Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj 2.Grow 2 /400W indoor Hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 49





Noční rewiew sice koncem noci vlhkost 75% ale to se snad sundá , každopádně je taky možný Že mi ta meteostanice blbě ukazuje páč když tam přijdu tak vlhko cejtim jen hodně málo narozdíl od dob pŘed namontování UFA

Old Post 20-07-2011 v 06:18 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 50


37.den kwětu

Naposledy upravil TomasD 26-07-2011 v 05:37 AM

Old Post 25-07-2011 v 10:09 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 51


37. den na kwětu

Naposledy upravil TomasD 26-07-2011 v 05:38 AM

Old Post 25-07-2011 v 10:23 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 52



37.den kwětu

Naposledy upravil TomasD 26-07-2011 v 05:50 AM

Old Post 25-07-2011 v 17:41 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 53

updaTE 37dnů v kwětu dnes jsem vyměnil jednu HPS 400W za kwětovku teda údajně SonT která asi nejni HPS ale je květová a postřik kuprikolem cokdyby to byla plíseň

Old Post 25-07-2011 v 20:03 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od TomasD
updaTE 37dnů v kwětu dnes jsem vyměnil jednu HPS 400W za kwětovku teda údajně SonT která asi nejni HPS ale je květová a postřik kuprikolem cokdyby to byla plíseň


Další kuprikolař?!

Raději si kup polyversum, daleko lepší prevence bez ochranné lhůty, u kuprikolu je to tuším 35dní... (odkaz v mém tématu)


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 25-07-2011 v 21:51 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 55


mno tak příště , o kuprikolu sem Četl Že rozpad 3 dny tak newim mně zbejvá 32dní do konce cca , MDE psal Že to je nedostatek fosforu tak o5 newim EC držim 1,85 - 2 ph 5,7-6,2 tzn když je to v tomhle limitu tak nic neřešim, jako EC zvednout si myslim by nemuselo holkám nějak uškodit už jen kvůli těm listům co okraje hnědnou a kroutěj se spíš dolu

mno a vlhkost je k soumraku 55% ten kuprikol ucpal pory a holky tolik neodpařujou po ránu sice 65% ale už to jde hezky dolu taky možná proto že už venku tolik neprší

Naposledy upravil TomasD 26-07-2011 v 21:08 PM

Old Post 26-07-2011 v 05:44 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 56

dneska sem přišel na zásadní věc a to na základní věc kterou doporučuju všem growerům a to : Čtěte tu blbou tabulku kaŽdej den a pak se nemůže stát Že v 5. tejdnu dávkujete 2ku AH jako na 1 tejdnu kwětu fosfor kua asi deficit to hnědnutí ne ?

Old Post 26-07-2011 v 20:50 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 57



Update

Old Post 29-07-2011 v 22:28 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od TomasD
Update


no moc bych se nesmál na to jakje je to den to vypadá na tech posledních fotkách nějak bídně . .ty nejde ti tam někudy během "tmy" světlo ? vypadá to jako by ti am něco prosvítalo . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 30-07-2011 v 12:58 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 59

WAMParjan má pravdu takto nemají vypadat paličky v pátém týdnu ...
takové mám kolem dvacátého dne. A to mám JH, který má ještě 7. týdnu na nafukování.. No sem opravdu zvědaví jak ti to nabyde do toho měsíce co ti zbývá..

Old Post 30-07-2011 v 13:54 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 60

Světlo mi tam nemá kudy jít je to místnost bez oken a to ještě v místnosti bez oken kde je přepážka , jediná věc která mně napadá je Že jim občas posvítim telefonem když nestihnu za svitu abyzměril ph a ec ale to je minimum světla z displeje telefonu , myslíš že by to mohlo ovlivnit ? byl jsem tam tak 3krát víc ne takhle při tmě

Old Post 30-07-2011 v 20:12 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 61

Teoreticky je to ovlivni.. To opravdu staci malo a je to v hajzlu, prodlouzi se ti doba kvetu a palice budou listnatejsi..

Old Post 31-07-2011 v 07:32 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 62

jakou mas teplotu u vrcholku rostlin a jak mas daleko lampu ? Me neco podobneho delala kytka, ktera byla presvicena / vysoka teplota ... Zaroven je mozne, ze kdyz jsi jel spatne davkovani hnojiv, tak by to mohlo mit prebytek dusiku a to by taky mohlo vysvetlit ten rust palic a malo kvetu ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 31-07-2011 v 07:59 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 63

vejšku lampy pořešim mám to cca 20cm nad u 4kila a 30cm nad u 6tikila tak jako tak tam budu dávat toho Awinga a budu si stim hrát , teplota u vrcholků neznámá mám měřák v úrovni lampy resp doma dělanej Železnej držák s objímkou a lampou mno a na tom držáku to mám poloŽený takže ta teplota nebude asi přesná teď je max 26st , další věc je ta že co vyjelo z palice takhle z kraje jen jako stonek tak se na tom dělaj palice a docela fest aspoň mi to přijde když koukám na fotky a pak v realu takŽe třebas nic špatnýho se neděje tak jako tak tuning bude aj venŤas ofukovej namířim víc nahoru aby chladil vršky , to sem cca pŘed 3ma tejdnama měnil abych profouk stŘed masy kvůli plísni


to BloodyBeer :nějakej dusík tam určitě je ale asi jen minimum páč nejvíc ho je v AHkompletu v sloŽce 1. a ta mi došla akorát v okamžiku kdy už se mělo vypouštět

Old Post 31-07-2011 v 12:19 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od TomasD
vejšku lampy pořešim mám to cca 20cm nad u 4kila a 30cm nad u 6tikila tak jako tak tam budu dávat toho Awinga a budu si stim hrát , teplota u vrcholků neznámá mám měřák v úrovni lampy resp doma dělanej Železnej držák s objímkou a lampou mno a na tom držáku to mám poloŽený takže ta teplota nebude asi přesná teď je max 26st , další věc je ta že co vyjelo z palice takhle z kraje jen jako stonek tak se na tom dělaj palice a docela fest aspoň mi to přijde když koukám na fotky a pak v realu takŽe třebas nic špatnýho se neděje tak jako tak tuning bude aj venŤas ofukovej namířim víc nahoru aby chladil vršky , to sem cca pŘed 3ma tejdnama měnil abych profouk stŘed masy kvůli plísni


to BloodyBeer :nějakej dusík tam určitě je ale asi jen minimum páč nejvíc ho je v AHkompletu v sloŽce 1. a ta mi došla akorát v okamžiku kdy už se mělo vypouštět


hmm to mas teda tu lampu hodne nizko, ja mam 15O W HPS 15 cm vysoko a uz se mi zda, ze mi to trochu prepaluje stred a to tam je nonstop ofuk ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 31-07-2011 v 12:29 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2011 - Můj 1. indoor LED grow - 324 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0074490 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív