Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 625

Poslouchej,kdyby nebylo pána našeho,nemohlo by být ani nikdy,nikdá,nikoho.....fakt nikdy???...nikdy,nikdá,nikoho....pořád nevím,co to znamená,ale zní to fajn...Nikdy,nikdá,nikoho...ale co to znamená,já tomu totiž vůbec nerozumím tomu..... Nikdy,nikdá,nikoho znamená-NIKDAJS z filmu Kdo hulí ten umí

Old Post 14-06-2011 v 21:37 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 626

ve večerce
jednu hanáckou
jakou příchuť?
VODKUU

flow,grow,glow

Old Post 22-06-2011 v 12:54 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 627

citace:
Původní příspěvek od Muminex
Minule leto na Let it rollu jsme si uzivaly koncerty, ale jak tak stojime a skaceme cely vecer prisla chvilka na odpocinek u stanku kde měli zrovna lavicky. Sednem si a asi byla haluz ze jsme zabrali misto protože si nás všichni prohlíželi celkem nezávihodně pohledem. V tom přišli dva týpci a jestli si můžou přisednout jestli se nescvrknem, že toho mají taky dost. Jasné, že jsme je pustili a týpek hned jestli si nedáme s nima brko. Bylo fakt dobré tak se ho kámoš ptá odkud vůbec jsou a on že z Třebíče. Nerozuměl jsem a tak se ptám toho mojeho známého "odkud že jsou?" on, "z Třebíče" ja "Ty vole a kde to vůbec je?" on "Sice mi to vysvetloval, ale vůbec nevím, ale hulení tam mají dobré" . A to fakt bylo, tahle hláška mi v hlavě zůstane asi navždycky. Sice asi moc vtipná nepřijde, ale síla okamžiku vyvolala asi 10-ti minutový smích.


Hehe kámoši tam byli, jo máme tady v Třebíči dobrou mařenu

Komár neni mucha pyčo

Old Post 22-06-2011 v 15:22 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 628

............. budem to mít v RW , jiffu, kokosu , vodě, hlíně
....to je jasný....... a třeba kořenit v pudinku pro ovocnou chuť

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 22-06-2011 v 15:34 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 629

potkal sem dnes ráno dva kamoše:
já: tak co hoši, pro vízo?
oni: už z víza, pro velké skleněnky

Old Post 30-06-2011 v 09:35 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 630

já nejsem závislej...to je hobby!

my first time

Old Post 30-06-2011 v 23:35 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 631

Po ťažkom víkende kamarát zahlásil: "Ja si idem niečo kúpiť, niečo nealkoholické...napríklad oblečenie."

Old Post 01-07-2011 v 11:20 AM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 632

"Po tý včerejší kuřecí bagetě se cejtim, jako bych měl ve střevech mývala postiženýho epilepsií"


Baví se kamoš s borcem, kterýmu asi před pěti minutama opíchal holku. (komická situace, kamarád poměrně dost velkej se zlomenou rukou a proi němu takovej vyhublounkej chalan).
Útržek debaty:
A:"Tyvole a to ti není ani blbý? Já tu holku miluju!"
B:"Hele, já taky někoho miluju a někoho jinýho mrdám"

Tahle hláška mě složila na zem

Komár neni mucha pyčo

Naposledy upravil Pflusik 04-07-2011 v 13:56 PM

Old Post 01-07-2011 v 12:19 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4Y0out
Stálý Člen

Karma uživatele P4Y0out - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 633

kamarat: zasa si necitim nohy

Nikdy nieje tak zle,že by nemohlo byt horšie

Old Post 04-07-2011 v 19:12 PM
P4Y0out je offline   Profil uživatele P4Y0out   Find more posts by P4Y0out   Foto galerie člena P4Y0out   Click here to Send P4Y0out a Private Message   Add P4Y0out to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 634

Kurva já nejsem banka pičo , -> Walker texas ranger parody.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 04-07-2011 v 22:25 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 635

"Viděls někdy slovo myluju s tvrdým ty pako"? "A jak bys chtěl milovat s měkym?"

Old Post 04-07-2011 v 22:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 636

priatelka: donesm mi pelendrak.. akoze penetrak chcela

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 09-07-2011 v 21:07 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 637

vlož kloš

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 10-07-2011 v 11:44 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosic
Stálý Člen

Karma uživatele Kosic - 8% PěstitelskáKarma uživatele Kosic - 8% PěstitelskáKarma uživatele Kosic - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 108  

monolog u nás na chaloupce Příspěvek č. 638

(kámoš sedí v autě, zhulenej jak paprika)
on : tak přátelé, dem se teď bavit vážně
(chvíli velmi vážný pohled)
on : dávaj dneska ňáký kurvy?
>D

Nemám rád lidi,kteří berou drogy....hlavně celníky.

Všechny postavy/kytky jsou vymyšlené. V pěstu padají sprostá slova takže by ho neměl nikdo sledovat.

Old Post 10-07-2011 v 19:26 PM
Kosic je offline   Profil uživatele Kosic   Find more posts by Kosic   Foto galerie člena Kosic   Click here to Send Kosic a Private Message   Add Kosic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 639

Pri dohadovaní kockového turnaja.

A: "Spravíme k tomu aj nejakú trofej, putovnú, niečo na štýl Stanley Cup"
B: "Jansné a mohlo by sa to volať Dice Cup, podľa kociek"
C: "Ehm... Ani Stanley neznamená hokej"

Old Post 04-08-2011 v 11:53 AM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomcek
Stálý Člen

Karma uživatele Tomcek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Tomcek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Tomcek - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 640

Chystám se tak s jedním brňákem na práska a říkám mu "podej mně sklo". Borec vytáhne uplně černé shitlé sklo a podá mně ho.

Já: Ty vole tak z toho hulit nebudu, to je mega shit...
Borec: Hej ne, tam právě zůstává to nejlepší...

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=750328#post750328

Old Post 04-08-2011 v 15:41 PM
Tomcek je offline   Profil uživatele Tomcek   Find more posts by Tomcek   Foto galerie člena Tomcek   Click here to Send Tomcek a Private Message   Add Tomcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5276430 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív