Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Maxman
Zdaar,

s tím PK bych asi ještě chvilku počkal. Řešil jsem to s jejich odborníkem na Cannafestu. CANNA PK se dává pouze v době cca jednoho týdne ve chvíli, kdy palice nabírají na hmotnosti. Mě to v praxi vychází tak 5. týden květu, pak dva týdny už bez PK a s nižším EC a pak už jen voda.

Já držím EC kolem 1,9 a nad 2 se dostávám právě až když dávám PK, ale to prostě záleží na strainu a vkusu :-) Jinak CANNA coco za mě top!


Cawees

Optám se a jakou máš vstupní hodnotu vody EC ? ještě před hnojkama? Já totiž 0,5 cca takže když už tam mám hnojky a vše je připraveno pak má voda hodnotu EC na 2,1-2,3 v této době. Kytky se zdají být uplně v pohodě žádné přehnojení nikde nic spáleného a ani deficity vidět nejsou Zítra je sobota takže večer sem zas nahážu nějaký aktuální foto.

Jinak na to PK no co říct mě bylo řečeno od dvou ruzných prodejcu že s tim šetřit nemusím a nebát se toho, klidně dávat 4. a 5. klidně i menší množství 6. týden pokud má kytka dobu květu třeba 7-8 týdnů, což Criticall Mass má 50-55 dní. Tak ted fakt nevím, na netu a všude se píše po dobu 1 týdne a 3 týdny před kosou.


Jinak dotaz, kdy zvedat světlo na boost 660W teda? pokud to má smysl vubec víte někdo nějak cca? kdy to má smysl? Nebo na to kašlat v takhle malém boxu raději? už ted je tam slušná jungle Je to straaašně listnatý strain.

Je to prostě zábava.

Old Post 05-06-2020 v 20:55 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 50

Zdar.
660 jim naper v půli květu.
Alespoň já to takto dělám.
Celkovou efektivitu neřeším, prostě to tam prdnu a je.
👍

Old Post 05-06-2020 v 22:33 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 51






Zdravím bando,

tak je tu zas UP po týdnu jsem na 20. den 12/12 :-) momentálně za tmy, ale v 18h maj světlo a pár z nich vytáhnu abych se dostal až dozadu a ošmikal jim alespon spodky, maj tam strašnou jungli.

No posudte sami, jak vypadají :-) Za mě se zdají být naprosto v pohodě, čepele OK, barva OK, paličky začínají takže taky oukej a vůně?, mmm škoda že se nedá postnout taky a to jsou teprve prckové. Jsem zvědav co mě čeká za pár týdnů.

Jinak alespon vidíte jak jsou brutálně listnatý nevím co s tim, vždy za světla ohýbám listy co to jde, ale prijdu tam zas navečer a zas je maj narovnaný

Poslední foto je foto kokosu, včera zalito ale občas se tam dělají tyhle skvrnky a nevím co to, ale jako doufám, že plísen nee, nijak se to nerozrusta nic, ale jen mě to občas zarazilo, je možná že to jsou nějaké zbytky hnojiv :-)

Je to prostě zábava.

Naposledy upravil FarmBoys 06-06-2020 v 16:41 PM

Old Post 06-06-2020 v 16:26 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 52

Čau farmo, vypadato fakt dupne krasa!! Hele jak jsi na tom s EC vstup,výstup?
Teploty,vlhkost?

Old Post 06-06-2020 v 17:09 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 53






Děkuji :-)

Hele Vlhkost je 45-50%
Teplota za světla 26,5 - 29,5 max
Teplota za tmy 18-20 Stupnu
pH mám 5,7-6 jak kdy a výtok se většinou drží na těch 6
EC Byla ted poslední 2,25 na zalití, ale výstup mám furt strašně vysoký a to byl výstup 2,8

Ele jde o to, že já mám kohoutkovou vodu EC 0,5 takže samo o sobě vysoké.

Jedu:
COCO A+B 17-20ml /5L ( asi uberu na 15ml )
Canazym 15ml /5L
Canna Boost 10-12ml/5L ( asi zvednu na těch 15)


Jinak jak se holky rozsvítili, povindal jsem je a trochu obral ty spodky něco málo i ty velký listy ze středů a vršků, uvidíme jak se jim to bude či nebude líbit no, každopádně už zas vidim dole světlo předtim tam bylo celkem šero.


Poslední 2 foto je z roku 2015 to bylo mé poslední kolo tuším 9x Power Plant 90*90 tuším a ani jsem to pořádně nevyplnil, tak snad to ted nebude taky taková bída.

Je to prostě zábava.

Naposledy upravil FarmBoys 06-06-2020 v 18:43 PM

Old Post 06-06-2020 v 18:29 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 54

Jen dotaz, kdy začínáte řešit snižování vlhkosti?
Mám 50% a 23. den květu, ale přijde mi že jaká je tam jungle je tam vlhko prostě celkem dost, místy i vlhčí listy a nerad bych řešil plíseň, zatím tam mohu hodit jen tu kravinu od ceresitu a absorbční sáčky, zvlhčovačka je v plánu příští týden doufám. Ale zalejvat už budu asi jen tak, aby do Flexiny moc neprotýkalo a nestála tam zbytečně voda

Je to prostě zábava.

Old Post 09-06-2020 v 18:25 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 55

Hola.. 50% neni zadna hruza.. ta mensi defoliace tomu taky pomuze.. navic kdyz venku panuje pocasi jaky panuje.. tak se i ta vlhkost v domacim prostredi drzi 55-65 podle toho jak se vetra a jak se hybe vzduch.. no a EC 0.5 na vstupu taky neni zadna hruza kdyz nejedes vylozene aktivni hydro.. jen kdyz tam lijes 2,5 a vytila ti 2,8 tak by ti melo cvaknout, ze neni treba tomu tolik solit.. prospel by proplach cistou vodou s upravenym PH.. klidne vic, nez-li min.. a pak zacit na 1,7-8 at vidis, ze si spápnou to co jim davas.. Ve vysledku si za rok koupis o flasku hnojek min ) pekny to mas ) at to kvete

Old Post 09-06-2020 v 19:29 PM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od JesseRoyal
Hola.. 50% neni zadna hruza.. ta mensi defoliace tomu taky pomuze.. navic kdyz venku panuje pocasi jaky panuje.. tak se i ta vlhkost v domacim prostredi drzi 55-65 podle toho jak se vetra a jak se hybe vzduch.. no a EC 0.5 na vstupu taky neni zadna hruza kdyz nejedes vylozene aktivni hydro.. jen kdyz tam lijes 2,5 a vytila ti 2,8 tak by ti melo cvaknout, ze neni treba tomu tolik solit.. prospel by proplach cistou vodou s upravenym PH.. klidne vic, nez-li min.. a pak zacit na 1,7-8 at vidis, ze si spápnou to co jim davas.. Ve vysledku si za rok koupis o flasku hnojek min ) pekny to mas ) at to kvete


Ahoj,
díky za příspěvek

Pokud zatím 50% není moc tak oukej jinak větrá se furt je tam ventilačka. Defoliace byla někdy v sobotu tuším nebo neděli ted nevím a vlhkost byla dnes 50% :-) ale je fakt venku je hnusně mrholí nebo prší no. Snad bude příští týden ta odvlhčovačka. Jinak ano, na zítra ráno mám namícháno EC 1,7 a budu jim to tedka takhle stahovat, vypadají, že jim nic nechybí barva až až :-) takže snížím, radši ubrat, ať si spotřebují co mají v sobě, než to přehnojit. Jinak proplach věřím že by byl dobrej, ale ale no... Joo hnojky tu mám cca 5,5L A a i B složky, 1L boostu, 1,5L PK13/14 a ták no zásoby jsou

Děkuji, snad to dojedu do konce bez problémů.

Je to prostě zábava.

Old Post 09-06-2020 v 20:28 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 57

Ta vlhkost co píšeš je za světla nebo tmy nebo kdy?

Old Post 09-06-2020 v 20:35 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 58

Za světla právě, ale bylo to 1h po rozsviceni.

Je to prostě zábava.

Old Post 09-06-2020 v 21:35 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 59

Hodinu po rozsvícení je špatně to hodnotit.
Třeba vědět kolik za plného prohrati boxu a v noci.
V noci můžeš mit klidně 70% a pod hps ve dne to většinou horko vysusi.
Důležité je taky mít správnou cirkulaci aby se vlhkost nedrzela v porostu.
Čidlo je třeba umístit mimo salani tepla z lampy ale v prostoru pod reflektorem. Měnit cirkulaci, jak směr tak výkon a sledovat jak se vlhkost mění a reagovat. Jinak je celá problematika kolem vlhkosti lycha, protože po nepresnem měření máš guláš a víš prd.
Nikdy se mi nestalo abych pod šestkou potřeboval nějaký srač na snižování vlhkosti. U aera už jsem to měl na hraně ale u půdního mixu spíše opak. Moc sucho.
Kolikrát stačí úplná maličkost a to změnit proudění vzduchu z ofukače/ú.

Jinak osobně bych zkrátil čepele u velkých listů aby se světlo dostalo více do porostu. Secvakany list pořád funguje. Některé kytka shodí, ale ona si sama reguluje.
Čím více suchých listů vespod, tím více třeba mít prostupný spodky.

GL

Old Post 09-06-2020 v 22:13 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 60

Zdravím,

Dnes 26. den 12/12

Kytky bobtnají celkem hezky, ale... V Noci mám vlhkost cca 75% což mi přijde fakt moc a ve dne už okolo 55%. Předevčírem jsem přidal jeden menší motor co jsem našel starý z TT125 aby foukal volně do prostoru proti dalšímu ofuku co tam mám klasiku klipsnák 16W co je a jsou naproti sobě. Sem tam když sáhnu do hustých listů tak některé jsou i vlhké, že je na nich vyložene vidět vlhkost. ale to fakt jen vyjmečně, ale bohužel je.

Dnes jsem zapl boost na 660W.

Dnes zalito s pH 5,6 a EC 2, ( booster dávám 15ml/5L vody ) další zálivku snížím EC a dám jen booster a cannazym nejspíš, bez A a B hnojek, aby si ˇˇsdělali co mají v kokosu ˇˇ

Od pondělí bych možná začal dávat už i PK13/14 pokusím se o víkendu dodat nějaké foto, ale uvidíme, mám ho dost pracovní.

Je to prostě zábava.

Old Post 12-06-2020 v 19:18 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 61

Ahoj, kde máš upevněný ten ofuk ? hledám inspiraci, nikde to na fotkách nevidim

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 14-06-2020 v 09:05 AM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 62

Ahoj, v levém předním a zadním pravím rohu. cca v urovni lampy a míří dolu na kytky...

Je to prostě zábava.

Old Post 14-06-2020 v 17:12 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 63

Jinak zdarec bando, dnes je to 28. den 12/12

Foto asi vynechám tentokrát, holky už svítí a nestl jsem to vyfotit za tmy, ( tma je přes den ) a byl jsem v práci takže bohužel.

Dnes dostanou jen dietku. pH 5,7, EC jsem shodil na 0,9-1,0 ale dal jsem jim booster 15ml/5L a cannazym 15/5L a klasiku A+B jsem dal asi 6ml/5L, No dietka, at si seberou co mají v kokosu

od příští zálivky nejspíše přidám už PK 13/14 od canny.

Je to prostě zábava.

Old Post 14-06-2020 v 17:15 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 64

Ahoj, taky jsem byl par let mimo grower a je fakt, ze už to není, jak, když jsem tu ještě měl nick dvojka-trojka (mimochodem porad je tu k nalezení, ale zapomněl jsem heslo😉, ale zatím se tak nějak orientuju a tvoje vlákno se mi moc líbí a určitě budu sledovat, takže jen pro sebe to nepises😉. Držím palce a K+

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 14-06-2020 v 20:03 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2014 - 600w, 20x Critical Mass, první pěst - 60 odpovědí
13-07-2012 - Round 2. coco/600W CRITICAL MASS - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0677600 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív