Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 625

citace:
Původní příspěvek od H+H

Zkusím to snížit ale mám to tak celou dobu a problém nebyl. U testu na ph přímo od GHE je vyznačeno 6-6,5 jako optimální


koukni tady na nějaký hydro pěsty pročti jaký používaj ph já jela jen kokos tam je nej ph 5,8 ale v čistým hydru je to ještě nižžší tohle je opravdu vysoký ph na bubler

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 06-01-2015 v 20:49 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 626

Slyšel jsem že Holanďani jedou v hydru 5,5 tak to zkus


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 06-01-2015 v 21:08 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 627

citace:
Původní příspěvek od sWei


koukni tady na nějaký hydro pěsty pročti jaký používaj ph já jela jen kokos tam je nej ph 5,8 ale v čistým hydru je to ještě nižžší tohle je opravdu vysoký ph na bubler

vyměnil jsem celý roztok s ph 5,5 protože ty škraloupy mi tam docela vadily... možná to tím bude ale vždycky jsem dával těch 6-6,5 a vždycky to bylo super, no uvidím zítra jak se to pohne. Díky za rady. Z nějakých nedostatků to být nemůže? Používám opravdu jen základní trojsložku GHE. Mám tam taky dost nízkou vlhkost asi 30% ale to asi nevadí když je to v květu. Jedná se o Euforii

Old Post 06-01-2015 v 21:15 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 628

vlhkost by problém být neměla, chybět tomu nejspíš něco bude ale to vše souvisí s tím PH, vstřebávání živin na něm závisí

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 07-01-2015 v 12:10 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 629

To snad není možný, včera bylo PH 5.5 a teď to vylítlo až na 7 a nic jsem s tim nedělal... tak jsem to zas stahnul na 5.5 čím to může být?

Old Post 07-01-2015 v 18:53 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 630

necháváš tu vodu odstát než ji použiješ?

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 07-01-2015 v 19:19 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 631

citace:
Původní příspěvek od sWei
necháváš tu vodu odstát než ji použiješ?

Ano, mám ji v barelu od pitné vody a mícham dopředu a měřím to ještě jednou než jim to naleju. Kdysi se mi to dělo v aeroponii a v bývalém hydroponicu mi poradili přidat 1/4ml/L micra a to pomáhalo udržet to stabilní ale nikdy jsem nepřišel na to proč to bylo. Teď jsem to změřil zase ze vzorku z bubláku a zase to vylezlo na ph 6

Old Post 07-01-2015 v 20:54 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Postman16
Stálý Člen

Karma uživatele Postman16 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Postman16 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 632



Zdar nevíte někdo čím tohle je? Nedostatek draslíku nebo přehnojené?

Old Post 10-01-2015 v 21:03 PM
Postman16 je offline   Profil uživatele Postman16   Find more posts by Postman16   Foto galerie člena Postman16   Click here to Send Postman16 a Private Message   Add Postman16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 633

citace:
Původní příspěvek od Postman16
Zdar nevíte někdo čím tohle je? Nedostatek draslíku nebo přehnojené?





spalene hnojkama to bude jake mas ec?

Old Post 10-01-2015 v 21:06 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Postman16
Stálý Člen

Karma uživatele Postman16 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Postman16 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 634

EC 1.6 ph tak 5.3-6.0

Old Post 10-01-2015 v 21:09 PM
Postman16 je offline   Profil uživatele Postman16   Find more posts by Postman16   Foto galerie člena Postman16   Click here to Send Postman16 a Private Message   Add Postman16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 635



díky všem moc za radu měli jste pravdu stím dusíkem spravilo se to akorád mám další problém a nevím si rady poradíte prosím?

Old Post 12-01-2015 v 14:51 PM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 636

málo fosforu? Každopádně si to nechal dojít dost daleko

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 12-01-2015 v 15:10 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 637

citace:
Původní příspěvek od adiotron
díky všem moc za radu měli jste pravdu stím dusíkem spravilo se to akorád mám další problém a nevím si rady poradíte prosím?
prepaleny a ph problem

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 12-01-2015 v 15:23 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 638

ph cajk davka hnojiva plagron alga bloom 4ml na litr po nasazeni pk 13-14 1ml na litr zaclo na te jedne schnout po tydnu pk vysazeno jen alga bloom plus tydne enzym

Old Post 12-01-2015 v 17:12 PM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 639

citace:
Původní příspěvek od adiotron
ph cajk davka hnojiva plagron alga bloom 4ml na litr po nasazeni pk 13-14 1ml na litr zaclo na te jedne schnout po tydnu pk vysazeno jen alga bloom plus tydne enzym

čau,
hele to Ph zas tolik neřeš, pokud tam máš 6,5, nebo měl a teď jen fosforkou snižuješ na těch 5,5 zas takovej vliv to rozhodně mít nebude. Ono totiž srazit Ph kyselinou není až zas tak dobrá věc, kor jestli máš vodu po odstátí třeba 8,0, jako já. Je to tím, že z tý vody vyprchá chlor a co2, čímž se Ti to bude zvyšovat pořád dokola. Já měl kdysi NFT to nejmenší a denně jsem jak kkt měřil, než jsem zjistil, že to stejně pořádně neuhlídám a na kytkách jsem to zas tolik nepozoroval. Nakonec dneska to řeším reversní osmozou vody před zalejváním a je to NEJ co jsem zkoušel. Je tu někde ve FAQu dost dobrej článek, jak a proč se to Ph takhle mění i s velice podrobnejma tabulkama co s vodou dělá právě třeba kyselina fosf., nebo citronová, dusičná a zkus se po tom podívat a pak až to přelouskáš (je to dost dlouhý) zjistíš, jak to vlastně s tím Phčkem je, a jak je těžký to třeba pprávě udržet nižší alespoň 2-3 dny. Já našel alespoň tohle http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#97
, ale to je fakt hovno info oproti tamtomu. Měj se fajn............23

taky dobrej thread http://grower.cz/forum/showthread.p...light=%2Bosmoza

Naposledy upravil dvojka-trojka 12-01-2015 v 22:07 PM

Old Post 12-01-2015 v 21:43 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckerOne
Nový Člen

Karma uživatele LuckerOne - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 640

caute..moze mi prosim niekto poradit.. na listoch mojej euphorie sa objavili hnede suche flaky.. ph mam v pohode (medzi 6,3-6,8) hnojim biobizz..pripajam foto : http://i61.tinypic.com/w7c65i.jpg

Old Post 17-01-2015 v 15:01 PM
LuckerOne je offline   Profil uživatele LuckerOne   Find more posts by LuckerOne   Foto galerie člena LuckerOne   Click here to Send LuckerOne a Private Message   Add LuckerOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1366710 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív