Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » LIDSKÁ PAMĚŤ A HULENÍ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

Já si myslím, že i když jsem byla malé děcko, tak se mi stávalo, že na něco zapomínám pořád...Takže spíše, člověk má toho hodně a bude mít pořád více a více poviností...a možná to moc řeší. Každý den hulit, záleží na člověku, já mám prostě v sobě stopku, a když je toho hodně, prostě to poznám a nekouřím a neřeším to, prostě poslouchám své tělo a mysl. Diářek mám už třetí rok, kam si píšu, co mě zajímá, co se ten den stalo, plus si někdy píšu na papírek, co ten den chci stihnout, koupit, udělat...abych na něco a někoho nezapomněla. takže když někdo z mého okolí najde můj lístek, který jsem vytratila, docela se baví

Old Post 01-09-2006 v 08:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Ja hulim taky jen semtam.Tez uz mi to problem nedela si dat pauzu a naucit na zkousky.Ale jeste na stredni kdyz sem hulil 10-krat denne, tak sem mel lepsi znamky,nez dyz sem nehulil.A to proto ze dyz sem byl zhulenej tak sem dostal schyzi ze nedam maturu a dicky sem na to mrkl,i zhulenej a vsecko sem pochopil(viz totalni silena matika).No a kdyz sem si daval pauzu tak sem se k uceni nedokopal ani za mesic a hned to slo poznat.A vsici se divili jak se muzu ucit zhulenej.ted uz bych to taky nedal.Takze fakt nechapu jaktoze to tenkrat slo.

Old Post 31-01-2007 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Review
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 51

Free_tekk- Chci jen potvrdit tvou teorii zhulenosti a učení se. tento rok maturuji,bude to těžký ale musím doufat.v různých předmětech píšeme písemky z maturitních otázek.Od začátku až doteď se všechny hlavní předměty učím jedině zhulenej a většina učitelů ze mě opravdu nechápe.Žeprej co se to semnou děje,že se začínám učit. Je to tím že když se na to učení příjemně zhulím tak mě to strašně baví se učit.. u mě ganja pameť podporuje,teda aspoň krátkodobou.Sem zvědav jak si budu v dubnu při učení vzpomínat nato co sem se učil před pár měsícema zhulenej

06/07/08/09/

herb herb is a plant, I mean herb's good for everything.

Old Post 31-01-2007 v 21:49 PM
Mr. Review je offline   Profil uživatele Mr. Review   Find more posts by Mr. Review   Foto galerie člena Mr. Review   Click here to Send Mr. Review a Private Message   Add Mr. Review to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Jj to je pravda.me to hodne pomohlo i pri nakych brutalnich vecech ve skole co sem nemohl ani zapicu pochopit.Nake tezke priklady,rovnice a taak.A pak sem na to jednou mrkl zhulenej,a jak zhulenej nad vsim premyslis,rozebiras to a haluzujes tak mi to vsechno zacalo zapadat a najednou ualaa?byl sem doma. U kazdyho to holt pusobi jinak.Ale do matury sem si to pamatoval.takze to urco das.me to pripadlo jak takovy lehci a kratsi zkouseni.Najednou sou vsichni ucitele kamosi,a aj ta nejvetsi cupka mi u maturity napovidala.

Old Post 31-01-2007 v 22:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 53

na kratkodobu pamat sa mozem vybodnut......ja zabudam aj ked nehulim a ked je nieco dolezite, tak si to dam ako poznamku do mobilu....proste taky zvyk

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 09-02-2007 v 17:58 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlipKnoT
Nový Člen

Karma uživatele SlipKnoT - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 54

kratkodoba pamat je svina to jo no,,,,, ale dlhodoba je perfektna,,,,, spomeniem si na take veci, ktore ani netusim ze viem,,,,, ked som zhuleny a mam niekomu nieco vysvetlit alebo poradit tak vzdy kecam a kecam a ani neviem odkial to vetko viem,,, zhulenost je krasna

Old Post 10-02-2007 v 13:49 PM
SlipKnoT je offline   Profil uživatele SlipKnoT   Find more posts by SlipKnoT   Foto galerie člena SlipKnoT   Click here to Send SlipKnoT a Private Message   Add SlipKnoT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 55

no dulezity veci si moc teda nepamtuju a ty nedulezity jo



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 12-02-2007 v 02:13 AM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalek
Nový Člen

Karma uživatele michalek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 56

ja kourim skoro kazdy den a je to znat ze se pamet krapatek zhorsila,ale kdyz par dni nekourim tak mne pride ze se zas pamet vraci do normalu.jak to vydite vy?

kross

Old Post 26-02-2007 v 12:24 PM
michalek je offline   Profil uživatele michalek   Find more posts by michalek   Foto galerie člena michalek   Click here to Send michalek a Private Message   Add michalek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 57

Tak pro ty co mají neustálý strach o paměť je toto http://konoptikum.eu/index.php/kono...pi-a-pamet.html . Už jednou jsem dostal špatnou karmu od jednoho chytrolína za moje tvrzení, že travička nepoškozuje mozek a paměť, tak se do mě pusťe. S jednoduchým " to je blbost" se nespokojím.

......Závěry práce hovoří o tom, že dosažené výsledky paměťových subtestů nejsou statisticky významně zhoršené oproti standardnímu rozložení v populaci, která konopí neužívá. Zkoumané osoby vykázaly průměrnou schopnost zapamatovat si a manipulovat se zrakově i ústně podávanými informacemi, které jsou uchovány v krátkodobé paměti. Lze zhruba říci, že obecně se všechny zkoumané osoby pohybují v pásmu průměru či mírně pod průměrem, což však není statisticky významné. U několika uživatelů se vyskytl problém s podržením informací v paměti, neprokázalo se však významné zhoršení v oblasti bezprostřední, všeobecné a pracovní paměti. Naopak se ukázalo, že v tzv. oddáleném sluchovém indexu, který ukazuje schopnost testovaného pamatovat si ústně předkládané informace po 25 až 35 minutách, dosáhly zkoumané osoby oproti normám průkazně vyšších hodnot.

Old Post 26-08-2009 v 18:01 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 58

telefon s upomínkama

bárt: ono to asi nemá vliv na paměťové centrum, ale spíš to odvádí pozornost, protože zhulenej se cítím moc dobře, tráva (nebo jakákoliv droga) tento stav ochraňuje a nenechá mě rozptýlit nějakou vnější informací, všimni si, že když ti v high někdo něco cpe do hlavy, tak jen souhlasně kýveš, ale po skončení monologu protistrany ani nevíš, co říkal, proto si nelze zapamatovat nějakou informaci v průběhu rozhovoru

já hulim většinou jen trochu večer a celkově s pamětí nemám problémy, chce to přes den žít aktivně, vyřizovat věci, práce, úřady, obchod atd.

samozřejmě, kdo ráno vstává se špekem v puse, těžko si během dne něco zapamatuje, mě občas něco vypadne, tak ale pro jistotu, když je to důležité, píšu si hned upomínku, hlavně teda na zubaře, protože objednání bývá v delším časovém horizontu, ale i tak si to většinou pamatuju

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 26-08-2009 v 18:50 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 59

No jasně, o tom není pochyb , že pod vlivem THC se nebudeš soustředit, ale jde o udajne poškozování mozku a paměti trávou přece.
citace:
Původní příspěvek od elop
telefon s upomínkama

bárt: ono to asi nemá vliv na paměťové centrum, ale spíš to odvádí pozornost, protože zhulenej se cítím moc dobře, tráva (nebo jakákoliv droga) tento stav ochraňuje a nenechá mě rozptýlit nějakou vnější informací, všimni si, že když ti v high někdo něco cpe do hlavy, tak jen souhlasně kýveš, ale po skončení monologu protistrany ani nevíš, co říkal, proto si nelze zapamatovat nějakou informaci v průběhu rozhovoru

já hulim většinou jen trochu večer a celkově s pamětí nemám problémy, chce to přes den žít aktivně, vyřizovat věci, práce, úřady, obchod atd.

samozřejmě, kdo ráno vstává se špekem v puse, těžko si během dne něco zapamatuje, mě občas něco vypadne, tak ale pro jistotu, když je to důležité, píšu si hned upomínku, hlavně teda na zubaře, protože objednání bývá v delším časovém horizontu, ale i tak si to většinou pamatuju

Old Post 26-08-2009 v 20:52 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od Bárt
No jasně, o tom není pochyb , že pod vlivem THC se nebudeš soustředit, ale jde o udajne poškozování mozku a paměti trávou přece.


o tom ani potom před časem jsem sem dal tip na dokument "Drogy a mozek" ( http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=38075)

tam říkají, že máme mozek dokonce uzpůsobený od narození k přijímání THC v nezměněné formě, jediný negativní vliv je při každodenním užívání, potom se přestane vyrábět endorfin, který způsobuje pocit štěstí, mozek totiž očekává další dávku THC, proto už dopředu pozastaví výrobu, tento stav je jednoduše řešitelný, stačí si 2 týdny nezahulit

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 27-08-2009 v 05:24 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 61

Další studie- http://konoptikum.eu/index.php/kono...nopi-a-pam.html

Takže co z toho ve zkratce vyplývá?

Zejména to, že intoxikace konopím neovlivňuje vybavení si informací, které byly naučeny již před užitím konopných látek. Krátkodobá paměť nebo pracovní paměť je při vysokých dávkách sice narušena jak ve složitých, tak v jednoduchých úkonech, ale tento deficit přetrvává většinou pouze během akutní intoxikace či krátce (v řádu hodin) po tomto stavu. Užití marihuany rovněž narušuje proces učení a osvojení informací, zhoršuje koordinaci, orientaci v čase a prostoru a může ovlivňovat zaměření pozornosti – z tohoto důvodu se jeví jako nebezpečné usedat např. za volant auta.

Old Post 27-08-2009 v 07:54 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 62

tak otazkou je, co je skutecne primim dusledkem .. a co je druhotnym efektem ktery je pritomny diky obvykle reakci cloveka na stav ktery trava vyvolava .. tim myslim situaci, kde v normalnim stavu clovek ma motivaci k necemu a zhulenyho ho to vubec nezajima .. a teprv v dusledku toho si to nasledne neco nepamatuje (pac pamet je obvykle selektivni, teprv co te opravdu zajima to si pamatujes a trava tohle podle me obvykle jeste zvirazni). coz je ale neco uplne jinyho, nez ze by mela trava takovy efekt primo. to samy je s pozornosti, zas to muze byt spis druhotny efekt nezajmu, nez toho ze by trava sama zpusobovala snizeni koncentrace. protoze pokud muzu rict, pokud cloveka skutecne zajima a bavi ho co dela, s koncentraci nani zadny problem, ani s pameti .. naopak, rek bych ze trava muze koncentraci i pridavat. a teda jasne, jeste zalezi na tom trava v jake mire, pac vsecho moc skodi, jak se rika, to zas ne ze ne .. .. ale opet, nerek bych ze za to muze nejak zvlast primo trava a jeji okamzity efekt, jako spis dlouhodoby efekty nemirnyho naduzivani ..

Old Post 03-09-2009 v 23:01 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 63

myslim ze kratkodoba pamat je dost ovplyvnovana konzumaciou MJ o tomm ziadna...tiez si na sebe vsimam tzv. demotivacny syndrom...ucit sa prinutim akurat vtedy ked tyzden predtym sa na to ucenie psychycky pripravujem...napr. stvrtok som mal poslednu skusku v rocniku, keby nespravim, letim zo skoly, stratim 3 roky, super kolektiv a kazdy semester by som si potom cvakal z vlastneho...takze stres jak pred maturou vyriesil som to tak ze som si povedal ze sa budem ucit priebezne cely tyzden, lenze pondelok po prichode z prace som sa vybral von za chalanmi, pekne sme sa zmastili a z ucenia nic nebolo...utorok som spravil to iste a stredu som si uz fakt uvedomil ze robim kokotiny a ze takymto sposobom pridem o tie veci ktore som uz vyssie spominal...tak som hned po praci vybral knihy a ponamky a isiel som nato...najprv len citanie textu lebo som sa nevedel sustredit, nakoniec som si ale vymakal sposob, ktory sa celkom osvedcil...treba sa pocut, to je zaklad, nahlas si rozpravat to co precitate...lepsie si dany problem aj predstavite aj sa pocujete a niektorym ludom sa lepsie uci po sluchu (napr. doma sa nedokazem nic naucit, ale kamos mi cez prestavku povie o com tema je a som zrely na odpoved) takymto sposobom nacuvate seba sameho a uci sa jedna basen a mozno som len cudny tak to skuske a UCTE SA, lebo pride ujo ALZHEIMER o nieco skor
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 04-09-2009 v 08:18 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 64

Ja si myslím, že to paměť nijak negativně neovlivňuje, ani krátkodobou ani dlouhodobou, řek bych, že spíš pozitivně (viz léčivé účinky Alzheimra). Z mé 20ti leté zkušenosti to mohu jen potvrdit, člověk si prostě jen nepamatuje pičoviny, nébrž důležité věci pro život (a to není např. školní látka). Jako mlaďoch jsem měl sice takové ty stavy, že si nepamatuješ, cos řek před 5 minutama, ale nějak to odešlo a už se mi to vůbec neděje.

Old Post 10-02-2010 v 17:25 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0969240 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív