Nový Člen

Karma uživatele mengele - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 662

kolotechnik,koníček spojený se zaměstnánim,pohoda.

Old Post 13-03-2008 v 22:14 PM
mengele je offline   Profil uživatele mengele   Find more posts by mengele   Foto galerie člena mengele   Click here to Send mengele a Private Message   Add mengele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ralf
Nový Člen

Karma uživatele Ralf - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 663

vlakvedoucí u ČD

Old Post 13-03-2008 v 22:45 PM
Ralf je offline   Profil uživatele Ralf   Find more posts by Ralf   Foto galerie člena Ralf   Click here to Send Ralf a Private Message   Add Ralf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 664

citace:
Původní příspěvek od Budwais
operátor CnC!No co dodat, holky a mašiny vždyť to znáte.

Super povolání! Jaký máš školy za sebou? Taky bych se k tomuhle chtěl nějak dopracovat...

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 14-03-2008 v 11:13 AM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miguelx
Stálý Člen

Karma uživatele miguelx - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 665

Polopracující /technik BOZP/, polostudent /politologie UHK/.......

Old Post 14-03-2008 v 11:18 AM
miguelx je offline   Profil uživatele miguelx   Find more posts by miguelx   Foto galerie člena miguelx   Click here to Send miguelx a Private Message   Add miguelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Práce? Příspěvek č. 666

Před pár týdny jsem skončil s prací na baru, teď si užívám volna a samozřejmě brček a musím se po něčěm poohlédnout. Jenže jak to udělat, spojit práci a koníček, když coffeeshopy u nás nejsou legální...?

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 14-03-2008 v 13:06 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 667

Joooo geodet? Ten tvrdý chleba má,... aneb jak neustále pokřikuje jeden muj kolega

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 14-03-2008 v 16:05 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 668

JAHmaican - tak to bych souhlasil ... před 5ti lety jsem měl povinný geodet. kurz ve škole a žádná procházka růžovim sadem to nebyla .... furt s sebou tahat neuvěřitelný množství pomůcek (a celkem rozměrnejch ) .... a koukat do teodolitu dýl jak 10 minut je pro mě taky umění ... takže klobouk dolu ... i když profíci budou používat asi trochu modernější přístroje než ty, co nám svěřili do pracek ...

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 14-03-2008 v 16:22 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 669

Tak od 1.4. technik wellness technologie.
Myslim,že by mě to mohlo konečně začít bavit,už jen z tej platovej str. a hlavně je to zajímavá prácička,dovolil bych si to přirovnat k "stavění pěstíren na klíč"

http://www.bwt.cz/?page=wellness


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Naposledy upravil tekknou 14-03-2008 v 23:46 PM

Old Post 14-03-2008 v 19:17 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 670

nejak mě me zamestnani prestava naplnovat.Jako prace dobra,delame lidem vestavby-skrine,kuchyne.Nas tym jsme sef,kreslirka-navrharka a ja.Jsem ten blbec co se nejvic nadre a nejmin dostane.Proste blbecek co umi obornou praci,navic v patek zamete kolem pily.Zadna perspektiva.Co z toho ze delam nabytek zbohatlikum,kdyz mam doma samou ,,rýži,,
Nastal cas jit dal.Mnohemu jsem se v truhlarně naucil,ted me ale vsechno tahne do nedalekeho kravina.Kratka pracovni doba,zadne starosti,v podstate ty stejne penize,5tydnu placene dovolene,mleko,kravicky,dojičky......
uz si meilujeme a vypada to ze maji zajem,ja taky.Jen nevim,jak to mam rict memu sefovi.Vim,ze se bude skubat,ale chci se rozejit v dobrem.Jak na to?

Old Post 15-03-2008 v 07:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 671

xerthon:kdybych byl v tvý situaci, tak bych ho poprosil o větší peníze. Podle toho, jak ti přidá vlastně poznáš, jak si tě cení. Když to bude mizerný, tak bych jednal bez emocí na rovinu. Třeba tě ale fakt potřebuje a třeba budeš hodně překvapen. Vzhledem ale k nedostatku pracovní síly sázim spíš na druhou variantu. zkus ho VYŽDÍMAT co to jde než zdrhneš

Old Post 15-03-2008 v 09:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 672

citace:
Původní příspěvek od Endorfin
xerthon:kdybych byl v tvý situaci, tak bych ho poprosil o větší peníze. Podle toho, jak ti přidá vlastně poznáš, jak si tě cení. Když to bude mizerný, tak bych jednal bez emocí na rovinu. Třeba tě ale fakt potřebuje a třeba budeš hodně překvapen. Vzhledem ale k nedostatku pracovní síly sázim spíš na druhou variantu. zkus ho VYŽDÍMAT co to jde než zdrhneš


JJ endorfin má pravdu,taky mám už tu výpověď za sebou,ale rozešel jsem se se šéfikem v klídku,bez emocí.Nemá cenu mu mazat med kolem huby to je jasný,většina lidí má fér jednání rádo,tak jsem mu prostě řek,že mám sehnanou jinou prácičku,že s takou gáží co mi dává to nemůžu utáhnout,tak na mě ještě chvíli zkoušel jestli jsem si doopravdy jistej ,že jestli by to bylo třebas jen o dvojku lepší,že by nebyl problém se nějak dohodnout atd.řekl jsem mu, že jsem si jistej a že veškerý rizika jsou stejně na mě,takže se z toho musim vylízat sám a že 2000 mě fakt nevytrhne,tak ať se nezlobí.No a v cajku, výpověď dohodou.


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 19-03-2008 v 10:46 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7669190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív