Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » HobbyMicroGrow 36w lineárky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 49

Tak dneska je to 11 den od prvních blizen, celkově 16 od přepnutí na 12/12 . Začíná to pěkně smrdět, ale pacháč toho tak 85% pobere

Teplota max 28den 19 noc, vlhkost neměřím.
Zalívám cca každý druhý den 50%holubí kejdy+50% deštovky a cca 750ml. Jinak každý večer postřik sodovkou s H2O2.

Fotit se mi nic nechce , lepší točit


H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Naposledy upravil honzacek 12-03-2012 v 16:56 PM

Old Post 26-04-2011 v 07:23 AM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 50

pěkně ti jedou když jim pouštíš takovou oldskůůlovku

Old Post 26-04-2011 v 07:50 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od honzacek
Tak dneska je to 11 den od prvních blizen, celkově 16 od přepnutí na 12/12 . Začíná to pěkně smrdět, ale pacháč toho tak 85% pobere


Ahoj, pokud chceš aby to vůbec nesmrdělo tak doporučuji ionizátor.
Já jsem si ho koupil od kámoše za 150,- je na 12V DC, krabička o velikosti 4x2,5x2cm a funguje to naprosto skvěle, mám ho na přítahu do boxu - eliminuje prach a veškerý pachy (kvasnice i ten charakteristický zápach teplého vzduchu, který projde skrz pacháč).

měj se

EDIT: Foto a info ohledně ionizátoru v mém tématu (aktualizuji to u sebe až zjistím jak je to s dalším prodejem).


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 26-04-2011 v 16:57 PM

Old Post 26-04-2011 v 10:16 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 52





19 DEN od přepnutí na 12/12, 14DEN od prvních blizen

Dneska sem musel zkrátit drát lampě, páč už mi spalila 2 listy - a jsem na max.

Jinak vše pořád stejné, jen teď dostávají ještě výluh z vykvašenejch banánovejch slupek.

Vzhledem k těmhle mňamkám jim chci dát aspoň 20 dní flushing a NL má být hotova 45-55 takže posledních 2 týdny a kousek a basta s hnojením

Vidíte tam vliv LED ? to mě zajímá

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 29-04-2011 v 20:26 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 53

Pic, mám v hlavě otázku
na kterou jsem na G nenašel rozumnou odpověď - od kdy se počítá květ ? od přepnutí, nebo od nakvetení ?!
Ať v tom mám pořádek

H.

EDIT : tak #twitter je rychlejsi nez FAQ

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Naposledy upravil honzacek 01-05-2011 v 10:51 AM

Old Post 01-05-2011 v 09:36 AM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 54






.......

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Naposledy upravil honzacek 02-05-2011 v 20:18 PM

Old Post 02-05-2011 v 20:00 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 55




23 den 12/12
5Mpx macro z telefonu , foťák prostě v baráku nemůžu najít.

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Naposledy upravil honzacek 03-05-2011 v 20:33 PM

Old Post 03-05-2011 v 20:06 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 56






26 den 12/12
Krásně se to sype
Ale holt žádný salámy , ale micro má svoje kouzlo
Jinak od 30 budou jen na vodě ať jsou krásně čisté, na posledních 10 dni s upraveným pH.

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 06-05-2011 v 22:20 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 57


28 den 12/12
Takže sem doufám za půlkou květu - NL má kvést 45-55 dní.
A páč mám litle HangOver tak budu psát

teplota je taková, jaká má být - přes den max 30 v noci 20.

Dneska dostanou poslední zálivku s hnojkama a pak už jen čistá voda.
Jinak zalejvám 650ml zálivky a stačí jim to na 2,5 dne. Paličky jsou malé, ale pěkně se spojujou v kompaktní šišky, a krásně se sypou sem zvědavej co předvedou za těch 25 dní co mají ještě před sebou.

Jinak to skoro vůbec nesmrdí, v pokoji je teda mírnej odér cítit, ale je to takové něžné labůžo

Budu postupně upravovat fotoperiodu po 15 minutách za 3 dny, takže se dostanu na poslední týden květu na 10/14, ať to mají jako v přírodě a snad se to pozitivně projeví v tvorbě THC.

EDIT : nebudeme upravovat fotoperiodu, dík @bloodyBeer za radu

Dík za K+.

Už teď se plánuju 2nd grow - zkusím jen 2NYCD a to pěkně plazit a LST

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Naposledy upravil honzacek 08-05-2011 v 09:51 AM

Old Post 08-05-2011 v 09:13 AM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 58

tu fotoperiodu nesnizuj. To ti akorat snizi dobu potrebnou pro zralost kytek, ale zaroven ti to snizi vynos. S produkti pryskyrice to nema nic spolecneho... To spise jestli mas doma horske slunicko (UVB svetlo) tak bys jim to mohl poustet na pul hodinky a tim bys mohl zvysit podil pryskyrice, jinak nevim nevim

jinak mas to krasne

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-05-2011 v 09:40 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
... To spise jestli mas doma horske slunicko (UVB svetlo) tak bys jim to mohl poustet na pul hodinky a tim bys mohl zvysit podil pryskyrice...


Nechám si poradit od zkušenějších a horské slunko doma je, takže to vyzkoušíme ! Jen sem prostě přemýšlel čím to nahnat v tak malém prostoru, páč do hnojek sem neivestoval ani K a investovat nehodlám

Díky za dobrou radu !

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 08-05-2011 v 09:47 AM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od honzacek


Nechám si poradit od zkušenějších a horské slunko doma je, takže to vyzkoušíme ! Jen sem prostě přemýšlel čím to nahnat v tak malém prostoru, páč do hnojek sem neivestoval ani K a investovat nehodlám

Díky za dobrou radu !

H.


ale opatrne s tim horskym sluncem at si nespalis kytky - zvykej je radeji postupne vzdy na konci periody a ne na moc dlouho ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-05-2011 v 10:21 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 61





33 den 12/12

Nějak nevím co mám fotit jen se pořád sypou a sypou...doufám, že se ještě trochu nafouknou ! ale i kdyby ne, je to krása na pohled

Pár blizen už hnědne a do sklizně zbývá počítám 2 týdny a kousek

Jinak jsou už jen na čisté vodě s pH 6 a na posledních pár dní se to upraví ještě níže.

No posuďte sami

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 13-05-2011 v 12:39 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Geltrud
Stálý Člen

Karma uživatele Geltrud - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 62

Ahoj, když už tu byla ta diskuze o fotoperiodě, vadilo by přepnout na pulku květu klasicky 12/12 a poslední měsíc svítit třeb 14světla/10tmy? Udělal jsem to takhle minulý rok v létě venku na zahradě, celý červenec jsem zatmíval, ale srpen jsem už nechal ležet a dokvetly krásně. Otázka, bylo ztoho pak něco navíc?

Old Post 13-05-2011 v 13:13 PM
Geltrud je offline   Profil uživatele Geltrud   Find more posts by Geltrud   Foto galerie člena Geltrud   Click here to Send Geltrud a Private Message   Add Geltrud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 63

Pic, já jsem přemýšlel přesně nad opakem - snížit to na 10/14 - někde jsem to už v threadu četl, že to takhle dělají jako že v simulaci toho, jak to má kytka s dozráváním venku - ale @bloodyBeer mi to objasnil. Jak by to bylo s tím zvednou periodu na těch 14/10 netuším , ale jestli se k tomu někdo pozitivně vyjádří můžu to zkusit

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 13-05-2011 v 13:25 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mati0n
Stálý Člen

Karma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 64

To co ti napsal Bloodybeer je peknej kec.. vynos ti to nesnizi a dozravani ti to naopak zrychli...

Old Post 13-05-2011 v 15:04 PM
mati0n je offline   Profil uživatele mati0n   Find more posts by mati0n   Foto galerie člena mati0n   Click here to Send mati0n a Private Message   Add mati0n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9565180 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív