Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Autor
Téma 
silkar
Stálý Člen

Karma uživatele silkar - 70% PěstitelskáKarma uživatele silkar - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 657

no to je jasny,ze vi..nikdo o tobe totiz nevi vic,nez rodice:-)

Old Post 31-03-2008 v 22:25 PM
silkar je offline   Profil uživatele silkar   Find more posts by silkar   Foto galerie člena silkar   Click here to Send silkar a Private Message   Add silkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xy_SVK
Stálý Člen

Karma uživatele xy_SVK - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 658

NO ja tiez zjem z matkou a zatial na to neprisla vzdi ked pridem zhuleny tak si mysli ze som pil co je ironia lebo ludia skor zomieraju na chlast nez na marisku a teraz prviraz idem zacat in tkze dufam ze matka bude nadalej naivna.

Old Post 31-03-2008 v 22:52 PM
xy_SVK je offline   Profil uživatele xy_SVK   Find more posts by xy_SVK   Foto galerie člena xy_SVK   Click here to Send xy_SVK a Private Message   Add xy_SVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magic eye
Nový Člen

Karma uživatele magic eye - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 659

Rodiče nevěděli,dokud jsem doma na balkóně nezačal pěstovat.Přízemí v paneláku na sídlišti,takže max.dvě rostlinky a roztahovat a držet při zemi.Táta mi pouze oznámil že ví co to je.Odpověděl jsem mu ať to hlavně nikde nevypráví,že by z toho mohl mít problém i on a toho se lekl a byl klid.Máma si myslím tušila asi půl roku(našla mi to v kapse u kalhot). Za oknem jsem měl rostlinky na výsadbu asi 4 roky,spíš jenom na kontrolu klíčení a prvních pár dnů.Pak šli na chalupu,kde měli lepší podmínky a pak do volné přírody.

Old Post 01-04-2008 v 14:47 PM
magic eye je offline   Profil uživatele magic eye   Find more posts by magic eye   Foto galerie člena magic eye   Click here to Send magic eye a Private Message   Add magic eye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 660

no... je mi osmnáct a rodiče ví, že hulim asi od šestnácti... dřív se k tomu stavěli dost negativně, ale systematickým opakováním informací jsem docílil jejich lepšího pochopení a pokud se povedou kytičky, tak si se mnou udělají sušenkový dýchánek

Old Post 04-04-2008 v 14:31 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 661

Je mi taky 18(narozeniny mám v den registrace) a matka(otec na mě kašle) ví že hulim od 15 let a akceptovala to velice dobře, dáme si občas i špeka. Také věděla že kouřim cigarety(od 12)a to jako duchaplný rodič ač sama kuřačka nepřijala. Asi tak no.

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 05-04-2008 v 20:14 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaba
Stálý Člen

Karma uživatele cannaba - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 662

moji rodice to tusi, mysli ze kourim vyjmecne nebo obcas... ale ze kazdy den to netusi....:-)

Neodsuzuj když si nepoznal.

Old Post 20-04-2008 v 20:50 PM
cannaba je offline   Profil uživatele cannaba   Find more posts by cannaba   Foto galerie člena cannaba   Click here to Send cannaba a Private Message   Add cannaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cannaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 663

Žiju jenom s mámou,do te doby než jsem ji to vysvětlil,tak trochu protestovala,tak jako každy kdo to nezkusil a vydí to za velkou drogu.Tedka to mam před ní na stole a uplna pohoda,akorad se divy že mam větši sklerozu než ona!

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze

Old Post 23-04-2008 v 01:25 AM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 664

Tak dřív když něco matka začla tušit, tak první nadávala snažila se mi to zhnusit atd... Ale nepodařilo se jí to Pak už pomalu upadaly nadávky atd... A teďka už to mám v pohodě i občas s ní dám špekla Jinak mi hodně pomohl web http://konopa.cz/ . A fotr to bylo špatný dřív i teďka... Toho asi jen tak neukecám....

Old Post 11-05-2008 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 665

Hehe, mamka za mnou přišla, že bude mít teda v úterý na brčko, tak jestli si nedáme. Dáme

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 11-05-2008 v 17:52 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 666

no, tak do vekoveho rozhrani jiz nezapadam, ale vzhledem k situaci ve ktere ted jsem - bydlim zpet u rodicu.
O dlouhem vikendu jsem byla pryc a kdyz jsem prifrcela v nedeli tak jsem sla do skleniku mrknout na kytky. Mati sla se mnou a rika mi:
Tata se Ti to boji rict, ale se sousedkou vcera vypili flasku rumu a ctvrt flasky slivovice a dostali chut na marjanku. Tak tata vzal tu tvoji litrovku nasusenou a sli si to balit. No jo, jenze nemeli papirky a z dymky nechteli a vodnici si netroufl sestavit. Tak je napadlo to dat do novin - to podpalili a zjistili, ze to je moc tvrdy papir, tak vzali hajzlpapir a ubalili z neho.
No je mi lito, ze nemam fotky.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 12-05-2008 v 06:46 AM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zombaj
Stálý Člen

Karma uživatele Zombaj - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zombaj - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 667

takový rodiče chci taky :-)

Have fun Indor

NFT na koleni
pjestujte pro radost a zážitky a ne pro peníze :-) vždyť tu jsme jen jednou a každej usměv je peknej a sorry za pravopis :-o

Old Post 12-05-2008 v 07:58 AM
Zombaj je offline   Profil uživatele Zombaj   Find more posts by Zombaj   Foto galerie člena Zombaj   Click here to Send Zombaj a Private Message   Add Zombaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zombaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 668

jo, my mame rodinu v klidku
nasi zvykli ze sudu co jsme v nacti u nas poradali a vsichni kamosi se vic tesili na rodice, ze bude show z jejich strany nez-li z nasi. No a to je jim uz pres 60 let a ja si vzdycky rikala, ze zivot ve 40 proste konci a ono ne kdyz je vidim. Kazdym rokem jsou silenejsi.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 12-05-2008 v 09:28 AM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 669

Moje rodiče jsou nejvíc v klidku. Asi před 4 lety jsem jim řekl, že jsem si zahulil ve škole na praxi. Řekli mi ať to nedělám.......uplynul nějkej čas a já začal doma pěstovat a mama se o to začla starat. Tata nic neříkal.
Teď si normálně balím špeka na stole před mamou a tatou, řeknu jim, že to kuřím jen 2 do měsíce a oni to berou! A je to pravda

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 14-05-2008 v 22:29 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 670

tak musim doplnit historku výše....
večer táta seděl s jiným svým známým na terase a popíjeli soudek. (má vychytanou naprosto lednici, ve které má díru na pípu a rovnou čepuje) no a sedi s tím známým a vypravoval mu jak kouřil marjánku se sousedkou z hajzl papíru. On mu to nechtěl věřit tak na mne zavolal ať jim ubalím. Tak jsem jim tam vrazila K2 ať si užijou. Po 15 minutách jsem byla mrtvá. Známej: hele a ono to fakt voní jako tráva, vy ji jako fakt takhle máte jo? a kde se to dá sehnat prosím tě, já bych to starý taky koupil. A ty dutinky - to nastříháváte z nějakýho papíru na pečení ne? ....no mazec

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 22-05-2008 v 19:48 PM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H8nza
Nový Člen

Karma uživatele H8nza - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 671

Mnoo tak o mě to ví, je to lepší ale...než ji lhát do obličeje uplně zkouřenej.. Ale nerada o tom slyší že sem dneska hulil atd

Život je pěknej, když máš jointa

Old Post 22-05-2008 v 20:14 PM
H8nza je offline   Profil uživatele H8nza   Find more posts by H8nza   Foto galerie člena H8nza   Click here to Send H8nza a Private Message   Add H8nza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 672

Prdelac: Tak to je super! Takových postarších lidí jako jsou tvoje rodiče a lidé kolem nich, bylo víc, tak to tady vypadá úplně jinak...

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 23-05-2008 v 11:29 AM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0700800 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív