Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleníček 2012 (3x Super skunk + 4x Power skunk)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 49

nadhera, ale nechal bych to jeste mnohem dele, nez jen tejden...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 15-10-2012 v 17:10 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 50

Jak bude počasí, nechám je co nejdýl to půjde, mám lufta že začne plíseň.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 15-10-2012 v 19:21 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 51






Zdarte, kytky jsem musel všechny přivázat protože jak jsem přijel dnes z noční, tak skoro leželi na zemi.
Kynou teď neuvěřitelným způsobem, hlavně vrcholovky nemají chybu. Přidal jsem velikej stojanovej ventilátor protože se na fólii srážela voda a nechtěl jsem aby kapala na kytky a hrozila plíseň. Za dvě hodinky suchoučko, ventilátor poběží nonstop až do konce.

Kytky Super skunk a power skunk bych hodnotil jako vhodný do skleníku, celou dobu pěstu jsou zdravý, bez plísně a jsou nenáročný.
Kdosi mi tu psal že hlavně ss nemá šanci ve skleníku dojet, omyl pane ! Myslím že úrodička bude víc než dobrá a asi je pojedu i příští rok, jen místo sedmi kytek dám pět a všechny zaštípnu.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-10-2012 v 14:34 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 52






Ještě něco jen tak :-). vedle mýho pséka je ten nakvetlej řez Jack Herer jak jsem vás s ním otravoval na jaře a ty další tři jsou ty noname ze semínek co jsem s nima taky otravoval. Na haluz všechny tři holky :-)

Všechno to rostlo jen tak na parapetu bez jedinýho zásahu, tak jsou teď z toho takový vytáhaný kurvy :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-10-2012 v 15:12 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amper
Stálý Člen

Karma uživatele amper - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Charter


JJ DannyBoy, můj skleník dopadl první rok 5 kytek Powerplant tak - plísně i přes odvětrání bočnicemi i střechou, protože v říjnu už je fakt velkej rozdíl teplot den/noc. Takže okamžitě odstříhat a větrákem nevětrat, protože tím se plíseň jen šíří
Ano, pozdní nakvétání, pak řídké palice a větvě se plazily po stropě Sklízení skoro v mrazech bylo docela dobrodružný a na celou zimu to vydrželo, ale stejně mi jich bylo holek líto jak se tam nemohly vejít.
Takže loni jen 3kousky Skunk a brutální stříhačka v růstu na pět nejsilnějších větví a taky zatmívačka od půlky prázdnin, viz obrázek.
Ovšem Kplus pro Doxenon za krásnej nature grow a držím počasí co to jde, aby se zadařilo. Tvou výhodou je denní kochací kontrola


Pěkný zatemění skleníku, ode mne K+! Nechceš se o tom trochu rozepsat?

Amper

Old Post 25-10-2012 v 07:04 AM
amper je offline   Profil uživatele amper   Find more posts by amper   Foto galerie člena amper   Click here to Send amper a Private Message   Add amper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

fakt krasnej grow. mam neco podobnyho s tim rozdilem ze uz asi nedokvetu. ale rozhodme moc krasny kytky mas

Old Post 25-10-2012 v 13:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 55

spill it: Díky kámo. Dnes jsem skosil, nádhera a bude toho asi hodně, holky si teď jen tak visí na půdě :-)
Voní to jako mandle, jsem nějak omámenej a to za chvíli fičím na noční.
Fotky vložím zejtra.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-10-2012 v 18:20 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

kolik to tak odhadujes? 2kg aspon ne?

Old Post 29-10-2012 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 57

radost pohledet..komu se nelení, tomu se zelení ;-)

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 29-10-2012 v 13:41 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9875470 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív