Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tráva a Bůh
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 49

to czilum: to ze nekdo nezna "skutecnou podstatu", to za pricinuje jeho viru, kdybys vedel jak to je, tak na co by ti byla vira?
a mozna ti lidi chodej do kostela proto, aby tam potkali boha
neexistuje presna definice vericiho, stejne tak nikdo nema pravdu

ja jsem fundamentalni ateista

ne, jsem verici, jako vetsina z nas tady, ale protoze moje vira je neco tak osobniho, ze se to neda zachytit do slov, tak se ani nebudu snazit ji vam priblizit, doslo by k nedorozumneni....

Old Post 26-04-2004 v 08:38 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 50

jakákoliv církev = sekta = jeden či více jedinců vnucuje svou vůli, názory ostatním, církev se mi hnusí, to co dělali v minulosti i co dělaj teď (zatracování teplejch a podobně)

bůh - v žádnýho nevěřim, jsem realista, zajímá mě věda, technika, dokumenty a podobně...všechno má svuj princip a rád se dovídám jakej

já věřim (věřim je dost blbý slovo) spíš je to moje filosofie dle který se snažim chovat, abych neubližoval druhejm, byl tolerantní, věřim v přírodu, kytky, v to že všechno má svý zákony a dle mě to nemá s nějakým bohem co dělat a ani k tomu neni žádnej bůh potřeba, příroda je mocná čarodějka a všechno si pochystá sama, až na lidi co jí neustále zasíraj, ale s těma si taky poradí...snad

můžete si tomu říkat jak chcete, bůh, síla, světlo, energie, s čimkoliv z toho jsem se nikdy nesetkal a myslim, že ani nesetkám, až se setkám, pak vám tady napíšu že bůh existuje, stejně bych s nim dal špeka a šel bych si svou cestou, byl by mi volnej...

nejhorší naboženství co frčí je hondba civilizace za prachama, to je kult a nejhorší je, že nás do toho ten systém zatáhl všechny, bez peněz nemůžeš žít, musíš je dokola shánět, kdybych moh, chtěl bych žít někde v přírodě, pěstovat si zeleninu, pár zvířat mít a fuck the money & society, ale to neni možný a to mě sere...ale zas né tak, abych se kvuli tomu sebevraždil

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Naposledy upravil oton 26-04-2004 v 09:57 AM

Old Post 26-04-2004 v 09:36 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mroz
Nový Člen

Karma uživatele mroz - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 51

Buh je podle mne prezitek z minulejch dob a na neco takoviho neverim, ale mozna je to proto ze vlastna ani nikoho takoviho neznam.

Uz to tady nekdo rekl, ze evoluce je to ..na co veri..
Mam stejnej nazor.

Old Post 26-04-2004 v 09:56 AM
mroz je offline   Profil uživatele mroz   Find more posts by mroz   Foto galerie člena mroz   Click here to Send mroz a Private Message   Add mroz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 52

Ja som veriaci ale odkedy som začal húliť tak som prestal chodiť do kostola...Neviem prečo...Ked ma mama posiela do kostola tak radsej sedim cely cas nekde v meste na lavičke a pofajčievam cigu.Ale ,yswlim si že boh je teda to aspon tak citim....

Old Post 24-05-2005 v 21:38 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

RESPECT 2 OTON
Skoro se s tim ztotožňuju. Až na to, že nemám moc v lásce vědu - to je taky "náboženství" samo o sobě a nevim jestli je spíš lepší nebo horší. Tak nějak oboje. Ale mělo by se jí využívat víc pro přírodu...

Old Post 25-05-2005 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-08-2017 - Tráva a sex - 88 odpovědí
22-04-2002 - trava a volby - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3502440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív