Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » .:250W HPS, soil, 4x nevile haze, 8x afghan:.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 49

durryy: jn, taky bych spis toho a-winga no, ale zas to bude celkem prcek (38cm to je nic), toho medium tam nenacpu, ma 55cm myslim, takze 4 cm pres...ale zas bych mohl sundat polystyren zevnitr skrine a vlezl by se, ted jde o to, jestli neni medium a-wing pro 250W nahovno...

poradte novackovi chlapi, doporucte stinitko, pro a proti, aby to nebyla zbytecna investice

Old Post 14-06-2011 v 22:00 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Nápad jake vybrat stinidlo?? Příspěvek č. 50

hoj, tak dneska jsem byl v GS na poradu, rekl mi, ze na a-wing se mam vysrat a koupit Reflector VEGA Hammered, pry je to ze stejneho matrose jako a-wing, akorat je to na vybojky od 400W, to by vadit nemelo, co myslite? porad si rad necham poradit

Old Post 15-06-2011 v 10:56 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 51

nikdo nic?

Old Post 16-06-2011 v 18:12 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

za 2 dny hotovo Příspěvek č. 52

cau, tak dneska 74. den a 1. den tmy, ve ctvrtek bude kosa, zas to mam pekne zlute a uschle, no hnus...dalsi kolo zacnu s obyc hobby stinitkem, na ty domaci zatim seru, snad se potvrdi, ze to bylo ono....fotky hodim asi az ve ctvrtek jak to vsechno povytahuju ven...zatiim

Naposledy upravil chily 29-06-2011 v 00:59 AM

Old Post 22-06-2011 v 02:04 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

HARVEST! Příspěvek č. 53






zdar, tak 76. den od prepnuti “hotovo” jeste by snesli urcite dyl, ale protoze novi rezani jsou uz nachystani v kelimkach, tak sekera, pak zbezne ocisteni od uschlych listu (ZAS) a nakonec ocisteni od zbytku listu, krasna prace, afghan prekvapil velikosti a tvrdosti sisek, v tom pralese to tak nevypadalo, ale rekl bych, ze ted to bude vic nez minule kolo (166g), no nechame se prekvapit..., par fotek z posledního dne,

at se dari..

Old Post 23-06-2011 v 22:04 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 54

pěkně, tipuju 172g

Old Post 24-06-2011 v 08:26 AM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 55

pocitam, ze ještě tak dva tri dny a bude hotovo, tady nejake fotky o kolik ztratily objem, ani nevypadaji nejak moc extra

EDIT: nejak nejdou prihodit fotky, pridam jak to pujde...

Naposledy upravil chily 28-06-2011 v 10:46 AM

Old Post 28-06-2011 v 00:18 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 56

Ahoj,
četl jsem že si stěžuješ na hluk a co takhle nějakým způsobem využít CT?
Koupit si borosilikátovou trubici průměru 100 či 125mm délky 300mm a udělat z ní klasické CT, akorát jako stínítko použít tvůj udělaný wing (ještě nějak pořešit zavěšení a wing má prostě lepší rozptyl světla než klasický profil stínítka, hlavně pro obdélníkové půdorysy).
A vytvořit z 100 či 125mm flexy nezávislí okruh chlazení výbojky, to znamená že přítah z venku boxu a odtah přes obyč. potrubní ventilátor ven - spínání s fotoperiodou, bez nutnosti pachového filtru.
Ty by jsi mohl odtahový ventilátor stáhnout na minimum po celý den a menší hluk by byl pouze během světla.
Jakoby pouze pod wing hodíš skleněnou trubici, u kulatého profilu stínítka bych se bál o přesvícený střed.

Můj názor, měj se .


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 28-06-2011 v 01:16 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 57

Taky bych to viděl podobně, není nic lepšího než přes lampu tahat studenej vzduch, lampě by se měla zvýšit životnost, budeš mít menší teplotu a navíc pokud tam dáš nějakej filtr nebudeš mít lampu zanesenou prachem. já jí měl v Cooltube 3dny bez filtru jen tak a hned jsem na ní měl bordel.
Mám tam úplně obyčejnej ventilátor za 400kč, a ted jsem pro jistotu dal ještě druhej před Cooltube. tzn jeden před a jeden za CT, a to jen proto že kdyby náhodou jeden třeba odešel aby ho druhej nahradil a celý mi to nepadlo horkem. V boxu jako máš ty mám stabilních 27st a méně.

Old Post 28-06-2011 v 07:17 AM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 58

Tak jestli chceš i poradit v komponentech, tak ventilátor stačí klasika VKO125:
http://www.elektro-paloucek.cz/vent...ckovymi-lozisky
Koupil bych ten s kuličkovými ložisky, sice obyč. je jen za 300,- ale máš větší jistotu že vydrží (oba mají 185m3/hod, 38dB - což je jak tichý tak to i v pohodě uchladí 250W), turbo verzi s 243m3/hod a 65dB určitě nekupuj, to by ses nevyspal.

Borosilikátová trubice se dá koupit ze stránky www.detesk.cz s tím že tam musíš napsat e-mail (alena.kalouskova@detesk.cz) s informací že budeš chtít objednat jednu borosilikátovou trubici (ona to poté specifikovala na objednávku "trubice Duran Schott p 125 mm, síla stěny 2,2 mm, délka 300 mm") cena s DPH 198Kč + doprava dobírkou a dohromady asi za 320Kč (posláno jako křehké v krabici s pěnou).
Síla stěny 2,2mm je dostatečná, ale přece jen bacha, je to křehké při manipulaci, silnějších 5mm nemá cenu, je to dražší a snižuje se propustnost světla (u 2,2mm je to asi 94-95%, u 5mm kolem 90 i méně %).
Délka trubice závisí na šířce boxu, ale pokud máš 55cm, tak jenom 2x 12,5cm zaberou ohyby flexy na CT a zbude 30cm na CT.
Ještě nějak vyřešit uchycení CT k wingu na máš vyřešený teplo a hluk.

Měj se

EDIT: A ty suchý listy jsou podle mě z kombinace - nedostatek fosforu (což by se ti u ripenu tolik nestalo protože má fosfor, nebo kratší flush na vodě/FS), problémy s teplotou a možná částečně spálení světlem .
http://grower.cz/forum/showthread.p...5282#post365282
http://grower.cz/forum/showthread.p...1144#post381144

Jo a ještě u trubice počítej že ti dojde tak za 14dní od objednávky, pošta na to taky moc nespěchá a hlavně jí musí uříznout na míru, možná ještě připsat "zatavené konce" ale to mi taky napsala automaticky - ale když to napíšeš hned tak se vyhneš prodlevám mezi další odpovědí.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 28-06-2011 v 12:31 PM

Old Post 28-06-2011 v 12:09 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 59


pár zásadních chyb. už výběr odrůd. Nevil s květem přes 100 dní a afghan s květem do 50 dní.

spálený od světla to není, má to i v rohách a nezačínalo to od nejbližších konců palic, ale od nižších listů v nich. Co jsem tak četl, tak bych řekl, že jsi byl desinformován, protože můj názor je, že PH v květu by se mělo snižovat (kuk na fosfor - http://www.growcontrol.co.uk/cz/index.php?q=node/17). Na jedný fotce mi to přijde jak nedostatek Mg, na další jak přehnojený.

nikde nepíšeš nic o teplotě. měřil jsi ji?

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 28-06-2011 v 15:57 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 60

caute, diky vsem za nazory a dobre rady!!!

HurricaneGeorge:
o CT uz jsem uvazoval, ale kvuli rozmerum skrine jsem se na to vykaslal, bylo by to tam hodne natesno, i kdybych si to nechal pekne riznout na miru hlavne ted neni skvara na nejake nakupovani ale dik za link, urcite se bude hodit...o ripenu uvazuju az dojedu final, nebo jestli pak bude nejaka kasa, tak tak je zkusit mezi sebou porovnat, uvidime..
problemy s teploutou obcas byly no, jednou jsem tam nasel v max. hodnote 35°, ale to jsem kokot zapomnel zhlasit vetrak...presviceni mozna kvuli te reflexni folii a s tim fosforem nevim, to jsem jeste maly pan

FloweRoman:
nejspis budu casem menit za 400W, v nejakem HB, tak bych to poresil podobne jak to mas ty, nebo jak psal Hurikan, jeden chladici okruh a odtah zvlast...ale porad me laka koupit toho a-winga s HS tedka zkusim odjet jedno kolo s klasickym hobby stinitkem, protoze chci zjistit jestli je to fakt tou folii..

jestedman:
jo no, ta kombinace je hodne na hovno, ale neslo jinak, nevilles uz byli pripraveni tyden v hline a cekalo se na dalsi rezy (afghan) a ja jsem nevedel, co to vlastne bude, takze naprd, ani nevim jak se to presne jmenuje a z jake seed banky jsou matky navic vcera, jak jsem drtil suche spodky na brcko, tak jsem tam nasel kule a pyl se mi pekne rozsypal na stul, takze nejaky hermafrodit asi...po tme jsem tam nelezl, tak asi rezy na hovno...
jinak teploty nebyly idealni, ale rekl bych ze nic smrticiho, v noci mivaly tak 17-20° a pres den 27-31°, vetsinou kolem tech 28.5°
prehnojene by to byt nemelo, davam radsi min nez vic, ale zase kazdou zalivku no, enzymy jsem taky pouzival...nevim no, zil jsem v tom, ze v rustu by meli dostavat zalivku s pH 5.8-6.2 a v kvetu 6.2-6.4 cca..

Naposledy upravil chily 29-06-2011 v 10:26 AM

Old Post 29-06-2011 v 01:31 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 61

tak nakonec 147g, moc nic

Old Post 05-07-2011 v 11:20 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 62

Zdarec.Sice s křížkem po funuse ale pro další kolo.Když jsem začínal, měl jsem stejný problémy.Dříve jsem měl EC,PH hydrometr,teploměr...všechno.Teť už nepoužívám nic a stabilně dělám o kapku víc než g/w.Kytka ti řekne všechno sama...Vůbec nepíšeš nic o proplachu.Ono se o tom tady moc nepíše ale je jednou za týden nebo týden a půl potřeba.Můžeš hnojit sebe lepšíma hnojivama ale když neuděláš proplach, tak je liješ rovnou do záchodu.Když furt hnojíš, kořeny se obalí solí a nemůžou příjímat živiny.Pak se to projevuje takto.Já proto pěstuju v keramzitu aby voda jen protékala a kořeny se rychle opláchli.Kytka taky potřebuje mezi zálevkama trochu proschnout a na to se taky hodí keramzit.Jen rada ale ten proplach opravdu nepodceňuj...Ale né jen litrem vody ale pořádně...vytékajcí voda musí mít hodnoty jako voda,kterou zalíváš.Máš i docela hubený palice kvůli tomu.Já mám palice velký jako ty ale jsem ve 35 dnu...

Old Post 05-07-2011 v 20:30 PM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 63

A-wing je tiež delený podľa veľkosti. A je tuším len od 400 do 1000 w, a rozdiel v cene je u nás asi 50 eur, takže by som povedal, že tam rozdiel bude a videl som tu topiky, kde presne vysvetlitlovali ako funguje a jeho pokrytie je oveľa efektívnejšie.

1.indoor 200usporka/400 sodík
2.in Different seedbank

Old Post 04-08-2011 v 22:54 PM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2442420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív